Opinie o Electrolux Poland w Świdnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Electrolux Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Electrolux Poland na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Electrolux Poland w Świdnica

Jak chcecie zarabiać na liderów, to bardzo proszę.. Nic do opowiedzenia.. Myślicie!! Ludzie!!!

Ryszard
@Marek

Cześć, pracujesz w Electroluxie, tak? Zastanawiam się czy warto wysyłać tu CV, jak myślisz? To dobre miejsce do rozwoju dla młodych pracowników? Czy są tu szkolenia? Awanse się zdarzają? Powiedz coś o tym :D

Kierowca

Ktoś z logistyki jest po przedszkolu - na cmr nazwa firmy DE DE 10 - niewiele czy ten / ta / osoba niepowinna iść do szkoły. Porażka

Maja

Hej, jak oceniacie pracę w Electrolux? Czy panuje tam fajna atmosfera, czy pracownicy utrzymują kontakt poza firmą? Mam nadzieję, że natrafię tutaj na jakiegoś obecnego pracownika firmy i informację z pierwszej ręki.

Seaborn

Witam,czy ktoś może odpowiedzieć ile zarabia się na montażu na linii produkcyjnej ? Czytam tu, że ponad 4 tys netto, a mam znajomych którzy pracują w systemach 12 godzinnych i więcej jak 3 tys nie mają, a w Elektro jest max 3 zmiany od pn do pt. Znajomy pracował w Elektro kiedyś i miał najniższa plus premię, dlatego nie wiem skąd u Was takie wysokie stawki.

Klejenie
@Seaborn

Ta 4 tyś chyba w marzeniach,zarabia się 3000-3200 i to brutto

Magazynier

pROWADZĄCA REKRUTACJĘ CIENIUTKA BEZ POJĘCIA KTO TO PRZYJĄŁ DO PRACY

BEZ PYTAŃ NIE JEDNO CZY TU SIĘ PANU PODOBA. bRAWO PREZESIE ZA TAKĄ OSOBĘ

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ed Shee

Ile liderzy zarabiają na linii produkcyjnej ? Słyszałem że min 5 netto ale takie stawki mają kierownicy w dobrych korporacjach dlatego to chyba kity.

Xxd
@Ed Shee

Kierownik w korporacji ma z 15 chciałaś powiedzieć. Lider zależy od stopni myślę ze kolo 5 to normalna stawka

Jagoda
@Xxd

A co Ty gadasz, orientuję się na rynku i kierownicy mają tak od 4,5 netto do 6 netto. A wątpię żeby liderzy w elektro mieli po 5 tys netto - widać to po rotacji, no chyba że cały miesiąc pracują w nadgodzinach.

@Jagoda

Zwykly pracownik z nadgodzinami zaroji 5k ciula die znasz lider z nadgodzinami to w granicach 7.5 k

Jagoda
@Xxx

Ty sobie chyba żartujesz. Mam znajomych w Elektro i z nadgodzinami zarobią tak 2,5 netto jako pracownicy produkcji i skąd Ty wziąłeś te stawki że lider 7,5 netto, przecież gdyby tak było to wszyscy z innych firm by tam startowali na lidera bo takich stawek na rynku nie ma.

G
@Jagoda

Kierownicy 4,5k netto hahaha to chyba kierownik zmiany w biedronce conajwyżej. Nie mów że się orientujesz bo nie masz pojęcia o czym piszesz, 4500 netto to zwykli pracownicy wyciągają, ale nie na montażu ;)

G
@Jagoda

Najwidoczniej Twoi znajomi pracują za najniższą możliwą stawkę

Wadh
@G

Co Ty za bzdury wypisujesz ? Jakie 4,5 netto jako zwykły pracownik ? Chyba za pracę po 16 godzin od poniedzialku do niedzieli. Wróciłem z zagranicy z doświadczeniem kierowniczym i poszukując pracy w Świdnicy i w okolicznych miastach nie otrzymałem większej stawki jak 5,5 netto jako kierownik, a co tu mówić o pracowniku fizycznym. Liczymy pensje za 8 godzin od pn do pt a nie z multum nadgodzin.

Aśka
@G

W Biedronce mają na tym stanowisku tak 2,5 netto. Nie wiem skąd Ty te stawki wziąłeś. Świdnica jest mała i pełno ludzi pracowało w Elektro i stawki są znane. W LG chem w systemie 12 godzin po 4 dni jest stawka 3500 brutto plus 600 brutto premii i w tym są dodatki za ten system bo jest obciążający i to netto wychodzi jakoś 3 netto, a w Elektro ponad 4 netto ? Chyba ktoś ma dobre poczucie humoru. Po drugie są tu komentarze innych osób i stawka jest znana, czyli najniższa plus premia, dziękuję i tyle w temacie.

Pamela

Jak się pracuje na linii produkcyjnej, jest ciezko i na jakie zarobki mozna liczyc ?

Ex pracownik
@Pamela

Szczerze, nie polecam tego zakładu. Tyra po pachy za najniższa krajowa, a po roku pracy 50 zł podwyżki o ile Bozia da ???? ciągle nie ma na nic pieniędzy, szczególnie na premie dla pracowników. Wyzysk, na Lini można nabawić się tylko kontuzji po pewnym czasie zostać kaleką, praca ciężka, wyczerpująca. Ukraina dostaje najlepsze stanowiska a Polak jest niedoceniany i traktowany jak kupa. Nie polecam! Już lepiej iść do automotiv, z electro wszyscy uciekają. Pozdrawiam

@Ex pracownik

a gdzie mieści sie ta firma? bo pierwsze słysze o takiej firmie tutaj w pobliżu

rino36
@Ex pracownik

Faktycznie tak kiepsko u was? Na rekrutacji zachwalali co to nie ma dla pracownikow - bony, paczki, duzo nadgodzin jak kto chce robic

@Ex pracownik

50zl podwyżki? Jak potrafisz pewnie tylko śrobki krecic ? Zmien dzial a nie .

Błażej

Wie ktoś czy jest rekrutacja na lidera produkcyjnego ? Słyszałem że zarabiają od 5 -7 tys zł netto no to warto by się dostać. No i jak wyglądają obowiązki, trzeba coś umieć czy tylko sprawnie zarządzać ludzmi ?

Napiszę Tobie tak ... Nie porywaj się z motyką na słońce

@De best

A to dlaczego ? Co taki lider musi umieć, języki obce, obsługę komputera ? Przecież macie liderów i jakoś pracują.

@Błażej

Lidera widze sie zachciewa. Moze od razu fotel prezesa?

Seba
@Marcin

Lidera się zachciewa ? Nie bądź śmieszny. Porównujesz zwykłego lidera do prezesa ? Lider ma tylko poganiać ludzi do roboty i nic więcej.

@Błażej

Trzeba duzo umieć, praca nieraz pod duża presja czasu , często po 12h soboty itd

Lider

Witam czy jest możliwość przyjęcia się na lidera do electrolux

@Lider

Jak masz znajomości

@Lider

Lidera sie zachciewa. Moze od razu stanowisko prezesa sie?

Blondi

Najgorszy zakład w Świdnicy !!nie polecam

madejad

Zadzwoniłem na infolinię electrolux i podali mi jaką półkę mam kupić do lodówki. Błędnie mnie poinformowali. Później napisali, że w związku z wprowadzeniem mnie w błąd oferują mi 25% rabatu na półkę właściwą! Zamiast oddać mi pieniądze a ja odesłałbym półkę.

Aneta

Witam.Czy na dziale przedprodukcyjnym jest ciężka praca ? Jak to wygląda jeśli można wiedzieć :)

Michalina

czyli już wam sie skończyło postojowe ?

Mgds
@Michalina

A postojowe było płatne w firmie czy nie ?

Xxx

Ekwiwalent za pranie , dodatek nocny, premia karta którą pracownik dostaje I na nią co miesiąc pieniądze oraz żeton na niego 20 zł co miesiąc

Lolek

Oczywiście zakład zrobił ludzi w ch.... Ludzie musieli wybrać urlopy i nagle już produkcja idzie i postojowego nie będzie, smiechu warte, (usunięte przez administratora) i tyle!!!!

Błażej
@Lolek

A liderzy też musieli wybrać urlop ?

@Błażej

Liderzy to jacys inni pracownicy?? Są traktowani tak samo jak kazdy pracownik i skończ już siać ten ferment. Jestem liderem ale naszczescie nie w twojej fabryce ale w Oławie i nie widzę różnicy w traktowaniu zwykłego niebieskiego, a pomaranczowego

Dawid

Nie pitol głupot bo wystarczy to że w Świdnickim Elektro jeden z liderów ma taką stawkę że hej - kierownicy moga pozazdrościć - to jedno, a po drugie robi co chce i każdy robi tak jak on chce.

Pitko
@Dawid

A no wiadomo że liderzy mają większe stawki jak pracownicy na linii bo mają jakieś tam obowiązki.

@Pitko

Wiem że mają większe bo i też obowiązki inne ale monterzy też zapierdzielają żeby było ok to i każdy chciałby więcej bo to nie jest lekka praca.

Szczęściarz
@Lolek

Jak się tak dajemy to tak mamy.ale w końcu Ukrainy nie będzie to w końcu zobaczymy jak te leniwe panie z jakości pracują. Bo nas będzie mało a one siedzą z (usunięte przez administratora) i tylko kawka i fajka i telefonik.skonczy się nieróbstwo. Połowa z nich to pewnie na L4 pójdzie bo one nic nie umią tylko klepać ploty jedna na drugą aby podlizywac się swojemu przełożonym

Stary

Nie są traktowani tak samo jak zwykli . Chyba że w innym zakładzie pracujesz niż olawa ;>

Pan Twij
@Dawid

Byś miał studia i był ogarnięty możesz liczyć na to samo wyrobniku . Masakra co za podstawuwa.

Ed
@Pan Twij

Z tego co pamiętam dużo osób miało tam studia lub byli w trakcie a i jeszcze były osoby które znają biegle język obcy i co ? - i nic bo bez wsparcia z montażu nie awansujesz, dlatego poszli gdzieś indziej.

Leo
@Pan Twij

Naucz się ortografii Ty podstawuwo (podstawówo powinno być oczywiście).

@Pan Twij

Postawuwa A co to za słowo? Rozumiem, że jesteś z tych "liderów " co ma te studia z języka polskiego?

NIKI
@Dawid

Lider masz (usunięte przez administratora) i koniec bo osobiście ciebie zwolnie nimoto jedna lider do roboty tłuku

@NIKI

Piszesz w jakimś innym języku ? :-D

@NIKI

Wiesz co to jest interpunkcja ?

Messi
@Pan Twij

Rozumiem, że Ty skończyłeś owe studia ,bo Twoja ortografia pozostawia wiele do życzenia . Ale nie mowa o tym. Aby zostać liderem to nie trzeba żadnych studiów kończyć bez przesady... wystarczy mieć ogarnięte programy komputerowe, wskaźniki itp.

Dawid

Hej, jak się pracuje u lidera (usunięte przez administratora) ? na linii produkcyjnej ? Jak się dobrze pracuje to jest to docenione, czy dostaje się więcej roboty ? I czy można ogólnie się dogadać.

Więcej roboty i tyle.

Olo

A czy to prawda że zwolnili 300 osób

Rlo920

Elo jak tam sytuacja w electro?

Korona
@Rlo920

A jak ma być. 3/4 biurowych w domu oczywiście. Ci co siedzą nie wychylają się z biura. I chwalą sie po fejsbukach home officem i hasztagami #zostanwdomu. Tak się "martwią" o zwykłych pracowników, którzy przez 8h stoją jedni koło drugich.

Rio920
@Korona

Masakra z tymi ich hasztagami szału nie ma z hajsem widzę jak się zwalnialem 5 lat temu to miałem tam okolo 2000zl. Pamiętam jak przyjechała kiedyś jakąś delegacja z zagranicy i jeden z wyżej postawionych osób chował się za filarem na magazynie

RTE
@Rlo920

Teraz idziemy na 2 tygodnie wolnego. Ciężka sytuacja jak wszędzie.

Dżony
@RTE

Nie ciesz się. Tydzień urlopu a postojowego nie dadzą bo za tydzień dwie zmiany mają iść.

Jak się pracuje na linii u lidera (usunięte przez administratora)? Jest spoko atmosfera ?

Czy w electrolux jest możliwość awansu, uczciwą ciężką pracą a może po znajomości ?

Bolo

Po znajomości.

Grażyna
@Bolo

To nieciekawie. Dla osób, które nie mają znajomości w Electrolux może to być sporym problemem. Wypadałoby jeszcze w takim razie dopytać o kwestię dostępu do szkoleń czy kursów. One także są zarezerwowane dla osób ze znajomościami, czy wszyscy pracownicy firmy mogą na nie liczyć?

Jula

Ja pracuje tu jako pracownik z Ukrainy. Nie narzekam .zarobie sobie .czasem mam nadgodziny .dostajemy premie jeśli jesteśmy chętni do pracy w nadgodzinach a polacy nie chcą. Mamy dodatek 600zl do mieszkania

osa87
@Jula

a jak z tym dodatkiem? Kiedy go płacą?

@Jula

MY POLACY NIE TO ,ZE NIE CHCEMY NADGODZIN, TYLKO WY NAM JE ZABIERACIE TO PO PIERWSZE. PO DRUGIE ,JEŚLI JUZ PRZYCHODZICIE NA NADGODZINY TO W 95% DO POMOCY. BO JAK TRZEBA STANAC NA JAKIM KOLWIEK STANOWISKU TO NAGLE JA NIPANIEMAJU .

Chj

Polski znaju

Najgorsza firma w której pracowalam/em na jednym dziale jest taka osoba która uważa się za lidera i gnębi ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Electrolux Poland - Świdnica

• Jak się pracuje w Electrolux Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Electrolux Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Electrolux Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Electrolux Poland?

Kandydaci do pracy w Electrolux Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Electrolux Poland