Opinie o randstad.pl - Randstad Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Rekrutacja kadry mened

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Polska Sp. z o. o. w Warszawa

(usunięte przez administratora) Od 2 miesięcy nie można się od niej doprosić informacji zwrotnej co do wyników rekrutacji. Obiecała dać odpowiedź po 2 tygodniach a minęły już 2 miesiące. Pierwszy i ostatni raz styczność z tą Panią i agencją.

robol

Jeslo mowisz o produkci to mam ren dam problem

@robol

Tak

Skalar

Cześć, pracował ktoś przez Ranstad na rusztowaniach w Belgii, Holandii. Proszę o jakieś merytoryczne opinie. Jak faktycznie wyglada to z zakwaterowniem ile zabierane jest z wypłaty za mieszkanie, odzież itd. Ile faktycznie można odłożyć po odliczeniu kosztów i wyżywienia. Ogłoszenie, rozmowa rekrutacyjna wszystko ok. Naprawdę wyglada to dobrze. Zastanowiły mnie jednak opinie dotyczące miejsca, w którym będzie szkolenie przed wyjazdem w Ostrzeszowie. Ponad 90% os bardzo narzeka. To jest ta sama firma tylko teraz zatrudnia przez Ranstad czy Ranstad robi tam szkolenia?

slim73
@Skalar

Witam. Ja też jestem na etapie aplikowania na stanowisko pomocnika montera rusztowań w Holandii. I też szukam jakichkolwiek informacji na ten temat. Otrzymałem info od Pani z Randstad. Wszystko (przynajmniej na papierze się) zgadza. Fajne warunki i pieniądze. Chciałem dowiedzieć się czegoś na temat firmy dla której miałbym później pracować ale bezskutecznie. Stąd moja prośba: jeżeli ktoś z Was pracował lub tam pracuje obecnie to proszę o kilka zdań

Knaer
@Skalar

Cześć, i jak zdecydowałeś się na tę pracę? Jeśli tak jak to wygląda?

Osoba rekrutowana

Jeśli firmę reprezentują analfabeci , nie znający podstaw języka ojczystego jak Sz. P. Alicja pisząca wiadomości dziwnej treści i z masą rażących błędów, to Agencja nie może być agencja godną polecenia. To nie branża budowlana,gdzie liczy się fach w ręku... Nigdy więcej! Chaos ewidentny.

Dominik kaca

Jest to recenzja firmy Multiserwis - Oddział Rusztowania Przemysłowe oraz randstad Ocena firmy była by 0/5 i ludzie którzy piszą że rzetelna j profesjonalna firma są chyba nie do końca świadomi co te słowa znaczą lub trafili na lepszy dzień niż ja. Przyjechałem na kurs montera rusztowan który trwał 10h z czego przez około 6h siedzieliśmy z resztą przyszłych pracowników w sali bez żadnego szkolenia ani nawet pracowników agencji, kierownicy przychodzili mówili coś przez pare minut po czym wychodzili na ponad godzinę i zostawiali nas samych. Po teorii która zaczęła się o 7 a skończyła się o 15 ( podczas tej teorii realny czas nauki i biurowych rzeczy trwał 2h) po czyn poszliśmy na plac na zajęcia praktyczne na których cześć osób nawet nie dostała sprzętu. Po całym szkoleniu od innych osób dowiedziałem się o warunkach mieszkaniowych które sprawiły że w 100% uznałem ze ten kurs to wielka strata czasu. Według pracowników którzy byli już w hotelu który gwarantuje firma to mówili że to „patol” z warunkami jak dla niewolników. Jeszcze warto dodać ze agencja randstad która sprawiła ze znalazłem się w tym miejscu gwarantowała mi przez telefon zarobki o ponad 500€ większe niż te które dostałem na miejscu.

Inżynier Produkcji

dla jakiejś firmy obcej - prawdopodobnie wirtualnej. Rozmowa polegała raczej na zbieraniu informacji do bazy danych o pracownikach i rynku pracy. Nie mogłem się dowiedzieć nic o warunkach i charakterze pracy a oczekiwano ode mnie określenia wielkości wynagrodzenia.

pytania o kwalifikacje zawodowe - panienka nie posiadała żadnej wiedzy technicznej a próbowała rozmawiać na temat o których nie miała pojęcia. Było to żałosne. Więcej nie chcę z tym pośrednikiem rozmawiać. Poziom technicznego angielskiego tej panienki był również tragiczny.

xD

Serdecznie polecam - dobre miejsce na start w Rekrutacjach Stałych. Miła niekorporacyjna atmosfera, firma stawia nacisk na integracje pracowników i budowanie dobrych relacji. Jedyne do czego mogę się doczepić to system premiowania, który nie jest zbyt atrakcyjny oraz (w większości) praca na małorozwijających projektach Customer Service/Support Line.

Ewelina
@xD

No to spoko jak atmosfera jest okej . A możesz dokładniej przedstawić ten system? No bo tak dokładnie to nie wiem o czym piszesz.

Była pracownica

Bardzo nie kompetentna firma, nie dość że, ucinali pensję to jeszcze gdy skończyła się umowa nikt nie potrafił zadzwonić i poinformować czy została przedłużona czy też nie......... nie polecam

Ewelina
@Była pracownica

A za co ucinali pensje i w jakiej kwocie?

Jojo

Najgorsza agencja pracy, z jaką przyszło mi współpracować, a było ich kilka. Na rozmowie "naginają" rzeczywistość, a jak już Cię "złapią" to kontakt z nimi jest zerowy. Dodzwonienie graniczy z cudem, a maile i SMS mają w głębokim poważaniu...

SKaLar

Cześć, pracował ktoś przez Ranstad na rusztowaniach w Belgii, Holandii? Proszę o jakieś merytoryczne opinie. Jak faktycznie wyglada to z zakwaterowniem ile zabierane jest z wypłaty za mieszkanie, odzież itd. Ile faktycznie można odłożyć po odliczeniu kosztów i wyżywienia. Ogłoszenie, rozmowa rekrutacyjna wszystko ok. Naprawdę wyglada to dobrze. Zastanowiły mnie jednak opinie dotyczące miejsca, w którym będzie szkolenie przed wyjazdem w Ostrzeszowie. Ponad 90% os bardzo narzeka. To jest ta sama firma tylko teraz zatrudnia przez Ranstad czy Ranstad robi tam szkolenia?

Liszka

Hej Mam pytanie : czy jest tu ktoś z oddziału we Wrocławiu i czy może ktoś mi coś o tym opowiedzieć ? Z góry dziękuję????

Xyz

Nie polecam, tną ludziom stawkę godzinową. Obiecują 3300 brutto, potem kiedy przychodzisz na rozmowę rekrutacyjną rozmawiasz z dyrektorem firmy (miłym panem) że będziesz miał 3500 brutto a jak po 3 miesiącach po pracy przez agencję i jak przejdę do nich to powyżej 4k wzwyż. Co się okazuje? Dostajesz umowę na za 20,84 brutto na godzinę a po nowym roku 19.64/h brutto. To jest kpina i pomimo że jestem młodym człowiekiem po szkole to mam wrażenie że jestem przez nich robiony w dużego balona. Czy ktoś mógłby poradzić co mam zrobić w tej sytuacji? Sąd? Adwokat?

Wiolka
@Xyz

Nie daj się robić w balona

konsultant professionals- na jakie zarobki można liczyć? Jaka podstawa? Jaka premia? Jak wygląda dzień pracy? Cały dzień na słuchawce pozyskując klientów?

Kasper

Po 3 rozmowach kwalifikacyjnych brak kontaktu ze strony firmy odnośnie tego czy jestem zatrudniony czy nie... Po 2 tygodniach wysłany mail z informacja jak podobała mi się rozmowa kwalifikacyjna. Mega nieprofesjonalne podejście do kandydata.

ktoś

Niestety nie otrzymałem feedbacku z oddziału w Lublinie kiedy aplikowałem tam na darmowy staż w rekrutacji, jak probówałem przedzwonić do rekruterki, która się mną zajmowała to również nie otrzymałem żadnej odpowiedzi, szkoda tylko zmarnowanych 2 godzin w ich biurze na rozmowę rekrutacyjną.

Kacper k

Świadectwo słabych kompetencji

Ola

Candidate experience :)

Albert

Haha znam ją, ona z każdym. Ja skorzystałem. Pracy nie dostałem ale z krzyża mi zdjęła

Gall

Jako były pracownik napiszę tak: nie polecam. Jako recepcjonista jesteś traktowany jako coś gorszego i stajesz się osobą od kawki, babeczki i kupna prezenciku dla dyrektor regionalnej, która akurat wpada z wizytą. Nie jest istotne ile robisz, ile masz doświadczenia - ważne jest aby pieniążki tych na górze się zgadzały. Awans? Musisz poczekać aż koleżanka zajdzie w ciążę, wtedy masz szansę - niestety kolejka do bycia konsultantem jest dłuuuuga. Pieniążki bardzo marne, pracownicy produkcji zatrudniani przez agencję wyciągali więcej, więc w sumie drapiesz się po głowie z pytaniem - na co mi studia? Firma nie zdała testu podczas pandemii, wbrew pozorom wiele osób straciło przez to pracę, więc jeśli Randstad wypowiada się pozytywnie jak to im się udało przetrwać ten trudny czas - nie wierzcie im. Na początek drogi zawodowej i jeśli trafisz na fajny zespół i kadrę kierowniczą - ok, ale to chyba musi dopisać ci szczęście. A jak już tam trafisz, to polecam mieć wszystko na piśmie lub mailu, nigdy nie wiesz na kogo trafisz. Konfidentów tam nie brakuje. Każdy swoją rzepkę skrobię.

