Opinie o HAPAM Polska w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HAPAM Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w HAPAM Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HAPAM Polska w Łódź

#Solidarny

Greg jedno zdanie do Ciebie ja nie muszę zmieniać zakładu pracy jak Ci pasuje to rób swoje i się nie udzielaj w sprawie podwyżki.Załoga napewno będzie walczyć o swoje i jestem pewien że jesteśmy na wygranej pozycji a Ty sobie spokojnie pracuj i nie udzielaj się jak masz dobrze!!!

@#Solidarny

Czekam jak Ty i Tobie podobni wrazie czego wezmą konsekwencje całej tej sytuacji na siebie. Mam nadzieję że będziesz wtedy równie odważny jak tu i teraz.

@Greg

Widzę że się nudzisz w pracy skoro piszesz o godzinie 6:13 skoro jesteś tak odważny to może się jutro spotkamy pod biurem i pogadamy!!!

#Solidarny

To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie.Kłamstwo za kłamstwem a to że było 7% podwyżki rok temu pytam się kto miał te 7%!!! Premia za niechorowalność nie może być liczona jako podwyżka bo jak sama nazwa wskazuje to "PREMIA" Dalej że 13-ta pensja może być nawet 10% to już brednia bo niema nawet takiego zapisu górna granica to 8%.Takie głupie gadanie że to przez nasz rząd i.t.d mnie nie wzrusza,Nico zdaje sobie doskonale sprawę z tego że wszystko poszło w górę ale dalej upiera się przy swoich 5% ŻENADA!!! Zakład mimo pandemii cały czas funkcjonował i miał bardzo dobrą kondycję.Mam nadzieję że się zepniemy jako załoga i postawimy na swoim bo ile można nas poniżać.Jesteśmy poważnymi ludźmi i oczekujemy że będziemy poważnie traktowani a nie jak kretyni #RAZEM DO CELU!!!!!!!!!!!!

@#Solidarny

Na dziś załoga nie ugiela się i to jest pozytyw. Jeszcze trochę i zmieni się narracja wypowiedzi rzadzacych

Yui
@#Solidarny

Pięknie piszesz. Kim jesteś przywódco?

@Yui

Pracownikiem który walczy i się nie podda!!!!!!!!

Yui
@#Solidarny

Na czym polega Twoja walka?

@Yui

Polega na tym że chcę tak jak każdy z Nas godnie żyć a nie wegetować.Na dzień dzisiejszy proszę szanownych kolegów i koleżanki żebyśmy z naszych żądań nie rezygnowali i walczyli z tym chorym systemem jaki wymyślił sobie Nico.Żeby zarobić to nie sztuka pracować po 12 godzin bo ile człowiek może wytrzymać.Pozdrawiam

@#Solidarny

To zmień zakład pracy, tutaj nie ma szans na podwyżkę, załoga jest już "stara", zmanierowana. Holender nie da więcej bo dla niego będzie mniej. Ja naprawdę nie rozumiem twojego roku rozumowania że tak w zaparte walczysz z wiatrakami.

@Greg

Greg może Ty na to lachę kładziesz bo (usunięte przez administratora)nadgodziny ale My się nie poddamy i będziemy walczyć o swoje ciekaw jestem jak nam się uda czy się wyłonisz spośród tłumu i pokażesz że nie chciałeś podwyżki!!!

@#Solidarny

Greg i Solidarny najważniejsze to nie dać się podzielić, wytrwać całą zaloga

@Greg

Greg co ty za banialuki wypisujesz właśnie tacy jak ty idą na zebranie z Nico i milczą trzeba mieć(usunięte przez administratora) żeby coś powiedzieć i się nie bać no chyba że jest jakaś inna przyczyna a co do starych tylko oni mają (usunięte przez administratora)!!!!!

@Greg

Walczę z kolegami i walczyć będziemy bo chcemy godnie żyć!!!!

Duda

Problem w tym ,że większość z was ma mentalność niewolnika

#Solidarny

Niewolnictwo się już dawno skończyło ale nie w firmie Hapam właściciele i dyrekcja chcą wykorzystać ludzi za marne pensyjki.Ludzie już mają dosyć takiego traktowania też wkładamy swoje siły w rozwój firmy i chcemy godnie zarabiać i godnie żyć żeby starczyło od pierwszego do pierwszego.Nie oczekujemy imprez,truskawek i ciasteczek chcemy podwyżki o którą walczymy.Wszystko poszło w górę a Wy chcecie dać nam marne 5% co to jest przy naszej pensji "WIELKIE NIC" Otrząśnijcie się bo możecie obudzić się z ręką w nocniku #Walczymy do końca pokażmy kto jest górą#

@#Solidarny

Jeśli ludzie w tej firmie się nie obudzą i nie będą walczyć do końca to właściciel zrobi co będzie chciał .Garstka ludzi na produkcj nie może się dogadać Obudźcie się albo przegracie DOSYĆ WYZYSKU!!!!!!!!!!!!!!!! Powstańcie z kolan niema się czego i kogo bać WYGRAMY!!!!!!!!!

