Opinie o Telego (Telekomunikacja Novum S.A.) w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Telekomunikacja Novum S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Telekomunikacja Novum S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telekomunikacja Novum S.A. w Katowice

Nowy wpis

Chciałam sprawdzić czy na infolinie są przyjęcia ale jak wchodzę w sekcje z kariera to na samej górze jakieś napisy mi wychodzą. Nie wiecie czy nie maja też ofert gdzieś indziej albo czy ogólnie szukają? Mam doświadczenie i chce poznać tegoroczne warunki

????

Podszywają się pod Orange, wyszukują starsze imiona... Hieny

Ilona
@????

Dalej praktykują te same rzeczy? Czemu nikt z tym niczego nie zrobi?

cindys Nowy wpis
@????

Potwierdzam, wciskaja telefony ludziom ze skleroza i demencja, moze ich to tez kiedys spotka mam nadzieje

Ilona

widzę, że w ostatnim z wątków z grudnia ludzie odkryli, że to forum... :) a że jest ono pracownicze to możecie napisać coś odnośnie bieżących warunków zatrudnienia? przyszłam tu coś bieżącego przeczytać a jest pusto w tym zakresie. Były jakieś wzmianki o tym, że firma podobno podawała się za kogoś kim nie jest. Jak to ostatecznie się rozwiązało i jak to z perspektywy pracowników może w zasadzie wyglądać?

. Nowy wpis
@Ilona

Z perspektywy byłego pracownika, bardzo polecam pracodawcę. Z wielką przyjemnością jak wróci ponowna sprzedaż wróciłbym do pracy;)

Grazia Nowy wpis
@.

Wróci ponowna sprzedaż? A kiedy są na nią jakieś perspektywy, po czym ją przewidzieć? Co do samych powrotów to na jakiej zasadzie maja miejsce? Zaczyna się od nowa czy z wyrobionym wynikiem przed samym odejściem? Czy powroty są częste?

niku

co to jest

olaaaa
@niku

forum

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Telekomunikacja Novum S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zyta

Dzień dobry, czy są tutaj osoby poszkodowane z Zamościa. Bo ja także zostałam poszkodowana pracując w tym szambie,na szczęście krótko.

@Zyta

Tutaj głównie dzieci klientów piszą, jesteś chyba pierwszą pracownicą komentującą. Na czym to wszystko polegało, że szukasz teraz innych w podobnej sytuacji? Coś z wypłatami, czy sam sposób pracy?

Wit

09.07.2019. Novum dalej (usunięte przez administratora) W czerwcu moją 90 letnią mamę naszedł przedstawiciel NOVUM SA. Wcisnął jej że Novum to ta sama firma co Netia i przedłuża umowę. Dostała telefon mobilny z numerem stacjonarnego zamiast tel.stacjonarnego, internet mobilny zamiast stacjonarnego i tel. komórkowy bez pakietu internetu. To są przestępcy !!!.

Ola
@Wit

Zmienili nazwe ale praktyki maja te same.

Krzys
@Wit

Mama też została przez nich naciągnięta, zamiast stacjonarnego telefonu dostała jakiś tandetny plastikowy telefon na kartę, a abonament miał być zawsze 29 zł, a teraz dostaje faktury 82zl,oszusci i (usunięte przez administratora) trzymajcie się jak najdalej od nich

Sąsiadka

Działają teraz jako TeleGo. (usunięte przez administratora). Dają im zabawkowe telefony które szybko się psują, mówią że dotychczasowy operator kończy działalność i trzeba z nimi podpisac umowę. Później nie ma z nimi kontaktu ani przez telefon ani przez formularz kontaktowy.

(usunięte przez administratora) Podszywają się pod Orange, Play, Plus...

kotlek

Sposób pozyskiwania klientów faktycznie pozostawia wiele do życzenia, ale ofertę na telefon mają chyba najlepszą ze znanych mi telekomów.

boni

Kochani z dala od tych naciągaczy i (usunięte przez administratora) !!!! Wybierają sobie z telefonów stacjonarnych nazwiska i imiona ludzi starszych i przez telefon stacjonarny uzgadniają usługę i za klika dni przyjeżdża kurier z wydrukowaną już gotową umową do podpisu , mają dostęp nawet do ich danych osobowych tz. pesel , numer dowodu os. itd. tak było z moim tatą , osobą chorą na Alzheimera ,który w domu nie miał żadnych dokumentów , bo wszystkie ja zdeponowałam . Podpisał choć sam nie wiedział co ! Kiedy wysłałam im informację z sądu o ubezwłasnowolnieniu taty , myślicie że anulowali umowę NIE ! Ciągle przychodzą faktury a w nich nie wykonana nawet jedna rozmowa od dwóch lat , bo tato miał tylko przyznany przez nich numer bez aparatu komórkowego, którego nigdy nie miał bo nie potrafił się nim posługiwać . Ta walka z nimi ciągnie się od dwóch lat ,a teraz kiedy tato zmarł a ja wysłałam im akt zgonu to nadal przysyłają faktury ! Przeciągają ile się tylko da by nadal ściągać pieniądze.Teraz przestałam już płacić za tatę te ich faktury... MAM DOŚĆ tych (usunięte przez administratora) ! Nawet jak zdążyłam się zorientować na forum to nawet sprawa sądowa nie jest w stanie powstrzymać tych nieuczciwych ich poczynań! Dla mnie ta firma niczym się nie różni od złodziei, którzy okradali na tzw. " Metodę na Wnuczka "

@boni

Podzielam Twój ból, wściekłość i bezradność. W taki sam sposób próbowali oszukać moja starszą mamę. Apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy mają jakąkolwiek władzę decyzyjną aby ukrócić ten mafijny proceder. Jesteśmy przekonani że jeśli teraz nie będziemy reagować, sami padniemy prędzej czy później ofiarą tej, lub podobnej mafii. Zróbmy co w naszej mocy, aby usuwać takie "firmy" z rynku oraz !!! śledzić ich udziałowców personalnie. Dziś "pan Kowalski" ciągnie zyski z Novum, jutro z TELE Go a po jutrze otwiera 15 nowych spółek i ma wszystkich w nosie, a nasze polskie Prawo nie ma na niego bata.

Edyta
@boni

Niestety nadal działają, poda nazwą TELEGO i próbowali (usunięte przez administratora)moją babcię - nie zostawili połowy stron umowy, nie sprawdzili dowodu osobistego, nie zostawili wzoru odstąpienia, podają się za jej dotychczasowego operatora - Telestradę. Właśnie wysyłam odstąpienie do 14 dni - inaczej babcia miała by karę od tamtej firmy i wyższy abonament tu.

Ela
@Edyta

Właśnie też napisałam odstąpienie od wszystkich umów. Tydzień temu oszukali mojego tatę 79 lat Podali się że są z firmy Netia z której tata ma telefon stacjonarny. Wcisneli tacie przeniesienie numeru +aparat telefoniczny+ router na Internet. Jakaś masakra że nie ma nikogo kto by zrobił porządek z tymi firmami które w tak bezczelny sposób naciągają starszych ludzi

Zlodzieje do wiezienia!
@boni

Do jesieni 2019 nazywali sie Novum a teraz Telego. Nie wiadomo skad maja adres i dane osobowe ofiary. Wrabiaja starsze osoby w podpisywanie umow. Tak namowili naszego ojca do podpisania "umowy". Ojciec jest osoba schorowana i niezdolna do samodzielnego zycia. To stalo sie, gdy byl sam w domu. Akwizytor obiecal jeszcze telefon "za darmo". Umowe natychmiast wypowiedzielismy. Telefon przyslali mimo to i rzucilismy go w kat. Pozniej wydzwaniali, zeby placic raty za telefon ;-) To zachowanie jest nekaniem i to przez prymitywnych pracownikow tej "firmy". Trzymajcie sie z daleka, ostrzegajcie znajomych, sasiadow, kolegow w pracy i zglaszajcie do Urzedu ochrony konsumenta. A przede wszystkim uwazajcie na rodzicow i dziadkow, zabrnocie im podpisywania jakichkolwiek umow telekomunikacyjnych.(usunięte przez administratora)

kier

firma telekomunikacyjna dzialajaca na zasadach prawie mafijnych. Zeruje na starszych osobach. Trzymajcie sie z daleka od tej "firmy"

@kier

Co chcesz przez to powiedzieć? Nie wiem dokładnie co mam na ten temat myśleć. Może rozwinąłbyś swoją wypowiedź i opisał całą sytuację.

lutyn

Wobec niedosłania faktury nie dokonałem płatności, a po miesiącu odłączono numer od sieci. "Solidna" firma!!!

