Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

Aaa

Czym zajmują się suporci ?

Support

Owszem tyle zarobi pracując po 12 godzin dziennie. I ze 3 soboty o ile będą płatne.

Paweł kajkaj

Dobry wieczór mam pytanie jaka jest stawka brutto na lini produkcyjnej teraz ??

A co sie stało z liderem linii 4

Aneta

@Zofia ale zawsze coś, prawda? Nie każda firma zapewnia jakikolwiek posiłek. @@Gregorianka czemu firma Electrolux Poland w inny sposób traktuje Ukraińców? @Bombel na forum nie opisujemy konkretnych pracowników.

Magazynier

pROWADZĄCA REKRUTACJĘ CIENIUTKA BEZ POJĘCIA KTO TO PRZYJĄŁ DO PRACY

BEZ PYTAŃ NIE JEDNO CZY TU SIĘ PANU PODOBA. bRAWO PREZESIE ZA TAKĄ OSOBĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Zmuszają do nadgodzin jak nie to rozmowa z kierownikiem. Bułki z automatu? Te co ostatnio były z dodatkiem pleśni? Ludzie nieraz ugruza i wyrzucają je, a nadgodziny są spowodowane tym że za mało robimy i jest za mało ludzi.

Aneta

@5555 macie automat z bułkami? @Sandra czyli jednak są dopłaty do posiłków. Możesz powiedzieć jakie są ceny na stołówce i jaką tego część finansuje pracownikom firma Electrolux Poland?

Aneta

Widzę, że firma Electrolux Poland poszukuje do pracy osoby na stanowisko montera. Możecie liczyć od pracodawcy: bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - NOWE STAWKI, system premiowania, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, dopłaty do posiłków i stabilną pracę w renomowanej firmie. Czy uważacie to za ciekawe warunki pracy?

@Aneta

Nie ma dopłaty do posiłków

Witam jakie macie opinie na dział emalierni

Aneta

@Tatti i jak wybrałeś sobie jakąś ofertę pracy z tego przesłanego linku? Zaaplikowałeś? Może jeszcze przed świętami udało Ci się odbyć jakąś rekrutację w firmie Electrolux Poland? Jeżeli tak, to daj znać jak poszło.

Tatti

Dzień dobry, chcę dostać pracę w Electrolux, może ktoś powie mi gdzie lub komu powinienem się skontaktować?

dlasdl;kasdlasld;l
@Tatti

Na OLX-ie mają oferty pracy https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1M45H/ Składaj na magazyn, za darmo robią kurs na wózek.

Tatsiana
@dlasdl;kasdlasld;l

dziękuję

Aneta

@xxx masz rację, do tego publiczne forum nie powinno służyć opisywaniu spraw prywatnych pracowników firmy Electrolux Poland. @Ciekawy i co z tymi podwyżkami? Dostaliście je czy dopiero będziecie widzieć w styczniu? Jakiej wysokości mają być? czy podwyżki będą dotyczyć wszystkich pracowników?

xxx
@Aneta

Jakie pytania. Nigdy nic nie wiadomo, wszystko bedziemy wiedzieć na ostatnią chwilę.

j

Kolejny romans? Lider linii 6???

Radzio
@j

A z kim pewnie ta z jagodnika

xxx
@j

Zajmijcie się własnym życiem, każdy robi jak uważa i do prywatnych spraw nikt nie powinien się wtrącać. Każde wydarzenie to w zakładzie dobry powód do plotek... beznadzieja.

E_lux

Jaka jest u Was najniższa stawka dla montera? I ile wyciągają liderzy linii? Ile kasy na święta?

Stokrotka

Co się stało, że Marcin nie jest już kierownikiem, a został liderem linii ?

Seba
@Stokrotka

Ponoć się chyba nie sprawdzał, z resztą dziwi mnie jak został kierownikiem będąc świeżo zatrudnionym jako monter.

Alan
@Seba

Nie wiem jak to się rozgrywa ale domu, aut z lepszej półki nie kupisz za pensje 3-4 tys netto, więc ktoś tu chyba dobrze kombinuje.

Ciekawy

Chciałem sie dowiedzieć czy to prawda ze w grudniu maja być bardzo duże podwyżki do 12%

Pytanie z innej beczki montowane są kabele zasilające do kuchenek elektrycznych Zanussi z dwoma piekarnikami ZCV 48300BA czy też trzeba dokupić sobie ?

Mateo
@ja

Z tego co pamiętam to musisz sobie dokupić.

help

Pomóżta ludzie !!!! Potrzebuję się skontaktować z kimś z Electroluxu a zgubiłem wizytówkę, znam imię i nazwisko, powiedzcie jaka jest konstrukcja maila w firmie? czy np j.kowalski@ czy jan.kowalski@ bo rożnie mają w firmach. Dziękuję z góry za pomoc

fyjuggjyugyju
@help

imię.nazwisko@electrolux.pl

help
@fyjuggjyugyju

dzięki śliczne

Aneta

@PAWEŁ przypominam, że wszystkich użytkowników forum obowiązuje regulamin portalu gowork.pl. Przez zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy obrażające inne osoby. Takie wpisy admin forum ma prawo usunąć, a taki Twój wpis jest. Chętnie dowiemy się więcej o tym, jakim pracodawcą jest Electrolux Poland jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczną treść.

PAWEŁ

To nie jest zakład to mordownia ludzi wymyślili liderów palanty ludzie strajk by się przydał pogonić tych prezesów i koniec polacy to czarni od roboty tam powinni pracować jedynie byli funkcjonariusze SB

Aneta

@nick a czy Ty myślałeś, żeby zgłosić to gdzieś? To nie są odpowiednie warunki pracy. Czy mówiliście o tym przełożonym w Electrolux Poland? A czy cały rok jest gorąco czy tylko latem? Firma zapewnia wodę? Takie istotne informacje powinny się pojawić na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland