Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

Pamela

Ile można wyciągnąć jako pracownik linni produkcyjnej ? Słyszałam że lider ma 5 tys zł netto to pracownik chyba z 3 netto wyciągnie ?

Stryjek
@Pamela

Z premią czy bez premi:):) zresztą to mała różnica groszowe sprawy. Nie wiem ile dostaje lider i mam to gdzieś nawet niech i 10 tyś. Zarabia, nie moja sprawa. Na linii napewno 3 nie wyciągniesz. Nawet 2,5 nie. Gdzie moja kasa na święta??

@Stryjek

No bez premii tyle ponoć mają.

Tak ,wyciagniesz 3tys jak weźmiesz kredyt

@Stryjek

Na linii nie wyciagniesz 2500? Hahaha dobre.. trochę ochoty do pracy i zaangażowania. Co ty myślisz, ze na owijaniu staniesz, czy na ejocie indwdza ci tyle?

Pamela
@De best

2,5 tys netto to może ktoś wyciągie jak będzie robił każdego dnia po 22 godzin razem z sobotami.

Serio?? Ja robię po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku i mam 2500

@De best

Od kiedy na produkcji jako monter masz taką stawkę..... tam zarobisz ok 2 tys netto

@De best

Co Ty wygadujesz, na linii 2500 netto ? To pewnie ciągle nadgodziny robisz razem z sobotami.

@Paweł

Mam owa wypłate 2500 netto więc po co siać ferment

Mała
@Paweł

Jeśli jesteś jako kapo i (usunięte przez administratora) jak Wojtek P który wyzywa gdzie popadnie swoich przełożonych czyli Grzegorza Rz.i Aleksandra Ś.przydaloby się w końcu by panowie się dowiedzieli jakie ma Wojtek o nich zdanie

Szczęściarz
@Ed

Za 2800 netto to ja mam za to że donoszę i (usunięte przez administratora) komu trzeba i pije z kim trzeba .gadam na wszystkim wookolo ale na koncie mam wesoło.(usunięte przez administratora)

Kicia
@Mała

Wojtek P. Dobrze szkoli nowych operatorów wie co jest grane na hali. Nie wierzę w to, po prostu nie wierzę, że źle traktuje innych.

@Ed

Z chęcią bym Ci pokazał fiszke, ale szanujmy się.. Jak wcześniej wspomniałem wystarczy TROCHE CHECI DO PRACY

Szczęściarz
@Kicia

Popierasz Wojtka P bo razem pijecie żenada.kazdy ma o nim zrabane opinie zwykły pracownik a ubiera się pajac na pomaranczowo

@Szczęściarz

Kurde zapomnieli byśmy że tych co donoszą i robią Gałe pod biurkiem to cenią ponad wszystko. Powodzenia frajerzyno. Takich jak ty to pełno na zakładzie co (usunięte przez administratora) obrabiają komuś A potem udają Bóg wie kogo HAHAHA żałosne

@Szczęściarz

To mało Ci płacą za takie usługi

@Kicia

Popieram mało jest ludzi którzy potrafią dobrze wytłumaczyć i pokazać jak się pracuje na danych stanowiskach na jednej ręce można obliczyć ile ludzi to potrafi.

@De best

Pracowałem tam 8 lat temu i na montażu zarabiało się 1300 - 1400 zł netto więc ta stawka 2500 netto to z nadgodzinami i to na grubo. Na pewno po 9 latach stawka wzrosła o 1200 netto.....akurat :-D

Django
@Mała

Wszyscy liderzy jeżdżą po nich I taka jest prawda . Jest tylko jeden kierownik na montażu i jest to Paweł O . A tych dwóch powinno nosić pomarańczowe koszulki wzorem Sławka który był w takim samym układzie na gluingu . Może pora coś z tym zrobić??

Stronniczy
@Mała

Skoro nagaduje na kierowników to chyba dobrze. Każdy nagaduje wyżej. Jakby nie nagadywal to zaczął bym się martwić. Każdy może być liderem gdzie jest problem. Każdy może wybudować dom zależy od kredytu :) z igły widły robić. Z każdym można się dogadać. Jak piją z nim wódę to też pij. Przecież nikt nie jest abstynentem. Problemem jest 150 złoty (usunięte przez administratora) brutto dodatku na święta. To jest problem.

Bobo13

Co roku były pieniądze na święta a w tym roku nie ma. Po co kadra jeździ na szkolenia, teraz w grudniu znowu jadą do Karpacza powinni te pieniądze dać pracownikom a na wigilię niech sobie idą sami. Musimy założyć związki i wziąść sprawy i fundusz w swoje ręce. Zarobki też nie są duże ja zarabiam 2300 i trzeba (usunięte przez administratora) na nadgodzinach żeby dobrze zarobić

@Bobo13

Gdzie Ty robisz że masz 2300 ?

Były Gość
@Bobo13

To żadajcie jak najszybciej rozliczenia socjalu to wasze prawo .Ja robiłem ciężko w tej firmie ale teraz wam współczuję waszej głupoty że nie potraficie stanąć konkretnie za swoim .Nie macie jaj faceci szkoda że już niedługo ten blaszak się złoży. Jeśli ktoś potrzebuje dobrej pracy mogę wam pomóc. Mi też ktoś pomógł.

Kuba

U którego lidera na produkcji jest spoko ? Mam na myśli atmosferę, kwestie dogadania się z urlopem itp.

Jessica
@Kuba

Wiem że lider M.a.r.c.i.n jest spoko. Wymagający ale jeżeli się starasz to jest spoko.

