Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski w Iława

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski w Iława

Kacper Nowy wpis

Zatrudniają często nowe osoby ?

Niektórzy natomiast potrafią jedynie marudzić. Ludzie niech każdy zajmie sie swoja praca a będzie wszystko w porządku.

anonymous Nowy wpis

Jak komus nie podoba sie to moze sie zwolnic

Wanda Nowy wpis

@Arur mógłbyś w kilku zdaniach opisać swoją przygodą z firmą Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz, czy w skład zarobków wchodzi również system prowizyjny? W dzisiejszych czasach firmy dynamicznie zmieniają stawki dla swoich pracowników, może od tego czasu coś się zmieniło? Daj znać, wielu z Nas przyda się taka wiedza.

Arur Nowy wpis

Pensja zawsze na czas.jak na Iławe ponad przeciętną. Kupowałem też drzwi tej firmy ,nowoczesny uniwersalny model, do dzis mi służą. Pracuję w tej firmie do dziś i uważam że jak ktoś chce pracować to i porzadnie zarobi i takie jest zdanie kumpli z którymi pracuję od lat.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Najgorsza firma w mieście! Aż żal mi pracowników. Młody chłopak lata od komputera do magazynu tam i spowrotem. Pan kierownik tylko idiotę z siebie robi. Montaże się spóźniają, tłumacza, że montażyści mają za dużo zleceń, a na końcu na montaż przyjeżdża ten sam młody facet co mi drzwi sprzedawał. Śmieszne

@Adam

Pracowałem tam chwilę, patologia na skalę światową, ten pan dyrektor nie ma pojęcia o handlu, zatrzymał się na latach 90tych, gdzie można było wszystko każdemu sprzedać. Dzisiaj ludzie nie są już tacy durni jak dawniej. Mają wiedzę. Nie dają się oszukać. W tej firmie ściema goni ścieme. Tam. Już chyba pracowało z 1000 osób. Nie dajcie się oszukać zamawiajac u nich drzwi. Najlepiej omijać to miejsce.

Kolejny oszukany

A wiecie jak się nazywa ten młodzieniec suchy i brodaty który siedzi tam na tym sklepiku? Był kiedyś u mnie na poprawkach i zniszczył mi drzwi. Ślepy by je lepiej podciął. Omijać to miejsce szerokim łukiem. I nie dajcie się nabrać na słodkie kłamstwa tego szczupłego łysawego Pana w przyciasnych spodniach z golfem w kwietniu i głosem 12latka w kręconych włosach przed mutacją który zwie się DYREKTOREM tego... czegoś. Bo składem fabrycznym napewno nie można tego nazwać.

...

Przemyski oddział to jedno wielkie DNO ...Robienie z ludzi idiotów wychodzi im najlepiej ... Myślę że potrzebne byłoby wytoczenie sprawy karnej tym jakże ''sympatycznym'' panom , którzy tak naprawdę są zwykłymi krętaczami i oszustami ...

Oddzial w Przemyślu to wielkie dno. Kłamstwa, mataczenie, nie odbieranie telefonów to tam standard. Nie wspomne o opóźnieniach w realizacji. U mnie z 4 tygodni zrobiło sie 3 miesiące a kierownik wine za to zgania na zakład w Iławie. NIE POLECAM

ON

Witam wszystkich oddział w Przemyślu do jedno wielkie nieporozumienie Pan Pseudo Kierownik Regionalny w garniturku to jeden wielki kłamca robi z ludzi kretynów kto takiego człowieka zatrudnia firma porządna a takiego kretyna zatrudnia . Nigdy nie polecam wam kupowania w tym oddziale żal mi tych ludzi co z tym człowiekiem pracują !!!!!

Brak możliwości realizacji w terminie. Zarówno ja jak i moja siostra na drzei czekaliśmy 2 miesiące. W dodatku w jednych drzwiach łazienkowych panowie wywiercili otwory na 3 tuleje a w drugich na 4 (model, rozmiar i kierunek drzwi był ten sam). Zdecydowanie nie polecam.

@Anna

To samo. Przemyśl.

Wyimaginowany mistrz elokwencji

Kabaret jakich mało. Dyrektor regionalny robi wypożyczanym sprzętem. Pytajcie właściciela wypożyczalni elektronarzędzi "Jastan" przy ul. Mickiewicza koło Rojaxu. Robi na nich świetny biznes :D Szkoda wydać parę zł na dobry sprzęt? Poza tym w tym składziku budowlanym nikt nie ma pojęcia jak trzymać sprzęt w rękach prawidłowo. To pewnie dlatego nic nie kupuje. Panowie tak mi podcieli drzwi jakby to robili pilnikiem do paznokci. Żenada. Skrzydła dostałem bez kluczy w zamkach które miały być w komplecie, już nie mówię o czasie realizacji... 10 tyg. Montaż drzwi określe jednym słowem "USTERKA". Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.

Wyimaginowany mistrz elokwencji
@Wyimaginowany mistrz elokwencji

Mowa tutaj o oddziale w Przemyślu przy ulicy Jasińskiego.

Robol za najniższą krajową

Najgorszy gówniany zakład w jakim pracowałem.!

Fredd

Oddział w Przemyślu to wielkie nieporozumienie. Takiej rotacji pracowników ponoć nie ma nigdzie jak tam. Dlatego obsługa jest mizerna. Drzwi same w sobie bdb ale montaż na poziomie tragicznym. Montazysci przyjechali do mnie bez poziomicy i młota twierdząc że "szef nam nie dał". Od momentu złożenia przeze mnie zamówienia do końca montażu minęło 4 miesiące. W tym składałem 2 reklamację. Na początku dotarły do mnie drzwi i złych kierunkach, później o złych kolorach, po montażu drzwi się nie domykaly i były uszkodzone. Kontakt z firmą ograniczony. Szef wiecznie poza zasięgiem a gdy jest to robi z ludzi idiotow. Banda kłamcow I złodziei. Nie polecam nawet wrogom.

jaco

Tomasz, to fakt, firma znana, jest producentem drzwi, stolarki otworowej oraz innych wyrobów z drewna litego, na swoim koncie mają wiele nagród np. Europejska firma roku 2007.

Tomasz

Polecam gorąco, super firma, pracowałem 6 lat i nie powiem złego słowa. Pracowałbym do dzisiaj ale postanowiłem pracować na własny rachunek.

Kamikadze

Firma porządna. Zarobki jak na Iławę bardzo dobre, płaca przed czasem,normalna umowa. Pensja dla mnie dobra zależy kto jakie ma potrzeby. Socjal bardzo dobry jest wszytko a nawet więcej. ostatnio dostałem ubranie robocze wkładam ręce do kieszeni a tam bony do lidla, bilety do kina dla całej rodziny a w kieszeni dokumenty i kluczyk. Idę na parking a tam volvo XC90 mówię o mój boże to dla mnie. A tam odzywa się głos tak zasłużyłeś.

Kam 01

Firma spora zatrudnia około 150 osób. Raczej nie powojenna bo ma tyle lat co ja -czyli około 25lat. Zarobki jak na Iławę dobre , płaca zawsze na czas - co ważne w tych czasach.Normalna umowa, a nie jakieś śmieciowe. Jak się dobrze pracuje to i dobra pensja, a jak ktoś przychodzi żeby odwalić swoje to nigdzie nie popracuje ani dobrze nie zarobi. Socjal na dobrym poziomie- dostałem ubrania robocze, rękawice są wymieniane regularnie, prysznice ,stołówka itd..

NIL

Manufaktura z czasów powojennych, zarobki mizerne, płacenie częściowo " do ręki", warunki pracy masakryczne,

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski - Iława

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Komunalna 8
    14-200 Iława