Opinie o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawa

prawda

To wszystko to nic ,w regionie centrum to dopiero się dzieje .. Znowu czystki. Polecialo już tylu dobrych ludzi .. Zwalnia sie z dnia na dzien .. Maly szczerbaty sfrustrowany zakompleksiony gnom Ssobie nie radzi .. Ale w koncu przyjdzie kryska na matyska : )

pink

Dajcie już spokoj ..

aaaa

piszecie o tym interesie na boku...?? no to chyba walmark tak na doczepkę??

do aaaa
@aaaa

Jego świta najbliższa już też wznowiła działalność gospodarczą, ale chyba im wolno, bo nikt się do nich jeszcze nie przyczepia. Chyba ręka-rękę myję, bo nikt z tym nic nie robi... Jakieś to wszystko dziwne jest. Tylko ciężko pracujący i czerpiący dochody tylko z jednej pracy są na pozycji przegranej, bo są mobbingowani i śledzeni, najeżdżani i udowadnia się im nieistniejące sytuacje. W tym wypadku promowane są: "garnek ze świtą" i oczywiście słynna- "przykrywka". A niska realizacja planów przez świtowców???- kogo to obchodzi, co nie?

Bajka

Może.... A może to brak kierownictwa tak właśnie działa... Smok wawelski ma już swoją fuchę i pilnuje swojego interesu w grocie pod Wawelem..... Hahahahaha

Przedstawiciel medyczny

Byłam - bardzo miła Pani i równie przystojny Pan. Interesujące spotkanie, na poziomie, rzadkość w dzisiejszych czasach.Szacun. Już pracuję i jestem mega zadowolona.

Fakt

Pożyjemy, zobaczymy. Jak na razie to realia w tej firmie są dalekie od normalności. A plany realizowane jak w mało której firmie.... Założenia błędne to i codzienna egzystencja w wal jest męcząca i życie uprzykrzająca. A praca to nie całe życie. Nie dla zwykłego czlowieczka w terenie. Jest fatalna sytuacja i żaden pozytywny wpis tego nie zmieni i nie zatuszuje

do jupiii

A co ma piernik do wiatraka( szechświat do realizacji planów ) cos sie Sekretu naczytał : )no ludzie nie róbcie juz z siebie takich ofiar losu .. Praca to praca , rozejrzyjcie sie po rynku , wszedzie jest to samo a nawet gorzej , nie będę podawać przykładów ale chyba znacie rynek i realia .. Wszędzie ludzie przychodzą i odchodzą i tak to już jest , zmiany , przemiany , taka branża Jupiii nic się nie dzieje bez przyczyny i nikt nikogo nie zwalnia bez powodu jeśli już o zwolnieniach mówić .

Jupiiiii

Jasne, mają pieniądze i firma ma się dobrze, bo przecież plany są realizowane na poziomie... śmiechu na linii ;-) xxx więc jest super i w ogóle nie nerwowo i premie płacone..... Hahahahahahahahahaha i dobrze wam tak, to pokłosie tego paskudnego, niesprawiedliwego i głęboko raniącego traktowania wszystkich pokrzywdzonych ludzi przez walmark. Ta realizacja planów to odpowiedź wszechświata na płacz zwolnionych i źle potraktowanych ludzi i ich Rodzin. Nie ukrywam że czuję satysfakcję i wiem, że lepiej już nie będzie. Bo nic nie trwa wiecznie nawet zło i złe traktowanie ludzi..... Jupi!!!!!!!!!!!

do jupii
@Jupiiiii

to co się takiego dzieje tutaj ze aż tak piszecie?? może to szefostwo w postaci smoka wawelskiego tak kieruje grupą??