Jestem za

Solidarny to co piszesz to święta prawda ale to wszystko trzeba głośno i wyraźnie powiedzieć mu w twarz nie bać się bo i czego a i kogo Jeśli nie będzie w nas jedność to marne szanse są tacy którym pasuje ta jałmużna bo mają ciepłe posadki i im to pasuję i nie chcą się wychylać ale ich jest garstka APELUJE !!!! Do młodych pracowników Obudźcie się bo będzie za późno to jest ten czas !!!!!!!!!!! Dość wyzysku WYGRAMY!!!!!

Nulek
@#Solidarny

Pensja cienka jak obozowa zupa. Nawet Ukraińcy nie chcą pracować i odchodzą do lepszej roboty. Narzekanie na słabą wydajność. A dajcie mi normalnie i godnie żyć za to co zarobię w 8 godzin to zobaczycie wydajność! A nie zasuwać po 10~12 i ledwo wiążę koniec z końcem. Podnoszenie stawki za niechorowanie zamiast pensji to też strzał w stopę. Pewnie, że nawet bardzo chory przyjdę do roboty. Pół biedy jak usmarkany po pachy będę patrzył jak by tu bumelować i się za bardzo nie zmęczyć. Gorzej jak półprzytomny wsadzę rękę w maszynę i mi ją urwie...

Młody
@Jestem za

Nie wygramy. Nie ma takiej opcji. Mamy kasę przynosić najmniejszym kosztem. Dopóki realnie nie zaczną osoby składać wypowiedzeń, to nic się nie zmieni. A

@Młody

Halo? Jakie wypowiedzenia? To strajku się Niko nie wystraszy?

@T

Już się wystraszył po co te zebranie robi żeby oczy zamydlić a kłamie jak z nut 10% trzynastki gdzie to jest zapisane Już czas postawić na swoim więc Młody zgrywają chłopaków i na przód a nie pisz że się nie da bo jak teraz się podamy to bądź pewny że złożysz wypowiedzenie bo nie będziesz miał za co żyć Te bzdury o których mówi na zebraniach typu : wydajność jaka to firma jest super że szanuje pracowników i tak dalej!!!! Jakie 5% jest pismo na jego stole i o to walczymy!!!!!!!! OBUDŹCIE SIĘ koniec biadolenia

@Młody

Kolego, w tamtym roku odeszło parę osób, nic się nie zmieniło, to że teraz ktoś położy wypowiedzenie też nic nie zmieni.

Firma HAPAM Polska poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
#Solidarny

Ludzie obudziecie się bo inaczej to zawsze będą nas mieć gdzieś co to za gadanie że był Covid ale zakład działał nie mieliśmy przestoju.Takie głupie gadanie to tylko po to by nam zamydlić oczy.Teraz wyszło że Nas okłamują więc jak im wierzyć że będzie lepiej!!! STRAJK!!!STRAJK!!!STRAJK!!!

#Solidarny

Drodzy koledzy i koleżanki nie poddawajmy się jesteśmy na dobrej i ostatecznej drodze bo dopiąć swego więc jeśli będziemy trzymać się "RAZEM" to jesteśmy w stanie osiągnąć to o co walczymy ile można Nas poniżać i słuchać obiecanęk które nigdy nie będą spełnione.Albo teraz albo nigdy!!! #Nikt Nam Nie Stanie Na Drodze Do Naszego Celu!!!!!!!!!!!!

Biedak

Chcę podwyżki! Bo jak nie to już kilka firm się mną interesuje! Gazownia! Elektrownia! Wodociągi! I spółdzielnia mieszkaniowa! Że o komorniku nie wspomnę...

Odp

Odszedl super człowiek i mega kolega.

Mmm
@Odp

Kto? Powiedzcie mi prosze.

Kto to?

QED

Idziemy na wojnę z holenderskieskimi sknerusami! Bo jak tak dalej pójdzie to dogoni nas najniższa krajowa. Te kilkuprocentowe podwyżki w skali roku to śmiech na sali puste krzesła przy inflacji jaką mamy. To co oni dają w skali roku inflacja zżera w ciągu miesiąca. A podstawa i tak jest chusteczkowa w porównaniu z innymi firmami na podobnych stanowiskach. U nas jedyne czego nie brak to stękania dyrektorów jacy to niewdzięczni jesteśmy bo nie chcemy zaiwaniać za michę ryżu. I skrajnie mało wydajni! Bo w stanie permanentnych braków materiałów do pracy nie chcemy ich, no nie wiem, wyczarować, przynieść z domu, kupić za swoje by wesprzeć firmę?

@QED

Czas zmienić pracę, w twojej wojnie z holenderskim sknerusem jedyne co ugrasz to zastępstwo w postaci ziomka z Ukrainy który przyjdzie i za tą nędzna podstawę plus Socjal będzie poginał aż miło. W tej firmie jest za dużo ludzi wygodnych, jest im dobrze za tą pensje która mają bo nie muszą (usunięte przez administratora) Poza tym brak konkretnych podwyżek w tej firmie to zasługa ludzi którzy siedzą po godzinach i przychodzą w soboty. Lepiej zarobić w podstawie a nie w nadgodzinach.

Heheszki
@T

Komuś się tu nie podoba że napędy robią nadgodziny bo chcą mieć trochę lepsze pieniądze w odróżnieniu od alimenciarzy i reszty dłużników.

@Heheszki

Napędy cały rok w 8 godzin za wiele nie robią żeby ciągle robić nadgodziny, tam już od dawna powinny być 2 zmiany. W żadnej szanującej się firmie nie byłoby takiego wyzysku pracodawcy jaki ma miejsce na kabelkówni. Mam nadzieję że Niko ogarnie ta sprawę i skończy się godzinkowanie. W końcu będą normalne podwyżki.

Heheszki
@T

W momencie jak Niko zrobi drugą zmianę, większość młodych po prostu odejdzie do innej pracy. Dla wielu to że jest jedna zmiana od 6 do do 14 jest jedyną rzeczą jaką ich trzyma w tej firmie. Starzy pracownicy zostaną i dalej sobie będą pracować. A po za tym ja nie widzę żadnego wyzysku na napędach. Nikt z batem nie stoi, nikogo nie ganiają, jak są nadgodziny to nikt nikogo nie zmusza żeby pracować więcej. Chcesz, nie chcesz. Fakt innym problemem są braki magazynowy i ciągle poprawianie dokumentacji technicznej która powoduje bałagan, ale to jest inna bajka. A jeśli chodzi o podwyżki. Dostaniemy znowu ze 3 procent więcej do podstawy i ze 100 więcej premii frekwencyjne. I to jest wszystko co od Holendrów dostaniemy. A jak Art się (usunięte przez administratora) to powie że ze względów na rosnące ceny materiałów, firma w tym roku nie da podwyżek.

Tomash
@QED

Jeszcze w tej cudownej firmie nic się nie zmieniło?Po co tam pracujecie,są lepsze firmy które dają zarobić i doceniają pracowników a nie tylko swoich donosicieli.

Yeti
@T

Polityka kadrowa faktycznie w tej firmie jest dziwna. Pracowitych i uczciwych przetrzymuje się na śmieciowej umowie do granic możliwości. A (usunięte przez administratora) daje prawie od razu żeby nie uciekli. A o do Ukraińcow to nikomu roboty nie zabierają. Robią to czego nawet polskie menelstwo siłą wyciągane z bramy i odrywane od jabola nie chciało robić i wybierało powrót do bramy i jabola. Oni też są różni. Mniej i bardziej rozgarnięci i pracowici. Ale raczej bardziej. Chociaż co poniektórzy Polacy po kontach na nich pomstują i wrzucają jakieś rasistowskie teksty...

Cień
@QED

Jest odpowiedź Holendrów w sprawie wojny. Brzmi miej więcej tak: Pocałujta w sami wiecie gdzie wójta.

Zasłyszane
@Yeti

Ukraińcy zastanawiają się nad zbiorową zmianą miejsca pracy. Warunki im mi nie odpowiają. Mają niższe stawki. Nie ma nadgodzin i nie zanosi się żeby wróciły. A bez nadgodzin nie zarabiają tyle ile sobie założyli. Oni przyjechali do Polski zarobić i są gotowi pracować 7 dni w tygodniu po 12 godzin byle by się kasa zgadzała.

@Zasłyszane

Zatem szerokiej drogi im życzę. Płakać nie będę.

@Odp

Domyślam się że Polak płakać nie będzie, w końcu dalej będzie mógł nic nie robić :)

Czyli wszyscy Polacy to nieroby, a Ukraińcy pędzą na maksa....blagam

Taaa...
@Odp

To nie o to chodzi. Skoro mamy taki luksus, że nawet oni zastanawiają się nad zmianą pracodawcy to jak to świadczy o nas?

@Taaa...

Nikt nie zabrania zmieniac pracy.Pracowałem w kilku miejscach i w Hapamie jest po prostu średnio. Nie jest to (usunięte przez administratora).zawsze coś za coś.czy inne łódzkie fabryki płacą więcej....pewnie te, gdzie pracuje się na 3zmiany lub 4brygady,placa więcej.

heheszki

Kolejny wielbiciel Ukrainy

OLENA
@Zasłyszane

I mają rację z dala od tych holenderskich skąpców.

#k#
@Odp

A.M już nie bądź tak za Ukrainą chłopie patrz Sam na siebie a nie tylko bronisz obcą nację.

@heheszki

Jesteś w błędzie, Hapam zamienia się w korpo, skończyło sie "solidarnościowe" eldorado.

