logo Electrolux Poland

Opinie o Electrolux Poland

22 mała 2016-07-11 10:16
na 3 robią około 250 gazu i elektryka
sfsfsf 2016-07-11 19:43
i ziarenko "biowitalu" zawsze wpadało :)
leonerko 2016-07-12 23:02
tak zarabiaja w polsce jak polak w angli i wielki pan jak wraca .....
ktos 2016-07-24 16:09
Od jakiego czasu wisi oferta na stanowisko" tłoczarz". Czy zarobki na tym stanowisku są wyższe od tych na produkcji i jak ciężka to praca?
Kamil 2016-07-27 20:11
Generalnie w elektoluxie nikt lekko niema przynajmniej ci na dole. według mnie praca lżejsza niż na lince. zarobki takie same tylko plus dodatek za 4 brygadówke
Rajmund P 2016-08-02 22:25
Witam chciałem się przyjąć,
1) Czy umowa jest podpisywana z Electrolux. czy nadal przez agencję pracy.
2) Czy na drugiej zmianie często jest praca do 2.00 w nocy (po 12 godzin).
3) Oraz czy nadal jest tak gorąco na produkcji, a może zrobili klimatyzację ?
Dziękuję z góry za merytoryczne odpowiedzi.
ryko 2016-08-05 07:33
1 I przez Electrolux i przez agencję zależy jak i dokogo złożysz cv.
2 Zdarza się że robi się do 2
3. Jest bardzo gorąco szczególnie teraz, o klimie zapomnij na kilku liniach zamontowali wiatraczki tylko co ci da mały wiatraczek dwa metry nad głową.
resh 2016-08-05 22:34
(usunięte przez administratora)na maxa hiiiiiiiiii
ktos 2016-08-06 23:36
Za te zmiany do 2 wypłacają setki (nadgodz nocne) czy wolne dają?
Romek 2016-08-07 15:26
Czy praca do 2 w nocy jest egzekfoana, czy tylko kto chce zostaje?
ryko 2016-08-08 18:54
Generalnie to w Polsce niema obowiązku nadgodzin robisz 40 godzin i tyle. Ale wiesz jak jest niezgodzisz się raz drugi lider prześle kirownika kierownik ponarzeka a zajakiś czas dostaniesz wypowiedzenie bo przecież nie muszą cię informować za co cię zwalniają.
kl 2016-08-13 14:40
Elektolux nie pracuje?
Zainteresowany 2016-08-19 10:17
Ile teraz kasy dają na początek ?
Codzienne cofki 2016-08-24 17:46
Czemu nowi pracownicy mają więcej niż starzy z kilkuletnim stażem?I ten doświadczony ma jeszcze uczyć buraka,który ma więcej?
Tadek 2016-08-31 19:35
Nie jestem i nie byłem pracownikiem tej firmy , więc nie mam moralnego prawa oceny tej firmy. Nie mniej jednak członek mojej rodziny jest (raczej już był dziś złożył wypowiedzenie ) pracownikiem tej firmy , i chcąc być obiektywnym , muszę oświadczyć , że słyszałem z ust członka mojej rodziny , że sama firma jest okey , natomiast powód odejścia nie tylko członka mojej rodziny ale również wielu innych osób jest źle wyszkolony i nie przygotowany profesjonalnie zespół liderów i kierowników. Jestem kierownikiem działu w którym pracuje 35 osób , mam 2 Liderów i jednego mistrza , największy nacisk w naszej firmie ,która liczy
prawie 400 osób (5 działów) kładziemy na morale załogi , zadowolenie pracowników i przyjazną atmosferę w pracy. Nie dopuszczalne jest aby lider czy mistrz traktował przedmiotowo pracownika (a tak jest w Waszej firmie) "Liderzy wasi zachowują się jak Kapo w SS" (przepraszam za mocne słowa) ja tylko cytuję wypowiedzi waszych obecnych i byłych pracowników). Na pytanie pracownika "czy jest szansa na awans (podwyżkę) Lider lub kierownik odpowiada , " jasne , normy "....
