Opinie o Elmas w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elmas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elmas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmas w Radom

Norbi

Co to narzekanie to podpuszczanie konkurencji?

kiełbaska
@Norbi

Wręcz przeciwnie, sama prawda.

Pedro

Tylko zadowolenie z pracy może być powodem takiej ciszy na forum!!!

Natalia

@Ew. tak jak pisałam post wyżej, zawsze dobrze jest rozwinąć swoją wypowiedź na forum, wtedy każdy może się do niej odnieść indywidualnie i wyrobić sobie własne zdanie. Możesz się do tego odnieść i wytłumaczyć innych dlaczego nie polecasz pracy w Elmasie?

Ew.@

Nikomu nie poleciłabym tej pracy, nawet największemu wrogowi. Jedna wielka porażka. Szukajcie gdzie indziej pracy, dobrze Wam radzę, elmas niech będzie ostatecznością.

Cielaczek

Pozdrawiam miłe ekspedientki ze Zwolenia przy ulicy Wojska Polskiego:)

Córka.

Elmas to firma gdzie człowiek pracuje jak niewolnik, gdzie traci zdrowie i zapał do życia. Jak możne pracownik ponosić odpowiedzialność finansową "za braki" gdzie nie trzeba być filozofem aby wiedzieć, że mięso rano waży 2 kg a wieczorem 1,8kg bo obsycha, bo wypływa z niego cały ten syf. Zarobki są poniżające, obecnie na pełen etat zarabia się mniej niż na zleceniówce. Nie wspomnę o tym, że jak żąda się wolnego, które się należy to robią nie lada problem i to niezależnie od pory roku. Pracuje się od poniedziałku do SOBOTY BEZ MOŻLIWOŚCI ODBIORU DNIA WOLNEGO NA TYGODNIU. Marzę aby nadszedł dzień kiedy zwolnią moją mamę bo to kobieta, która już wsiąkła w ten niewolniczy tryb pracy. Wyszkoliła co drugą dziewczynę w tej firmie, angażuje się, a dostaje OCHŁAP ! Serdecznie was nie pozdrawiam.

Prax

Ja tez mam prace z klientem i nie zawsze jest on miły ale nie moge i nie chce łączyć problemow domowych na wyzywanie sie na klientach w pracy choc naprawde do niektorych trzeba miec ogromna cierpliwosc ale jak jest sie chamem to wlasnie tak sie ludzi traktuje jezeli nie pasuje praca w elmasie to moze do kebabu tak jak @solia pisze. Sam bylem swiatkiem jak ludzie poprostu pytaja o towar zeby im doradzic itp a tacy chamscy sprzedawcy jak tamta pani poprostu wyzywa sie i wiem o jaka pania chodzi...

BYŁY Klijent

Robiąc zakupy w czwartek 14.07 serdecznie odradzam sklep elmas przy ul. Królowej Jadwigi a szczególnie ekspedientke stara wredną babe o pstrokatym kolorze włosów . Bardzo żle mnie potraktowała krzyczy obraża robi awanture, jest bardzo niemiła, nie chce nikogo obrażać ale po jej zachowaniu nie tylko do mnie ale też dla innych klientów to ta pani chyba przechodzi przekwit i dlatego taka jest. Nie wiem co sie dzieje w tej firmie ale bardzo fajna dziewczyna została zamieniona na jakieś wredne babsko, szczerze nie polecam tego sklepu i moja noga już w nim nie postanie. Pozdrawiam cieplutko tę panią , chociaż ona potraktowała mnie cieplej

kij

w elmasie w Piotr i Paweł od ul.Białej od jakiegoś czasu chamska ekspedientka, rude krótkie włosy, w okularach, po 40-stce. Nabiła mi na kasę złą cenę, kiedy zwróciłam jej uwagę wyskoczyła do mnie z morda, zamiast grzecznie przeprosić, wcześniej też coś pyskowała. Babsko nadal tam straszy, ja przestałam tam kupować.

J

Z tego co widac to tylko nerwy mozna osiagnac

J.

Najlatwiej jest oceniac. Prosze przyjsc na jeden dzien do pracy, przekonac sie jak wyglada to wszystko za lada. A nie sie wymadrzac jak kazdy. Ma kto kontrolowac ekspedientki. Nikt nie bedzie non stop latal ze (usunięte przez administratora) i sprzatal,bez przesady. Zdrowie ma sie jedno. Ale ludzie sa podli i wredni. To wszystko woła o pomste do nieba. Coraz gorzej sie dzieje. Czlowiek czlowiekowi wilkiem.

salceson

Prawda

klijentka

drodzy szefowie bylo tak milo na Sportowej.gdzie sie podziały poprzednie ekspedientki obecnie szkoda robic zakupy jedna czyta gazete druga rozmawia przez telefon poprawdzcie ta sytuacje.pozdrawiam klijentka:)

J.

Nie wiem czy taka mila atmosfera i fajni ludzie he zalezy z kim sie pracuje, nie zawsze jest kolorowo jak sie pracuje z osoba ktora chce wszystkimi dyrygowac a sama nic nie robi, tylko palenie papieroskow i opieprzanie sie. Roznie bywa. Niestety. Trzeba znosic humory klientow, menagerow a zadne pieniadze nie zwroca nam zdrowia ktore niestety tracimy w tej pracy. A lepiej nie bedzie. Tylko gorzej... Nie polecam nikomu pracy tylko osobom o mocnych nerwach:-)

gosc

jakie dobre za 200 godz 1700 zl

K...

Dobre zarobki:-)

Trochę humoru

Czy deszcz pada, czy to rosa? Nie! To żonie kapie z nosa! W uszach szumi, w głowie dudni, jakby wpadła gdzieś do studni. Oczy mętne,w gardle chrypa, dopadła ją świńska grypa! Ja też się już gorzej czuję więc kurację zastosuję. By wirusa zlikwidować, trzeba zacząć się kurować. Już mikstury namieszane, w barku są przygotowane. Jest Martini z oliwkami i spirytus jest z wiśniami, a do tego czysta z miodem, ochłodzona lekko lodem. No i jeszcze Brendy z colą, dobra jest gdy zęby bolą. By się wzmocnić witaminą to Tequila jest z cytryną. A do tego jeszcze rum, by wyleczyć w głowie szum. A na katar prosta sprawa, w Żubrówce się moczy trawa. Wirus ostrzy na mnie zęby, a ja lejek robię z gęby. Kiedy wszystko to wypiję, to bakcyla wnet zabiję. A na koniec zrobię grzańca i załatwię tym skubańca!

Mięsny Jeż

Niestety nie będzie więcej przepisów, bo panowie administratorzy je kasują, a szkoda. Pozdrawiam Elmas :)

kotlet

- dzień dobry czy jest mięso mielone - mjelim - to za ile czasu będzie - mjelim wczoraj

Emeryt

Emeryt prosi ekspedientkę: - Proszę pół kilo kaszanki dla psa. Tylko żeby nie była taka słona jak wczoraj!

Zostaw merytoryczną opinię o Elmas - Radom

• Jak się pracuje w Elmas?

Zobacz opinie na temat firmy Elmas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elmas?

Kandydaci do pracy w Elmas napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elmas