@Gall

W którym biurze pracowałeś?

Bebilon
@Gall

Domyślam się ze chodzi o Warszawę. Team leaderki to jakieś nieporozumienie. Niekompetentne pod każdym calem. Sztuczny uśmiech, na sztucznych twarzach.

ciekawa
@Bebilon

Dlaczego na stanowiskach seniorów i specjalistów znajdują się osoby bez wykształcenia wyższego ? Randstad spadł na (usunięte przez administratora) a dobór ich personelu na stanowiskach jest przerażający.

konrados
@ciekawa

Popyt i podaż. Usługi HR bardzo sie rozwijaja, nic dziwnego ze biorą ludzi z łapanki. W Randstad sa także team leaderki bez wykształcenia wyższego. Coż...

Kacper k
@Gall

Powód prostu ich podejście do czlowieka zero zainteresowania . Sytuację ich nie interesują ale ty masz mieć komputer masz mieć wysłane . Covid pozwala na posiadanie gdzie nie doszlych pracowników.

Xarria

Skrajna niekompetencja. Co miesiąc problemy z wynagrodzeniem, raz potrącone za dużo, raz chorobowe wpisane bez powodu, później złe naliczenie godzin, a skontaktowanie się graniczy z cudem. Bardzo serdecznie wszystkim odradzam, nigdy więcej. Co miesiąc trzeba się domagać swojego pełnego wynagrodzenia.

ex

Czy ktos mi moze odpowiedziec na pytanie na temat wycieku danych osobowych z randstad? mialam kiedys epizod w pracy z tej agencji (pracownik produkcyjny) i po latach dostalam list o wyplynieciu moich danych, ktore moga trafic w niepowolane rece tzn. ktos moze np. wziac na mnie kredyt !!! Pytanie, czy sam list z poradami pt."co zrobic?' i podanymi przykladowymi stronkami nie jest proba wyludzenia danych? Dzis sie nikomu nie ufa. Czy ktos jeszcze dostal taki list? Co z tym zrobiliscie?

Randstad Polska
@ex

Dzień dobry, prosimy o kontakt z infolinią wskazaną w powiadomieniu otrzymany w liście. Infolinia czynna jest w dni powszednie w godzinach od 9:00 do 17:00.

JL
@Randstad Polska

Sami powinniście do wszystkich dzwonić, a nie oni do Was...

@ex

Też dostałam takie pismo. Czy wiadomo co dalej z tym zrobić.?

prac
@ex

Również otrzymałem takie pismo. Sytuacja skandaliczna. Jak mogły wycięć dane osobowe. Pani poinformowała mnie o zmasowanym ataku (podając informacje, że to ukraińsko francuska grupa). Niby wszystkich złapali i dane są bezpieczne. Dziwna sprawa. Dają niby voucher do KRS. Ale trzeba się gdzieś zalogować. Ktoś za gromadzenie danych był odpowiedzialny ! Dla mnie ta agencja upadła w oczach. Straciłem zaufanie. Też miałem z nimi epizod. Przeprosiny i tłumaczenie nie ma sensu bo ktoś (bandyta, (usunięte przez administratora) posiada moje dane lub nie. Normalnie w Skandynawii cofnęli by licencję i takiej firmy by nie było.

wyciek randstad
@prac

Do złożenia pozwu zbiorowego potrzebnych jest 10 poszkodowanych - proszę o informację, jeśli ktoś chciałby dołączyć.

@wyciek randstad

Witam czy udało ci się zebrać ludzi? Jestem za pozwem zbiorowym

Loki
@Ernest

Jestem chętny na pozew jak i gdzie się kontaktować ??

Lonka
@wyciek randstad

Ja również chcę dołączyć do pozwu zbiorowego.

@ex

Powstała grupa na FB dla osób poszkodowanych: (usunięte przez administratora) Randstad wyciek danych

@Ernest

Jest utworzona grupa na facebooku - dołączcie proponuję w pierwszym kroku napisać skargę do randstad i oznajmić, że ponoszą ewentualne szkody zwiazane z wyciekiem. Takie oświadczenie juz im wyslalam w odpowiedzi na informację od nich "ze nie przewidują odniesienia się do ewentualnych roszczeń". Zapytalam rowniez na jakiej podstawie przechowują dane kilkanaście lat, co zrobili zeby temu zapobiec, czy zapłacili okup i odkupili dane, czy wyciek jest trwały itd Postawiłam też żądania w ich kierunku Mając ich odpowiedź będę składała skargę do UODO, co mi podpowiedziałam pani na infolinii UODO -składając skargę będę informowana o przebiegu postępowania. Nei będzie to mozliwe jesli sama nie złożę skargi. Polecam wejść na grupę na fejsbuku

Loki
@Monika

Jest grupa na fb w tym celu

@@wyciek randstad

Witam nie będę składał skargi do UODO,bo to nie ma sensu jest tych skarg już kilka setek moje dane na pewno wypłynęły dalej, przychodzą mi na adres mailowy faktury do zapłaty z UK z moimi danymi sprawę zgłosiłem na policję i do adwokata, który ma się kontaktować z kimś kompetentnym bo na tej info linii to szkoda z nimi gadać kłamią wymyślają bajki, po konsultacji adwokata z Randstad będziemy decydować co dalej chciał bym z nimi polubownie załatwić sprawę ale z tego co widzę nie dogadamy się....

@@wyciek randstad

Nie mam facebooka jak mogę złożyć ze wszystkimi pozew zbiorowy?

Meh
@Randstad Polska

Abonament za 24 zł, to jest żałosne powinniście dać ten droższy abonamet. Widać jak szanujecie ludzi i macie ich gdzieś ... i jeszcze te info takie późne

@Ernest

Witam @Ewa zapraszam cię do kontaktu priw nie mogę się tu rozpisywać z tego względu że nie mogę upubliczniać żadnych informacji na temat toczącego się postepowania .P.s zaprosiliscie na FB pracowników Randstad brawo

DK
@Ernest

Domyślam się że na FB są pracownicy Randstad. I tak to nie ma znaczenia, domyślam się że to jest gorący okres dla tej firmy.

extraBabka
@wyciek randstad

Moje dane również wyciekły z firmy Randstad i chciałabym dołączyć do pozwu zbiorowego.

Randstadowy skandal
@wyciek randstad

Chcę dołączyć, proszę o kontakt.

Anastazka
@ex

Zadzwoniłam do Ranstad, i jedyne co mogą to zastrzec pesel, tylko to trochę nie halo bo przez internet chcą skan dowodu, nie wiem co robic... Chyba że na policji można zastrzec..

baska
@@wyciek randstad

Czy juz cos wiadomo? Wiem, ze niektorzy pozwali Randstad. Czy sądy wyznaczaja terminy rozpraw?

Pomoc
@ex

Tak wypłynęły dane i nie tylko Twoje tylko wielu wielu osób. Można się skontaktować z infolinią randstad

Była pracownica

Obiecanki z rozmowy nie pokrywają się z rzeczywistością. Zachęcają premią, której nie dają. Typowe korpo, które nie szanuje pracownika ani kandydata, bo liczą się tylko KejPiaIe. Ja akurat trafiłam na wiecznie niezadowoloną i cisnącą po wszystkich na OpenSpace koordynatorkę, z czego teamleaderka doskonale zdawała sobie sprawę i nic z tym nie robiła. Zbyt dobrze to o tych dwóch Paniach nie świadczy, szczególnie w firmie, która reklamuje się jaki „Human Forward”.

Barbarka
@Była pracownica

Zastanawiałam się nad podjęciem pracy. W którym biurze pracowałaś?

@Barbarka

Biuro w Warszawie.

obecny pracownik
@Była pracownica

Dlaczego nie ma premii? Czy może nie ma premii kiedy się nie robi wyniku? Słyszałem dosyć dobre opinie o zespole, ale każdy ma prawo mieć swoje zdanie.

Sandra
@obecny pracownik

Nie wiem jak u innych, ale ja wyniki robiłam (usunięte przez administratora) i pomimo obietnic, ze po stażu będzie mnie obejmował system premiowy tak się nie stało ;) a poza słownym „tak, super wynik!” w żaden sposób nie zostało to docenione a na odchodne jeszcze usłyszałam, ze jestem „tylko juniorem” i „przygniotą mnie obowiązki w nowej firmie”. Więc średnio motywujący do rozwoju zespół ;)

NIck69
@Sandra

jak wygląda ścieżka rozwoju w Randstad?

Brak profesjonalizmu w dziale księgowości wewnętrznej, jeśli ktoś się zastanawia to niech nie aplikuje. (usunięte przez administratora) Uczciwe ostrzeżenie z mojej strony, jeśli ktoś czyta niech weźmie moją opinię pod uwagę.

Po wysłaniu CV otrzymałem telefon. Podczas naszej rozmowy Pani obiecywała mi rozmowę kwalifikacyjną u ich klienta oraz wysłała mi prezentację, która przedstawia na czym polegałaby praca. Ta pani przestała już odzywać się do mnie. Nawet nie odpisuje na moje wiadomości. Ta firma i jej obsługa to jedna wielka porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Randstad Polska Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad Polska Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 440 ocen.

Randstad Polska Sp. z o. o.