Opinie o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SKOFF. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SKOFF na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKOFF w Czechowice-Dziedzice ul. Legionów 243d

Joanna

Czy SKOFF organizuje obecnie rekrutacje z trybie zdalnym?

xx
@Joanna

chyba nie ma żadnych ofert pracy, więc i rekrutacji zdalnej nie ma

Embro
@xx

Z tego co wiem to nie chyba, a wręcz na pewno

@Embro

no tak właśnie też czułem, ale teraz już można być pewnym po waszych wypowiedziach

Mig
@Ander

będą jakies rekrutacje to będzie info na pewno

@Mig

no nie wiem, info nie ma już od jakiegoś czasu, a z wypowiedzi wyglądało jakby było jakieś zmiany na stanowiskach, więc nie wiem

Mig
@Ander

no kumam brak cierpliwości, szczególnie jeśli zależy na pracy, ale no nie da się za wiele poradzić w tym temacie

@Mig

może nie tyle brak cierpliwości, co brak konkretnych informacji, chciałbym po prostu mieć kawa na ławę odpowiedź tak lub nie, ale no cóż, ciężko o to

Wiesiek

Czy mogłaby Pani lub Pan uściślić o co chodzi bo nie łapię. A może ta ksywka wszystko tłumaczy. Życzę zdrowia.

eh
@Wiesiek

myślę, że Pan/Pani mufinek/mufinka zaczyna się już sam gubić w tym co pisze i jako kto, nie wiem czemu to ma służyć ale dobrze że nie tylko ja to już zauważam ;)

@eh

Na to wychodzi.

Jaka umowa obowiązuje w SKOFF podczas okresu próbnego?

mufinka

Można się domyślić jaka umowa może być w tej firmie na samym początku :). Na rozmowie Ci powiedzą

odp

obowiązuje umowa o pracę

@odp

Tak umowa o pracę na okres próbny, poprzedzona umową zleceniem :)

Wiesiek

Czy Ty człowieku, że tak zażartuję nie masz już nic innego do roboty. Jeżeli ludzie chcą pracować w Skoff-ie to raczej są o tym przekonani. Z całą pewnością znają wpisy na portalu, bo teraz to podstawa i chyba doszli do wniosku, że są one umieszczane przez ludzi, którzy się nie sprawdzili na stanowiskach w Skoff-ie, albo chcieli pokazać, że firma i jej właściciele są dla nich partnerem. Tacy ludzie są wszędzie. Z drugiej strony w każdej firmie jednak szef, a co dopiero właściciel, który ryzykuje własną forsą ma prawo forsować swoja wizję firmy i dobierać personel, który zapewni ta realizację. Życzę Pani/Panu aby w życiu mieli Państwo takie możliwości aby ryzykować własnym kapitałem ( większym) w celu realizacji swoich marzeń. Pozdrowienia.

xyz
@Wiesiek

Oczywiście każdy może czytać sobie opinie na portalu, ale jeżeli wszyscy mieliby się sugerować tym co ludzie mówią to nikt z nas by niczego nie zrobił. Jaka jest pewność, że ktoś kto pisze źle nie robi tego ze zwykłej zawiści? Ile rzeczy można robić w emocjach? Każdy chyba wie jakie bzdury potrafią przychodzić do głowy w złości. Nie będę ani bronić, ani pochwalać, bo nie mam zamiaru niczego nikomu sugerować. Uważam, że każdy ma prawo i możliwość przede wszystkim, by samemu sprawdzić i ocenić wedle własnych spostrzeżeń. Dzięki pozdrawiam

mufinka

Wydaje mi się że cała rzesza specjalistów tam się "zrotowała". To coś chyba znaczy...

Wiesiek

Szanowna "mufinko". Nie jestem związany z firmą Skoff żadnymi układami towarzyskimi czy służbowymi. Mieszkam w Czechowicach i przeglądam tego typu opinie o firmach z Czechowic. Wszędzie jest tak samo. Ludzie są zdeterminowani przez kredyty, wydatki codzienne i muszą mieć jakieś zatrudnienie. Czasem wolą być gnębieni aby mieć co do przysłowiowego garnka włożyć. Ale jednak Skoff nadal egzystuje.

@mufinka

Piszesz sama do siebie ?

