Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

Abcde

Jakie stawki mają liderzy produkcyjni bo ponoć po 7 tys brutto ?

Ukraina

Dlaczego administrator usunął mój wpis Była tam cała prawda o tej FIRMIE Czyżby prawda była niewygodna

Jurkol
@Ukraina

Pewnie tak

Pralki Electroluxa działaja tylko do końca gwarancji,a potem siadają łozyska ktore nie można wymienić bo zbiornik jest sklejony,a propozycja firmy to wymiana zespołu piorącego to koszt ok.600zł. plus usługa.Napewno nie kupię już nic tej firmy.

Maciej W

Panowie , Panie może będę u Was pracował czytam opinię to jak zawsze i na każdym forum jest źle, pomijam to chodzi o zarobki , bo nie chce z deszczu pod rynnę . Ile na rękę jest na lini bez nadgodzin, a ile jako lider,?

Magazynier

pROWADZĄCA REKRUTACJĘ CIENIUTKA BEZ POJĘCIA KTO TO PRZYJĄŁ DO PRACY

BEZ PYTAŃ NIE JEDNO CZY TU SIĘ PANU PODOBA. bRAWO PREZESIE ZA TAKĄ OSOBĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Hehehe dobre, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok.

Lider

Daj jej nr, bym chciał ja poznać!

Ukraina

Może założyć związki zawodowe Ktoś musi was bronić.

...

Jaki problem zgłosić to wyżej? Nawet do działu HR. A nie sory lepiej jak (usunięte przez administratora) w internecie

Magazynier

Ja pisze o braku szacunku do pracownika, a nie pracy fizycznej. Praca jest ok, a na nockach to juz calkiem.

Dziwny.
@Magazynier

Czytaj ze zrozumieniem. Ja właśnie o tym piszę. Lepiej jakbyś wogole się nie wypowiadał.Praca fizyczna? Siedzisz cały czas za kółkiem.(usunięte przez administratora)

Jagoda

Jesteś pracownikiem 3 miesiąc więc na podwyżkę trzeba sobie zapracować ,a urlopu masz wypracowane 4-5 dni więc o co takie hallo?

Kamil

Idealnych firm nie ma ale przesadzacie z tym narzekaniem. Może trzeba bardziej efektywnie pracować?

Patryk

Potrzebni są w firmie ludzie?

bolek

Jaka stawkę oferują na wejściu na produkcji?

Aneta

Dzięki opiniom @Marcin i @soczysty pan, wiemy więcej na temat warunków pracy w firmie Electrolux Poland. Ciekawe natomiast jak wygląda sprawa rekrutacji do firmy. Sprawdziłam na stronie internetowej firmy i nie znalazłam żadnej informacji na ten temat. Dlatego zachęcam wszystkich, którzy wiedzą coś więcej ,aby podzielili się tymi informacjami z innymi użytkownikami tego forum.

@Aneta

Poszukaj na przystankach autobusowych jest pełno witryn w końcu reklamować się nie muszą (podobno) napisz do kierownika prersonalnego adres jest w sieci ludzi im brakuje więc przyjmują jak leci

Igor

Normalna stawka na start a później dużo zależy od naszej pracy.

Olek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Berek
@Olek

To zależy gdzie chcesz aplikować, na linki masz prace od jutra, no chyba, że masz więcej ambicji to musisz podejść do kadr. Pozdro.

Abcde

Jaką stawkę ma lider ?

Waldi

Czy firma potrzebuje pracowników?

Aneta

@444444 to czemu firma Electrolux Poland ogłasza, że są te dopłaty do posiłków, skoro ich nie ma? @Bamboleo jesteś zainteresowany pracą w firmie? zamierzasz w najbliższym czasie aplikować?

Bamboleo
@Aneta

Zastanawiam się ale niewiem jaka jest atmosfera oraz zarobki.jak jest traktowany nowy pracownik czy nie jest rzucany na głęboką wodę z dnia na dzień..jaka atmosfera?

@Aneta

Pewnie z tą dopłatą do posiłków chodzi o to że każdy pracownik może pobrać dziennie jedną bułkę z automatu.

Sandra
@5555

Posiłek w formie bułki to jedno, natomiast firma dopłaca częściowo do posiłków z firmowej stołówki - dopłata jest wliczona w cenę obiadu.

sad
@Sandra

oj to chyba te obiady droższe są niż w PIAŚCIE ;/ bo 10 pln-ów za takie rarytasy to dopłata musi być "spora"

Aneta

@@1111 w jaki sposób pracownicy są zmuszani do nadgodzin? Czy są to wyjątkowe sytuacje w firmie Electrolux Poland czy raczej są codziennością? Czy jest to spowodowane zbyt małą liczbą pracowników?

sad
@Aneta

Aneta zadajesz pytania na które znasz odpowiedź....obserwujesz i widzisz sama co się dzieje,brak jakikolwiek zasad,a "myślenie",że się dogada ktoś z kimś (obco języczni) .....brawo wy

nowy

Szukam pracy czy osoba zewnatrz ma jakies szanse w dziale jakosci

Qa
@nowy

Tak ma wystarczy złożyć cv

@nowy

W tej chwili jest nowa osoba zatrudniona w dziale jakosci, ale w Electroluxie kazdego przyjma , bo nie ma ludzi na rynku pracy, takze mozna skladac cv;)

Bamboleo

Witajcie co powiecie o kontroli jakości?jakie stawki jaka atmosfera ?

nowy
@Bamboleo

Tez jestem zainteresowany szukam pracy czy osoba zewnatrz ma jakies szanse ?

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland