Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

gość

Jak dla mnie chore jest to w tym zakładzie, ze dzieli się tu ludzi którzy (usunięte przez administratora) i tych którzy nic nie robią, tak samo śmieszne jest to ze za wyrobienie 900 kuchenek ma się taką samą stawkę jak za 300. paranoja.

SATE
@gość

na jakiej lini robisz 900 kuchenek ?

A o kim wy tak gadacie ?

cave
@Paweł

o Hulku

fajfus

To prawda.Z tego co wiadomo to jej facet ja wywalił i musiała szukac schronienia - bidulka;ale zmieszkała razem z tym żonatym -bo zona tez go nie chce.Ona jest o połowę młodsza od niego.Myslała że to nie wyjdzie na jaw, a teraz.....

Minionek

Minionek pozdrawia. Bezrobotny bez prawa do zasiłku. Bardzo polecam prace na magazynie, są teraz ładne pensje po podwyżkach.

Magazynier

pROWADZĄCA REKRUTACJĘ CIENIUTKA BEZ POJĘCIA KTO TO PRZYJĄŁ DO PRACY

BEZ PYTAŃ NIE JEDNO CZY TU SIĘ PANU PODOBA. bRAWO PREZESIE ZA TAKĄ OSOBĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

leonerko

tak zarabiaja w polsce jak polak w angli i wielki pan jak wraca .....

mały

Ludzie co się dzieje w tym zakładzie ? Zwalniają Polaków a Ukraińcy przyjeżdzają co poniedziałek i pracują

Michalj87
@mały

Tak jest teraz w większości zakładów a Polacy muszą za Ukraińców zapierdalać wiem bo tam robiłem 7 latt

ziomek191111

9zł

supermocny

@wiolka to jest stawka brutto to 2080...

wiolka

proszę o informację czy podstawa o której piszecie 2080zł to brutto czy netto

lol

Jaka jest stawka na produkcji za godzinę ?

nolte
@lol

stawka większa niż życie

Ona

Hej!Czy ktos moze mi napisac jakie są zarobki u was w zakladzie,ale na reke,i jak mnie wiecej wyglada praca chodzi mi czy mace jakies normy i czy ogolnie jest to ciezka praca fizyczna jak dla kobiet.

The True

Jeśli z winy pracodawcy( a takich wiele w tym zakładzie)brakuje komponentów do produkcji (montaż) to pracodawca jest temu winny a nie pracownik,tutaj szeregowy,który ma wypisaną bez zgody przepustke bo nie ma w w tym momencie produkcji.Pracodawca ma zapewnić pracę co najmniej ośmiogodzinną bez wypisywania pracownika do domu,który ma później odpracować zaległe godziny nie z jego winy.

gość

a jak się jest na chorobowym to premie szlak trafia ?

zarow
@gość

zalezy ile czasy, ale na pewno mniej zarobisz.

EdNight

A jak się miewa "pan" Michał Rzepka z L5? Szczęka jeszcze nie była drutowana? Jak nie to z chęcią rozwiąże ten problem tylko niech nie ucieka przez tylną bramkę bo w zakładzie przy kierowniku to każdy może kozaczyć.

FIDEO

I jakie ?

biedny czlowiek
@FIDEO

ten zaklad to zlodzieje zwolnilem sie i do tej pory ekwilawentu nie dali a powinni dac w dzien ktorym wypowiedzenie dalem .widac jak ludzi szanuja

FIDEO

wiadomo coś o podwyżkach kiedy będą ?

adrianek

siema... ostatnio widziałem, macie fajnego pracownika... pomyka niebieskim oplem ze swoją kobietą i hehe ale z tego co go znam, to hetero on nie jest... a za takiego się uważa. wiem, że jest ze świebodzic, mieszka w świdnicy, a do niedawna był z takim gościem, starszym od niego... ponoć mówią o nim, że więcej miał klientów, niż biedronka i ponoć ksywę miał/ma ciasnyarczi

cave
@adrianek

ale z tego co go znam he he gratuluje

xxx

Jakie są u was zarobki przez agencję?

bob

Ten zakład to jeden wielki bajzel.Szczególnie prasy i przyrządy.Non stop coś nie działa.A najgorsza to jest ta debilka dorotka.Gówno wie o produkcji a się mądrzy.

Liderka mała w ciemnych włosach z L1 ma na imię Ania

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland