Opinie o Centrum Eurokontakt w Chełm

Agencja Pracy ymczasowej, Praca dla opiekunek Niemcy

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Eurokontakt w Chełm

wala

własnie wróciła z pierwszego zlecenia, bardzo dobra opieka. firma na medal

Wiesława_Walenciak_69

Dobra firma, kontakt dobry, mili ludzie tam pracują. Mogę polecić byłam już 3 razy i zawsze wszystko w porządku.

katarzynaaa39

wlasnie wrocilam z drugiego zlecenia, dla mnie wszystko okej, kontakt dobry, wyplata na czas. polecam 10/10

Bozena

Kontakt dobry wypłata na czas, wynagrodzenie dobre nie mogę narzekać

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Eurokontakt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Młodszy inżynier projektu
Bolszewo
Balex Metal Sp. z o. o.
KazikKazik

Wszystko Ok płaca dobrze i kontakt dobry

Slowianka69

Właśnie wjechałam drugi raz z ta firma i jestem zadowolona. Moja córka tez pracuje w Eurokontakcie. Wypłata na czas, dobry kontakt z opiekunem. Polecam

SylwiA

polecam, dobry kontakt. wyplata na czas. ogolnie wszystko ok

bogda1966

polecam, wyjechalam z nimi drugi raz. wyplata na czas, kontakt dobry. polecam

Teresa

Polecam, wypłata na czas, kontakt dobry.

Magdalena_krak

Pracuje w firmie od stycznia 2021 i wszystko jest okej. Mogę polecić zainteresowanym. Bardzo dobra opieka koordynatorów, wypłata na czas, zlecenia również sprawdzone.

Wanda1965

Polecam, miłe panie dbają dzownia i pytają. Dostałam numer od koleżanki i jestem zadowolona

Sk1956

Pracuje już 2 rok i wszystko w porządku, miła kadra, wszystko zgodnie z umowa, dzownia pytają, interesują się. Jestem miłe zaskoczona

robertto

Ja polecam agencję, pracuje i wszystko jest ok.

krystyna71

polecam ta firme. mile panie tam pracuja, wyplata na czas. skladki tez odprowadzaja.

Czy w Centrum Eurokontakt jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Lidia

Firma godna zaufania jestem zadowolona polecam

kajakaja134

Polecam tą firmę. Pracowałam wcześniej w innych agencjach, ale tutaj jestem mile zaskoczona , bardzo opiekuńczy koordynator, kiedy nie dzwonię zawsze pomogą, wypłata na czas. Ogolnie jestem mile zaskoczona.

grazyna1967

Witam, Wspołpracuje z Panem z tej agencji i wszystko super, fajny kontakt, wypłata na czas, maja stałe zelecenie. polecam bardzo

Emilia
@grazyna1967

Super! Sama słyszałam wiele dobrego na temat firmy Centrum Eurokontakt. Chętnie dowiem się czegoś więcej o niej. Czy pracownik ma tam zapewniony dostępnej do nieodpłatnej opieki medycznej? Nie trzeba się o to martwić?

Justyna

Dla niektórych osób nie ma znaczenia o jakiej firmie piszą negatywnie. Po prostu lubią oczerniać. Agencja Eurokontakt z Chełma jest świetna, warto sprawdzać żeby nie narzekać.

Wiola
@Justyna

Ja mam dopiero jechać ale początki już są super

Lola782

Polecam, fajni ludzie tam pracują zawsze pomocni

Agnieszka

Firma niewiarygodna. Problemy z rozliczeniem. Na umowie jest 1600 euro a oni potrącają sobie np 300 euro. Umowy musicie czytać dokładnie bo inne kwoty są na umowie a inne są obiecywane. Firma nie płacić w terminie mają tygodniowe nawet 10 dyniowe opóźnienia !!!!!!Ogólnie większość nie sprawdzonych rodzin. Koleżanka od jednej podopiecznej musiała uciekać w nocy. W razie problemów z rodziną firma umywa ręce. A można trafić źle w końcu to Niemcy !!!!

ad1284
@Agnieszka

Powyższa opinia nie jest prawdą i na pewno nie dotyczy firmy Centrum Eurokontakt z Chełma. Nie potrącamy żadnych opłat, wypłacamy wynagrodzenie zawsze do 10 każdego miesiąca. Nasi koordynatorzy zawsze służą pomocą, a nie mieliśmy przypadku żeby opiekunka uciekała w nocy, zawsze jesteśmy pod telefonem. Także proszę na przyszłość czytać jakiej firmie dodaje Pani opinie.....

Natasza
@Agnieszka

Dokładnie na umowie inna kasa na konto inna nie polecam tej firmy.

Zniesmaczona
@Agnieszka

Prawie 2 tyg. walczyłam o 25 euro ponieważ wypłacono zmienniczce całą dniowke i otrzymałam rozwiązanie umowy i oczywiście 25 euro w końcu doszły bo i taka otrzymałam odpowiedź że wyszły hehe

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Eurokontakt - Chełm

• Jak się pracuje w Centrum Eurokontakt?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Eurokontakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Eurokontakt?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Eurokontakt