Hahaha

Czy realizacja planów na poziomie poniżej wszelkiej dopuszczalnej normy to dobrze zrealizowany plan :-)??????? Bo za to pensje,auto służbowe i telefon już dają..... Fajnie co nie? I trzymają, nie zwalniają i klapie kierownik regionu swoją świtę, że jest super ;-) Więc jak to jest z tym traktowaniem PF i PM po równo? Nie ma sprawiedliwości i tyle w temacie....

do olinek

A co Cię tak dziwi , z choinki się urwałes? farmaceutyczny musi sprzedać i to nie mało a medyczny generalnie w .... wali , czy się stoi czy się leży dobra kasa się należy .

do nunu

No chyba medyczni mogą zgarnąć dobra kasę bez premii a nie farmac. Farmaceutyczny jak nie ma premii to kasy tez nie ma dobrej . Medyczni zawsze mają lepsze podstawy

nunu

A teraz jeszcze państwo dopłaci do dzieci to już w ogóle super, rocznie dodatkowo 10 tyś to na dobre wakacje jak znalazł, jest super. Rozmnażajcie się i bierzcie kasę z wal i zewsząd, kasa płynie jest super! Za nierobienie planów można super kasę zgarnąć też. Zatrudniajcie się, mnóżcie i żyjcie w dostatku!

Uśmiech

Życie jest super jak się dobrze dyma kogo trzeba ;-) Wal czy inny kij , nie ma znaczenia, praca PM i PF to najlepsza sprawa na świecie, płacą i robią z ludzi klasę średnią bez żadnego wysiłku ze strony pracownika. Dobra muzyka, świetne auto, parę plotek z klientami i humor wyśmienity ! Kocham to życie, jak długo pozwalają tak długo to trwa ! Cudo. Tylko nie wiedzieć czemu prawda w oczy kole wyższych rangą ;-( czyli kierowników i powyżej . Musicie się dostosować do tego , że nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie wykonywał nierealnych planów. Tak to już jest, ktoś w końcu musi zaakceptować prawdę, nawet tę bolesną, bo pewnie polecą głowy co???

dystans bo padniemy

Pozdrawiam jedyną osobę która w tej firmie ma jakąś pasję... Pozdro dla podróżniczki wszechczasów ;-) . Reszta ludzi nadaje się do zaszufladkowania... Wyniki lecą na łeb na szyję, ale to nie ma znaczenia, życie jest takie piękne !!!! Całusy dla wszystkich którzy potrafią czerpać z życia, praca jest bee i fee , nawet w wal... To ukryte niewolnictwo. Pozdro i miłego spotkania w terenie na kawce może czy coś.

Sinul

Praca PM wymagająca ? nie zartujcie sobie proszę . To najlepsza fucha w każdej firmie a na pewno w W.

Nununu

Łoooo, bardzo błyskotliwe stwierdzenie, chyba musieli wynająć specjalnego pisarza żeby te pozytywno-neutralne posty pisał..... Logika menedżerskia znad Wisły.

Jarząbek

Ale rozumiem, że zarząd ma inne przedstawione plany i realizacje na poziomie 100% , tylko dla plebsu w terenie takie zaniżone , żeby premii nie płacić???? Jak tam, bo pyta Jarząbek Panie Prezesie???? Niezły komunikator swoją drogą , jak się normalnie dogadać nie można...

Do Artur

Fajne pieniądze? Chyba śmieszne, gdzie ty żyjesz koleś.

ekipa

Artur, ty propagandę tutaj siejesz chłopie. To nie wiesz , że zaraz ustawa wejdzie , żeby propagandę puszczać tylko w nurcie spłukiwanej wody w klozecie? Nie jesteś na czasie, bo czas już się powoli kończy. Więc wracając do tematu, macie jakiś plan awaryjny na ten rok w tej śmiesznej firemce???? Za to poniżające traktowanie ludzi i słabe zarobki przy dużych obrotach -wszystkiego tego co się dla Walmark należy w Nowym Roku życzę. A w szczególności dla Smoka Wawelskiego. Bo jak dobro powraca to zło chyba też, co nie??!!

do Aas

I jak tam Aas, mogłaś się bawić na sylwestra przez tę ekscytację? Mam nadzieję, że natrętne myśli wokół tej sprawy nie zaprzątają Ci już głowy... Ale z drugiej strony jak taki napalony frajer jest na horyzoncie to warto, żeby kierownictwo uważnie przeczytało cv... Acha i życzenia dla pracowników pisze się tylko dla nich i o nich, bez przemycania treści własnych wizji i nierealnych planów... Łubudubu, łubudubu niech żyje nam ... To śpiewałem ja - Jarząbek.

xxx

Wigilia była super tańce, hulanki, swawole ...

Zostaw merytoryczną opinię o STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STADA PHARM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