Nie dziwi mnie tak wielka rotacja w waszej firmie , ludzie patrzą nie tylko na pieniądze , ale też na szacunek. Moim skromnym zdaniem , zarząd i kierownictwo wyższego szczebla nie jest świadomy tego , co się dzieje na dole , dlaczego ? W mojej firmie spotkania pracowników z działem HR (Kadr) i zarządem odbywa się systematycznie 2 razy w miesiącu , liderzy , mistrzowie i kierownicy mają raz w miesiącu szkolenia i spotkania w zakresie zarządzania i psychologii pracy . efekt żadnych wypowiedzeń o 2 lat....
Dobry lider , kierownik , szef , wchodząc na halę produkcyjną nie widzi ; maszyn , linii produkcyjnych , odpadu .. w pierwszej kolejności widzi ludzi , żywych , myślących , inteligentnych , pracowitych i oczekujących akceptacji , a potem widzi cała resztę..
Zmieńcie liderów i kierowników (albo ich wyszkolcie ) a wszytko będzie super .
Będzie jakość , wydajność , terminowość dostaw i hossa firmy , nie trzeba będzie "łatać " etatów Ukraińcami....
Powodzenia
niebieski 2016-09-16 17:11
Zakład nie ma ludzi, a chcą zrobić kolejna linie? Kto tam będzie pracować? Ukraińcy? Bez sensu..
niebieski 2016-09-16 17:11
Były pracownik 2016-09-30 17:23
Rekrutacja do tej firmy to top model kto komu się podoba lub nie chora polityka jak większości głownie to błąd osób które zapraszają na rozmowy, powinny patrzeć co kto potrafi a nie jak wygląda, praca nie jest tam jest łatwa lecz do wszystko można się przyzwyczaić nie dla każdego jest ta praca, nie polecam tej firmy
Gotowiec 2016-10-02 14:53
Magazyn wyrobów gotowychpozdrawia cieżko pracujących na liniach pracowników. Większych płaczków nie widziałem. Wzielibyście się za robote. Skupili na tym co robicie a nie tylko same buble walicie. A to złe drzwi a to jakiejś instrukcji nie wsadzili a to naklejki nie dali wstyd.
Komuś źle zapraszam do nas.
bot 2016-10-10 12:40
mylisz się gazu robimy po 250 a elektryka 300-310
hfgh 2016-10-15 22:31
Zapraszam na linie zobaczysz co to znaczy zapierdalać. Ciągle przez was musimy nadrabiać bo linia stoi bo magazyn sie nie wyrabia .
Gotowiec 2016-10-16 18:20
Robicie buble ,które musimy ciągle wyłapywać i odwozić wam na te wasze linie. Liczą się dla was cyferki i zapierdzielacie bez patrzenia na jakość tylko na ilość. Zamiast zająć się swoją pracą musimy nadrabiać wasze niedbalstwo. Nie wiem co wy przez nas nadrabiacie?? Mój sperdzielony wózek szybciej zapierdziela niż wy na lini.
Widać masz dużo czasu skoro nas wyłapujesz na fajce a nasza palarnia jest oddalona od waszej. Mniej kłap dziobem i weź się do roboty.
hfgh 2016-10-21 15:22
Wyłapujecie ciekawe co ? kuchenki trafiają od was z wgniecionymi panelami zbitymi drzwiami bo niepotraficie jeździć tymi swoimi wuzeczkami i robota dla nas. Zapierdalamy bo musimy norma ciągle idzie do góry ludzie są pod coraz większą presją i niema wyjścia . A co do fajek to nic o tym nie pisałem.
Zauroczony 2016-10-29 09:15
Fajne sa dziwczyny w electrolux
HR 2016-10-29 23:13
A wy przestancie walic po kuchenkach tymi wózkami to pogadamy
Rezolut-Man 2016-10-30 01:02
Coraz to przyjmuje lepszych pracowników,,hehehe,,,śmiech na sali...brawo!!!!!!
Sami wiecie. 2016-11-04 22:13
Nie dbać o pracownika wykwalifikowanego ze stawką"X" i pozwolić mu odejść......nastepnie przyjać pracownika nie wykwalifikowanego ze stawką "X-plus"-to przecudna metoda tego zakładu!!!!!!!!
Gotowy 2016-11-05 21:54
Koleszko własnie że schodzą z wgniecionymi panelami i stłuczoną szybą zdarza się często. O styropianach nie wspomnę. Macie te swoje wzory jak powinien wyglądać styropian wiec stosujcie sie do tego.
Jeśli nie jesteś naprawiaczem na linii to nie masz zielonego pojecia co do was przywozimy. Widzisz tylko kuchenke i myślisz że prod z gotowców. Prod nie zawsze znaczy że uszkodzony przez nas.
Byly 2016-11-06 17:28
Ja wlasnie przyszedlem i odszedlem.Na rozmowie kwalifikacyjnej mowiono mi jedno a rzeczywistosc drugie.Zwolnilem sie, obiecanki cacanki a glupiemu radosc.NIE POLECAM TEGO ZAKLADU
lizus 2016-11-06 23:34
Pewnie za wódę wyleciałeś lub nie przestrzeganie zasad,a nie sam odszedłeś. Teraz oczerniasz.
szybki darek 2016-11-24 02:10
Magazyn wyrobie gotowych życzy wszystkim wesołych świąt
Jaro 2016-12-16 23:39
Widac ze wszyscy maja twoje zyczenia w d....
Ciekawy 2016-12-18 01:56
Koledzy, mam pytanko. Jak wyglada praca w UR jest ciężko ? Jaka tam atmosfera ? Pytam bo chce wysłać apke ale nie chce trafić w ... Z góry dzięki.
Materla 2016-12-19 09:05
Kasa jak na taki zakład dobra, praca nie wymagająca robisz to co masz do zrobienia i tak w kółko. Jak ma ktoś wyjeb**** na to co mówią kierownicy i liderzy to polecam a jak nie to szkoda nerwów na ten zakład. Pozdrawiam
Materla 2016-12-19 09:05
Second Son. 2016-12-20 17:02
Utrzymanie ruchu-spoko chłopaki.
Ciekawy 2016-12-20 23:00
Dzięki chłopaki za info, mam jeszcze dwie ciekawe propozycje... Oczywiście chodzi o kaske. Pozdro
nikita 2017-01-02 19:35
A jakie tam macie ubrania?
Akc 2017-01-05 19:43
O ile pracujesz przez zakład. Dostajesz ciuchy robocze: koszulki, buty, spodnie, bluzę, zależnie od działu w innym kolorze. Magazyn żółte, produkcja niebieskie, liderzy pomarańczowe, kierownicy czarne. A jeśli przyjmujesz się przez podfirme to dostajesz chyba tylko buty a po pewnym czasie dopiero resztę.
pracownik roku 2017-01-15 18:38
praca nie najgorsza , tylko ze nie doceniaja pracownika . poza tym zostaly wprowadzone punkty ktore rzekomo maja sluzyc temu :) . czuje sie troche jak w szkole . teraz oczekujemy na podwyzki . miejmy nadzieje ,ze w tym roku sie postaraja :)
j 2017-01-24 21:45
Kolejny romans? Lider linii 6???
świdnica_Electro 2017-01-28 15:25
Ta podwyżki to zenada jakaś jedna wielka !!!!!!!!
Jaka jest teraz podstawa brutto na zakładzie ?
alo alo 2017-01-29 11:39
Podobno ma być 2150 najniższa w zakładzie czyli jak ktoś nowy przyjdzie to tyle dostanie ,a po 3 miesiącach jeszcze z 50 zł podwyżki , a ten kto pracuje z 3 lata to ma 2250 zł i zasuwa na 3 stanowiskach albo więcej
magazynier 2017-02-01 10:07
Nie wiecie może czy poszukują do was magazynierów?
xxx 2017-02-07 08:54
Słyszeliście o tym pedofilu edziu. I to jeszcze u nas
on z lini 2017-02-08 01:53
coś mi sie obiło o uszy ze jakiś gościu z ochrony był pedofilem tylko nie wiem który teraz .....
Dzony 2017-02-17 13:11
Soboty wciskają do odbioru. I masz odebrać kiedy oni chcą :) Szukanie oszczędności.. Chcecie oszczędności to zróbcie porządek z nadgodzinami Piszczka i innymi członkami mafii ząbkowickiej. Przesiedzą 4 godziny w biurze, ewentualnie na krzesełku koło SARESA i będą się gapić jak pracujesz.
cave 2017-02-17 19:54
trzeba bylo sie uczyc
Ja 2017-02-20 03:14
Jeszcze żeby oni wyuczeni byli chociaż
sad 2017-02-24 21:15
co ty wiesz o nauce
Zostaw swoją opinię o Electrolux Poland - Świdnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Electrolux Poland