Opinie o randstad.pl - Randstad Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Rekrutacja kadry mened

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Randstad Polska Sp. z o. o. w Warszawa

Witam. Czy pracował ktoś jako monter rusztowań w Cottbus, Schwedt albo Leuna?

Kamila

(usunięte przez administratora) W Polsce rekruterka milutka obiecuje piękne pokoje samochody służbowe na miejscu okazuje się zupełnie inaczej praca nie przez randstad a przez tempo team , w domku nie ma pralki nie dość że płacisz 105 euro za lokacje to dodatkowo musisz płacić w pralni obok 5 euro za jedno pranie ,dojazdy do pracy autokarem wiec plus 2 h w plecy ,sklep 4 km od lokacji więc jak nie masz samochodu albo sobie roweru nie kupisz to się nabiegasz , nie polecam strata czasu i nerwów!!!!

Jako pracownik napisze wprost - nie polecam. Firma w 2020 nie wypłaciła nam całych premii, pod pretekstem ochrony miejsc pracy. Wiele osób straciło jednak zatrudnienie (ciche pożegnania). Wynik w Bisnode (zysk) mówi sam za siebie. Spółka wygenerowała niesamowity wynik. Większy niż zwykle. Pracownicy utrzymywani byli w przeświadczeniu ze nie jest rewelacyjnie. Brak szacunku do pracownika. Managerzy, team leaderki, niektórzy dyrektorzy to porażka. HR jest wielkim rozczarowaniem. To zaprzeczenie wszelkich standardów HR. Pozorność w zainteresowaniu pracownikiem. Mała szansa ze coś się tu zmieni. Z mojego zespołu odeszli najlepsi, najbardziej doświadczeni pracownicy. Często zostali potraktowani bardzo nieprofesjonalnie.

Zz

Witam chcialem jechac z dziewczyna do Erfurt do pracy w zalando na magazyny z odzieza przez firme Randstadem i chcialbym sie dowiedsiec jakis opini od ludzi ktorzy tam pracuja/pracowali przez ta agencje itp

Inżynier Produkcji

dla jakiejś firmy obcej - prawdopodobnie wirtualnej. Rozmowa polegała raczej na zbieraniu informacji do bazy danych o pracownikach i rynku pracy. Nie mogłem się dowiedzieć nic o warunkach i charakterze pracy a oczekiwano ode mnie określenia wielkości wynagrodzenia.

pytania o kwalifikacje zawodowe - panienka nie posiadała żadnej wiedzy technicznej a próbowała rozmawiać na temat o których nie miała pojęcia. Było to żałosne. Więcej nie chcę z tym pośrednikiem rozmawiać. Poziom technicznego angielskiego tej panienki był również tragiczny.

Honorata

Poradźcie, czy jest sens zlecać Randstad outsourcing, kiedy zakład funkcjonuje 4 godziny jazdy od Warszawy? Wiem, że gros spraw załatwimy mailowo i podpisem elektronicznym, ale zastanawiam się, czy zrekrutują mi dość dobrych miejscowych pracowników, operując na odległość z Wwa.

Nie polecam

Nie polecam agencji - zlewają moje maile od tygodnia, zero odpowiedzi na proste pytanie.

Zgadza się
@Nie polecam

Potwierdzam! Rozumiem standardowy tekst "zadzwonimy", a potem cisza. Ale jak już ktoś sam pyta o jakąś kwestię to wypada odpowiedzieć.

Summer

Serdecznie nie polecam zatrudniać się przez tą agencję. Ja aplikowalam do jednej z ich ofert pracy, po czym kolejnego dnia dostałam telefon. Pan w słuchawce starał się być bardzo miły,lecz słychać było,że czyta z kartki i to dość nieumiejętnie - ciągle myliły mu się wersy, wychodziły z tego komiczne zdania. Na koniec się ze mną pożegnał,po czym przypomniało mu się, że musi jeszcze moje dane wziąć. Kazał chwilkę poczekać,czekam na słuchawce około 5 minut i nagle się rozłaczył... Telefonu ponownego już się nie doczekałam :-) Jakieś 3-4 godzinki później znowu dzwonił Randstad. Tym razem Pani, która była w szoku,że już z kimś o tej ofercie rozmawiałam. Zaczęła spisywać moje dane,choć ciągle ją przerywało,bo słuchać było,że rozmawia jeszcze z kimś u siebie w tle,przez co gdy ja się chciałam o co zapytać słyszałam tylko "chwilę". Nagle zawias, Pani musi mieć kolejną chwilkę na zastanowienie i okazuje się,że oferta pracy jest jednak nieaktualna,mimo iż wisi na ich stronie. Mój czas został tylko zmarnowany,przez totalnie niekompetentnych pracowników,pierwszy i ostatni raz przez tą firmę cokolwiek coś załatwiam.

Wkur***

Nie polecam jak ta agencyjka nawet nie umie upilnować danych ,które wyciekły ,nie potrafią ponieść odpowiedzialności a jedyne co oferują to jak się dowiedziałem pakiet za 24 zł , za jaja i na latarnie was , powinniście każdemu płacić odszkodowania stać was na to !!!

Kich

Ile czasu ma UODO na wypowiedzenie się w sprawie wycieku danych?

@Kich

Czy ktoś jest zorientowany kiedy UPDO wypowie się w sprawie Randstad?

Anonimowy

To chyba najgorsza agencja pracy jaka jest na rynku. Jeżeli myślicie o pracy w Belsku (Ferrero) przez tę agencję to sobie to przemyślcie. Na spotkaniu rekrutacyjnym wszystko zostało przedstawione rewelacyjnie. Kiedy przychodzi moment, gdzie z agencji dzwonią do ciebie i mówią, że jest praca, to nawet jakbyś upewnił się 1000 razy co do tego jak ta praca ma wyglądać to tak nie jest. Nie powiedzą ci wprost ile godzin w tygodniu przepracujesz, czy w jakie dni pracujesz. Jak już przyjedziesz do miejsca pracy to MOŻE pokażą ci co gdzie i jak, albo dadzą ci mapkę i radź sobie sam. Kobiety tam są tylko miłe jak kłamią ci prosto w twarz, a potem rozmowy w ogóle nie ma. Ciekawi mnie dlaczego Randstad niczego z tym nie zrobi i dalej zatrudnia takich ludzi, chyba że taka jest ich polityka pracy.

Justyna

Nie polecam zatrudniać się w Heinz Glass w Działdowie przez agencję Randstad. Umówiłam się w środę z panią J.W. i normalnie porozmawiałyśmy umawiając się na następny dzień na szkolenie BHP oraz żeby oddać kwestionariusz i podpisać umowę. W czwartek pani zadzwoniła, że nie może przyjechać, więc przypomniała o tym, że będzie czekać na nas przed wejściem na zakład w poniedziałek o 6:45. W poniedziałek podeszłam o 6:37 na zakład i czekałam na nią do godziny 8:00. Nie odbierała telefonu ani nie odpisywała na sms-y. Miała całkowicie wyłączony telefon. Po kilku godzinach odpisała, że "należało wejść na zakład bez czekania na nią, gdyż jej obecność nie była potrzebna." Przypomnę, że sama się umawiała i przypominała o spotkaniu. Nie pozdrawiam, zmarnowała mój czas.

A.

Jedna gwiazdka za brak obiecanej informacji zwrotnej.

Nie polecam. Pomimo spełniania wymagań zawartych w ogłoszeniu zero odzewu. A za tydzień to samo ogłoszenie. Poza tym jeśli cv jest w bazie i przez pół roku zero odzewu czy oferty to chyba o czymś świadczy

Lidka

Czesc, Jestem zainteresowana pozwem zbiorowym z powodu wycieku danych. Czy ktoś już skierował sprawę do sądu?

Roksana
@Lidka

Czy ktoś kontaktował się z Ranstad w sprawie wycieku? Również jestem zainteresowana pozwem

Poszkodowana

To jest mega skandal, oni wiedzieli o tym w pazdzierniku 2020, a ludzie dowiaduja sie teraz. Te dane mogly juz zostac 100 razy skopiowane i pojsc w swiat. I tak olewczo podchodza do tematu? Trzeba to zglosic do Uwaga TVN i mediow.

piwko
@Poszkodowana

jeszcze FBI, CIA i MI6 :-P

Iza
@piwko

Podobny post został dodany na naszej zamkniętej grupie Facebook. Dodał do człowiek związany z Randstad

Lidka

witam, Podzielę się krótką opinią, jednak w mojej ocenie ważna, zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną i pomimo zapewnień i deklaracji nie otrzymałam informacji zwrotnej. Małymi gestami tworzy się na wizerunek firmy specjalizującej się w procesach związanych z zagadnieniem o którym piszę. Miałam przyjemność uczestniczyć w innych procesach rekrutacyjnych, w dużych organizacjach i pracownik HR dzwonił indywidualnie powiadomić o rozstrzygnięciu negatywnym. Pozdrawiam wszystkim i życzę powodzenia.

Ja agencji Randstad nie polecam, raczej zależy u kogo bo jedni są spoko natomiast inni nie Jedna pani w Randstad która zatrudnia do zakładu w Strykowie do Coringa nie potrafi przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjnej, nie będę wyjaśniała kto bo jest rodo, mogę napisać w skrócie E S

Michał demon

Kraków Nie polecam tam pracy to (usunięte przez administratora) nawet do wc nie mozna isc na 5 min firmy ramstad zieloni to kpina jak i kasa załatwic co kolwiek tam to problem bo nie odbierają telefonu praca na zawołanie zwłaszcza pani monika z zielonego ramstadu masz prawo tylko do pracy ...jest chamska opriskliwa zwykły gbur i (usunięte przez administratora) . nigdy nie ma czasu. Mimo pisanych skarg na nią nic z tym nie robią jestes tylko zlewany nie ma co sie pakowac w takie (usunięte przez administratora) nie polecam.

Kontaktują się nie bardzo wiedząc o co im samym chodzi ,oferte plac skardaliczne,wymagania nieskończone

Cześć, chciałam tylko poprosić cię o to, żebyś doprecyzował. Ponieważ napisałeś, że oferty są skandaliczne, a wymagania nieskończone. Czy mógłbyś powiedzieć, co dokładnie masz na myśli? Taki przykład byłby bardzo pomocny, właśnie szukam opinii o Randstad. Z góry dziękuję za więcej informacji.

Janusz

W jakim celu pytają podczas rozmowy ile cv dziennie wysyłam i na ile rozmów chodzę, czy ma to wpływ na to czy się nadaję na dane stanowisko

Firma Randstad Poznań to kpiny bo jeśli podaje nr konta bankowego a robią przelew na stary adres zamieszkania,to Pani Agnieszka nie jest kompetętną osobą do wykonywania swojej pracy jeśli sa nieścisłości w danych które podałam a weryfikacja nie jest wykonana i bardzo proszę weryfikowoać dane przy podpisywaniu jakich kolwiek dokumentów z przestrogą dla nowych zatrudniajacych się w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Randstad Polska Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Randstad Polska Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Randstad Polska Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Randstad Polska Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Randstad Polska Sp. z o. o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Randstad Polska Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 440 ocen.

Randstad Polska Sp. z o. o.