Opinie o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

Sherpa International Force jest profesjonalną agencją zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Holandii w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, to trafiłeś we właściwe miejsce. Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny. Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sherpa International Force w Opole Rynek 11A lok. 1A

OiOi

Niestety do nl wyjezdza banda debili...8/10 osob nie potrafi mowic po angielsku i jeszcze im 8 euro na reke malo...Ludzie jak wymagacie to dajcie tez cos od siebie.

Kamil

przykładowy film firmy zajmującej sie sadzonkami https://www (usunięte przez administratora) com/watch?v=Z05fuNAcSwI

Mieszkania to zalezy gdzie, ale standard to pokoje dwu osobowe czasem mega ciasne, ale jak sie trafi na fajna ekipe to i tak cay czas spedza sie w salonie przeciez. Czasem jest tak choć nie powinno tak byc ze trzeba sobie wysprzątac i jest juz spoko. Ja w sumie zawsze jak jade obojętnie do jakiej firmy to biore wiadro chloru posprzatam sobie po swojemu i mozna mieszkać.

Hej ;) Czy jedzie ktoś może z Rzeszowa, w tym tygodniu lub następnym? na co i kiedy ?

Brygadzista

rekrutacja przebiegła miło i zachęcajaco, kilka telefonów dziennie z naciskiem na decyzję czy jestem zdecydowana, wyjazd miał byc przed świetami, we wtorek dowiedziałam się, że mam jechac w sobote, nikt nie sprawdzał mojego jezyka choć był wymagany, wypełniłam testy psychologiczne b.długie zresztą.generalnie pozytywnie tylko ten nacisk na szybki wyjazd był dla mnie niepokojacy no i kompletnie brak testów jezykowych.

nie było takich

logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Sherpak

Witam . Jestem tutaj od miesiaca chcialem sie podzielic opinią bo kiedys bylem sam w takiej sytuacji jak Ci dzis chcacy wyjechac w ciemno. Biuro w PL wyslalo mnie do pracy przy kwiatach, praca miala byc na powietrzu przy duzych kwiatach ogrodowych.Posiadam doswiadczenie przy kwiatach wiec taka oferte mi dopasowali. W Polsce wiadomo jak to w biurach wszystko jest pieknie , ladnie Pani bardzo mila , pomocna .W koncu ma nie mały zysk z tego ze ktos wyjedzie. Z tego co opowiada potem z 60% ma pokrycie na miejscu wiec Ci co licza na jakies eldorado moga sie zawiezc. Od miesiaca jak tutaj jestem ani razu przy kwiatach nie bylem( praca przy pomidorach, na pakowaniu papryki, rozladunek kontenerow) wszystkie te prace sa w porzadu wiec nie przezywam ze przy kwiatach nie pracuje. Rzeczywista stawka za prace wynosi na szklarniach: wiek powyzej 23 lata 9.33 brutto euro (od 1 lipca podwyzka stawki minimalnej, w Holandii dokonuje sie 2 razy do roku ) a na produkcji 8.80 brutto. Ogolnie prace sa w Eindhoven, Venlo i okolicach. W pierwszym tyg mialem 45 godz, w drugim 41 i w trzecim tez 41 godz. Wyplaty na poziomie 250 euro. warunki mieszkaniowe w porzadku nie ma mieszkania po 3 osoby i wiecej na pokoj , 2 to max z czym sie spotkalem, na domkach bungalach na wyposazeniu jest wszystko . Jedynie pierwszy raz jak sie przyjezdza lokuja na park Oijen gdzie jest jedna wspolna pralnia na zetony( 2 zetony dla ludzi pracujacych na produkcji, 3 zetony dla ludzi ze szklarnii na miesiac ) czyli nie za duzo , trzeba sie przygotowac rowniez na pranie reczne. Ja mieszkalem na Parku przez 2 tyg potem mnie przeniesli ze wzgledu na to ze mialem daleko do pracy . Teraz mieszkam w takim duzym bungalowcu , gdzie standard jest ok ,pralka jest na wyposazeniu i internet dzialajacy bo na Parku ze wzgledu na ogrom ludzi tam mieszkajacych niestety chodzi jak by nie mogl, ciezko jest sprawdzic poczte , jedynie przed praca 4-5 rano i ewentualnie probowac po 23 . Pozdrawiam , mam nadzieje ze troche pomoglem tym ktorzy zastanawiaja sie nad wyjazdem.

Gosia

hej jedziesz na pielegnacje sadzonek przy truskawkach ?? kiedy wyjezdzasz ??

