Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

roy

hah jasne, kto dłużej porobi, to zobaczy, że ta oferta to wyzysk i mobing, beznadzieja i lizodupstwo

???

walker
@Paweł

dzięki ???

@walker

Chodzi ci o liderke z L1 ?

Ja się przyjmowałem ze 2 lata temu. Bez jakiego kolwiek doświadczenia na produkcji i dostałem 1800 plus premia. Sądzę że teraz to minimum 2000 no chyba że jesteś bardziej ogarnięty to dostaniesz więcej

olo
@pracownik

idz na piekary to zaczniesz cpac tam sami narkomani ale jest dobrze z osłami najwiekszymi robic ale sa i wedkarze co dybia za talerz zupy

Cześć mam takie pytanie ile dostaje monter na start zatrudniony prosto przez electrolux wie ktoś ??

Magazynier

pROWADZĄCA REKRUTACJĘ CIENIUTKA BEZ POJĘCIA KTO TO PRZYJĄŁ DO PRACY

BEZ PYTAŃ NIE JEDNO CZY TU SIĘ PANU PODOBA. bRAWO PREZESIE ZA TAKĄ OSOBĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
ZWOLNIONA

WLASNIE MNIE ZWOLNILA LIDERKA ANKA.S KTOREJ Z GORY BARDZO DZIEKUJE I ZYCZE ABY LOS SIE TYM SAMYM ODPLACIL A WIERZE ZE TO NASTAPI NAPEWNO NIE WARTO BYC UCZCIWYM I TAK TO NIE DOCENIAJA LUDZKIEJ WARTOSCI,,ANNA S TO OSOBA BEZ UCZUC!!!!!!

Radek

A jak jest z tą sprzedażą pracowniczą jak bym chciał coś kupić do kogo mam się zwrócić z tym ??

Magazyn
@Radek

Do Tomka

SSAADD

a co to są za obowiązki? nic nie robienie i ustawianie "rodziny" i udawanie ,że jest dobrze,no i zwalanie na "niebieskich"??

das

a ty myślisz za co parę "tysi" tak zwany lider bierze...nieroby i tak nic nie robią,a mało tego większość z nich nawet nie wykazuje,że myśli...

Diox

Dadzą kase od 200-600zł są już wnioski

gość

Na święta Bożego Narodzenia ma być hajs , ale nie wiem ile.

Radek

Widzę ze nikt mi nie pomorze :( No ciekawe z tymi świetami i ciekawe jakie podwyżki dadzą po nowym roku !!??

Ksiegowosc
@Radek

Tak sa przewidziane znaczne podwyższki po nowym roku, czynszu, gazu, wody, prądu...

sad

ta mała kiero z pras to "praska"

gree

Ciekawe czy coś na święta dadzą? czy będzie tak jak na Wielkanoc

a cos wiecej;> ??

Radek

Aha no może i tak a jak ma na imie wiecie ?

brawo ja !

Na prasach nie ma żadnej kierowniczki. Jest 3 kierownikow. Ta Pani jest z EMS

a tak na serio ?

Radek

A wiecie może jak ma taka niska kierowniczka z pras na imię ona ze skibą zazwyczaj chodzi ?

Pracuś

praca ogólnie spoko na magazynie gotowców tylko kierowniczka Rybak Renata , cwaniara nie dosyć że nic nie umie to drze cipe

reedii

Jak wyglądają początki pracy montera , po jakim czasie rzucają na własne stanowisko pracy

pracuję tu
@reedii

2080 podstawy od 2016 + 15% premia

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland