Opinie o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SKOFF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SKOFF na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Rock

Bo ja np pracuje w sprzedaży i bardzo sobie chwalę tą robotę

Mandal
@Rock

Czyli moje stare śmieci ;)

Mandal
@Rock

Fakt, robota całkiem niezła, nie narzekałem jakoś wybitnie, chociaż nie wszystko mi pasiło

Szukający pracy

Czy obecnie lub w najbliższym czasie będą przyjęcia do pracy w Spółce SKOFF ?

@Szukający pracy

Czekaj czekaj, zaraz ci powiem tylko znajde kryształową kule, gdzies tu powinna być

@czarodziej

6 dni i jeszcze tej kuli nie znalazłeś???

if
@Szukający pracy

są oferty to są przyjęcia nie ma ofert nie ma przyjęć. jak jesteś bardzo nadgorliwy to zadzwoń

@haha

Nie każdy ma czas na utrzymywanie sterylnego porządku, byłeś kiedyś w chacie maga?

@czarodziej

niestety jeszcze nie miałem okazji .. czy to jest coś na wzór kobiecej torebki?

Trafne porównanie

@czarodziej

no to ja bym tam nie chciał wchodzić. odpuszczę ci to szukanie

polecam firmę skoff. jeśli ktoś szuka pracy w takiej branży to warto się zainteresować. dobre kontakty z przełożonymi i pracownikami. fajne możliwości i warunki pracy.

Zix

no warto warto tylko jeszcze jakby bylo w czym wybierac pod wzgledem ofert pracy to juz by byla klasa

Lilo
@Zix

Jak komuś zależy zawsze może zaaplikować spontanicznie ;)

@Lilo

a czy to ma jakiekolwiek szanse powodzenia?

Lilo
@Zix

Kto wie, nie jestem od rekrutacji, to wróżenie z kart, ale na pewno przybliża do celu, w przeciwieństwie do biernego czekania.

@Lilo

rozumiem, może się znajdzie ktoś kto próbował tego kierunku i odniósł sukces, a tymczasem też spróbuje

Możesz powiedzieć czy w SKOFF pracownicy bez doświadczenia też są tu mile widziani? Jakie umiejętności trzeba posiadać aby móc tu pracować i jakie są tu zadania pracowników? Czekam na jakieś informacje w tej sprawie.

@Paweł

Dobra dobra, a o jakie stanowisko właściwie pytasz? Bo wiesz, ja nie jestem ekspertem od każdego, co najwyżej od swojego poletka.

jurand
@Paweł

no ewentualnie na produkcje chyba można by się załapać bez doświadczenia ale to też nie 100 % pewne

Luka
@jurand

Pracujesz i nie wiesz?

jurand
@Luka

nie pracuję na produkcji, więc nie widzę powodu, abym miał się tym interesować.

Magik
@Luka

skąd założenie że akurat na tym dziale pracuje? chyba nie musi wszystkiego wiedzieć nie???

Lukasz

Mój znajomy szuka pracy w dziale handlowym. Hobbystycznie projektuje lampy do kogo wysłać CeFaukę?

aśka

Czy na produkcji pracują też dziewczyny?

@aśka

a czemu miałyby być jakieś przeciwwskazania do pracy kobiet?

@hm

Nie wiem czemu, nie wiem jaki konkretnie to charakter pracy, stąd w ogóle pytanie. Gdybym wiedziała cokolwiek w tej materii to bym nie zadwała pytania ;)

@aśka

Znalazłaś firmę i tak po prostu zadałaś randomowo pytanie nie wiedząc czym się ona zajmuje? ciekawe zjawisko

@hm

Wiem czym zajmuje się firma...

Nie rozumiem insynuacji.

@aśka

To nie insynuacje po prostu tak to zabrzmiało

@hm

Przecież pyta konkretnie o charakter pracy na produkcji, nawet osoba, która wie czym firma się zajmuje, nie ma prawa tego wiedzieć bez uzyskania informacji z wewnątrz.

Nie ma co drążyć.

Gucio
@Mayo

No to podajcie w takim razie jakieś te informacje z wewnątrz bo na razie to tylko się wykłocacie

deus
@Gucio

Interesuje mnie jaka mają auta służbowe?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SKOFF? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
praca

Na zaopatrzenie kogoś nie szukacie? Jak oceniacie prace na tym stanowisku???

smieszek
@praca

a są oferty pracy? to będziesz miał odpowiedź

smieszek
@praca

a sama praca jak to praca. jak każda inna w tej firmie. ważne że warunki dobre proponują wszystko się uczciwie odbywa i ludzie są ogarnięci

praca
@smieszek

A jest bardzo ciężko pod względem fizycznym?

Bisi
@praca

nie aż tak, żeby sobie z tym nie poradzić, bez obaw. ponad siły się nie pracuje

Markon

Znajdę gdzieś katalog produktowy tylko wraz z cenami (na stronie jest wszystko, parametry etc. ale cen nie widzę) czy mam korzystać z formularza, albo kontaktować się z przedstawicielem, żeby dowiedzieć się co ile kosztuje?

boys
@Markon

z przedstawicielem na pewno będzie najlepiej i najpewniej

Markon
@boys

Ale boję się, że to już będzie odbierane, że jestem już zainteresowany i będą próbowali od razu mi wciskać rzeczy, a ja na razie chcę się tylko zorientować w cenach kilku produktów

boys
@Markon

przedstawiciele nie są od tego żeby wciskać na siłę, a pomagać dobierać, proponować ewentualnie, ale jesli wyraźnie zaznaczysz jakie są twoje intencje, to na pewno nie będzie problemów

Borewicz
@Markon

SKOFF ma sklep na allegro. Nie dziękuj.

El
@Borewicz

i tam mają wystawione wszystkie produkty?

@El

może sprawdź po prostu to bedziesz wiedzieć???

@El

nie skomentuję nawet...

@haha

"haha" co w tym śmiesznego, że ktoś jest aż tak nieporadny?

Gucio
@Mayo

mnie też to trochę śmieszy jak to wszystko czytam, bo co innego pozostaje

Muskat

Jest szansa na awans pracując jako monter?

Honest
@Muskat

szanse na awans zawsze jakieś są, nie ma co od razu zakładać że nie

@Honest

Jakie warunki w takim razie trzeba spełnić?

wojtas
@Muskat

Serio? Rusz głową. Przecież to nie jest tak, że masz wyszczególnione punkt po punkcie wszystkie wymagania, które jak odhaczysz sprawiają, że z natychmiastowym skutkiem awansujesz. Przecież na to się składa tyle elementów składowych. I pod uwagę brany jest całokształt twojej pracy. Najpierw to ty się zatrudnij, popracuj, pokaż, że się w ogóle nadajesz, a potem dopiero zacznij myśleć o awansie. Doceniam ambicje, ale jako nowy, to się za szybko go nie spodziewaj. Z powietrza się to nie bierze.

@wojtas

Nie wiem czy są jakieś punkty które trzeba spełniać czy nie ma tego określonego dlatego się o to pytam...

@Muskat

Człowieku, jeżeli chcesz aplikować na stanowisko montera to widać, że raczej nie ma Pan innych znanych kwalifikacji. Dlatego cała ta korespondencja przypomina ulubiony temat z rozmów kwalifikacyjnych. Gdzie Pan widzi siebie w firmie za 10 lat ? Na stanowisku Prezesa. To niech Pan założy sobie firmę bo w tej jest już właściciel.

@Czechowiczanin

Akurat aspiracji na prezesa firmy nie mam, ale rozważę sprawę ;)

Delta FORCE
@Czechowiczanin

Czechowianin hola hola spokojnie. Kim Ty jesteś żeby tak pisać? Firma potrzebuje kozaka w sprzedaży i to głównie eksporcie. Kogoś kto będzie w stanie pootwierać drzwi na nowe rynki zbytu kto znajdzie wartościowych partnerów ani kolejnego pionka. Kogoś kto nie podjedzie SKODĄ FABIĄ a raczej nową alfą czy cuprą. Nie mówię, że KOJAK jest idealny ale ma świadomość, że potrzebuje przecinaka a nie kolejny nóż do masła. Przeproś MUskata.