Jedzie ktoś w ta sobotę do pracy na szklarnie do obcinania róż

Gosiek

czesc, czy wyjezdza ktos teraz na dniacg z firmy sherpa , na co i kiedy ////////

Kana

Witam:) ja chcę wyjechać z sherepa w tą sobotę do pracy. Jak tam wogl jest?. Po ile godzin się tygodniowo pracuje? Co ile wypadają wypłaty?.

Elza

Mieszkanie przez firmę ma swoje plusy: - koszt teoretycznie wiekszy niz jakby sie wynajeło mieszkanie, ale nie płaci się gdy jest sie na urlopie, nie ma dodatkowych rachunków bo wszystko jest w cenie - dojazd do pracy musi zapewnic pracodawca - brak formalności związanych z wynajęciem mieszkania - nie trzeba szukac wsółlokatorów (ale Ci przydzieleni przez firmę nie zawsze są normalni) Minusy: - współlokatorzy - zależy jak się trafi - róznie jest z dostepem do pralek - ogólnie rozumiany komfort i prywatność

Mati

Skontaktuj sie bezpośrednio z firmą to przedstawią ci konkretne oferty

Mati

z zakwaterowania może skorzystać każdy, jeśli Ci się nie będzie podobac (kazdy ma inne oczekiwania) mozesz wynając cos swojego

Kasia45

Witam! Szukam pilnie dobrej pracy dla maturzysty 19 lat. Chetnie aby nie w zywnosci,zamieszkanie:) Prosze o uczciwe oferty:) Pozdrawiam!

wojtek

Teraz dużo potrezbuja osób do pracy w szklarniach i pakowaniu warzyw wiec godzin powinno byc od groma, ale jak to zawsze jest z ogrodnictwem wszystko zalezy od pogody. Słyszałem ze teraz wskoczyła im nowa oferta podobno fajny zakłąd pracy oczywiscie stawka standard 8,80, ale jest to zbieranie zamówień nie mają wiekszych wymagan typu doswiadczenie czy jakas super znajomość języka. Wystarczy być ogarniętym

kaka66

Pracowałem w tej firmie 2 razy w ubiegłym roku , powiem tak - praca dla młodych i wytrwałych - jesteś dla nich tylko numerem personalnym , nie myśl, że jak jedziesz na pomodory czy do archiwizacji to będziesz robił to na co wyjechałeś , mają zlecenia od pracodawców holenderskich to wysyłają ludzi gdzie się da, podziwiam ludzi którzy pracują u nich już kilka lat , poznałem sporo takich osób- zastanawiałem się jak oni to wytrzymują - większość to samotni lub ludzie którzy w kraju nigdy nie mieli normalnej i uczciwie zapłaconej pracy. Jak dojedzisz na miejsce i zobaczysz piękny Park Oijen w niedzielę o 4 rano , gdzie dokonuję podziału pracowników oraz wydają odzież , zobaczysz ludzi , którzy od tygodnia czekają na pralkę , lub naćpanych i skacowanych mieszkańców to załamka - obyś trafił/ła na inny park - powodzenia wszystkim życzę , no i uważjcie na Team Leaderów - polaczków którzy wcale nie muszą Cię gonić do pracy , ale robią to , większość z nich ma kompleksy i w kraju ich goniono do roboty więc tam się wyżywają

@kaka66

Chcesz powiedzieć, że wyjeżdżając na archiwizację możliwe jest, że na miejscu przydzielą cię do innej pracy ? Możesz coś więcej powiedzieć na temat pracy przy archiwizowaniu dokumentów ?

yyyyy

Czy wybiera się ktoś na zbiór pomidorów koktajlowych? Jak z wynagrodzeniem, ile godzin tygodniowo? Wypłacają na czas pieniądze?

Max

Witam, czeka mnie 2 letnie noszenie aparatu ortodontycznego, czy pracodawcy pozwalają bez problemu na przyjazdy do polski na piątki i weekendy co 6-8 tygodni? Pozdrawiam

siema

witam. prosze o szczerą opinie na temat sherpy w venlo na maila kamilzenek@o2.pl

D&S

Popieram

tomaszek

Ja dzis dostalem propozycje pracy przy sadzonkach w Venlo i wyjazd w najblizsza sobote . Ktos sie wybiera albo tam juz pracował?

Zostaw merytoryczną opinię o Sherpa International Force - Opole

• Jak się pracuje w Sherpa International Force?

Zobacz opinie na temat firmy Sherpa International Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sherpa International Force?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sherpa International Force?

Kandydaci do pracy w Sherpa International Force napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sherpa International Force

Sherpa International Force