Exco A2A

Opinie o Exco A2A

anonim 2011-09-21 06:03:39
Miła atmosfera i jak na początek przygody z księgowością to można się dużo nauczyć. Niestety bardzo kiepsko płacą i panuje duży chaos w zarządzaniu.
in cognito 2013-06-18 14:39:07
Bardzo fajni ludzie, miła atmosfera, dużo można się nauczyć, zarząd mający "ludzkie podejście" do pracownika.
VLINER 2013-09-17 21:14:40
a jaki może być tam system nagród i kar jak panuje jeden wielki CHAOS. Dziś wizja jedna jutro druga. Jeden wielki Cyrk
kaśka 2014-02-05 19:23:57
no ale może jednak ktoś powie jakieś konkrety o warunkach pracy i płacy w Exco?
123456 2014-02-13 18:50:34
na początku pracy nie było tak źle. Płaca fatalna a podwyżki schodzą do minimalnych jakie tylko mogą być. Atmosfera pogarsza się z biegiem czasu i nie wierzcie w slowa "ze jestesmy jedna wielka rodzina" bo przy najblizszej okazji jaka będzie możliwa zmieszają was z błotem. Mniejsze zarobki nigdy nie wpływałe na moje konto. Nie polecam
kaśka 2014-02-17 20:36:38
do 123456
Piszesz o Exco w którym mieście? Bo chyba nie w każdym oddziale jest tak samo co?
nigdywiecej 2014-03-28 11:41:10
Doszly mnie sluchy, iz praca w firmie exco ma swoje plusy i minusy. Plusy sa takie ze na poczatku pracy wydaje sie ze atmosfera jest swietna, jednak kwiatki wychodza pozniej. Praca w firmie ma wiele minusow, jednym z nich to brak jakiegokolwiek rozwoju, zero szkolen, a jak juz to jedno na rok, slaba placa, podwyzki roczne 100 zl brutto. Obilo mi sie o uszy rowniez o agresywnych zachowaniach przelozonych i to nie tylko wobec pracownikow ale takze wobec klientow. Duza kontola pracownikow, jakby mogli to by liczyli kazde wyjscie do toalety. Dla osob ktore chca sie czegos nauczyc i zarabiac duze pieniadze nie polecam tej firmy. Rynek jest duzy i jest wiele firm rozwojowych, ta jednak sie nie nadaje
rak 2014-04-17 23:13:37
a mi się podobalo, atmosfera w porzadku, firma moze nieulozona, ale widac chec zmian. musialem zmienic ze wzgledu na przeprowadzke. generalnie nie jest zle, niektorzy narzekaja, ale w duzej mierze sami wpedzaja sie w kozi rog roszczeniami i oczekiwaniami dostania wszystkiego na tacy. dla mnie jak najbardziej OK. wszedzie dobrze gdzie nas nie ma!
exco 2014-07-16 13:21:08
Ogłoszenie jest już nieaktualne
marcis 2015-01-16 18:29:03
Też bym poszukał zatrudnienia w exco tylko potrzebowałbym informacji takich najlepiej z dzis albo ostatniego okresu. bo jak wszyscy na pewno dobrze weidzą to najważniejsze są pieniądze za pracę. daltego oczekuje ze znajdzie sie ktos kto odpowie cokolwiek na te pytania ktore zadalismy na tym forum....
tylkonieto 2015-02-26 13:14:57
Odpowiadajac na powyzsze pytania nie polecam, pieniadze sa marne poczatkowa osoba zarabia 1200 zl i zanim sie otrzyma.podwyzke to trzeba sie setki razy przypominac, podwyzka musi byc udowodniona. A po za tym glowna ksiegowa jest ostra i nie wolno nawet sobie pozartowac.
wiemcopisze 2015-04-18 18:11:55
"Podwyżka musi być udowodniona" znaczy, że aby zarabiać określoną kwotę, musisz udowodnić, że praca, którą wykonujesz jest warta odpowiednio więcej, czyli że po odjęciu kosztu twojego wynagrodzenia, powiększonego o ustalony współczynnik kosztów ogólnych, firma dzięki tobie zarobi. Normalna sprawa. Jedynym problemem jest to, że nie masz żadnego wpływu na budżety ani organizację pracy i podział obowiązków, więc de facto nie możesz zrobić nic.
gość 2015-04-21 08:10:37
Nie wiem, czy czytacie ze zrozumieniem, ale w ogłoszeniu wyraźnie jest napisane, że to dl jakieś innej firmy szukają...
pracownik 2015-07-16 14:44:50
bardzo duża rotacja pracowników, słaba atmosfera
rekomendacja 2015-08-12 15:01:41
Stabilne warunki zatrudnienie czytaj um. zlecenie, a nie um. o pracę
samochód służbowy - jeżeli ktoś lubi dreszczyk emocji to ok
ubezpieczenie zdrowotne - jak sobie zapłacisz to będziesz miał/ła
qazwsx 2015-09-10 14:56:10
a co dają w zamian??? Z własnego doświadczenia wiem, że "satysfakcja i dziękuję" to zdecydowanie za mało... A przepraszam, dziękuję nigdy nie usłyszałem. Generalnie nie polecam
qazwsx 2015-09-10 14:56:57
K. 2015-10-04 16:32:16
Nie jest bardzo źle, da się tam pracować, można się czegoś nauczyć jak się chce, ale dobrze też nie jest. Bardzo duża rotacja pracowników, nie ma systemu motywacyjnego, nie ma szkoleń, podwyżek, awansów, nie ma zdefiniowanej ścieżki kariery. Generalnie jest OK na jakiś czas, ale nie na długo (pół roku-rok).
Tomek 2016-10-11 16:51:24
Polecam pracę w tej firmie, gwarantują stałe zatrudnienie, doceniają pracownika, stawiają na rozwój. Szczególnie na początek kariery, praca w biurze rachunkowym daje możliwość zetknięcia się z wieloma rożnymi zagadnieniami dot. rachunkowości. Dodatkowym atutem może być praca w młodym zespole, w nowej siedzibie.
lana 2016-10-11 21:17:19
Przyznam rację, że na pewno staż tutaj wygląda dobrze w cv zwłaszcza po studiach @tomek jedno mnie tylko zastanawia czemu ogłoszenia dodane we wrześniu na osobę do hr i do księgowości (oczywiście) nadal są aktualne?
Zostaw swoją opinię o Exco A2A - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exco A2A