@Wiesiek

@Wiesiek, na szczęście nie wszędzie jest tak samo i oby tak było dalej... Ludzie są tak jak napisałeś zdeterminowani przez kredyty lub inne ale praca w takiej atmosferze to najlepszych po chwili wykończy. O pieniądzach nie będę pisał bo wystarczy to usłyszeć na rozmowie bądź dowiedzieć się z jakiegoś innego źródła :)

@Wiesiek

@Wiesiek.. większość ludzi za mojej kadencji w tym i ja sami uciekli po tym co zobaczyli... Takiej atmosfery (pomijając współpracowników) i do tego, że tak się wyrażę pacyfikacji dobrych i nowoczesnych pomysłów nie widziałem/am w żadnej firmie. Do pracy tu nadajesz się jeżeli albo jesteś zmuszony przez jakiś czas "przezimować" szukając czegoś na dłużej albo jak lubisz działać na prehistorycznych narzędziach zaczynając od oprogramowania aż po zapomniane bo bardzo słabe techniki management-u :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie SKOFF? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Wsparcie produkcji
Hammerjobs Sp. z o.o.
logo firmy Tajemniczy klient - zdalnie (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
Prushka

Hej, czy Skoff ma jakiś swój własny salon, czy też showroom? Wiem, że stacjonarnie w niektórych sklepach pewnie da się kupić, ale taki osobisty salon marki byłby interesujący do obejrzenia, zwłaszcza patrząc na fotkach na stronie, które wyglądają bardzo efektownie, a zobaczenie takich instalacji na żywo byłoby fajną opcją według mnie

Janek
@Prushka

Mysłę, że taki showroom to " must". W jakiejś galerii przy dworcu w katowicach albo Warszawie gdzie ludzie często z nudów chodzą. W showroomie powinien się znaleźć przekrój produktów oraz atrakcyjne sprzedawczynie i może jeden techniczny sprzedawca. Firma ma ogromny potencjał . Można by wynajać barkę np w WWA i zrobić imprezę tematyczną dla branży nie jakieś nudziarstwo tylko networwking.

Jacek

Zastanawiam się czy firma byłaby zainteresowana agentem na rynki egzotyczne dla klientów strategicznych głównie celebrytów o zasobnych portfelach. Wiele krajów jak Botswana, Togo czy Kamerun zostaje zapomniane przez producentów oświetlenia, mając dostęp do zamożnej grupy budującej hotele, centra handlowe oraz biura , myślę , że pomysł nie jest zły. Praca taka wymagała by częstych podróży do Afryki wiadomo po otwarciu granic.

Giorno
@Jacek

Całkiem ciekawy pomysł. Szczerze? Nie mam pojęcia, czy firma jest zainteresowana tego typu współpracą, ale zwrócenie się bezpośrednio nie wydaje się być złym pomysłem, a wręcz przeciwnie. Uderzyłbym na maila i zobaczył jak się sytuacja rozwinie.

Kajko
@Giorno

e zbyt poważna sprawa żeby to mailem załatwiać, chyba że tylko zaznaczyć zainteresowanie i od razu się umówić na spotkanie, no to wtedy może ma to większy sens ;)

Giorno
@Kajko

No oczywiście, to też miałem na myśli, bez przedyskutowania na żywo to absolutnie tego nie widzę

Kajko
@Giorno

no i git, że się zgadzamy, można życzyć Jackowi powodzenia ;p

Skoff

Kto nie ryzykuje ten nie ma :) zapraszamy do kontaktu :)

Billo

ktoś wie kiedy będzie ta nowa strona Skoffa?

Rob
@Billo

wydaje mi się, że nigdzie taka informacja nie była podawana, więc ciężko stwierdzić

@Rob

no ok, tak tylko sobie pytam, a nuż ktoś wie, ale w sumie do niczego mi to info nie potrzebne

Rob
@Billo

ahaa czyli pytasz tak tylko żeby zapytać czy co :D

@Rob

no przecież to właśnie powiedziałem.

Jakie narzędzia firma SKOFF zapewnia swoim pracownikom?

Key

o jakich narzędziach mówisz?

konkretnie

Narzędzia: komputer, telefon, i artykuły biurowe (ale to nie takie proste): Aby otrzymać długopis/zszywacz albo linijkę trzeba wpisać się na specjalną listę że daną rzecz się zabiera, a następnie wpisać na jaki dział się tą rzecz zabiera i złożyć swój podpis. Jeżeli potrzebna jest czegoś większa ilość to należy poprosić Pana Prezesa o zamówienie.

Halina
@konkretnie

przecież tak jest w każdej firmie, że zamówienie na materiały biurowe musi być zatwierdzane przez Szefa dla konkretnego działu.Inaczej wszystko rozchodzi sie po tornistrach dzieci przcowników.

Khal
@Halina

a moze on nie miał nic złego na myśli pisząc to ;P

@Khal

Chodziło mi bardziej o narzędzia pracy poza biurem ;p bo o długopisie to wiem

Henryk

Czy wiadomo coś o utrzymaniu zarobków w dotychczasowej wysokości pomimo epidemii oraz o ewentualnym skracaniu czasu pracy ?

Na jakie stanowiska można się załapać w Skoffie?

Altj

Chyba na żadne, bo z tego co wiem to żadnej rekrutacji nie ma na ten moment. Chyba, że pytasz ogólnie, jakie są

@Altj

tak, chodziło mi ogólnie jakie są stanowiska w firmie

Altj

Tak ci wszystkiego po kolei nie wymienię, ale jest praca produkcyjna (montowanie podzespołów), przedstawiciele handlowi, zaopatrzenie, sprzedaż, eksport

no, że gdyby była taka możliwość i coś by mi odpowiadało to może bym się rekrutować w przyszłości

Czy SKOFF ma tylko jeden oddział w Polsce?

skf

a szukałeś info na stronie czy od razu zdecydowałeś się posłużyć kimś innym

hmm

na stronie jest tylko adres na ul. Legionów

demi moore
@skf

Za takie komentarze jak Twój powinni zablokować Ci internet na zawsze. Od teraz sprawdzaj wszystko w encyklopedii, Zamiast pisać (usunięte przez administratora) mógłbyś/mogłabyś odpowiedzieć.

Yero
@demi moore

No też bez przesady w drugą stronę, fakt, że miłe, ani przydatne zagranie to nie było, ale mógł sobie napisać, to nie znaczy, że powinni blokować mu internet, bo w takim przypadku, to na tym forum byłoby mnóstwo pretendentów do utraty dostępu do internetu.

@demi moore

o rany co za oburzenie. nie spodziewałem sie aż tak burzliwej reakcji, na parę słów. Jestem po prostu przeczulony na to, że ludziom nie chce się znaleźć informacji, które są na wyciągniecie ręki ;)

Yero
@skf

I nie ma w tym nic złego.

demi moore
@skf

Jeśli wiem to napiszę a jeśli nie wiem to nie napiszę po co komentarze w stylu sam sobie sprawdź.

@demi moore

to była motywacja i rzucenie informacji, gdzie takie rzeczy można znaleźć ;P

Sufler
@demi moore

To, że ty tak nie zrobisz, nie oznacza, że każdy musi tak samo ;)

Henryk

Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia i sukcesów dla Spółki życzy były pracownik. Wesołych Świąt .Trzymajcie się i nie martwcie się przeciwnościami.

Edyp
@Henryk

Tobie też najlepszego! :)

Wiesiek

Tylu pracowników odeszło a Spółka Skoff istnieje dalej. Dowodzi to przynajmniej tego, że Zarząd ogarnia sytuację na bieżąco. Ponieważ jednak do pracy przychodzą nowi ludzie, znający opinie o Spółce, to wynika z faktu, że ludzie lubią wyzwania. Może wreszcie trafią w wymagania Zarządu i będą pracowali dłużej niż poprzednicy. W chwili obecnej nic nie wskazuje, że Spółka ma się źle. Płaci na czas, nie ma zaległości w płatnościach, więc o co chodzi ? Pozdrowienia dla Pracowników i Zarządu.

zen
@Wiesiek

Popytaj dostawców czy firma płaci. To się dowiesz. Firma utrzymuje się i tyle a świat idzie do przodu

Czy zdarzają się w ogóle jakieś rekrutacje biurowe? Mam na myśli księgowość. Obserwuję wątek od jakiegoś czasu i przyznam, że od tej pory nic nie wyłapałam, ani pół ogłoszenia. Czy to efekt braku rotacji, czy pracownicy znajdują się tak szybko, że nie ma potrzeby organizować internetowej rekrutacji? A może firma korzysta z usług księgowych z zewnątrz i dlatego brak ofert? Będę wdzięczna za jakieś informacje.