@lutyn

To przykre, czy potem udało Ci się porozumieć z firmą? Ja widzę, że Novum na swojej stronie stale szuka kandydatów na kurierów i konsultantów telefonicznych. Czy są tu pracownicy i napiszą coś o warunkach pracy?

klientka

Niestety bardzo się zawiodłam na tej firmie. Mają ogromny bałagan w systemie!!! Proponuje dwa razy się zastanowić, zanim podpisze się umowę z Novum S.A.!!!!

Oszukana

Teraz nazywa się telego i nadal (usunięte przez administratora) ipodstępem chce zdobyc klientow .Najgorsza firma telekomunikacyjna

@Oszukana

Nie jestem do końca pewien , ale czy czasem właścicielem nie jest właściciel firmy Enrex (sposoby podpisywania umów są podobne ,pre) .na stronie tvpinfo znalazłem artykuł . "Problematyczne firmy Co ciekawe, prezesem firmy PGT SA jest Robert D. W 2012 r. prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej nałożył na inną jego firmę, Telekomunikację Novum S.A., 1,5 mln złotych kary za „występowanie do abonentów z zawyżonymi i bezpodstawnymi roszczeniami z tytułu kar abonamentowych za rozwiązanie umowy przed terminem”. Telekomunikacja Novum przyznała, że wystąpiła z bezpodstawnymi roszczeniami do około 9000 abonentów. Według ustaleń UKE, „w efekcie stosowania tych praktyk Telekomunikacja Novum bezpodstawnie wystąpiła z roszczeniami z tytułu nienależnych kar abonamentowych na łączną kwotę około 2,25 mln złotych w stosunku do abonentów, którym Spółka nie rozpoczęła świadczenia usług”.

@zzzzz

Z takimi problemami radzę zgłaszać się do Rzecznika Praw Konsumenta , bo samemu nic się nie wskóra . Dla mojej starej matki przedstawiciel Enrexu tak nawkręcał makaronu na uszy że podpisała "coś" .Po 3 miesiącach okazało się że jest to nowa umowa na prąd gdzie na papierze nic nie miała . Dopiero po interwencji rzecznika przysłali umowę. Prezesem Enrexu jest Robert D. ( ma on około 30 kilku lat) .Enrex też jest z Katowic .Jestem ciekaw ile jeszcze podobnych firm on posiada ? Chyba że Robert D. z Novum i Robert D. z Enrexu to są inne osoby ( ale mają cechę wspólną lubią podpisywać umowy z osobami starszymi lub niedołężnymi)

@zzzzz

Prezesem Enrexu jest jednak Sebastian D. ,a nie Robert D. . Jednak metody podpisywania umów umów są identyczne więc to mnie zmyliło ( co wcale nie oznacza że nie mają ze sobą czegoś wspólnego).

Arsi

Odradzam.W Warszawie ciągle zepsuty.Dziala co drugi dzień.

Anusia

(usunięte przez administratora) naciagają na nowy aparat stacjonarny a dokładają kartę z nowym numerem komórkowym i każą dwa lata płacić, dodam rozmowa telefoniczna.

Aleksander

Należy mieć na uwadze, że na GoWork.pl dzielimy się swoją relacją, która przedstawia pracę w firmie z punktu widzenia osoby tam zatrudnionej. Chciałem zapytać czy poszukiwani są na ten moment kandydaci na jakieś stanowiska? Jak wyglądają obowiązki na przykładowym stanowisku i czy przekładają się one odpowiednio na wynagrodzenie?

Tola

Firma nachodzi starsze osoby. Należy ich pilnować. Oszukują i są opryskliwi. Jak można pracować w takich firmach?

Martuska

(usunięte przez administratora) Wmówili mojej mamie, że będzie dzwonią z Netii, będzie miała abonament 19zł zaraz był kurier. A jak się odezwała, że nie ma nazwy Netia tylko Novum to kurier powiedział, że to jest ta sama firma.

hid
@Martuska

Ludzie nie ma się co bać takich firm zostaliście oszukani to zgłasza to do inspekcje inspektorat handlowy lub pozew składać i tyle trzeba walczyć z takimi oszustami

oszukana

Podszywają się pod innych operatorów i bezczelnie twierdzą, że novum to nazwa promocji operatora u którego ma się podpisaną umowę na telefon stacjonarny. Moje sugestie dla Telekomunikacja Novum S.A.: Poprawcie jakość usług tak, aby wasi pełnomocnicy nie musieli nikogo oszukiwać i wprowadzać podstępnie w błąd!

Zostaw merytoryczną opinię o Telekomunikacja Novum S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Telekomunikacja Novum S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Telekomunikacja Novum S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Telekomunikacja Novum S.A.