Opinie o Spedimex Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Spedimex Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spedimex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedimex Sp. z o.o. w Poznań

W Szczecinie jest aktualnie rekrutacja na magazyn. Miałem składać aplikacje. Ale czytając te opinie widzę że szkoda czasu. Chyba że jest inaczej ?

A jak tam w Szczecinie, niech toś się wypowie :)

orzechu

a ponoc operacyjny odchodzi z sosnowca, szybko.. ciekawe

spierdolimex
@orzechu

zgadzam, się Warszawa to totalny syf i bajzel, wiem bo pracowałem niestety za długo w tym burdelu, nikomu nie życzę...

kita

Nie polecam pracy w tej firmie. Człowiek zasuwa jak głupi, a potem kopną ciebie w tyłek. Nie ważne że nie ma ludzi, ale liczy się przemiał ludzi. Menadżerowie to osoby bez żadnego doświadczenia i wiedzy. Nie ma się co dziwić jak w jednym z oddziałów menadżerem jest facet, który sam mówi że na tym się nie zna. Ale jest dobry, bo to koleś głównego dyrektora. Dzięki tym pseudo menadżerom firma traci poważnych klientów - Go Sport, Makro, Evrafish. Niedługo odejdą wszyscy klienci, bo nie chcą mieć do czynieni z taką firmą. np. Warszawa w ogóle nie pracuje - bo magazyn jest zawalony towarem, nie ma kto przyjmować, wydawać i rozwozić. Ale co tam,liczy się tylko ciepły stołeczek dla kolejnego pseudo menadzerka - znajomego dyrektorka

Firma Spedimex Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier - Operator Wózka. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
klita

witam, roadakow, czyli praca w tym syfie krotko mowiac to zdzieranie skory z napleta?

Kakak

Nie polecam !!!!! Syf (usunięte przez administratora) i itd !!!!!

niko

Polecam pracę w Spedimex i dla Spedimex, lenie zawsze będą narzekać na płatności, nadgodziny, ze inni mają lepiej etc a do roboty jak pies do jeża. To jest prywatna firma a nie instytucja państwowa.

Stary

Zmieniło się tylko to, że mają menadżera i kierownika operacyjnego którzy są tam zbędni i tylko sobie spacerują. Magazyn lepiej by prosperował jakby wszystkim zarządzał kierownik magazynu który ma dużo większą wiedzę od tych dwóch razem wziętych. Ogólnie syf jaki był też pozostał czyli sprzęt do transportu poziomego ledwo zipie, już nie wspomnę o skanerach w których baterie działają po 5 min a czasami i krócej. Zwolniono także paru starych pracowników a na ich miejsce przyjęto znajomych menadżera którzy nie mają pojęcia o robocie. Jak chcesz więcej wiedzieć to popytaj kierowców to poopowiadają Ci jakich nieudolnych mają spedytorów w Spedimexie.

młody

Witam. powiadzcie jak tam teraz ta firma prosperuje na nowym miejscu lepiej troche coś sie zmieniło??? pytam o (sosnowiec)

mahon

na piechotę nie polecam, bo dziki ostatnio tam bywały, a nie słyszałem o sezonie polowań na dziki, więc chyba tam jeszcze chodzą, a jak jechałem samochodem to wysokość grzbietu maciory miałem na wysokosci oczu, ogólnie nie polecam konfrontacji z dziksą. miała około 10 maleństw, a trzeba przejść przez las na dystansie pół kilometra, ale zawsze to ryzyko przecież, za które ci nie będą płacić.

Robol

Najgorsza firma w jakiej pracowałem zero szacunku dla ludzi (fizycznych)nadgodziny za które nie płacą ,zabieranie premii chociaż obiecują że będą.Osobiście nie polecam chyba że jesteś dupowłazem

sensini alberto

jak masz auto to dojedziesz. prosta sprawa. szkoda paliwa

SZOPEK :)

jak tam dojechac z dabrowy powiedz cie hmmmm?

onufry9

Najgorszy Syf w jakim do tej pory pracowałem,wymagania wielkie a nie potrafią zapewnić podstawowych narzędzi pracy,wszędzie bałagan i niedouczone "kierownictwo" Praca zdecydowanie dla desperatów.Moja ostatnia pensja 1330 zł.Złodzieje tylko patrzą gdzie urwać pracownikom jeszcze z tego g...a ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!!

1zdzislawa1

a czy w ogóle są wypłacalni?

generał farejra kombat idioten

potwierdzam, gorzej trafić się nie da !!! !!! za pański choj tyranie w nadgodzinach - tak mieli kierowcy i czasem magazynierzy. bardzo dobrze powiedziane; także uciekłem ze sedesimeksu, nie żałuję. KRZYCZEĆ MNIE SIĘ CHCE ZA TE MARNE PENSYJKI; JAK JA KU..A NIENAWIDZĘ SEDESIMEKSU ZA TE MARNE PENSYJKI, O JAKI CHOJ 1405 złotych, 1403 złote, 1407 złote, za tyranie w nocy. Jedynie atmosfera oraz pracownicy wspaniali powodowali, że chciało się przyjść do tej roboty, bo wielokrotnie po prostu bym nie wstał z łóżka - bo to było bez sensu. latami obiecywane jakieś premie, a jak się pojawiały to trwały jakiś miesiąc lub dwa, niewiadomo z jakiej banialuki naliczone, w marnej i nie stałej formie - taka niespodzianka, a największa niespodzianka tych premii to była taka, że jej nie było już trzeciego miesiąca. Potem znowu czekanie wielomiesięczne, na pojawienie się plotek o projekcie premii, potem czekanie aż to nastąpi, ale nie nastąpiło bo się zwolniłem z sosnowieckiego oddziału. po tych premiach dalej była to marna pensyjka. nierówne traktowanie pracowników w wynagrodzeniu (wypłacie) dziwię się, że tam nie było strajku, że się ludzie na to godzą. Mam nadzieję, że koledzy nie będą mieli mnie za złe zwyzywanie tej kury nieprzynoszącej złotych jaj.

Generał Wiśniowiecki Jarosław Kubrytko

Jezeli ci pozostali pracownicy siedzą po 12 godzin to są albo niepoważni albo zastraszeni i okłamywani, że dostaną wynagrodzenie za te nadgodziny. Stawiam na to trzecie.

?

Jak ktoś wcześniej napisał szkoda prądu żeby tam w ogóle podejmować prace. Była to dobrze prosperująca firma z dużym potencjałem ale od pojawienia się pewnej osoby wszystko zaczyna się sypać. Wszystko utrzymują stare projekty, których o dziwo pan X nie dał rady do tej pory doprowadzić do upadku... ale spokojnie, jest na dobrej drodze żeby tak właśnie się stało. W tej firmie nic się nie zmieni dopóki nie zmieni się podejście ludzi, którzy tam pracują. Kto normalny zgadza się na takie warunki? Marna pensja, praca po godzinach za tzw pański (usunięte przez administratora) i atmosfera do (usunięte przez administratora) Nikt kto stamtąd odszedł nie narzeka, bo gorzej trafić się nie da!

Ktoś

Spedimex zablokował opinie na pracy do kitu a tam było tyle ciekawych komentarzy na temat tych złodzieji. Najgorsza firma w Strykowie nie polecam nikomu. Go sport zrezygnował z transportu Spedimexu i sami transportują swój towar. Stracili na tym ponad milion i pewnie dlatego dzień przed świetami zwolnili 4 pracownikow magazynowych. Zamiast zwolnić jakiś darmozjadow z biura to zwalniają zwykłych pracownikow, a potem inni pracownicy musza siedzieć po 12 godzin bo ludzi brakuje, ale spoko pan menago chce zatrudnić Ukraińców oni beda robić za pół darmo dla tych zlodzieji. Jeżeli Polak zarabia tam 1300 na rękę i to pracownik stały to ciekawe ile dadzą Ukraińcowi.

rodman86

praca przez agencje biznespartner za grosze szkoda pradu praca dla balasow i krawczak pedal do tego omijac szerokim lukiej niech upadną

Zostaw merytoryczną opinię o Spedimex Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Spedimex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spedimex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Spedimex Sp. z o.o.