Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

mateusz

Oferty pracy mogą być, ale samej pracy brak w Sherpie. Nie polecam tej agencji! Jak ci się uda to zarobisz za 57 godzin 300 euro. A jak ci sie nie uda to zarobisz 120 euro. Wiecej ludzi znam tych drugich. Sherpa zgarnia ludzi z Polski do Holandii jak bydło ale z zapewnieniem pracy już ciężko. Zarabiają na pracownikach bo po wiekowce placisz im 90euro za domek, czy bungal czy domek cena ta sama. Zarabia na wyrobieniu ci sofi. Sherpa bierze ludzi zeby pracowala im na domki a nie zeby dac zarobic. Drugi raz bym nie wyjechal

Lexandra
@mateusz

Też byłam przez Sherpę w zeszłym roku. Zakwaterowanie w Kasteel park Ooijen, gdzie warunki nie są takie złe, ale wziąwszy pod uwagę to, że cały kontakt i podpisywanie mnóstwa dokumentów odbywa się przez internet, który tam praktycznie nie działał to było to....TRAGICZNE. Dzwonią, że jak nie podpiszesz do wieczora dokumentów to nie pójdziesz do pracy, a ich podpisać po prostu nie da rady, bo internetu nie ma. Druga rzecz; pracowałam 40godzin tygodniowo a na ręke dostawałam 120-130 euro!!! Trzecie; wypowiedzenie z pracy w Sherpie trzeba złożyć 2 tygodnie wcześniej. Złożyłam to wypowiedzenie do biuraSherpy, jednak nie zrobiłam tego poprzez firmowy formularz!! i nie uznano mi tego wypowiedzenia więc nie otrzymałam ostatniej wypłaty w ramach kary!!! Śiągali całą masę nowych ludzi, a dla 60-70% nie było pracy. NIE POLECAM tej firmy.

Lexandra
@mateusz

paulina
@Lexandra

heeej , moge sie jakos skontaktowac z Toba na pri ?

olx

witam wybieram sie z partnerem do tej firmy i nie wiem jak tan jest ze zarobkami warto jechac proszę o odpowiedz

marmagula

Czy ktoś może napisać coś o zakwaterowaniu w Kasteel-Ooijen?

yyyyyy:)

Witam , był ktoś może z was na pieczarkach , bo jestem ciekawa jak u nich jest , bardzo proszę o szczere odpowiedzi , pozdrawiam

młodyM
@yyyyyy:)

ja pracuje ponad rok na pieczarkach , ogolnie wporzadku ;)

mlodyM

pieczarki polecam pracuje tam od roku

mlodyM

pieczarki polecam pracuje tam od roku

mka
@młodyM

Możesz coś więcej napisać ,godziny, zarobki, jak wygląda praca. Z góry dziękuję (usunięte przez administratora)

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
milena

Dziekuje Weronika za odpowiedz na luksusy sie nie nastawia a to są bungalo czy domki murowane? bo on już mieszkał w bungalo w Arcen także wie czego sie może spodziewać.

milena

mam pytanie mój mąż ma jechać przyszłym tygodniu do pracy z firmy sherpa ma mieszlać w Kasteell Ooijen w Venlo czy wie ktos jakie tam są warunki mieszkalne? bardzo prosze o pomoc

taktak
@milena

w jakim miejscu sie mieszka (adres) przy pracy na serach??

Kazik
@taktak

Bosruiterweg 14 w Zeewolde 'park domkow letniskowych... Sporo ludzi z polski w domu nie mialo tak wygodnie... Ale kwestia indywidualna.... Agencyjne mieszkania to nie szczyt luksusu... 5os na 35m2 z jednym salonem i 2 os pokojami to standard.... do pracy ne na wakacje... Wzgledem samej agencji jako dosc pracowita i solidna osoba nie moglem narzekac za wiele... Okresowe podwyzki to bajka rozlozona na sumy 0,10€ na godzine w skali roku :) jadac tam, pracujac w miare solidnie mozna liczyc na 3500-4500 zl w miesiacu po odtraceniu podatkow,mieszkania,ubezpienia itd.... jezeli zarabiasz w granicach 3 tys w polsce to zdecydowania praca na holenderskiej produkcji szalu nie zrobi... Nie chlejesz i nie cpasz za wiele to masz raczej zawsze prace... jak kilka razy dasz dupe to ladujesz na liscie rezerwowych bo nikomu sie nie chce ryzykowac ze na ostatnia chwile bedzie musial łapanke robic bo ty masz kaca albo jeszcze pijany...

Sharim

Ja z kolei nie polecam. Gdyby rekrutacja była przez Pracuj.pl to rozumiem ale jest przez ich stronę gdzie można śledzić postęp w sprawdzaniu twojej kandydatury. Złożyłem na trzy oferty i jedna doczekała się statusu "sprawdzania". Istnieją jeszcze takie statusy jak Zaakceptowane czy Odrzucone. Jeśli ktoś ma tyle czasu by czekać miesiąc na zmianę statusu o ile nastąpi to pozdrawiam.

marcin

Warunki mieszkalne zalezy na jakim parku. Ale z robotą jest lipa. (usunięte przez administratora) Bo praca jest 3-4 dni w tygodniu. Do pracy idziesz na 8h (usunięte przez administratora) Na szklarniach tak samo, jak sie skonczy robota to nara, siedzisz w domku i czekasz az ci cos nowego znajda. A za domek i ubezpieczenie trzeba placic.

Jataka

Chyba nie wiesz co piszesz. Robisz w temperaturach 50 60 stopni po 10 h z czego przerwy nie sa płatne. Powodzenia

Łukasz

Na szklarni to więcej niz pewne że teraz mozna zarobić . Wiadomo ze duzo zalezy od pogody, ale to np. gdy sie jest na zbiorze i owoce muszą dojrzeć.

Yanosh

Witam, mam wyjazd przez Sherpę w sobotę 30 lipca. Zakwaterowanie w Kasteel park Ooijen, a praca w Edco. Dokumenty podpisane, wpłaciłem zaliczkę na bilet na busa, ale jeszcze się waham. Z tego co można wyczytać na innym forum, to kiepsko to wygląda. Z drugiej strony zadowoleni ludzie nie piszą raczej komentarzy, a jedynie osoby którym coś nie poszło. Warto tam jechać, jest szansa wyrobić te 40 godzin? Nie wspominając już czy kasa ok i czy nie robią wałków...?

Mati
@Yanosh

Jeśli chodzi o godziny to zalezy od ilości pracy - zawsze mozesz zgłaszac brak i w tedy beda Cie planować na inne zakłady. Jesli chodzi o "wałki" to na pewno musisz sobie pilnowac rozliczeń i sie upominac. Zazwyczaj wypłacają wszystko tak jak powinno byc , ale jak to mają matołki holenderskie : wystarczy ze cos się zmieni i nie bedzie tak jak zawsze to przestają czaic i trzeba im tłumaczyc jak krowie na rowie o co chodzi.

coś już wiem..
@Yanosh

jak będziesz miał 30 godzin to będzie dobrze.. nie ma co liczyć na 40..

vgvtayvhg
@Yanosh

Mając 28 lat (czyli nie na wiekówce), za ponad 40h pracy w Scherpenhuizen w Eindhoven dostałem wypłatę aż 191 euro ! Za 3 dni pracy dostałem nieco ponad 30e. Dziadostwo i tyle, niekiedy osoby na "wiekówce" muszą dopłacać im do mieszkania.

Kolo
@vgvtayvhg

Takich nieszczęśników trzeba omijać szerokim łukiem. Dostałeś pracę za pośrednictwem dobrej firmy więc się miarkuj. Szukaj wrażeń pod innym niebem i tam Ci dadzą wszystko i to za leżenie do góry brzuchem.

aga

jedzie ktoś jutro do Holandii na pielęgnacje sadzonek truskawek z sherpy?

@aga

Daj znać jak jest :)

Wynagrodzenie jest w euro , co tydzień, przelewem na konto. Mieszkanie ubezpieczenie , transport do pracy organizuje pracodawca. Za ubezpieczenie i koszty mieszkania odliczane są od wypłaty.

Ktos

Wy tez dostaliscie jedna umowe w polsce elektroniczna a droga na miejscu ? bo mi tak mowia jak przyjade w sobote do holandii. ta elektroniczna jest jakas dziwna i ma wiele niejasnosci

tomek

jak chcecie pracowac u nich jako pracownik pakujący to wydaje mi się, że praca jest na plus, bo oferują bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań no i też stabilizację zatrudnienia popartą 10-letnim doświadczeniem i programem lojalnościowym.

basia

Witam, czy wybiera się ktoś do pracy przy pielęgnacji sadzonek truskawek na polu? Czy ktoś posiada opinie na temat miejsca pracy Helenaveen?

@basia

Ja chciałabym pojechać, wysłałam zgłoszenie na razie cisza :)

Agaa
@basia

Ja chciałabym pojechać, wysłałam zgłoszenie i na razie czekam...

M
@basia

Pracowałam w Helenaveen. Co prawda nie na truskawkach, ale widziałam jak to wygląda z zewnątrz. Wszystkie truskawki są posadzone płasko na ziemi. Godzin pracy pewnie jest sporo, ale na ból pleców pewnie trzeba się przygotować. Pozdrawiam.

basia
@Agaa

samo zgłoszenie może nie wystarczyć, powinnaś zadzwonić bezpośrednio do biura

@basia

Basia, zdecydowałaś się? Jedziesz?

URSZULKA1987

CZEŚĆ MAM TAKIE PYTANKO WCZORAJ BYŁAM NA PODPISANIU UMOWY W FIRMIE W VENLO I POPROSZONO MNIE O WYRAŻENIE PISEMNEJ ZGODY NA POBRANIE W MOIM IMIENIU ZAŚWIADCZENIA O NIE KARALNOŚCI WYRAZIŁAM ZGODĘ CHOCIAŻ DO KOŃCA NIE JESTEM PEWNA CZY MÓJ WYROK ULEGŁ ZATARCIU.CZY KTOŚ SIE ORIENTUJE CZY FIRMA NAPRAWDE SPRAWDZA TĄ KWESTIĘ.Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC.

Erni
@URSZULKA1987

Tak firma to sprawdza. Wiem, ze mają swoje paragrafy tzn np kradziez rozbuj nie ma opcji zeby zacząc pracę, ale np wyrok za niepłacone alimenty dla nich sie nie liczy.

URSZULKA1987
@Erni

OGÓLNIE PROBLEM POLEGA NA TYM ŻE OBOJE Z CHŁOPAKIEM PODPISALIŚMY TEN PAPIER A MAMY ŚWIADOMOSC ŻE JESTEŚMY PRAWIE NAPEWNO KARANI I ZASTANAWIAMY SIE CO TERAZ ZROBIC .JADAC NA PODPISANIE UMOWY NIKT NAM NIE MÓWIŁ O TAKIM PAPIERZE A W BIURZE NIE BYŁO CZASU NA PRZEMYŚLENIA.MÓJ CHŁOPAK BYŁ KARANY OK 10 LAT TEMU ZA USZKODZENIE MIENIA ITP WIĘC MOŻE POSZŁO W ZATARCIE U MNIE SYTUACJA JEST GORSZA BO W GRE WCHODZILO POBICIE I DOSTAŁAM 5 LAT.JAK SĄDZISZ CZY LEPIEJ ODRAZU ZADZWONIC DO BIURA I SIĘ PRZYZNAĆ CZY CZEKAĆ NA CUD?OD CZASU ODSIADKI MINĘLY MI PRAWIE 4 LATA I PRAWIE DWA PRZEBYWAM TUTAJ ZACHOWUJĄC SIĘ JAK NA CZŁOWIEKA PRZYSTAŁO WIĘC MOZE DADZA MI SZANSE

Erni

przyznaj się

jan

sroga patologia

tomek

Ja jestem już w sherpie zarejestrowany od czerwca, czekam i czeeeekam na oferty w parze (bo chce z dziewczyną wyjechać) i nic. Pani z biura zbywa mnie ze nie ma pracy i wgl ciezko teraz i tak od 2 tygodni bo miałem mieć wyjazd już 2 lipca.

kinga

Hej mam pytanko jestem na miejscu w Grubbenvorst (mieszkanie prywatne ) , zadzwonili do mnie na sadzonki truskawki na ulicy Bultenvenweg i teraz pytanie do was czy jest tu ktoś swoim autem kto będzie tam dojeżdżał i mógłby mnie przygarnąć ? Ewentualnie jeżeli ktoś będzie jechał rowerem to też się nie obrażę , wstawić mam się w środę w pracy a ni (usunięte przez administratora) chu nie mam pojęcia jak tam dojechać . Za wszelką pomoc bardzo dziękuje ! :)

sherpowianka

Powiem tak, pracowałam przez tą firmę lekko ponad miesiąc czasu i nie mogę powiedzieć, że było zle, fakt faktem, prawda jest to iz rzucaja Cie gdzie w danym momencie potrzeba pracownika, nawet jezeli jedziesz docelowo na np. pomidorki, ja pojechalam do sadzonek truskawek, ale wyszlo, ze bylam tez na malinach, pomidorkach, na magazynach przy piwie, borowkach, czy przy przepakowywaniu roznych (usunięte przez administratora) Najbardziej oplaca sie wyjechac na szklarnie, wiadomo ze za 9,26 czlowiekowi pracuje sie lepiej niz za stawke 8,8 czy nizej jak ja na wiekowce :) oczywiscie na szklarni takowej wiekowki nie ma jak na magazynach, poniewaz ja przy 21l na szklarni mialam 9,26 a na magazynie 7,57 wiec lekka roznica jest, ale w tym wieku jest najkorzystniejsza opcja bo za domek placi sie zaledwie 56e :P nadgodziny sa ladnie platne, z wyplatami problemu nie mialam, zarobilam ponad 1tys e ktore zawiozlam do domu i jeszcze mialam nakupowane w cholere rzeczy i nie odmawialam sobie wypadow na imprezy :) jezeli ktos jedzie do pracy i nie narzeka na to ze jest tempo, czy tez ze go nogi bola, ze go plecy bola ze on nie da rady, albo mysli ze dostanie za nic pieniadze to ok, nie ma po co sie tam wybierac, ale dopoki robisz i nie stekasz, praca jest i wyplaty ladne sa :) jedynie w momencie zlozenia wypowiedzenia 2tygodniowego sherpa robi pod gorke :) i wtedy zaczynaja sie spadki godzin i duzo dni wolnych by zrobic na zlosc pracownikowi! :) tak czy siak, nie bylo zle ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force