Opinie o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz w Złotniki

Mamba

Wszyscy mają bezrękawnik mam i Ja xD

Lena

Fadomski Mikołaj nie zawiódł :)

Zadowolona

Dzięki za paczki mikołajkowe Andrzej, dzieci się cieszyły

Nowy wpis

Ktoś wie ile się można spodziewać i kiedy kaski z socjala ?

MeryS
@Nowy wpis

1500zl

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
rozbawiony

kreatywność szefostwa w wymyślaniu coraz to nowszych wpisów doprowadza mnie do łez.... ????????????

Tośka
@rozbawiony

Jest taka akcja nie wiem czy słyszałeś.... ??? #HejtToNieOpnia pozdrawiam,

MeryS
@Tośka

a gdzie tu hejt? Sama prawda

Marvel

Chyba do zakładu przyjedzie Mikołaj, widziałem sporo słodyczy w magazynku xD

Najważniejsze żeby za rozwojem zakładu stał rozwój pensji naszej pracowniczej

Fantom

Ciemność zwalczaj światłem

Popow a ty robiłeś tapicerkę w K-ch ??? jak nie ,to gółupot nie pisz że wszędzie legal , ciemna strefa ma się dobrze,a tu wszystko jasne no i jak L-4 to płacą ze stawki ,a nawet nie wiesz kiedy jelitówka cie dopadnie...

Kto wie jak te wnioski na socjal wypisać,i o jakich kwotach mowa do 100 zeta czy więcej,starszyzna mówi że my czyli nowi też dostaniemy ,no to piszemy ziomy

Kostek

Kolejny miesiąc pracy już prawie za mną. Mam nadzieję że jeszcze sporo przede mną. Bawią mnie hejtujące komentarze, Dzisiaj rynek pracy jest taki że jak Ci się nie podoba to idę gdzieś indziej. Widzę że jednak część rodaków gdzie by nie pracowała i co by ni erobiła to i tak by marudziła :) taka Nasza mała Polska mentalność. Mi się podoba więc pracuję dalej.

Wojtek

Polecam pracę jako uczeń / student na wakacje

OLO

Mógłbym popsioczyć, mógłbym wymieniać plusy, kto chce ten pracuje, kto nie chce pracuje gdzieś indziej :)

Starczy ze szef stwierdzi ze nie przywitales sie z nim tak jak powinienes i od razu masz kopa w d. Koleś ewidętnie ma problem sam ze sobą, wiecznie zmienia zdanie, nie wiadomo czego się spodziewać jak sie przychodzi rano do firmy. robota ogólnie okej, ekipa też, ale stres i ta niepewnosc potrafi człowieka wykonczyc. z perspektywy czasu widze ze to i lepiej ze mi podziekowano, teraz przynajmniej sypiam spokojnie

marks
@Marek

Jestem tego samego zdania. Niesmak jednak pozostał.

Obiektywny

Nie ma to jak rzucić błotem i się cieszyć z sukcesu w swoim pokoiku ;]

Znajomy

Chciałbym się zapytać jak w zakładzie wygląda socjal? Czy np. Na święta są paczki jakieś, bony na zakupy czy po prostu gotówka jakaś w kopercie? Rozumiem że pierwsza umowa jest o pracę na okres 3 miesięcy okresu próbnego a jak z drugą przy przedłużeniu? Roczna dwu letnia? Na koniec jeszcze chciałbym zapytać czy łatwo awansować w firmie ? Tzn wskoczyć na operatora maszyn ? Dziękuję z góry za odpowiedź i pozdrawiam.

Poli
@Znajomy

Cześć, w tym co pytasz znajdziesz już dużo odpowiedzi, a mianowicie na święta przyznawane są paczki dla dzieci, na mikołajki również, jeżeli chodzi o świętta Bożego Narodzenie rozdzielany jest fundusz socjalny na wszystkich pracowników i idzie przelew na konto. Odnośnei umowy to ci nie odpowiem, ale jeśli chodzi o awans to tak, zarówno finansowy jak i wewnątrz zakładowy to myślę ż ejest to prosta forma, gdy nadajesz się na podstawowych stanowiskach typu pomocnik, testowany jesteś a innych wymagających innych umiejętności a za tym idą już ine pieniądze

Czarownica

Ogólnie jest spoko

Gracjan

Zakład jak zakład. Każdy ma wady i zalety.

Churchill '59

"Niektórzy widzą w przedsiębiorcy drapieżnego tygrysa, którego trzeba zabić. Inni uważają, że przedsiębiorca to krowa, którą można doić w nieskończoność. I tylko nieliczni widzą w nim tego kim jest naprawdę – silnego konia, który ciągnie wóz."

Popov

... i czym się tu chwalić, dzisiaj pełny legal i osłony socjalne to norma...

Staś
@Popov

to nie jest miejsce gdzie się coś chwali, raczej gdzie wylewa się żale. Piszesz o normie może i tak, jednak jest mnóstwo zakładów co ciągle odbiega od normy, gdzie koperta pod stołem to norma, gdzie dodatki socjalne są tylko na papierze, gdzie na urlop idziesz jak cię wyślą nie jak chcesz, gdzie pensja zależna jest od śmiesznych % składanych czy norm gdzie władza patrzy jak cię tylko oskubać. więc jeśli ktoś pisze jak jest to chwała mu za to bo dobrze wiedzieć jak jest

Zostaw merytoryczną opinię o FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz - Złotniki

• Jak się pracuje w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Zobacz opinie na temat firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 44 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz?

Kandydaci do pracy w FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FADOME Fabryka Mebli Szindzielorz
3.5/5 Na podstawie 370 ocen.
  • Strzelecka 17
    46-060 Złotniki