#Odp#
@#k#

Po pierwsze. Co do osoby to kulą w płot. Po drugie. Tolerancja to nie obrona obcej nacji ani tym bardziej ukrofilia. Po trzecie. Jeśli jest mowa o osobie o której myślę to on również potrafi na Ukraińców ponarzekać i się z nich ponabijać bardzo złośliwie i wbrew pozorom wcale nie odczuwa potrzeby bratania się ze wszystkimi. Może ma troszkę szersze horyzonty myślowe i większą wiedzę w pewnych dziedzinach od reszty towarzystwa? Co napewno niektórych mocno w oczy kłuje i wywołuje ból czterech liter. Zwłaszcza u tych u których praca z innymi nacjami wywołuje rozwijajacą się mentalność nadzorcy z czworaków.

Duzy
@Zasłyszane

Niejeden Ukrainiec madrzejszy od Polaka. Wy tez wyjezdzacie za granice do DE np i co?

Krzysiek
@T

Ta firma jeszcze istnieje kiedys w niej pracowałem i była strasznie cienka pensja.

Hahaha

No to żeście nawojowali... OMG LOL

QWERTY

Wszystko byłoby fajnie jakby nie donosiciele.... Udają miłych i pomocnych ale jak podwinie ci się noga to pierwsi pędzą do dyrektora

Troskliwy
@QWERTY

Hm...pewnie ta noga często Ci się podwija skoro byłeś na dywaniku u dyrektora ?!

@Troskliwy

To nie jest tłumaczenie, konfident to konfident. Jak można na kogoś donosić?

@Greg

To zależy co uważasz za donoszenie, jeśli koleś robi braki i je puszcza dalej, gdzie póżniej trafiają na montaż to trudno mówić o donoszeniu.

Bobo

Człowieku ty masz mózg?! jak składam i nic nie pasuje do siebie to co mam zrobić? Niech kontrola zacznie działać jak w innych firmach i ludzie na centrach skupią się na pracy.

@Bobo

Pracujesz na montażu ? Super, ludzie na centrach mają 3 maszyny. Ty śrubokręt i pare kluczy.

@Neflim

Co ma wspólnego że koleś puszcza braki dalej?! Trzy maszyny nie są usprawiedliwieniem w tym przypadku kolego z mechanicznego.

@Bobo

Gdybyś chociaż raz pracował przy cnc to byś zmienił zdanie. Domyślam się o kim piszesz, tak puścił raz czy dwa braki i co z tego? Chłopak jest młody i się uczy. Każdy popełnia błedy, nawet Ty kolego z montażu. Dało się to naprawić więc nie widze sensu żeby góra się o tym dowiedziała. Widzisz on czy ja pojdziemy za ciebie na montaż bez problemu Cie zastąpimy. Ty pojdziesz za nas na maszyny, no cóż życzę powodzenia P.S Może powiedz mu to prosto w twarz ? A nie oczerniasz ludzi w internecie i gorliwie informujesz przełożonych.

Hmmm
@Neflim

Mam takie wrażenie od dłuższego czasu że nasze chłopaki, z CNC to zachowują się jak jakieś celebrytki. Co to nie oni. I tak dalej. Tak rozumiem zaraz ktoś wyjedzie to chodź się zamień ze mną. Ja ogarną twój montaż, ale Ty nie ogarniesz moich CNC. Prawda jest taka, że i wam drodzy koledzy na CNC musiało trochę czasu zająć ogarnięcie CNC. Podzespoły idą te same w hurtowych ilościach i nie są nie wiadomo jak skomplikowane, więc ogarnięcie CNC w tej w firmie nie jest problemem. Jedyna trudność, to to że masz na głowie 3 maszyny.

@Neflim

Jak wysyłka jest i latają bo czasu niema to powiedz że nie da się złożyć bo co? Bo młody się uczy i puszcza braki? Ty masz swoje zdanie ja mam swoje nara.

@Hmmm

Skoro nie jest to nie wiadomo jak skomplikowane i każdy z was jest w stanie to ogarnąć jak tutaj twierdzicie to z tego co się orientuję to są 3 wakaty wolne, dawajcie swoje kandydatury i udowodnijcie że przecież to nic trudnego ustawić taka maszynę a potem ogarnąć 3 maszyny w ciągłej pracy. Pomyłki się zdarzają, wy na montażu też je popełniacie, na napędach też one się zdarzają.

Hmmm
@Greg

Nie potrzebuje iść na CNC. Tam gdzie jestem mi odpowiada. A wam polecam ogarnąć swoje ego.

@Hmmm

To skończ oceniać pracę innych i skup się na swoim zajęciu. PS. To nie ego, to poczucie własnej wartości.

@Greg

Jak byś miał poczucie wartości to byś nie robił na 3 maszynach za tak niską pensje.

@Greg

Jestem bardzo skoncentrowany na swojej pracy. I będę oceniał twoją pracę, bo mogę. A jak kolega wyżej napisał, jakbyś miał poczucie wartości to byś nie wmanewrował się w 3 maszyny.

@@Hmmm

No faktycznie, możesz to zrobić tylko w internecie bo w rzeczywistości siedzisz jak mysz pod miotła, zero godności. Kończę tą nierówna dyskusje, napinaj się tu dalej kozaku.

kasztanek
@Hmmm

To prawda. CNC to nie jest zadna fizyka kwantowa, a niektorzy robia z siebie nie wiem kogo.