@Monika

ogólnie do księgowości zwykle jest kiepsko z tą rotacją i ogłoszeniami, ale mówię tylko tak o, nie wiem jaka sytuacja jest tutaj konkretnie w księgowości i nie kojarzę też żeby ktoś z tego działu się tutaj wypowiadał.. może trzeba by tam podejść, albo znajdzie się ktoś kto wie coś więcej

Kebs
@Monika

Na pewno księgowość jest wewnętrzna, ale ostatni raz to bardzo dawno był ktoś szukany na to stanowisko, z tego co się orientuję. Więc faktycznie, rotacja znikoma, ale chyba cię to nie pocieszy.

@Kebs

no raczej jej nie pocieszy, ale nasze chęci pomocy były jak najbardziej szczere

@Kebs

Nieszczególnie, ale i tak dziękuję za informacje. :)

@Monika

cóż więcej można powiedzieć, tylko czekanie pozostaje choć nie jest to zbytnio optymistyczna wizja

@dpd

Będę się rozglądać od czasu do czasu, a nuż ;)

Ilona
@Monika

@Monika, ja dodam tylko, że ogłoszeń o pracę na produkcji dla monterów podzespołów też próżno szukać. Gdybyś dowiedziała się cokolwiek o pracy w Skoffie, daj proszę znać tutaj. Trzymam kciuki!

@Ilona

Jak tylko coś wyhaczę to się odezwę :)

Kej
@Ilona

na razie to chyba każdej oferty pracy próżno szukać ;)

Ilona
@Kej

Pewnie tak, ale nie zaszkodzi raz na czas spojrzeć co i jak :) A nuż widelec :)

Kej
@Ilona

a no to wiadomo, broń boże nikogo nie zniechęcam

mount

Czy firma powiązanie rodzinne z grupą Muzyczną BIG CYC?

andy

czy firma zatrudnia też architektów? nie widziałem żadnego archiwalnego ogłoszenia, więc nie wiem czy nie ma takiego stanowiska czy jest stała ekipa?

benny
@andy

wydaje mi się, że na stronie widzialem coś o architektach.. nie mam żadnej konkretnej info, ale obczaj tam sobie

@benny

no nic, bede szukac na własną rękę w takim razie, dzieki za chęci

Boomx
@benny

Tak, na stronie jest nawet specjalna zakładka, tj. "dla architektów", ale to jest na kanwie współpracy handlowej, a nie zatrudnienia przez skoff

Boomx

Ależ proszę, nic odkrywczego do rozmowy jednak nie wniosłem :)

@Boomx

wniosłeś to, że dziala na zasadzie współpracy, a nie że zatrudniają architektów, to juz dla mnie cenna informacja

Skoffyt

Na rozluźnienie atmosfery oświetleniowy żart. Ilu psychoanalityków potrzeba aby zmienić żarówkę? Odp: żadnego żarówka musi sama chcieć się zmienić. :)

pw

Do dzisiejszego dnia pracowałem w POK w firmie Skoff (całę 2 miesiące), ale poprostu ta praca to nie moja bajka. ..Reasumując albo pracodawca cię polubi alb ty polubisz pracodawcę nie ma co toczyć jadu. Zwłaszcza gdy twoje i innych zasługi są przypisywane komuś innemu, niestety ale życie to zweryfikuje ;) Życzę pomyślności

Maciek

Te wszystkie paskudne komentarze chyba pisze jakiś wynajęty przez konkurencję (usunięte przez administratora) Pracowałem w SKOFFie parę lat i był to bardzo ciekawy okres w moim życiu. Niestety przeprowadzka do innego miasta spowodowała, iż musiałem zmienić pracę. Ogólnie fajne wynagrodzenie, bardzo przyjazna atmosfera, życzliwy ludzie. Bardzo dużo życzliwych ludzi.

heh
@Maciek

Ależ przy tak wspaniale zarządzanej firmie, tak życzliwej atmosferze panującej wsród długoletniej oddanej kadrze, przy tak wyrozumiałym i pełnym życzliwości prezesowstwie jakiekolwiek szkodliwe działania konkurecji skazane są z góry na porażkę....

