Electrolux S.A.

Oława

Opinie o Electrolux S.A.

gulka gej 2009-11-13 20:13:29
po dluzszym okresie przepracowanym w tym zakladzie wiem ze jest to praca ktora:
- jest podobna do [usunięte przez moderatora]
- opiera sie na tym ze jeden na drugiego donosi i dlatego ma wzgledy u lidera i lepsza wyplate, takze jak ktos dobrze lizę [usunięte przez moderatora] to jest praca jak najbardziej dla niego a jesli kots jest zwyklym szanujacym sie czlowiekiem to nie bedzie sie dobrze czul w electroluxie w Olawie,
-gdy sie wchodzi do tego zakladu, dume zostawia sie przed drzwiami,
- jezeli tam pracujesz to najlepsza rzecza jaka Cie moze spotkac jest zwolnenie z tego syfu bo o podwyzce to zapomnij!!
- skoro pracownicy na produkcji maja to sama stawke i podlegaja pod ta sama premie to dlaczego kazdy ma inna wyplate?
-na poczatku pracuje sie na jednym stanowisku, potem na 2 a potem nawet i na 3 ale co tam wazne ze dyrektor ma duza [usunięte przez moderatora] i jest mu z tym dobrze,
- liderki tez wszystkie rozumy pozjadaly ale nie kazdy urodzil sie normalny
- dni z urlopu znikaja bez ich wykorzystania.... co sie z nimi dzieje.... moze Pan [usunięte przez moderatora] kupil sobie nowy strój kibica(trol)
KROTKO MOWIAC NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MK
Zostaw swoją opinię o Electrolux S.A. - Oława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electrolux S.A.