OLEG

Ten pracodawca mocnych stron nie ma,marniutka pensji i to tyle.

rekrutacja w Hapam to porażka

Rekrutacja w tej firmie to porażka. Potrafią dzwonić 3 różne osoby i pytać o to samo. O konkretach oczywiście rozmawiać nie chcą. Wygląda na to, że tylko te CV-ki między sobą przesyłają od działu do działu po całej firmie. Do tego kolejne osoby szpiegują w necie i odwiedzają profile na portalach społecznościowych. Zero jakiejkolwiek ostatecznej odpowiedzi. Ogłoszenie na to samo stanowisko co jakiś czas ponawiane.

@rekrutacja w Hapam to porażka

A to Ty myślałeś że do tak cudownej firmy to dostaniesz się ot tak? Tu sobie trzeba zasłużyć, to jest Hapam. Hehhehe

Takbywa
@T

To fakt, selekcja jest ostra????

ostra selekcja jest celowa
@Takbywa

Taka "ostra selekcja" to pewnie celowy zabieg zarządu. Żeby się wieści rozchodziły jak to się ciężko dostać, a to ma na celu zapewne wystraszenie pracowników przed opuszczeniem firmy i zmianą pracy. Bo jak nie płacą to strachem pracodawca też może zatrzymać.

hapam-u fan wielki
@T

wiem, że do tak renomowanej firmy, z tego co tu piszecie, jest się bardzo ciężko dostać, byle kogo na pewno nie przyjmują, buahuhahahaha ehehehe hihhihi

@ostra selekcja jest celowa

Co Ty gadasz.... W tej firmie pracują już prawie tylko sami ludzie w wieku 45+,młodych ludzi można policzyć na rękach. Logiczna kwestia jest że jak ktoś chce sobie już tylko pracować i nie ma potrzeby większych zarobków to zostaje w tej firmie żeby mieć spokój. Ten rok był, jest lekkim zatrzęsieniem bo dawno nie zwolniło się tylu pracowników.

Only
@T

I to młodych pracowników. Widać nie wierzyli w sukces tej firmy. A patrząc na to co się ostatnio dzieje chyba mieli rację.

P
@Only

Tutaj jeden z tych młodych się już wypowiadał, w sumie można wywnioskować z jego wypowiedzi że nie tylko pensja mu przeszkadzała.

Hehehe

Daje tej firmie 6 miesiącu tylko. Z dniem dzisiejszym napędy zostały rozwalone.

@Hehehe

Uwierz w geniusz wodza????????

Hehehe

Już zobaczyłem jego geniusz, kiedy zakupił sobie brykę za 250 000 i dorzucił nam browarki. A firma biedna, nie ma kasy na nasze bieda pensje. A na tablicy ogłoszeń oferty o pracę do 5 500 brutto, kiedy nikt nie widział takiej pensji na swoim pasku. To już przestało być śmieszne.

@Hehehe

Nie wspominając o tym że cały czas pracujemy mało efektywnie. Więc wprowadza dziwne pomysły dziwnej treści. Mamy pracować na modłę holenderską ? To stawki dajcie holenderskie. A zapomniałem to Hapam...

Psztymulec
@Hehehe

Ach napędy. Najbardziej kluczowy i najbardziej niedoceniany dział. Najniższe pensje i permanentny zapieprz. Ale spoko. Damy radę. Zrobią nam taśmę produkcyjna. Będzie szła jak złoto. Przy 1128 rodzajach napędów, permanentnym braku części i ciągłych zmianach w projektach. Zrobią 2 zmiany i zlikwidują nadgodziny. Będziemy zasuwać za gołą pensyjkę.

Guest
@Psztymulec

A ile ty chcesz dostawac pieniedzy za taka prace? Naucz sie kilku jezykow, wyksztalc, skoncz studia i dopiero zacznij pisac komenatrze.

@Guest

Ciekawe kiedy do nich dotrze, że nadgodziny to nie jest stały dodatek do pensji???

@Odp

Nadgodziny pozwalają na minimalnie wyższy poziom życia za cenę własnego zdrowia i czasu. Z gołej pensji opłacisz czynsz, jedzenie + przeważnie jakąś ratę jakiegoś kredytu i w zasadzie możliwość się kończą

Hahaha
@Guest

Napisała osoba co ma 2 klasy więcej od PKP-u a z języków obcych zna łacinę kuchenną...

@QED

Nadgodziny nie mogą stanowić punktu odniesienia do poziomu życia. Nadgodziny są uruchomiane przez pracodawcę, gdy jest zbyt dużo pracy względem mocy przerobowych. Jeśli zamówień na być dużo przez długi czas pracodawca szuka rozwiązań, aby zmniejszyć koszta....zatrudnia ludzi, tworzy druga zmianę, itp, itd. Pracownik powinien zarobić w 8godz,od pon do piątku.

@Odp

I to się zgadza. Tylko, że nie zarabia od poniedziałku do piątku tyle by mu wystarczyło na spokojne życie.

@Hahaha

Odpisał gościu który ciągle jest nie doceniony ponieważ używa paru śrubek i kluczy ????????????. Nie oczekuj że z takimi umiejętnościami zarobisz niewiele więcej niż najniższa krajowa ...

Guest
@Hahaha

Szczerze mowiac, jak na swoj wiek (23 l ) zarabiam naprawde dobre pieniadze i znam az trzy jezyki obce: niderlandzki, japonski i angielski. :) Nie musze robic nadgodzin tak jak Ty, stac mnie co miesiac pojechac na fajne wakacje i jeszcze jestem w stanie odlozyc. :-) A udzielilam sie na tej grupie, poniewaz moj chlopak pracowal w tej firmie. Jak sie nie ma ambicji i liczy na kokosy za taka prace, to zycze powodzenia w przyszlosci. A jak chcesz zarabiac troche wiecej, mozesz wyjechac do Niderlandow, tam moze bedzie Ci sie wiodlo odrobine lepiej, ale Holendrzy beda sie z Ciebie smiali, ze jestes analfabeta i ani angielskiego nie znasz, ani holenderskiego i pracujesz za 1700 euro, gdzie Niderlandczyk za taka kwote nie kiwnalby palcem. Swoja droga, w gimnazjum uczylam sie laciny. Wiele slow wywodzi sie z laciny, wiec jestem w stanie stwierdzic, ze ten jezyk naprawde pomaga w nauce jezykow obcych. :)

@Bartek CNC

Dobrze kolego, tak wiemy. Jesteś (usunięte przez administratora) pracujesz na CNC. Nikt nie jest w stanie ogarnąć tego co robisz i powinieneś zarabiać 3x więcej co inne pachołki. Rozumiem że jak przy każdej okazji nie wspomnisz, że pracujesz na CNC to (_!_) Cię piecze ? Dowolna osoba - Halo ?! Bartek CNC - Nie mogę teraz rozmawiać bo pracuje na CNC D.o. - Ale sam zadzwoniłeś Bartek CNC - na razie

@Guest

A teraz rozwalę Twój światopogląd. Wyobraź sobie. Spróbuj to nie boli. Że skończone studia i znajomość języków NIE SĄ gwarantem znalezienia pracy z odpowiednio wysoką pensją.

@Guest

To gratulacje dla Ciebie, naprawdę. Rozumiem że musisz się dowartościować, pokazać jaka jesteś fajna, wykształcona, i w ogóle och i ach i w tym celu piszesz na tym forum, chyba że chłopak, tak płakał z powodu tej pracy, że aż postanowiłaś zareagować. W takim razie doceniam troskę. A argument o wyjeździe do Holandii możesz sobie wsadzić w buty, to nie będziesz musiała zakładać szpilek. Tu się urodziłem, tu żyje, tu chcę założyć rodzinę. A dowalanie ludziom którzy, nie znają angielskiego, bo są zupełnie z innego rocznika, znacznie starszego niż twój, gdzie nie mieli takich możliwości, żeby się wykształcić, jak TY, jest po prostu słaby i pokazuje jak bardzo jesteś oderwana od rzeczywistości i nie jesteś w stanie spojrzeć na rzeczywistość oczyma innych. A sprawa jest po prostu banalna. Ludzie tu nie chcą kokosów. Nie chcą jeździć furami za nie wiadomo ile. Chcą dostawać NORMALNE pieniądze. A dla Ciebie moja droga, drobna rada na przyszłość. Ab alio exspectes, alteri quod feceris.

@Ogarnięty

Bez stresu. Kolega Bartek już tu nie pracuje, więc jest szansa że On i Jego dziewczyna opuszcza to forum????

@Odp

A wy dalej będziecie płakać ze za mało zarabiacie za skręcanie śrubek... Nie długo zaciąg z Ukrainy was wyeliminuje, zostaną w tej firmie ludzie co coś potrafią i tak się skończy narzekanie. Argument o braku możliwości nauki języków obcych jest tak samo śmieszny jak wasze pierdzielenie że mało zarabiacie i godziny wam potrzebne...

hihx

Witam! Pracowałem w tej firmie jakieś 2-3 lata temu na napędach. Niestety byłem zatrudniony przez agencję pracy. Usłyszałem natomiast że jest teraz możliwość zatrudnienia się poprzez polecenie przez pracownika firmy. Czy to jest prawda?? I jak się domyślacie chodzi mi o normalną umowę o pracę. Jeszcze jak ja pracowałem w tej firmie to poznałem parę osób które 2 lata robiły przez agencję a jak brakowało pracy to poprostu mówili im że zadzwonią do nich jak się pojawią zamówienia. Dalej to tak wygląda??

Ups
@hihx

Jak na pracownika który pracował w Hapamie kilka lat temu przez APT to coś za dużo o firmie wiesz. To po pierwsze. A jeśli do ciebie nie zadzwonili to widać nie było warto. To po drugie. A ja sam nikogo bym nie polecił bo mam zbyt mało znajomych i nie chcę ich tracić. To po trzeciem

masz Kolego poczucie humoru :)
@Ups

masz Kolego poczucie humoru :)

Cień

Jak tam malkontenci? Urlop też wam nie pasuje jak ostatni piknik? Hamburgerów brakuje? Darmowych napoi w kieszenie napchać nie można jak ta chytra baba z Radomia? A może piwo niedobre bo bezalkoholowe jak to na firmowej imprezie w godzinach pracy? Jak by było po pół litra na łba to by było lepiej, co nie? I jakaś łaska tańcząca na rurze. Co poniektórzy cieńcy jesteście i (usunięte przez administratora) w ch...

@Cień

Ktoś chyba nie dostał burgera xd

Jest szansa
@Cień

Szkoda że impreza nie odbyła się w którys piątek, moze wtedy było by piwo alkoholowe, pół litra ,no i jakieś dupeczki. Dj dobrze grał ale bez tych trzech wymienionych wyżej czynników parkiet świecił pustkami. Ale są jakieś zalążki dobrej biby. Pozdrawiam

Jak wygląda sprawa grafiku w HAPAM Polska. Czy pracodawca idzie na rękę?

Odp

Nie ma grafiku....na produkcji pracujesz na 1 lub 2 zmiany, zatem 6-14,14-22. Jeśli jesteś zatrudniony przez agencje pewnie można negocjować jakiś wolny dzien

Odziak

Czy tylko mnie irytuje totalny bałagan i dezorganizacja spowodowana pseudo taśmą produkcyjną? Nie neguję samej idei ale jej wykonanie. I wykonanie paru innych rzeczy też. Lokalizacja w najbardziej hałaśliwej części sali przy maszynkach do przewodów. Cały dzień coś czlowiekowi łupie za uchem. Ci co robią przewody muszą biegać dookoła do regału na którym je odkładają. Sam regał też jest obstawiony paletami, że przejść się nie da. To samo dotyczy obrotówki i regału z tablicami do 50/100. Normalnie ani przejść ani przejechać. Trzeba zasuwać dookoła. Jedni depczą po drugich. I tylko wszyscy mówią, że to pomysł Niko i że tak ma być. BZDURA! Nie podoba mi się.

@Odziak

Możesz o tym powiedzieć Niko, nie gryzie

Giorgio
@Odziak

Powiedz o Tym szefowi. Może to przemyśli. Mysle ze ta tasma powstala na szybko i on sam zdaje sobie sprawę , że mozna w niej wiele poprawić. Mysle że nie stracisz a moze zyskasz

barry

Jak wyglada praca na CNC w tej firmie? Warto skladac CV?

@barry

Masz 3 maszyny do obsługi, zazwyczaj długie serie. Do obowiązków należy sprawdzanie, ustawianie, czasem programowanie. Jak chcesz się nauczyć i jesteś odporny na stres i na pewne nie za fajne osoby to warto. Jeśli już coś potrafisz to poszukaj innej firmy.

????
@Neflim

Jest na pewno stres i odpowiedzialność, dziadowska firma mało płacą.

Belzebub
@barry

Na cnc płacą mało za pracę na 3 maszynach . Duzo masz przestawień . Samemu to ustawiasz dobierasz narzędzia . Czasem piszesz też programy . Są okresy ze przestawiasz np 3 razy dziennie. Dużo pracy a niestety mało kasy.

herold
@Belzebub

zacznijcie sie uczyc i dajcie cos od siebie, a nie narzekacie, ze malo zarabiacie. za taka prace nie dostaniecie zbyt wiele, przestanmy sie w koncu wszyscy oszukiwac.

@herold

Paru chłopaków odeszło już z tej firmy, z montażu, z mechanicznego i z maszyn. Kontakt z nimi mam do dzisiaj i wszyscy są doceniani w innych firmach za swoją pracę, takie swoje uwagi wsadz sobie w kieszeń i głęboko je schowaj. Nie znasz się to się nie wypowiadaj. Hapam jest dobrym miejscem dla ludzi którzy chcą się czegoś nauczyć i iść dalej albo poprostu szukaja firmy do której przychodzi się, robi się swoje i się wychodzi bez emocji. Pozdrawiam

@Boom

To prawda, odszedłem z hapamu, robię dużo bardziej skomplikowane rzeczy i kierownik i szef mnie docenili po niecałym miesiącu :) A mistrz z frezarek chodził do dyrektora i tłumaczył mu że się do niczego nie nadaję.

@barry

Z ogłoszenia o pracę 4 do 5 tys. brutto. 2 zmiany. Raczej mniej niż więcej bo to sknery. Ogłoszenia wiszą w necie od dawna. Ostatnio kilka osób z CNC odeszło. Sam oceń.

N
@Bartek CNC

Ludzie mówili że by cię zostawić , że się dotrzesz, ale jak z rysunkiem jesteś na bakier i mierzysz dopiero którąś sztukę to się nie dziw i w następnej firmie braków nie zwalaj na innych.