@Delta FORCE

Przecież Pan Muskat chce aplikować na stanowisko montera a nie na handlowca w Dziale Eksportu. Niech Pan poprawi zdolność rozumienia czytanego tekstu.

@Czechowiczanin

Dziękuję za minimum poparcia ;) z innymi ciężko jest jak widać dyskutować

Delta FORCE
@Czechowiczanin

Muskat nie wiem co dla niego dobre.:)

@Delta FORCE

Jeżeli Pan Muskat pytał o ewentualny awans jako monter, to widocznie chce na początek popracować na takim stanowisku. Wszelkie ustawianie Go na stanowisku drapieżnego Przedstawiciela Handlowego w eksporcie jest chyba nieporozumienie. Popracuje trochę a potem będzie się zastanawiał co z dalszą karierą. Powodzenia Panie Muskat

@Czechowiczanin

Dzięki. To co, możemy już zejść z tematu mojej osoby? Nie widzę sensu w dalszej dyskusji w tym temacie ;)

odp

Jak długo czeka się na odpowiedź po zakończonej rekrutacji?

@odp

to pewnie zalezy od tego ile jest akurat chetnych ale ja nie czekalem dlugo jakos koło tygodnia

odp
@Melman

To świetnie, bo też wolałbym żeby to była szybsza akcja, nie chce być za długo bez pracy

@odp

ale wiesz, nie bierz tego za uniwersalną informację, bo ja nie wiem jak to może wyglądać w innych przypadkach, za dużo zmiennych może wystąpić

@odp

także najpierw się upewnij jeszcze może u innych źródeł, skoro to jest istotne dla ciebie

Greg

Jaki system pracy na produkcji? 3 zmiany 6-14-22 jak wszędzie?

Aloha
@Greg

Nie. Jedna zmiana, 6-14

@Aloha

O proszę, to całkiem miła odmiana

Wszędzie raczej spotyka się 3 lub co najmniej 2 zmianowy system pracy

@Aloha

Te godziny chyba mnie przekonają

Marczak

Praca handlowca. Czy ubiór na codzień to bardziej smart-casual, czy raczej pełny garnitur? ( Mam jakieś sportowe marynarki oraz trochę par casualowych spodni i wolałbym tak śmigać niż w pełnym garniaku). Najbardziej optymalne byłoby dla mnie semi-elegant ale od biedy w garniak z wesela się wbiję jak tak trzeba. I czy zwracają uwagę, czy wdzianko jest idealnie skrojone? Schudło mi się trochę i już nie leży tak jak powinno, a to wydatek nie od parady, trochę mi teraz nie chodzi po głowie. Jak popracuje i zarobię jakąś kasę, to część wypłaty mogę przeznaczyć na gajer. Dajcie znać.

Jacie
@Marczak

W gangu pomyka tylko samozwańczy dyktator. Zdarzało się że PH nawet w spodenkach czasami ganiali. Masz jeździć po hurtowniach, a nie na spotkania biznesowe - wrzuć na luz.

Bons
@Jacie

e no to spoko że można się na luzaku ubrać a nie pod krawatem chodzić. w taki gorąc w lecie to bym chyba też umarł w garniturze

garniak
@Bons

niektórzy lubią garnitury bo się czują pewniej ;) to wszystko zależy od człowieka i jego preferencji

garniak
@Bons

ja tam jestem team garniak bo lubię wyglądać profesjonalnie. oczywiscie wtedy kiedy moge sobie na to pozwolić

KRZY KRZYK
@garniak

Garniak pochodzi od słowa OGARNIAĆ więc koniecznie garnitur zresztą włodarz nosi garnitury. Nie zapominajcie też o używaniu odpowiednich słów: - ale żarówa ( w lato) - oświecę pana ( jak coś omawiacie) - świecą się jak psu jaja ( jak coś jest czyste) - zaraz dostaniesz lampe ( w walce) - jest światełko w tunelu ( jak niby znalezliscie dal kilenta rozwiązanie) Słowa te podświadomie będą się kojarzyć z oświetleniem. Ja np chętnie bym zrobił darmowe szkolenie dla dla ludzi Kojaka Jak sprzedawać żarówki,led, lampy? Wymyśliłem też nowe hasło reklamowe " Skoff must go on"

skf
@KRZY KRZYK

nie wiem czy bardziej podoba mi się zaraz dostaniesz w lampe czy skoff must go on.. konkurs w mojej głowie trwa

