Opinie o Elmas w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elmas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elmas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmas w Radom

Prezydent Kukiz

wlasnie obecnosc niby nie"obowiazkowa"ale nieobecnosc niemile widziana i pozniej niespodziewane kontrole i remamenty

nieznajomy

w piatek w kalendarzu czerwona kartka czyli dzien wolny od pracy ,a elmas organizuje jubileusz firmy .Ciekawe czy zaplaca za obecnosc bo w koncu jestes w a nie w domu

miła

klientka ogląda przez jakiś czas kurczaki i pyta ekspedientkę.....jutro będą większe??? Nie !!! ku..a przecież są martwe!!!!

Kaśka
@miła

i tu się zgodzę. Moja mama kupiła kurczaka z rożna i przez dwa dni nie była w stanie pokazać się w pracy. Wymioty i biegunka. Kiedy wybrała się do masarni ekspedientki nie kryły zdziwienia.

klientka

W Elmasie sprzedają śmierdzące mięso ,kurczaki a nawet wędliny . Totalny syf!!!! Trują ludzi cuchnącą padliną.

zyczliwa

ooo

pośrednik

potwierdzam to co powiedział poprzednik

znawca tematu

Moja opinia jest taka. Nie życzę nikomu pracować w tej firmie chyba że wrogowi. Brak szacunku dla pracowników itd. Z tego co słyszałem to firma nie przedstawia żadnych potwierdzeń wypłat (pasków), potrącają sobie ile chcą z pensji po pretekstem tzw. manka. I ta firma uważa się za ...

pracownica

Elmas beznadziejna firma ktora ekspedientki traktuje jak parobki. Nie wyplacalna i za grosz szacunku do ludzi. Kaza sprzedawac popsute mieso bo nie wolno zwrocic na firme ktore nie nadaje sie do spozycia i pracownicy musza za to oddawac... Co do wychowania i bezczelnosci to nie tyczy sie tylko 3 osob ale calej firmy bo kto otwiera firme w dniu pogrzebu syna,brata,czy wujka... Aby tylko nachapac sie kasy.. zlodzieje...

lula
@pracownica

popieram!!!!!!

ola

no a w Lipsku w Elmasie prawie co dzień ostatnio nowe ekspedientki? chyba to dobrze nie świadczy o Elmasie?!? co myślicie? szukają JELENIA do tyrania naszczęście te mądre co odchodzą.

lina

współczuje ekspedientkom które pracują w elmasie nie dosyć że muszą znosić upokorzenia od dyrektorów do spraw niepotrzebnych to jeszcze niektórzy kupujący są nie grzeczni

klientka

tak tak najpierw im sie powinni dobrać do skóry! bo uważają sie za niewiadomo kogo a to takie fujary z wyglądu i zachowania!!!!a ekspedientki muszą sie im podporządkować!no może jak ktoś nie ma innej możliwości zarobkowej to musi tam wytrzymywać! ale ja wam współczuje takiej atmosfery w firmie!szkoda zdrowia bo w Elmasie nikt tego nie doceni.

alka

święte słowa dziewczyny macie racje tu potrzebnqa jest kontrola z poza Radomia nie sklepów ale tych pajaców

klijent
@alka

Nie wiem o co chodzi ale na ul.Warszawskiej w Kozienicach jest bardzo miła i fachowa obsługa!!!Ja tylko tam robię zakupy.Chyba ktoś ocenia ciebie według siebie.

klientka

Obsługa nie tylko w Lipsku jest do bani w Kozienicach na Warszawskiej same ponuraki i jeszcze każdą pozycję na wadze dobijają przestanę tam chodzić. Nie wiem czy to szefostwo tak szkoli pracowników żeby strat dużych nie było czy one same takie cwane

liki

Jedni drugich warci tak szefostwo tak i obsługa nie miła w Lipsku! ale jak to mówią ''swój do swego ciągnie'' ogólnie to syf w tych sklepach ale ja już tam nie chodze i innym odradzam.

pimpuś sadełko

tatarata, godziny pracy liczone są w zależności od której godziny jest sklep otwarty czyli od 7 lub od 8 a nawet jak przyjdziesz na 5.30 to i tak za darmo do 7! za darmo w tej firmie dostajesz jeszcze (usunięte przez administratora) od szefa ale tam tak jest i kżdego wybór jak sie chcesz ozapier....ć za darmo to do elmasu:))) hi hi

pracownica 1

a od której masz liczone godziny pracy nie od 4 tylko od 5 30

pracownica

To żadna nowość tak jest na każdym sklepie firmowym Elmasu nie tylko w Lipsku,jesteś po prostu murzynem pręgierza tylko brakuje.

nick
@pracownica

cała prawda!!!

KATI

nie polecam pracy w miasarni Elmas w lipsku!!! TO PORAŻKA TAM TRAKTUJĄ CZŁOWIEKA JAK WOŁA PRACUJESZ JAKO SPRZĄTACZKA WYKŁADASZ TOWAR I EKSPEDIENTKA!SZEFOSTWO TO BUCE KTÓRZY NIE UMIEJĄ SIE ZACHOWAĆ!!!SKLEP OTWIERASZ O 8 AMUSISZ JUŻ BYĆ W PRACY O 4! PORAŻKA ODRADZAMMMMM!!!

kasia

KOBIETO POMYLIŁAŚ FIRMY

lina

ci trzej pajace nie wejdą za lade bo oni wolą upokarzać ekspedientki które pracują jak woły pociągowe.Dla tych panów to i tak nic nie znaczy.Ale tyko zrozumie ta osoba co pracowała tam

Zostaw merytoryczną opinię o Elmas - Radom

• Jak się pracuje w Elmas?

Zobacz opinie na temat firmy Elmas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elmas?

Kandydaci do pracy w Elmas napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elmas