Opinie o Elmas w Radom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elmas. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Elmas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elmas w Radom

szalona12

Do KLIENTKA... ja jestem zdania że jeśli my klienci nie zrobimy jakiejś konspiracji przeciwko tym menagerom to nikt już tym kobietom nie pomoże a już na pewno nie państwo Krzyżąnowscy, zastanawiam się w jakim celu została utworzona ta strona skoro właściciele firmy nie wyciągają żądnych wniosków. Z tego co dzisiaj się dowiedziałam robiąc zakupy w sklepie elmas to pracownice którą tak strasznie poniżają wydelegowali do zwolenia, bo chcą wedlug mnie, wykończyć ją psychicznie, żeby sama się zwolniła a wtedy nie będzie miała prawa do zasiłku. Ja z zawodu jestem psychologiem mam nadzieje, że ktoś mnie wesprze ku pomocy pracownicom Sklepów Elams. Jako klienci my mamy największe prawo do oceny sklepów i obsługi ja jestem zadowolona a moje zadowolenie będzie sięgalo zenitu jeśli będę mogła wejść do sklepu gdzie nie będzie wyczuwalny żaden stres z rąk pracownic.

klientka

Zgadzam się z szalona12. W Radomiu jest tak samo każą zamawiac dużo towaru i jak cos jest przelezale to ekspedientki maja sobie kupic do domu sama bylam świadkie jak menagerowie wyżywaja sie na tych biednych paniach az mi ich szkoda dokąd bedzie pobłażane takie traktowanie jak śmieci? W branży mięsnej jest duża konkurencja i każdy kupuje tam gdzie chce a w dzisiejszych czasach kupuje sie tam gdzie jest taniej a nie ukrywajmy ze elmas do tanich nie nalezy..

szalona12

ja byłam świadkiem w sklepie ELMAS w Ciepielowie jak te (usunięte przez administratora) menagery traktują swoją jedną pracownicę, poniżąją na oczach klientów, wydzierają się, nie traktują jak pracownice z dlugim stazem w sklepie w branzy miesnej tylko jak smiecia ktory ma upchnąć komus stare mięso. Panowie każa tym biednym kobietom zamawiac po 30 kg mięsa ktore nie ma zbytu a potem te biedne kobiety muszą same kupować i brac do domu popsute mieso ktore nie poszlo w sklepie. a wiecie dlaczego my tez kupujemy stare mięso bo te półgłówki nie maja zadnego doswiadczenia i rozeznania na rynku uwazaja ze jest tylko jeden sklep miesny elams i wszyscy do niego ida, otóz NIE!!!!! W ciepielowie jest 6 sklepów z miesem i ludzie chodza tam gdzie im pasuje, mam nadzieje ze państwo [usunięte przez administratora] zrobią z tymi piero...pedałami porządek a pracownice są w porządku i nie można ich o nic winić.

ilona

W sobotę 02 03 2013 mąż kupił kurczaka który był zepsuty czy takie produkty powinny być dopuszczane do sprzedaży moim zdanie ta firma nie powinna być dopuszczana do sprzedaży żywności skoro tak będzie się dziło to niedługo nas po trują . Wszysko to działo sie w sklepie na ul Struga w Radomiu

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Krzysztof51

Chyba nie dotarło jeszcze do dyrekcji tej firmy co sie dzieje w sklepie na czarnoleskiej , raz oszukala ta wredna paskudna stara baba w okularach moja żone a teraz moja córkę jak mozna tak traktowac klientów ludzie chcą zapłacic za towar a nie powietrze TAK SIE NIE ROBI MAM NADZIEJE ZE SPOTKA KIEDYS TA PANIĄ JAKAŚ KARA!!!!

klient

Gęba z gębarzewskiej - 2013-02-20 12:18:28 Parowa - 2013-02-08 19:25:45 Robiąc zakupy na Czarnoleskiej dochodzę do wniosku, że Pani ekspedientce przydałoby się wymienić te szkiełka w okularach bo nabija na kasę to co sama chce.Ja jak robiłam zakupy to mialam wrażenie że jestem w "call center " , ma na imię" Aldona -wiecznie telefonu uczepiona "-nie zauważa ludzi w sklepie i ciągle trajkocze przez ten telefon a potem wszystko myli i "waży tak że nikt nie zuawży" .tyle robie zakupy w tym sklepie i nie widziałem takiej sytuacji by któraś z ekspedientek rozmawiała przez telefon .A służbowy telefon każda musi odbierać

Gęba z gębarzewskiej

gość

wędlina z Elmasu po 2 dniach w lodówce już się lepi do rąk,

Gosc273

Dziewczyny !! nie bojcie się !! walczcie o swoje prawa !! nikt nie jest niewolnikiem !!!

