Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski

Iława

Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski

NIL 2015-04-07 15:44
Manufaktura z czasów powojennych, zarobki mizerne, płacenie częściowo " do ręki", warunki pracy masakryczne,
Kam 01 2015-04-22 13:33
Firma spora zatrudnia około 150 osób.
Raczej nie powojenna bo ma tyle lat co ja -czyli około 25lat.
Zarobki jak na Iławę dobre , płaca zawsze na czas - co ważne w tych czasach.Normalna umowa, a nie jakieś śmieciowe.
Jak się dobrze pracuje to i dobra pensja, a jak ktoś przychodzi żeby odwalić swoje to nigdzie nie popracuje ani dobrze nie zarobi.
Socjal na dobrym poziomie- dostałem ubrania robocze, rękawice są wymieniane regularnie, prysznice ,stołówka itd..
Kamikadze 2015-06-25 19:15
Firma porządna. Zarobki jak na Iławę bardzo dobre, płaca przed czasem,normalna umowa. Pensja dla mnie dobra zależy kto jakie ma potrzeby. Socjal bardzo dobry jest wszytko a nawet więcej. ostatnio dostałem ubranie robocze wkładam ręce do kieszeni a tam bony do lidla, bilety do kina dla całej rodziny a w kieszeni dokumenty i kluczyk. Idę na parking a tam volvo XC90 mówię o mój boże to dla mnie. A tam odzywa się głos tak zasłużyłeś.
Tomasz 2016-01-15 19:32
Polecam gorąco, super firma, pracowałem 6 lat i nie powiem złego słowa. Pracowałbym do dzisiaj ale postanowiłem pracować na własny rachunek.
jaco 2016-04-23 20:12
Tomasz, to fakt, firma znana, jest producentem drzwi, stolarki otworowej oraz innych wyrobów z drewna litego, na swoim koncie mają wiele nagród np. Europejska firma roku 2007.
Fredd 2017-06-04 18:50
Oddział w Przemyślu to wielkie nieporozumienie. Takiej rotacji pracowników ponoć nie ma nigdzie jak tam. Dlatego obsługa jest mizerna. Drzwi same w sobie bdb ale montaż na poziomie tragicznym. Montazysci przyjechali do mnie bez poziomicy i młota twierdząc że "szef nam nie dał". Od momentu złożenia przeze mnie zamówienia do końca montażu minęło 4 miesiące. W tym składałem 2 reklamację. Na początku dotarły do mnie drzwi i złych kierunkach, później o złych kolorach, po montażu drzwi się nie domykaly i były uszkodzone. Kontakt z firmą ograniczony. Szef wiecznie poza zasięgiem a gdy jest to robi z ludzi idiotow. Banda kłamcow I złodziei. Nie polecam nawet wrogom.
Robol za najniższą krajową 2017-06-07 11:08
Najgorszy gówniany zakład w jakim pracowałem.!
Wyimaginowany mistrz elokwencji 2017-06-17 14:35
Kabaret jakich mało. Dyrektor regionalny robi wypożyczanym sprzętem. Pytajcie właściciela wypożyczalni elektronarzędzi "Jastan" przy ul. Mickiewicza koło Rojaxu. Robi na nich świetny biznes :D Szkoda wydać parę zł na dobry sprzęt?
Poza tym w tym składziku budowlanym nikt nie ma pojęcia jak trzymać sprzęt w rękach prawidłowo. To pewnie dlatego nic nie kupuje. Panowie tak mi podcieli drzwi jakby to robili pilnikiem do paznokci. Żenada. Skrzydła dostałem bez kluczy w zamkach które miały być w komplecie, już nie mówię o czasie realizacji... 10 tyg. Montaż drzwi określe jednym słowem "USTERKA". Zdecydowanie nie polecam tego miejsca.
Wyimaginowany mistrz elokwencji 2017-06-17 14:37
Mowa tutaj o oddziale w Przemyślu przy ulicy Jasińskiego.
Anna 2017-07-05 06:56
Brak możliwości realizacji w terminie. Zarówno ja jak i moja siostra na drzei czekaliśmy 2 miesiące. W dodatku w jednych drzwiach łazienkowych panowie wywiercili otwory na 3 tuleje a w drugich na 4 (model, rozmiar i kierunek drzwi był ten sam). Zdecydowanie nie polecam.
Anna 2017-07-05 06:57
To samo. Przemyśl.
ON 2017-10-11 00:21
Witam wszystkich oddział w Przemyślu do jedno wielkie nieporozumienie Pan Pseudo Kierownik Regionalny w garniturku to jeden wielki kłamca robi z ludzi kretynów kto takiego człowieka zatrudnia firma porządna a takiego kretyna zatrudnia . Nigdy nie polecam wam kupowania w tym oddziale żal mi tych ludzi co z tym człowiekiem pracują !!!!!
Zostaw swoją opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski - Iława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski