Opinie o ZHU ROSA, ZPSO ROSA w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy ZHU ROSA, ZPSO ROSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZHU ROSA, ZPSO ROSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZHU ROSA, ZPSO ROSA w Tychy

ciekawy

MA ktoś info jak się pracuje w marketingu?

xyz

Może ktoś napisać jak z wypłatami w tym zakładzie jest ile można zarobić,czym na konto jest czy nie

@xyz

praca biurowa, od poniedziałku do piątku, od 7 do 15, warunki takie: podstawa:(usunięte przez administratora)ł brutto premie: co miesiąc uznaniowa max 15% podstawy, kwartalna i świąteczna uzależniona wyniku firmy nadgodziny: wypłacane jak bozia i kodeks pracy nakazuje socjal: pod gruszą, paczki na święta (usunięte przez administratora)

Możesz napisać coś więcej ?

Taką kwotę podają w ogłoszeniach o pracę

Mechanik

Rozmowa na korytarzu przez stopke polegała tylko na zapytaniu gdzie pracowalem i od kiedy mogę zacząć?

rekrutacje na stanowisko mechanika przeprowadzał czlowiek który nie wiedział co to suwmiarka i co to gwint drobno zwojowy i Czy moge popracowac tydzień bez umowy, Czlowiek nazywal się Stopka czy Stofka jakos tak. zgodzilem się na 2 dni poczym zrezygnowalem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
cc

taka rekrutacja miałaby sens w firmie która przyjmując nowych pracowników nastawia się na ich długotrwałe zatrudnienie dając im poczucie stabilności, pewności zatrudnienia, co za tym idzie możliwość budowania swojej przyszłości np wzięcia kredytu. W przypadku Rosy jest grupa pracowników zatrudnionych od kilku-kilkunastu lat, zasiedziałych, możliwe że nie mających odwagi szukać nowej pracy, narzekających na swój los, którzy tak długo będą pracować dopóki nie dostaną kopa od szefa w "podziękowaniu" za wieloletnią pracę. Pozostali pracownicy nie mogą być pewni swojego jutra bo albo sami nie wytrzymają pracy w takim środowisku (usunięte przez administratora)d) i sami odejdą, albo zostaną zwolnieni co się może zdarzyć w każdym momencie i za byle co. To powoduje że pracownicy są traktowani jak "towar" szybko rotujący, co chwilę wolne stanowisko i nowy nabór, a wtedy firma musi być przygotowana na jak najszybsze "załatanie dziury". Oferty pracy które są w Rosie nie wynikają z rozwoju firmy, poszerzania jej działalnosci, tylko z tego że kogoś zwolnili lub ktoś sam się zwolnił

luka

ale do czego coś takiego jest im właściwie potrzebne? nie łatwiej byłoby przeprowadzić kilkudniową szybką rekrutację?

aa

Leszku, nie masz się czym podniecać, te ogłoszenia wiszą tam od co najmniej dwóch lat...

bb
@aa

...i cały czas są aktualne, bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie potrzebny nowy pracownik jak się obecny przestanie podobać władzy... taka to jest w tej firmie(firmach) dynamika zmian, że kadrom potrzebne są ciągle nowe CV od potencjalnego nowego narybku

Leszek

ZHU Rosa szuka obecnie do pracy, na ich stronie jest sześc ogłoszeń, można coś znaleźć dla siebie, ale nie wiem czy zaaplikuję po waszych komentarzach.

Taki sobie gość

Witam. (usunięte przez administratora)Pracowałem tam-ile czasu?czy to istotne?Nie.Zarobki tak jak podają wyżej-zależne od tego ile czasu pracujesz w firmie,na jakim stanowisku itp.Praca-nielekka(gdzie dziś jest lekko?)Najgorsze jest to że pracując uczciwie(i tu zgodzę się z opiniami wyrażonymi wcześniej) widzi się jak lesery kombinują by jak najmniej się napracować a tobie dowalają roboty.I jest to akceptowane przez kadrę kierującą.Oczywiście zgodzę się że to ludzie na nieodpowiednich miejscach niemający pojęcia jak kierować zasobami ludzkimi.Każdy kto pracował gdzieś w innym zakładzie produkcyjnym zaraz wyłapie wszelkie tego typu zachowania.Ogólnie mógłbym opisać wiele osób i zdarzeń tylko brakło by mi czasu i miejsca(może kiedyś...)Zgodzę się z pooolem co do pracy na magazynie-opisał szczątkowo prawdę-może jak założą kiedyś kamery to się to zmieni choć w to nie wierzę,z resztą to mnie już nie obchodzi.Jeśli więc masz zamiar tam podjąć pracę czytelniku dobrze przemyśl swoje poczynania-decyzja i tak należy do Ciebie.Pracowałem na magazynie-Ci co tam pracują też czytają te opinie...i wiedza doskonale że w 99% to prawda.Większość pracuje bo są takie czasy jakie są...rozumiecie,prawda? Pozdrawiam uczciwych pracowników(będą wiedzieć o kogo chodzi)i leserów też.Mam nadzieję że moja opinia nikogo nie uraziła a pomoże dokonać właściwego wyboru przy podjęciu pracy.

xxxxxxccc

Z nadgodzinami 2,8tys pln netto, normalnie ok 2,3-2,4 tys pln netto. Jak masz możliwość pracy w automotive lub w firmie z kapitalem zagranicznym, niezastanawiaj się. Jeżeli jesteś przyciśnięty do muru to na 3 miesiące można zakotwiczyć, żeby w międzyczasie znaleźć lepszą pracę. Plusy: wypłaty na czas. Minusy: (usunięte przez administratora) Ogólnie daje ocenę za całokształt: 3+ Oczywiscie możesz też tam spotkać wielu wartościowych ludzi z krótki spędzisz wiele zabawnych chwil jak w każdej innej pracy.

bravo

czy w firmie tej nie ma nic pozytywnego? a jak działa tam dział jakości?

WIRION

Dzięki:) już nie aktualne... Znalazłem gdzie indziej pracę:p

WIRION

ile można miesięcznie zarobić na wtryskarce? Mam propozycje pracy tam i chciałbym wiedzieć jak od strony finansowej to wygląda.

inz hanys

dzieki za rade mam inne propozycje olewam ta firme nie warto

NONAME

Pracowałem tam kilka lat temu, ale mam kontakt z ludźmi, którzy wciąż tam pracują i niestety jest jeszcze gorzej niż kilka lat temu. Serdecznie nie polecam. Szkoda zdrowia na pracę u Pana Stanisława Rosy.

Zostaw merytoryczną opinię o ZHU ROSA, ZPSO ROSA - Tychy

• Jak się pracuje w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Zobacz opinie na temat firmy ZHU ROSA, ZPSO ROSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZHU ROSA, ZPSO ROSA?

Kandydaci do pracy w ZHU ROSA, ZPSO ROSA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZHU ROSA, ZPSO ROSA
2.2/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Cielmicka 16
    43-109 Tychy