bezjaj

What? To może niech wszyscy hejterzy również się ładnie przedstawią. Forum jest anonimowe i każdy do anonimowości ma prawo, nie zważając na to, czy należy do "obrońców" czy "hejterów" (gdzie to jest bardzo uogólniające rozróżnienie). Poza tym, tu wszyscy w myśl zasady "moja prawda jest mojsza niż twojsza" PS. dyscyplinarka z powietrza się nie bierze ;)

totek

a ja odpowiem na Twój zaczepny komentarz i pozostanę anonimowy, bo mam do tego prawo. Pracuję w firmie jako przedstawiciel handlowy - i jestem z tej pracy zadowolony. Robię to co lubię, firma daje mi do tego możliwości. Zarobki mam w porządku (ale to już jest indywidualna kwestia dla każdego). Do tego posiadam różne dodatki, które są oferowane i o których pewnie nie raz tutaj już była mowa. Pracuje ciężko na to co mam i na to jakie wyniki osiagam, bo na tym polega ta praca. Nie siedzę na necie i nie wypisuje hejtów na firme, bo coś poszło nie po mojej myśli. UWAGA nie zawsze jest tak jak sobie wymarzymy, czasem trzeba iść na jakieś kompromisy. My mamy jakieś oczekiwania wobec firmy, ale firma także ma oczekiwania wobec nas i naszej pracy - jeżeli zachodzi tu jakiś zgrzyt moze się to kończyć zwolnieniem, ale to raczej nie tylko tutaj, ale wszedzie tak to się prezentuje. Także ludzie, nie traćcie czasu na wieczne narzekania, tylko idźcie do pracy i przekonajcie się. Za należyte wykonywanie obowiązków nie zwalnia się ludzi tylko ich docenia..

bezjaj

o to to :)

Ni
@totek

Dokładnie tak! z całym szacunkiem do wszystkich zwolnionych ale strasznie mnie bawią teksty, że zostali zwolnieni bo "byli za dobrzy", cóż, większość więźniów zapytanych za co siedzą odpowiadają, że za "niewinność" :D

Ezra
@Ni

Doskonałe porównanie :)

rety
@totek

fajnie, że ktoś ma na tyle odwagi by mówić o tym głośno - mówiąc o tym mam na myśli przesłanie "nie ma nic za darmo". Albo zapieprzasz i osiągasz po kolei swoje cele, albo oczekujesz że szybko przeleci Twój czas pracy na nic nie robieniu i potem masz pretensje, ze wypłata nie taka, albo wręczone wypowiedzenie.. i zdziwienie jak to się dzieje, czemu tak jest, firma nie taka? Z takim podejsciem to żadna firma nie spełni waszych oczekiwań.

@totek

a wiesz może jak często są rekrutacje na przedstawicieli? aktualnie jestem pracownikiem innej firmy, ale zastanawiam się nad rozwojem i przeniesieniem gdzie indziej, jeśli warunki lepsze mi ktoś zaproponuje

@bonek

tak często, gdy jest potrzeba, nie ma jakiejś specjalnej regularności.

@totek

to myślisz ze warto zaczekać na jakąś oferte?

@bonek

czekać raczej nie, bo nie wiesz kiedy się doczekać, ale wziąć sprawy w swoje ręce i podbicie ot tak, lub wysłanie aplikacji inicjującej wydaje się być lepszym rozwiązaniem ;)

@totek

mówiąc inicjująca masz na myśli spontaniczna, czy to jakiś inny rodzaj którego nie znam?

@bonek

tak ta, to określenia stosowane zamiennie

@totek

a spoko dzięki za szybkie rozjaśnienie sprawy :D

chetny

czy przedstawiciele handlowi mają w skoffie dodatki za sprzedaż, czy tylko podstawową stawke?

Wizo
@chetny

Nie wiem jak w Skoffie, ale raczej wszędzie PH mają premie za wyniki sprzedażowe, wydaje mi się, że to nieodłączny element tej profesji

chetny
@Wizo

no niby tak, ale juz slyszalem że różnie to bywa, dlatego wolałem dopytać na wszelki wypadek

Wizo
@chetny

To teraz mnie zaszokowałeś, że "różnie to bywa". Myślałem, ze to pewnik raczej. Ciekawa sprawa.

Zostaw merytoryczną opinię o SKOFF - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w SKOFF?

Zobacz opinie na temat firmy SKOFF tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKOFF?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 25 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SKOFF