@N

Okej

I
@Bartek CNC

Odszedłeś i dalej się tutaj produkujesz , sam te komentarze piszesz czy ktoś ci je pomaga pisać bo na mądrego nie wyglądałeś ?!

@I

Twardy w internecie, w życiu gamoń. Miałeś coś do niego to trzeba było mu to w twarz powiedzieć zamiast tutaj się napinać.

@I

Może jak spojrzysz w lustro to zobaczysz szczyt intelektu...

rty1
@I

Widze, ze odezal sie intelektualista, ktory nie zna jezyka polskiego. Dobrze, dobrze... Podoba mi sie to :) Bardzo lubie takich ludzi. Oby wiecej takich jak ty pisalo takie komentarze. :)

rty1
@I

A jak wedlug Ciebie powinna wygladac osoba madra? :)

hihx
@????

Mało? Tzn. Ile tak mniej więcej?? Dochodzi do 3000 netto bez robienia nadgodzin??

QED

-Szefie dlaczego daje pan nowy pracownikom wyższe pensje od naszych? -Bo za pieniądze jakie wam płacę nikt nie chce przyjść do roboty... I taka jest prawda. Pies z kulawą nogą nie zagląda. A jak już ktoś przyjdzie to zaraz znika. Jak tylko oceni, że nawet te "lepsze pieniądze" w stosunku do starych pracowników i obowiązków są zbyt małe.

Bartek CNC

Jestem młody przepracowałem w kilku firmach ale z taką nienawiścią i donoszeniem jeden na drugiego spotkałem się pierwszy raz i w sumie przez to odchodzę z tej firmy. To jest śmiechu warte, ktoś z montażu pisał iż ciągle puszczam braki, może spotkajmy się wszyscy któregoś dnia i powiedzmy sobie w oczy co nam leży na sercu zamiast oczerniać się w internecie :)

....
@Bartek CNC

Bartek (usunięte przez administratora) było jest i będzie a taki leszcz z montażu nie będzie miał odwagi wyjść i się przyznać że tak oczernia ludzi.Szkoda czasu i nerw.Widocznie bije plusy u kogo trzeba!!!

Odziak
@Bartek CNC

Wszędzie są lepsi i gorsi. Błędy zdarzają się różne każdemu. Pół biedny jak chcesz poprawić co sknociłeś. Najgorsze jest to, że wszystkie błędy się sumują i wychodzą na samym końcu. Nieraz są takie kwiatki, że nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. A ci co dyndają na końcu łańcucha produkcyjnego mają naprawdę przejegrane...

....
@Bartek CNC

Powiedz prawdę dlaczego odchodzisz, a nie zwalarz na atmosferę i to że ludzie wytykają Ci braki!!! Po prostu jesteś zakłamanym pajacem , nie którzy słyszeli że już w tamtym roku szukałeś nowej pracy bo tu sobie nieradziłeś!!!

@....

Nie radze sobie ? Hym... przez dłuższy okres czasu nie było tu nikogo kto by tu został tyle czasu. Mojego zmienika nie ma jestem sam i jakoś braków nie puszczam. Szukałem ponieważ wolę mieć lepiej niż gorzej. Nie dla wszystkich ta firma to szczyt marzeń oraz...Braki puszczam ? Tak zdarzyło się 2 razy. Jak masz coś do mnie przyjdz do mnie i powiedz mi to prosto w twarz, z chęcią Cie wysłucham. P.S Jakbym sobie nie radził to bym tu został i się doszkolił :)

Qwerty
@Bartek CNC

Z tego co wiem odchodzisz już chyba 3-4 raz?

@Qwerty

Nie, to moj już 10 raz :)

Qwerty
@Bartek CNC

Wyczuwam ironię, jednak 3-4 razy to już rezygnowałeś ale brak Ci jajek weź może te z koszyczka wielkanocnego przed dzień odejścia.

@Qwerty

Brak mi jajek tak ? Ciekawe czemu nie przyjdziesz do mnie i nie powiesz mi tego prosto w oczy ? Czyżby brakowało ci jajek ? Jestem środy, czekam na Ciebie ????

Do środy*

worker
@Qwerty

Wydaje mi sie, ze wziecie jajek z koszyczka wielkanocnego w tym roku nie jest zbytnio wskazane, ze wzgledu na kontrole liczby osob, ktore beda uczestniczyc w nabozenstwach :) A tak na powaznie cwaniaczku, jesli Ty mialbys jajka to nie pisalbys takich smutnych rzeczy w internecie. Dorosly chlop a … brak slow. Cyrk. Przyjdz i pogadaj z Bartkiem, skoro masz taki problem i żale, chociaz i tak tego nie zrobisz.

@Qwerty

Gdzie byłeś ? Jutro jestem ostatni dzień, będę czekał na ciebie, mam nadzieję że starczy ci jaj żeby do mnie przyjść.

Zostaw merytoryczną opinię o HAPAM Polska - Łódź

• Jak się pracuje w HAPAM Polska?

Zobacz opinie na temat firmy HAPAM Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 62.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HAPAM Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HAPAM Polska
  • Ks.bp.tymienieckiego Wincentego 22/24