Porobocie

(usunięte przez administratora) i tyle w temacie. Niech sie ogarna ludzie pracujacy w tej firme bo sa (usunięte przez administratora) na kase ktora im sie nalezy. Inne firmy w miare dbaja o pracownikow. I nie bede wymieniac firm bo to autoreklama. Ale bez przesady jak można tak malo płacic na swieta. Zrob sobie swieta za 150 brutto.?! OBUDŹCIE SIE LUDZIE WALCZCIE O SWOJE !!! NIE BUJCIE SIE TEJ KORPOOOO !!!

Magazynier

pROWADZĄCA REKRUTACJĘ CIENIUTKA BEZ POJĘCIA KTO TO PRZYJĄŁ DO PRACY

BEZ PYTAŃ NIE JEDNO CZY TU SIĘ PANU PODOBA. bRAWO PREZESIE ZA TAKĄ OSOBĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
krzyś

A dlaczego sobie związków zawodowych nie założycie i nie weżniecie wydatki z funduszu socjalnego w swoje ręce. W innych oddziałach Zarów, Oława, Siewierz, Zabrze sa związkowcy i to oni decydują o wydatkach

Zxx
@krzyś

Bo w Świdnicy większość pracowników co lizacze (usunięte przez administratora) liderow i pujda za nim w ogien taka prawda polowa tylko mowi nic nie robi jedna linia juz poszla o to i zostali splawieni w sparwie premii przez nasz zarząd electroluxa

@krzyś

Zainteresujcie się lepiej dlaczego na linii jako pracownik nie zarobi się nawet 2 tys netto a lider ma stawkę 5 tys netto.

Ja jakoś mam spokojnie ponad 2 tyś pracuje 6 lat

Stary pracownik

Podobno do 8 kardynalnych zasad BHP będzie wprowadzona nowa 9- ZAKAZ NARZEKANIA NA JAŁMUŻNĘ

August XV

Piszecie,że pracownicy biurowi dostali dofinansowanie na święta 600 zł a pracownicy produkcyjni 150 zł.Tak szczerze jeśli tak jest ,to jest to sprawa dla prokuratury.

TL

Premia za listopad tez będzie tak dobra jak dofinansowanie na swieta ?

Xxx

Ludzie zamiast pisac zadzwonimy wszyscy w jednym dniu fo centrali elektroluxa i poinformujemy im jak dbaja i pracowników a co do premii świątecznej. Czemu nie napisza ze wszystkie imprezy okolicznosciowe działu biura boxy te korpo ludzie chodza na imprezy za nasze pieniądze wyjazdy liderow integracyjne tez a teraz co

Pracownik84

Dobrali sie do naszej kasy na święta to dobiara sie do kasy na wczasy tylko patrzec jak nas oskubia

Pablo

Znowu szykuja sie masowe zwolnienia po swietach.

Na piknik dostali pieniądze ze Szwecji tak samo jak w Żarowie. W Żarowie też był piknik a pracownicy normalnie dostali na święta po 600 zł. Tylko że w Żarowie dyrektor się zmienił

Struś

To co on wypisuje w mailu. ???że piknik zorganizowali że wczasy pod gruszą i premie i dlatego teraz brak kasy?? Szkolenia w Gołębiewski też za socjal?? Niby słupki w górę tak dobrze pracujemy nad candy a tu bida. Ja chętnie powiem jak obniżyć słupki wtedy będzie bida

Ed

Liderzy też takie pieniądze dostali czy więcej ?

Poinformowany
@Ed

Nie wiem jak liderzy ale z biura po 600 dostali.

Ludzie jak impreza za pieniądze socjalne [ poczytajcie o funduszu socjalnym ]

Struś
@Tomek

Tak się tłumaczyli w mailu.

Dawid

W tym zakładzie najlepsze jest to, że zwykły pracownik na stanowisku lidera produkcyjnego potrafi zarobić na poziomie stanowiska dyrektorskiego ale wiadomo o co chodzi........domu, aut z wyższej półki nie kupuje się za 3 tys brutto.

@Dawid

A to jest fakt i nie wiem jak to funkcjonuje, że lider produkcyjny ma stawke na poziomie menadżera albo lepiej a pracownik na linii dogina za ok 2 tys netto. Oczywiście mowa o wyjątkowo wyróżnionym liderze.

Popieram pracownika 84 też mam wy...bane na ich tanie żarło. Nie idę. Również apeluję do pracowników tej śmieszniej firmy o nie przychodzenie na tę stypę

Pracownik 84

Czytajac opinie proponuje zeby olac ich wigilie I prosze wszystkich o wsparcie ja nie idę!!!!!!!!

Afir

Dawno temu w tej fabryce zarabiałem 1300 zł na ręke a na Boże Narodzenie dostałem 300 zł w bonach,teraz zarabiam 3400 na ręke a dostałem na Boże Narodzenie 150 zł.Porównajcie róznice.

Nnn

Pracownicy powinny przestać pracować jak tylko wywieslil informacje ze 150zl na w święta jak by zakład stał to raczej derektor by musiał zmienic swoją decyzję teraz kasy nie mają a po nowym roku imprezę będę dla się organicowac,!!! Porażka!!

Ksksk

Socjal na święta 150 zł brutto żenada

Struś.

Gdybym wiedział że obchodzana impreza 100 lecia firmy była za nasze pieniądze kosztem świąt Bożego Narodzenia to bym jej nie chciał. Trzeba było nas oo sformować. Wstydu za grosz nie ma dyrektor.

Zniesmaczony

150 to kpina. W Żarowie to jednak dbają o ludzi, tam normalne kwoty dostali a nie taką jałmużnę jak my. Na łukowe więcej dostają grajkowie ulicami. Czas wyciągnąć akordeon i zamiast nadgodzin pobrać na świeżym powietrzu.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland