Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski

Iława

Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski

NIL 2015-04-07 15:44:01
Manufaktura z czasów powojennych, zarobki mizerne, płacenie częściowo " do ręki", warunki pracy masakryczne,
Kam 01 2015-04-22 13:33:21
Firma spora zatrudnia około 150 osób.
Raczej nie powojenna bo ma tyle lat co ja -czyli około 25lat.
Zarobki jak na Iławę dobre , płaca zawsze na czas - co ważne w tych czasach.Normalna umowa, a nie jakieś śmieciowe.
Jak się dobrze pracuje to i dobra pensja, a jak ktoś przychodzi żeby odwalić swoje to nigdzie nie popracuje ani dobrze nie zarobi.
Socjal na dobrym poziomie- dostałem ubrania robocze, rękawice są wymieniane regularnie, prysznice ,stołówka itd..
Kamikadze 2015-06-25 19:15:44
Firma porządna. Zarobki jak na Iławę bardzo dobre, płaca przed czasem,normalna umowa. Pensja dla mnie dobra zależy kto jakie ma potrzeby. Socjal bardzo dobry jest wszytko a nawet więcej. ostatnio dostałem ubranie robocze wkładam ręce do kieszeni a tam bony do lidla, bilety do kina dla całej rodziny a w kieszeni dokumenty i kluczyk. Idę na parking a tam volvo XC90 mówię o mój boże to dla mnie. A tam odzywa się głos tak zasłużyłeś.
Tomasz 2016-01-15 19:32:56
Polecam gorąco, super firma, pracowałem 6 lat i nie powiem złego słowa. Pracowałbym do dzisiaj ale postanowiłem pracować na własny rachunek.
jaco 2016-04-23 20:12:03
Tomasz, to fakt, firma znana, jest producentem drzwi, stolarki otworowej oraz innych wyrobów z drewna litego, na swoim koncie mają wiele nagród np. Europejska firma roku 2007.
Zostaw swoją opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski - Iława
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz Józef Chojnowski