Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Anita

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma! Osoby nie zadowolone z wyjazdów mogą pracować w kraju.

Kinga

Widziałam ostatnią ofertę Sherpa-y i potrzebują pracownika do szparagów w Asten. Może ktoś podać kilka informacji na temat wyjazdu do takiej pracy, będę wdzięczna.

Adi93
@Kinga

wybiera się ktos 23.04 na magazyny do Kaastel park Ooijen ? bardzo w (usunięte przez administratora) walą? bo nie chce mi sie ich palic

Weronika

@Sproket, dlaczego tak uważasz?

Sproket

(usunięte przez administratora) Szkoda czasu na ta firme.

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Weronika

Odwiedziliście już fanpage Sherpa International Force? https://www.facebook.com/sherpaforcepolska/

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Nie polecam tej agencji .Zakwaterowanie w bungalach w pokoju na całej ścianie grzyb ,nie dało się spać okno ciągle trzeba mieć otwarte .Mieszkaliśmy w Kasteel Ooijen.Na niektórych bungalach było ok ,ale na większośći grzyb na ścianach itd.Pierwsze 3tygodnie były w porzadku i wypłaty również po 250e na tydzień z kolejnymi tygodniami wynosiły one 80e ,a następnie sciagano co tydzień po 20/30 NOWYCH osób,a Ty siedziales na WOLNYM.Pracowało się po 2/3 dni żeby zarobić na bungal albo cały tydzień wolny a nawet dwa tygodnie wolne .Jeżeli dostałeś ofertę na dane stanowisko to się nie czaruj jak nie będziesz robił na to co przyjechales tylko zostaniesz SKOCZKIEM i każdego dnia będziesz czekał na plannig czy pójdziesz do pracy czy nie .Co do zrobienia prania to ŻENADA 5 pralek na 200/300 osób.A co do biura jak będziesz mieć problem to nic głównie innego nie usłyszysz tylko jedynie pisz na SHERPA DESK.W odzialach sherpy też Panie ładnie rozmawialay,pokazywały zdjęcia domkow tylko chyba jak były nowe....

nieważne

Nie polecam tej agencji.Mieszkaliśmy w tzw bungalach w parku Kasteel Ooijen co do zakwaterowania to w pokoju na całej ścianie grzyb ,nie da się spać trzeba mieć okno ciągle otwarte.I było tak na większości bungalach,ale można było trafić na całkiem w porządku .Przez pierwsze 3tyg regularnie chodziło sie do pracy ,a kolejne tygodnie były 2/3dni pracy i wolne.A kolejny krok to całkiem wolne nawet przez 2tygonie.Co tydzień nowych ludzi ściągają po 20/30 osób ,a Ty siedzisz sobie na wolnym żeby zapłacić za bungal i zarobić na jedzenie.Za 3miesiące pracy w sherpie łącznie z wyżywieniem zostało 500e.Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć w biurze to i tak się nic nie dowie oprócz ,żeby pisać na SHERPA DESK.

Iza

Mam pytanie w sprawie pracy w szklarni - pielęgnacja truskawek w Belfeld. Jakieś szczegóły, jakie warunki zapewniają na miejscu? Jak przedstawia sie kwestia języka, czy robią kursy czy we własnym zakresie?

przemek

witam, pierwszy raz chcę pojechać z tej firmy. Poprzednia okazała się totalną klapą( kary za wszystko, 20 h pracy, przez 10 tyg, najwieksza wypłata 207 euro) Nie chcę ponownie wpakować się w wegetację. Polecacie?

Weronika

@Olg, Ty jedziesz? To Twój pierwszy wyjazd z tą firmą?

Olg

Jedzie ktoś na truskawki w niedzielę??co sądzicie o tej firmie

Weronika

Firma bardzo często publikuje oferty pracy. Korzystaliście już z usług Sherpa International Force?

badziew

przeszlem juz z 10 agencji i wszystko jeden badziew:( a slyszal ktos o eupeople bo maja dobra stawke na reachu ale jakos niewiele o nich w necie.

Sebo

Polecacie ta agencje czy raczej omijać? Mają swoich przewozników? A jak wygladaja warunki mieszkaniowe? Pozdro

Mynia123

Sherpa kazda firma posredniczaca nie mysli o pracowniku tylko o sobie? To czy bedziesz mial godziny zalezy tylko od tego na jaki zaklad trafisz i w tym przypadku jaki kontrakt bedziesz mial?albo PL albo uitzen.Czesto ludzie siedza na free,chodza do pracy po 2 albo 3dni.A w niedziele przyjezdzaja nowi? I tak nakreca sie machina.W Pl mowia,ze ktos czeka niestety mozna sie rozczarowac,przyjezdzajac np w niedz o 5 rano co jest normalne przewoznikiem,czekasz az o 9 rano bedzie biuro czynne.Warunki nie sa zle,ale cena tego apartamentu jest nie do przyjecia za tydz 89,50e,jedna lodowka na 5osob.Sklep na terenie parku nie wszystko mozna tam kupic,najblizszy sklep oddalony jakies 7km od parku.

Za pol darmo

Jak narazie pracy tyle co nic . 2 tyg po 29 godz , wypłaty na poziomie 101-114 euro. Tak że polecam wyjazd osobom uciekajacym przed prawem w Polsce i tym którzy z każdego innego powodu już tam miejsca nie zagrzeja .

Świeży

Super agencja,można spokojnie korzystać z ich pośrednictwa.

wdzięczny

Mam okazję więc piszę. Dla mnie Sherpa to świetna firma. Kilka razy wyjeżdżałem dziwki nim do pracy i zawsze byłem zadowolony. Wszystko dograne i bez problemowo pracowaliśmy, mieszkania też w porządku. Myślę, że nie pogorszyło się i można ich polecić.

Melody

Ja spędziłem w Sherpie ponad dwa lata. Pracy najwięcej jest w okresie od marca do października. W zimie tej pracy jest mniej.Wiele zależy od tego na jaki zakład traficie. Większość zakładów oferuje stawkę minimalną ale są takie które płacą 1-2 Euro więcej za godzinę i mają też wyższe dopłaty za godziny.Z godzinami też jest podobnie są zakłady gdzie pracy jest więcej i są też takie gdzie tej pracy jest mniej.Większość zakładów działa na zasadzie, że godzin jest tyle ile pracy. Jeśli pracy jest dużo zamawiają więcej osób i odwrotnie.Także nie ma możliwości ,,nabić'' np.60 godzin. Jeśli w tygodniu przepracowałeś około 40 godzin to jest już dobrze.Przy takiej liczbie godzin ,,na czysto" powinno się dostać około 200 Euro. Nie ma co się nastawiać, że zarabiać się będzie więcej bo potem można się nie miło rozczarować chociaż jak pisałem wcześniej dużo zależy od zakładu i jeśli się dobrze trafi to zarobki są wyższe. Były okresy, że zarabiałem po 400 Euro tygodniowo ale były również takie w których dostawałem 140-170 Euro.Po prostu jak jest mniej pracy to trzeba uzbroić się w cierpliwość.Nie chciałbym tutaj reklamować tej agencji bo nie raz będąc tam narzekałem. Nie ma co się łudzić, że agencja jakakolwiek zaoferuje wam fortunę. Wszystkie w pierwszej kolejności myślą, żeby zarobić na siebie a dobro pracownika jest sprawą drugorzędną. Przede wszystkim nikt tam nikogo nie trzyma na siłę każdy może szukać pracy na własną rękę.

Luzik

Widziałam ofertę pracy w Venio do drukowania etykiet. Mam pytanie czy jest jeszcze aktualna? Znam Sherpa jako dobrą agencję i chciałbym wyjechać do pracy. Mieli dobre zarobki, mieszkanie bardzo przyzwoite.

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force