Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Normalnie jak to w Polsce

ZuZiA lalka nieduża

Norbi zmień leki,albo aplikuj tam gdzie podmiot odpowiedzialny zaleca,bo może pomyliłeś otwory i dlatego nie działają .

Geberał Piszczyk

tylko że klienci nie są idiotami dlatego sprzedaż jej wymysłów nie działa hehe . Superb podobno chciała i była oburzona że jej standardy poszly w dół bo dostała tylko octavie . Jak sie siedzi na L 4 to zabrać zabawki tak jak innym , a nowy od sieci podobno dość zeszczuplał bo nie ogarnia buahahahaha Karma wraca , zawsze : )))))))))))))))

G.Piszczyk

To trzeba napisać rzetelnego maila do centrali jak sytuacja wygląda z punktu widzenia pracowników , może uda się w ten sposób uchronić resztę dobrych ludzi przed rządami (usunięte przez administratora)

@G.Piszczyk

Nie raz był pisany i zero odzewu.

Eks

Slyszałem że prawie 30 % ludzi najważniejszej układanki sprzedaży podziękowało za współpracę. Honorowo "Ktoś" chyba powinien podać się do dymisji : / bo to porażka nie do zaakceptowania. Ogólnie odradzam , na 5 gwiazdek 1

@Eks

Hahahahaha a kto tam uczciwie sprzedawał ? Jezu co to za bzdury. Owszem jest dramat ale wy nauczyliście się robić wszystko pod dywan pod własna premie i bzdurne sprzedaże, w normalne firmie gdzie nie ma rabatów nie potrafilibyscie nawet sprzedać 1 sztuki. Porażka zarząd porażka pracownicy terenowi i porażka biuro = zamknąć ten szit

Klient

Wycieczka ok , ale jedna przedstawicielka blondynka ciągle się upijała że źle było na to patrzeć i na firme się bardzo skarżyła. Po za tym wycieczka sympatyczna

@Klient

To zapewne gwiazda z Lublina, ona bardzo lubi alkohol i wymazany makijaż

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Siema

1 .Regularne naloty z za krzaka 2. Olbrzymie tereny 3. Nierealne plany 4. Fatalna atmosfera pracy Jeśli Twoją jedynà pasją jest praca , nie masz rodziny, lubisz kilkanaście godzin spędzać w samochodzie i nie przeszkadza Ci kierownik który wpada bez zapowiedzi to praca wprost dla Ciebie .

Rewolucja 2018.

Bez skrupułów szukamy pracy wszyscy biuro zakupi teczki ze skóry i wyruszy do aptek 300km od wawy pobudka 5 rano powrót 17 po drodze buła w łape i kiełbasa schemat na przyszły cykl 2019 rok.L4 jest możliwe bo 2400brutto nie starczy na rate za mieszkanie .wymagania rosną bo za 3 persona trzeba robic a pensja ta sama to tylko w Polsce parobki i czarnuchy robią.PIS ma władze trzeba pisac do instytucji państwowych.Koniec niewolnictwa za psie pensje dorabiać kolesi i gwiazdy .Piszemy wszyscy do PISU.Niech żyje wolna Polska.

Przyjazny
@Rewolucja 2018.

Racja zwalniajcie się, czas na nowych ludzie nowa energię dosyć psucia opini i atmosfery !! Żadnych efektów nie widać waszej pracy wiec jesteście zbędni.....

Mimi

Kiedy w końcu zarządcy z Czech zerkną na forum i podziękują Pani za masowe odejścia???

Zdziwiony

Czegoś nie rozumiem.... przecieżera niewolnictwa dawno minęła, nikt nikogo nie zmusza, ogłoszeń o pracę jest masę, dlaczego w takim razie Lolek nie zmieniasz na normalnego pracodawcę? Wniosek jest dla mnie prosty, zamiast źle życzyć zmień po prostu ...

REP

SZKODA, ŻE TAKA RODZINNA NORMALNA FIRMA (NIEWIELE JUŻ TAKICH NA RYNKU) ZMIENIA SIĘ W "TYPOWE ZAGRANICZNE KORPO" CIEKAWE KIEDY KTOŚ DOSTRZEŻE, ŻE PRACOWNICY BARDZIEJ SZANUJĄ DOBRĄ ATMOSFERĘ NIŻ MIEJSCE FIRMY W RANKINGU. TRZEBA BĘDZIE SZUKAĆ NOWEJ PRACY....

Rep
@REP

Rodzinna forma skończyła się jakieś 5,6 lat temu. W momencie kiedy przyszedł gigant zarządzania z Kompanii Piwowarskiej.

Miła

Nadchodzą olbrzymie zmiany w rytmie Glaxo!!!! Za chwile przyjdzie kolejna Pani z „korpo” żeby zrobić porządek. Gorąco POLECM starej załodze aby ewakuowała się jak najszybciej !

Doświadczony

Od października nastąpią duże zmiany, przyjdą nowe Osoby zarządzające do pracy (usunięte przez administratora) Kto może niech się ratuje i ucieka jak najdalej od tej firmy

antonio mirante

TED

A cóż tu taka cisza? Wszystkich już wywiało?

Byly pracownik
@TED

A co na to Field Force Manager przecież jest ze starego składu?

Ciekawa

I jak tak zmiany? Nowe strategiczne pomysły, zmiany, wprowadzone już? Ilu teraz jest przedstawicieli a ilu Kam czy Kasów? No i jak tam nowy team medyczny pod nowym kierownictwem? Dzieję się . Został ktoś ze starych pracowników?

Obserwator

To jest polityka (usunięte przez administratora) . Wszyscy odeszli z jej powodu a to jeszcze nie koniec . Szkoda ludzi i firmy

Mtgpsz

Pewnie pracowników potrzeba będzie dużo , nawet najlepszym się ulało

Zenek

Czy firma potrzebuje pracowników?

Zbigniew

Bardzo fajne supermarkety, polecam.

Iza

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać?

Patrycja

@!!! Twoja opinia byłaby bardziej wiarygodna, gdybyś podał konkretne argumenty. Dlaczego napisałeś, że jeden z pracowników firmy Walmark nie ma wiedzy na temat pozytywnej współpracy z ludźmi? W czym to się przejawia? Dlaczego według Ciebie zespół się sypie i pracownicy szukają pracy, czy znasz powody tej sytuacji?

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