Opinie o Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka w Poznań

tellll Nowy wpis

istnieje jeszcze? bo nikt telefonu nie odbiera to źle świadczy

Bartek Nowy wpis

Czy dzieje się coś w firmie? Dobrze się tu pracuje?

mryś Nowy wpis

no szkoda, że teraz nic nie mają do obsadzenia, bo akurat szukam pracy a wiem, że u nich spoko się pracuje nawet na produkcji itp

Pierwszy po szefie Nowy wpis

Jeśli chodzi o zmianę nazwy firmy: -złe opinie klientów, -utrudnianie zwrotów zakupionych produktów, -naciąganie na kredyty. Atmosfera w pracy: -super jeśli dobrze sprzedajesz, -ok jeśli sprzedajesz i zostaje ci coś w kieszeni po tankowaniu swojego auta, -do d..y jak tylko tracisz na paliwo sprzedaż 1-4 szt na m-c. Jeśli NIE JESTEŚ RASOWYM AKWIZYTOREM/BEZ SKRUPUŁÓW TO DAJ SOBIE SPOKÓJ.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
wow

zagadka rozwiązana wystarczy chwilę poszperać u wujka google odkryłem że firma conajmniej 4 razy zmieniała nazwę może więcej ale nie wiem dokładnie wielkopolski oddział wody, medi aqua, wielkopolska stacja wody, poznańska stacja wody... ciekawe jaka będzie nastepna nazwa ? o co w tym chodzi?

tomeok

chodzi Wam o tą firmę z Poznania? wydaje mi się, ze coś u nich nie gra, bo na goworku jest oceniona na jedną gwiazdke.. na 5 więc wydaje mi się, ze coś musi być na rzeczy, bo oceniajacych jest prawie 70, więc to pewnie albo pracownicy zatrudnieni tam albo sami klienci, którzy korzystali z ich usług tak naprawde.

bryza
@tomeok

skrót WOW (ang. łał) niestety nie pasuje zupełnie do tego miejsca bo zupełnie, ale to zupełni nie ma czym się w niej zachwycać... Rzeczywiście te słabe oceny to nie jest całkwity przypadek , a Kostrzyn stać na pewno na to , aby sytuacje w tej firmie jak najszybciej i jak najskuteczniej zmienić na lepsze...

wow
@bryza

czy to chodzi o fimre Poznańska Stacja Wody? a ten skrót WOW to od czego?

xmen

Mam nadzieję, że wy się orientujecie w temacie bo niestety internet nie bardzo umiał mi pomóc. Czy szykuje sie jakaś rekrutacja lub roszady na miejscach pracy w Wielkopolskim oddziale wody? poszukuje pracy pilnie, a to byłaby dla mnei praca w zawodzie, a nie ukrywam że prócz tego że chciałbym pracować dosłownie na już, to może w końcu robiłbym to co lubie

adam

Może jest ktoś kto aktualnie tam pracuje? Opinii aktualnej nie widać wiec moze jakies zmiany zaszly? Jak wyglada sytuacja firmy na dzien dzisiejszy? Dobrze jest podzielic sie czasami wrazeniami aby osoby ktore chca tam podjac prace wiedzialy cos na ten temat. Bede wdzieczny jak ktos mi udzieli jakichkolwiek informacji :-)

marika

Pracowałam w tej firmie 1,5 roku i ogólnie było ok, kasa na czas a atmosfera rewelka- wszystko na wesoło. Pracowałabym do dziś gdyby nie te wieczorne powroty do domu. Nie rozumiem tych chorych wpisów... Prawdopodobnie? wpisują je sami pracownicy forum...? aby podsycić kiepski temat... Ciekawe czy za chwilę usuną ten wpis...

paweł

Pozdrowionka z Zakopanego.! Zimno i pada deszcz. Do zobaczenia. Hej.! P.W.

ewka

Słyszałam że zmienili nazwę na "Bellissima"- podnoszenie oczek.

tedeseg

ja straciłem tam czas dziś przez zwykły przypadek sie dowiedziałem że zmienili nazwe na Poznańska Stacja Wody

janusz

To może uargumentujecie jakoś te opinie, bo np. nie wiem dlaczego tedeseg uwaza, że tylko stracił czas w wielkopolskim oddziale wodnym.

tedeseg

dla mnie niestety czas stracony

jodla

firma jak firma. w gruncie rzeczy to jak się pracuje w dużej mierze zależy od ludzi, no i samego nastawienia. dla mnie na pewno nie był to czas stracony

reflection90

była to moja pierwsza praca w takim a nie innym charakterze i dobrze wspominam. najważniejsze, że udało mi się nabyć doświadczenie i ogólne rozeznanie co do specyfiki tej pracy

florentyna

ciężko mi się zdecydować czy praca w WOW byla zadowalająca, czy bardzo zadowalająca :)

happy78

Zeszły rok minął mi pod znakiem WOW i na pewno nie był to rok stracony

strange999

Praca całkiem ok, choć oczywiście nie jest to łatwy kawałek chleba. ale jak się to lubi i ma się wsparcie to jest ok. polecam!

jolin

tak jak juz było wspomniane: sprzedaż bezpośrednia kieruje sie swoimi prawami, w WOW nie jest inaczej. To dobry kawałek chleba, o ile ma sie w sobie cos co potrafi zmotywować do działania. Ja polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka - Poznań

Wielkopolski Oddział Wody Iwona Rudnicka
1.9/5 Na podstawie 72 ocen.
  • MALINOWA 2
    62-025 Poznań