Radca
@KRZY KRZYK

Dla Ciebie to może jakiś marketing słuchaj bo widać że masz do tego dryg ;)

Wiesiek

Nareszcie ktoś zareagował. Przecież takiej fali hejtu nie można tolerować. Firma nie odbiega od innych, a te wszystkie opinie jeżeli są prawdziwe to należy wyjaśnić w sądzie. Jak dotąd chyba Skoff nie przegrał w sądzie żadnej sprawy.

Cruz
@Wiesiek

niektórym to języki powinno poucinać, za to co wygadują

milczący
@Wiesiek

w sądzie pracy ponoć przegrał wiele.

Kris
@Wiesiek

Haha przegrał wiele spraw w sądzie pracy

Ed

Czy mi się wydaje czy komentarze poznikały? Nie jestem jakoś mega na bieżąco, ale coś się przerzedziło

hmmm
@Ed

czy ja wiem.. może coś tam do góry wpadło do popularnych? czytałeś to wszystko?

Ed
@hmmm

Ej ty, faktycznie, pierwsze widzę taki patent, nie zwróciłem uwagi wcześniej

hmmm
@Ed

już jakiś czas temu to zostało wprowadzone, ale jak rzadziej tu wpadasz to mogłeś nie zauważyć

@Ed

oczywiści że znikają ...przecież każdy pracodawca może wykupić sobie dostęp do Go work i usuwać niewygodne komentarze ...więc nie liczcie na prawdziwe opinie :)

@Bułka

Ale właśnie Skoff nie ma wykupionego, jak pracodawca ma złoty profil to to jest oznaczone na profilu, nie da się mieć ukrytego. A komentarze nie zniknęły, tylko ktoś się nie skapnął, że zmieniły miejsce i wskoczyły na samą górę strony. No i na niewygodnie to one bynajmniej nie wyglądały. To tak tylko gwoli wyjaśnienia.

@Rejtan

były bardzo niewygodne ...wręcz musiały kogoś niesamowicie uwierać :) skoro tak szybko znikają

@Bułka

Przecież mówię, że nie zniknęły, tylko wskoczyły w inne miejsce, czytaj ty ze zrozumieniem

hah

wy to się lubicie tutaj tak przegadywać bez żadnego sensu bo zawsze to jakaś rozrywka niee

hah

ja tam nie oceniam ale śmieszne to trochę

abed

Proszę o info w jakich godzinach praca

@abed

Na produkcji, bo nie dodałem

Lord
@abed

produkcja tutaj na szczęście na jedną zmianę pracuje co jest bardzo wygodne

Lord

a godzina to od 6-14

@Lord

Serio? Myślałem, że na 3 jak wszędzie ;)

@Lord

Dzięki za odp

@abed

A wiecie coś o przyjęciach na produkcję?

?
@abed

jak będą przyjęcia to będzie oferta. sprawdzałeś ?

@?

Coś tam szukałem ale średni efekt to przyniosło

@?

Gdybym coś do tej pory znalazł to też bym nie pytał o to

@?

Chodziło mi też o to czy są jakieś informacje z wewnątrz od pracowników

Bons

Firma dobra w swojej branży. widać że pracownicy w większości wiedzą co robią i z czym mają do czynienia. chętnie jeszcze do nich wrócę. pozdrawiam

@Bons

dzięki bardzo staramy się jak możemy

@Bons

chociaż wiadomo różnie to bywa, też jesteśmy tylko ludźmi i niektórych rzeczy zawsze trzeba sie jeszcze nauczyć

Worm

Myślicie, że oferta na PH z końca marca jest jeszcze aktualna? Minął już prawie miesiąc, ale jakby nie było oferty nie zdjęli

@Worm

Też się napalam na tę ofertę ale nie wiem jak się pracuje z grubym i łysym podobno cięzko.