Gosc273

zgadzam się w 1000000% z tą ,że opinią !!!! to wszystko prawda!! żal,żal ,żal !! a ludzie i wszyscy klienci myślą ,że tam jest tak cudownie i kolorowo,...!

Parowa

stała klientka

klijent - 2013-01-16 21:55:11 Będąc w sklepie na ul. Zbrowskiego spotkała mnie nie miła sytuacja.Słyszac imię pani Katarzyna która mnie obsługiwała czując się jak właściciel sklepu sprzedala mi mimo mojego wyboru to co bylo jej na reke . Ja jej mogę zapewnic że szybko zejdzie na ziemie bo ja wsród swoich pracowników w Urzędzie już opowiem jak ekspedientka potrafi wyzbyć się zalegajacych wedlin . Niech zrozumie ze klient to nasz pan a nie świnia zywią sie odpadami.Skoro jesteś taka mądra czemu nie powiesz tego prosto w oczy Pani [usunięte przez administratora]. Nie znam bardziej życzliwej osoby jak Pani [usunięte przez administratora]! Aż miło iść na zakupy zawsze uśmiechnięta, doradzi- anioł nie człowiek.

klijent

Kabanos

bardzo nie miła sytuacja spotkała mnie w sklepie na ul. Czarnoleskiej gdy pani ekspedientka ważąc mi wędlinę jakims sposobem z 30dekagramow zrobila 40 a na wadze widzialem 30 na rachunku bylo 40 nie wiem jak to jest ale to juz szczyt c (usunięte przez administratora) stwa sama kradnie a innych obciaza uwazajcie pani okolo 40lat

tola

Ten sklep to jest czyste[usunięte przez administratora], pracowników i ludzi. Pracodawca wyżywa się na swoich pracownikach. [usunięte przez administratora] nie daje dojść do głosu tylko wpada do sklepu, naskakuje na dziewczyny i nie przyjmuje nic do swojej wiadomości. Pensja wygląda jak na loterii, dostaje się ja w kopercie bez żadnego wykazu godzin ani stawek, premie dostajesz na ładne oczy albo jak się mu podoba. Traktują ludzi jak śmieci, praca od 8-16 a w rzeczywistości trzeba przyjść na 6 do 17 i nikt Ci za to nie zapłaci. Potrącają pieniądze za wszystko, przywożą wędliny nawodnione i trzeba płacić za \\\"skradzione kilogramy\\\" tzn za wodę która wypływa z wędlin po 2dniach. W pracy nie masz prawa usiąść na przerwie bo nie ma gdzie, a za zużycie wody w pracy na herbatę też Ci potrąca... no to nie jest poważne traktowanie ludzi tylko czysty wyzysk i nikt się tym nie interesuje bo p. [usunięte przez administratora] mają przekupionych ludzi w większości urzędów.

smakoszka

moze i wedliny nie sa swieze ale co biedne dziewczyny maja poczac z bylejakim produktem ,ktory psuje sie juz po 2 dniach ,czyli mroza i rozmrazaja iznow mroza a efekt jest jaki jest,jak myslicie co robia z wedlinami i miesem kore zostaje w sobote do poniedzialku rano?????,,,wiekszosc mroza a potem wykladaja na polki . wiekszosc rzeczy wedzonych czy pieczonych to zwroty ze sklepow psujaego sie towaru ,ktory jest przyprawiany ziolami ,a potem wedzony i pieczony ,a potem wraca z powrotem do sklepow pod nowa nazwa i tak w kolko ....

Mieszkam na Osiedlu 15 lecia. Piszę na temat sklepu na Sportowej. Sprzedaje tam młoda dziewczyna brunetka. Arogancka, nieprzyjemna. Sprzedała mi w sobotę śmierdzącą wędlinę. To już nie pierwszy raz jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Jestem starszą osobą i dopiero w domu wieczorem zobaczyłam, że wołowina pieczona po prostu śmierdzi

Zostaw merytoryczną opinię o Elmas - Radom

• Jak się pracuje w Elmas?

Zobacz opinie na temat firmy Elmas tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elmas?

Kandydaci do pracy w Elmas napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elmas