Opinie o Spedimex Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Spedimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spedimex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedimex Sp. z o.o. w Poznań

Co za banda ten spedimex,,,,, ludzie istny cyrk ,tak zjebane firmy pod względem płatności nie widziałem.Wykoncza każdego i każde auto!!!!!,za co naprawiać i co trzeba tankować żeby tam jeździć,,,,,firma godna polecenia do inspekcji transportu/niech zobaczą co tam jeździć/,,,ja też dałem nogę bo szkoda auta.....syf,syfem,pogania Moje sugestie dla Spedimex Sp. z o.o.: Zacznijcie płacić Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacić!!!!!!!!!!,w miarę godne pieniądze i na czas!!!!!!!!!!!!!!!!,bo totalna porażka

Kojak

Spedimex-Szczecin ,,,,,,,, omijać szerokim łukiem , dziadostwo,(usunięte przez administratora) każą sobie zapłacić za usługi inaczej czekasz na pieniądze !!!!!!!,ja już 85dni jak czekam, panowie przewoźnicy jeżeli chcecie doprowadzić swoje auta do szrotu to polecam Spedimex-Szczecin!!!! (usunięte przez administratora) z Patatajnią.

Szeryf

Firma katastrofa,,,,,,trzeba oddać swoje zarobione pieniądze żeby ci zapłacili za usługi transportowe.inaczej mają 45 dni z czego w moim przypadku zapłacili mi po 85dniach,,,drugi termin płatności też do bani już przeciągają drugi tydzień.,mało tego pytają o jaką fakturę chodzi ,,,a mają raptem 3 faktury..porażka, tragedia,masakra,,, ogólnie psie pieniądze,,,i nigdy w terminie.Chyba że oddasz jakiś procent z faktury co zarobiłeś.Jednym słowem zapłać nam że pracowałeś dla nas ,to my też zapłacimy bynajmniej ja tak to spostrzegam Moje sugestie dla Spedimex Sp. z o.o.: Płatność w terminie!!!!!, stawki chyba już nie aktualne na obecnym rynku,przy tych stawkach auta jeżdżą jaki jeżdżą,,ja zabrałem bo nie chce doprowadzić do takiego stanu Lubię atmosferę w Spedimex Sp. z o.o. za: Praca magazynierów,,, możliwość dogadania się,,,,dalej nie polecam przedsiebiorcom

Witam , Mam pytanie jak wygląda praca brygadzisty? Jaka atmosfera?Jakie zarobki? Chodzi Mi o Stryków.

@Nowy

To bardzo ważne pytanie i dobrze, że pytasz o to przed podjęciem pracy w firmie. Bo jak rozumiem, zależy Ci, aby podjąć pracę na tym stanowisku w Spedimexie? Bieżący wątek dotyczy Poznania, więc warto byś również zamieścił swój komentarz w wątku Strykowa. https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,970603

Firma Spedimex Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier - Operator Wózka. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Julita

Czy na forum są osoby, które w dalszym ciągu pracują w firmie? Jak obecnie wygląda praca w tym miejscu? Czy to dobre miejsce, by podjąć zatrudnienie na dłuższy okres czasu? A może Spedimex jest odpowiedni dla osób, które szukają zatrudnienia tymczasowo?

Julita

@ery, co konkretnie chciałeś nam przekazać poprzez swój komentarz? Lokalizacja firmy była dla Ciebie przeszkodą? Czy aby na pewno miejsce lokalizacji pracy jest odpowiednim powodem by negatywnie oceniać całe przedsiębiorstwo? @Gargamel, czy chcesz przez to powiedzieć, że według Ciebie ilość obowiązków znacznie przewyższała oferowaną płace? Czy była szansa by otrzymać podwyżkę? Jakie warunki należało spełnić by tak się stało?

ery

spedimex w sosnowcu ale jako cały spedimex dostał nagrodę lewacką gazelę biznesu , albo podobne pedalstwo dżender - nieważne bo to to samo znaczy w świecie lewactwa. no i ot cały plan - i nagrody ! za co ? za tępienie przewożników, ale przede wszystkim pracowników.. 1400 złotych wypłaty w 2014 roku ... odszedłem stamtąd.

ery

Czytając post gargamela, zobaczyłem, że w spedmieksie się nie zmieniło nic, czyli poszło jeszcze dalej na gorzej! Cudownie :P JA pracowałem w spedimexie w sosnowcu... najgorsza firma na świecie - do dzisiaj nie wiem gdzie pracowałem ! smieszna firma bez adresu:P Jako, że się pisało, że spedimex w sosnowcu koło katowic. albo oddział katowice, ale formalnie pracowałem w sosnowcu. gruszki na wierzbie. teraz ponoć przeniesiono do mysłowic, a prawdopodobnie dalej się nazywają spedimex koło katowic, albo spedimex oddział w katowicach, ale pracuje się w mysłowicach....TO DOSKONAŁY PRZYKŁAD NA SPEDIMEXOWOŚĆ FIRMY! najniższa krajowa... a jeżdziło się w końcu wózkiem widłowym i do kompa trzeba było zaglądnąć, sama smietanka kierowców przyjeżdzała. W sumie to byli bardzo fajni kierowcy, jednakże jednego to chyba bym zabił, bo zasłużył. śmieć przyjechał z jakimś empikiem i długo się rozładowywało go, no ale choj, w końcu tyle było ludzi, ze mam to w dopie ile to trwało. A ,że się narzucał i mnie obrażął- do dzisiaj żałuję że go nie zabiłem.

Gargamel

Pracowałem w Spedimexie w Sosnowcu. Projekt Zara. Menadżerka pani M. i kierowniczka pani K. mają marne pojęcie na temat realnej pracy na magazynie. Myślą że przesunięcie kilku kolumn w exelu jest równoznaczne z przerzuceniem ton towaru na regałach. Brygadzista musi ogarniać ludzi na produkcji. Robić raporty co chwila z wydajności dla kierownictwa. Listy obecnosci, dostawy, załadunki, jeździć na wózku itd. Ogólnie robić wszystko. A potem słyszy że nic nie robi i siedzi przed komputerem. ???? Najlepiej żeby cała papierologii dla kierownictwa była robiona w locie. Po za tym zmiany z dnia na dzień dziś kolor żółty oznacza to jutro okazuje się że nie ma żółtych etykiet więc trzeba je zastąpić i tak non stop ze wszystkim. Przychodzisz do pracy i na dzień dobry zmiana jakaś. Za 2 dni powtórka i znowu. Po za tym bałagan, zero stabilizacji wszystko na wariackich papierach. Tobie pot po (usunięte przez administratora) leci bo chcesz odprawić auta bo kolejne podjeżdżają a kierowniczka chce żebyś jej policzył jakieś metki bo poprostu chce wiedzieć i to już teraz. Zero pojęcia. Oczywiście na koniec winny jesteś ty. Pracowałem w kilku miejscach jako kierownik zmiany i spedimex wspominam najgorzej. Nigdzie wcześniej nie odopiadałem za produkcje, przyjęcie towaru, spedycję itd. Praca wyniszczająca fizycznie i psychicznie. Podziękowałem.

Julita

@Anonim., czy możesz powiedzieć coś więcej na temat procesu rekrutacji w tym miejscu? @Aga, jesteś zainteresowana pracą w Spedimexie? Biorąc pod uwagę czas wystawienia Twojej opinii, być może zdecydowałaś się już na pracę w tym miejscu? Czekamy na Twoją opinię.

Aga

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć ?

@Aga

Zawsze prowadzi rekrutacje przeważnie na magazyn. Jeśli chodzi do biura to też bo co jakiś czas kogoś zwolnią lub ktoś się zwolni. Bardzo nędzna kadra managerska - zwłaszcza w Sosnowcu.... Ogólnie firmy nie polecam.

Julita

@Anonim., sytuację o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Nie zniechęcam do aktywności na forum ale jednocześnie przypominam, że to o czym piszesz to poważne zarzuty względem pracodawcy i współpracowników firmy. Wszystko co napisane w Internecie może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym i warto o tym pamiętać. Czy istniał/istnieje jakiś aspekt pracy w Spedimexie, który zapamiętałeś pozytywnie bądź neutralnie? Może była to kwestia benefitów pozapłacowych? Czy takowe były dostępne dla pracowników? Jeśli tak to w jakiej formie?

@Julita

Doskonale o tym wiem i dlatego opisuję to anonimowo. Póki co nie przedstawiłem niczego konkretnego - więc o żadnych konsekwencjach nie może być mowy. Zwłaszcza jeśli napisałem to w internecie na formu gowork.pl

Anonim.

Witam, Nie polecam pracy w Spedimex Sosnowiec czy w biurze czy na magazynie. Kolesiostwo, układy, zła kadra managerska, znęcanie się nad pracownikiem, unikanie zapłaty za nadgodziny itp.

Julita

@Norbert, czy jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych w Spedimexie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? @xxxx, czy zgłaszałeś swoje uwagi do szefostwa, jeśli nie byłeś usatysfakcjonowany pracą w firmie?

Norbert

Niektórym to najlepiej wychodzi narzekanie!!!

xxxx

Stryków hahahha,sama Ukraina,płatności przewoźnikom -dramat, obłuda i kłamstwo na każdym kroku, liczne obciążenia-ale sami przewoźnicy też dziadostwo, 15-20 letnie auta i proszenie o jeżdżenie -jeden wielki (usunięte przez administratora) ale jak widać można?? można?? Pozdrawiam patologie.....

Julita

@Jerzy, jeśli wiesz coś w temacie aktualnych postępów firmy Spedimex, to zachęcam Cię do wpisu w tym wątku. Informacje dotyczące kwestii warunków pracy oraz nowych przyjęć do firmy Spedimex, będą tu bardzo przydatne dla innych użytkowników forum!

Jerzy

Skąd takie rewelacje bierzecie?

Pytek

Czy to prawda że oddział w Warszawie działa tylko do końca roku. Maja ogloszenie ze przyjmuja do pracy ale dowiedzialem sie ze to tylko do konca roku.

Laura

Co znaczy to milczenie na forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Spedimex Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Spedimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spedimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spedimex Sp. z o.o.