@Baggio

po co kłamiesz tutaj i piszesz jakieś bzdury? jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to lepiej milczeć

bohnam
@Baggio

To może lepiej nie składaj, bo to nam z tobą będzie ciężko.

@Rain

Jeśli/Kiedy mnie przyjmą to szybko awansuję i zostanę Twoim szefem i co miesiąc będę robił rozmowy z teamem , Ciebie zostawie sobię na poniedzaiełk po południu na rozmowy sprzedażowe. Nie będzie u mnie taryf ulgowych, że covid to nie ma inwestycji, że deszcz padał, że konkurencja. Jeśli kojak siędo mnie przekona to rozwalimy system i wierz mi największym problemem będzie gdzie zbudować nową fabrykę i jak wziąć dla mnie bentleya w leasing. Mam pomysł, ikrę i charyzmę czyli coś o czym ty czytałeś w książkach z obrazkami. Konkretny showroom z pięknymi hostessami, konkretny eksport a nie banialuki o dubajach i stanach. Albo wchodzimy na maxa albo będziemy śedniakami. Dla Ciebie zadanie na tydzień do obejrzenia : whipslash oraz Glenary Glenn Ross.( przepytam Cie z tych filmów więc nie myśl o pójściu na skróty i przeczytaniu opracowań) Szefie szykuj dobrą kawę ( podwójne expresso) i czekaj na mnie w przyszłm tygodniu.

@bohnam

Traktuję pracowników po partnersku żadnego krzyku czy micromanagmentu. Od moich sprzedawców będę wymagał kreatywność i myślenia out of box. Nie chce nudziarzy w za dużych garniturach. Będę wymagał ciągłego rozwoju oraz płynnego angielskiego. Na start ksiązka Robbinsa " Obudż w sobie olbrzyma" obligatoryjnie. RAz w miesiący spotkania coachingowego ze mną. Z kojakiem konsultowanie tylko decyzji strategicznych jeśli mu się to nie spodoba niech bierze kolejnych średniaków. W ostatnich trzech latach wartość produkcji sprzętu oświetleniowego w Polsce w każdym roku przekroczyła 7 mld zł. Przemysł oświetleniowy stanowi 0,6 proc. produkcji przemysłowej ogółem więc nie ma miękkej gry. Szefie szykuj do podwójnego espresso wodę niegazowaną Perrier.

@Baggio

No ale wyobraźnie to Ty masz naprawdę bujną. może jakąś książke napiszesz i spożytkujesz ten talent

@Rain

Wziałbyś się do roboty. Zobacz ile rynków zagranicznych jest nieodkrytych.Rumnia i Mołdawia inwestują w wielkie siecie hotelowe. Zanizibar hotel ba hotelu.

@Baggio

Nie, żeby coś, ale na ten moment ja pracuję, a ty tylko snujesz fantazje z pozycji kandydata. Więc wybacz, ale średnio poważnie odbieram Twoje słowa.

zanzibar
@Baggio

no nie wiem kto tu powinien się wziąć do roboty, to ty piszesz jakieś poematy tutaj

baggio
@zanzibar

Rain uderzaj do firm , któe budują pod klucz hotele znajdż decyzyjnego zakupowca zrób dobrą ale krótką preznetację w power poincie. Kombinuj potraktuj sprzedaż jako grę pokaż włodarzowi, że masz inicjatywę. Stan się niezastąpiony jeśli chodzi o kontakty z decyzyjnymi. Wierzę w Ciebie.

zanzibar
@baggio

spoko, ja w siebie też.

@zanzibar

Skoro wierzysz w siebie to nie jestem potrzebny firmie. Masz moje błogosławieństwo. Pamiętaj, że przegrywa tylko ten co nie podejmuje walki. Kojak wielkie pozdro masz kogoś kto da radę.

exx

nie wiem, ja tam mam dobre wspomnienia z pracy w Skoffie...trafłem na mega spoko ekipę, no i fakt, że nie było zawsze kolorowo i prosto, no ale summa summarum spoko

@exx

ile ludzi tyle opinii. atmosfera tutaj robi bardzo wiele to fakt

mezo
@exx

jaki dział?

@mezo

na każdym dziale jest dobra atmosfera

Jerry
@Rejtan

Ciezko znalezc kogos komu by wszystko pasowalo i żeby ktos się nie czepial. Idealow nie ma ale tu serio nie ma tragedii. Terminowo, nie mialem raczej z nikim zgrzytow.

@Jerry

jak ktoś nie szuka na siłe to się nie czepia proste. ja tam nie myśle co mi nie pasuje tylko co mi pasuje.

@Bill nie każdy musi być najlepszy we wszystkim. od tego są handlowcy żeby oni się znali na handlu.

Mięso armatnie

Byłem tam jakiś czas i szybko się oddaliłem. Wiele osób powie, że nie dałem rady itd. Od 6 lat jestem w innej firmie a zadanie są o wiele bardziej ambitne. Zatem winę w moje ocenie w moim przypadku ponosi skoff. Było tu bardzo dużo opinie Ale jak widzę firmą zaczyna prowadzić ostrą kontrolę. Kontrolę która ma na celu mydlić oczy świeżakom, którzy niczym akwizytorzy panetrują rynek. Polecam osobom które nie mają doświadczenia w handlu. I Max pół roku. Potem uciekajcie. Wynagrodzenie też słabe. Teraz podstawa na poziomie 5 tyś netto w branży technicznej to standard. Oczywiście mówię o doświadczonej osobie.

@Mięso armatnie

Chyba Pan się trochę rozmarzył z tymi 5 tysiącami netto jako standardowej wypłacie. no może czasami dla specjalistów. O przedstawicielach handlowych nie mówię bo to osobna grupa pracowników od której czasem zależy los firmy.

Opos
@Mięso armatnie

I po 6 latach przychodzisz tu tylko po to żeby powiedzieć, że pracujesz gdzie indziej i marzysz o kwotach które nie są realne dla osób nowych w takiej branży? zejdź na ziemie.

ZET
@Mięso armatnie

Kim tam byłeś? Właściciel wydaje się kumatym gościem,

@ZET

Jest kumatym Gościem, bo sam to stworzył od podstaw i musi wiedzieć wszystko o firmie.

Bill
@Czechowiczanin

Trzeba przyznać kumaty jest ale technicznie, jeśli chodzi o stronę handlową to daleko poniżej minimum wiedzy rynkowej. Najlepiej żeby się zamknął z konstruktorami i nie wychodził (opinia nawet lizusów:)

@Mięso armatnie

szczera prawda ... firma nie do wytrzymania ...(usunięte przez administratora) faktycznie wykazał się kunsztem projektując oprawy które od lat mają miejsce na rynku i nadal dobrze się sprzedają ale traktowanie ludzi i ciągłe zmiany pracowników nie przynoszą mu chwały.

Byku

Pracowałem w Skoffie na ph, jedno co mogę powiedzieć to TRAGEDIA. Produkt ok ale zarządzanie na poziomie przedszkola. (usunięte przez administratora) Tam można pracować tylko na początku kariery lub bez ambicji (a tacy tam są), oczywiście jako ph. Jeśli chodzi o produkcję to nie mam pojęcia ale biuro też nerwowo nie wytrzymuje. Nie polecam jeśli ktoś myśli o dłuższym stażu. Codziennie inna wizja, brak stabilności, dzisiaj jesteś - jutro Cię nie ma.

Czy aktualnie pracujecie wszyscy normalnie?

maślak

No...tak...zależy co dla ciebie znaczy "normalnie"

@maślak

No w standardowych a nie poucinanych godzinach np. w takim samym systemie jak wcześniej..itp.

maślak

A o to pytasz, czyli miałeś po prostu na myśli czy pandemia w jakiś sposób wpłynęła na rozdział pracy. Także nie, wszystko jest już na spokojnie w normalnym trybie, czyli pracy tyle co zawsze, godziny wyrabiamy normalnie i całe etaty

@maślak

I o to chodziło. Dziękuje

maślak

W zasadzie ogólnie nie odbiło się na nas to aż tak żeby się tym nadmiernie martwić, więc to na duży plus

Zostaw merytoryczną opinię o SKOFF - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w SKOFF?

Zobacz opinie na temat firmy SKOFF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOFF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 25 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOFF