Opinie o Gustaw Gemini Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Gustaw Gemini Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gustaw Gemini Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gustaw Gemini Sp. z o.o. w Szczecin

~

Najniższa krajowa, niepłatne nadgodziny, niepłatne święta, niepłatne nocki, umowa zlecenie choć powinna być o prace, brak jakichkolwiek benefitów Wszystkich pracowników zapraszam do kontaktu z prawnikiem

Wesoły
@~

Prawda,robisz nocne godziny a płacone jak normalne 23.5 brutto ,możesz orać 24 h i ta sama stawka .

Anetka Nowy wpis

dzień dobry. jeśli faktycznie jest teraz jakaś rotacja, skoro według ostatniego wątku pracownicy odchodzą, to gdzie mogą być dodawane aktualne oferty zatrudnienia? kiedyś jak patrzyłam z tatą na stronę firmową z pracą dla niego w patrolu to pokazywały nam się daty 2017 i teraz jak sprawdziłam wciąż tak jest.

Praca przez 24 h za te sama stawkę? I czy ktokolwiek w ogóle na to przystał? Mnie to by interesowała oferta dla pracownika biurowego, wiem, że ze trzy miesiące wstecz był poszukiwany. nie napisano wprost stawki w opisie. Będzie to minimalna czy może coś więcej? i czy występują nadgodziny, o których wspomniano? Nie ma ich w opisie tak samo jak przedziałów czasu pracy, o której się zaczyna i o której kończy?

Sylwia Nowy wpis

Nie polecam nikomu zatrudnienia w tej firmie. Pracownicy biurowi zmieniają się tam z prędkością światła. Na rozmowach rekrutacyjnych ustala się warunki pracy, a potem okazuje się, że wszystko wygląda inaczej. Zatrudnienie na fikcyjnych umowach zlecenia w dziwnych spółkach, bez ZUS-u, wypłaty po terminie. Do działu kadrowo-płacowego nie ma możliwości dodzwonienia się. Zero kontaktu, zero informacji. W firmie wielki bałagan, nikt nic nie wie. Prezes całkowicie oderwany od rzeczywistości. Przyjeżdża raz w tygodniu z Poznania, nie interesuje się firmą w Szczecinie. Bierze tylko kasę i ma wszystko gdzieś. Brak szacunku dla pracowników. Klienci składają skargi, na które nie ma żadnego odzewu. Przez takie zarządzanie firmą odchodzą wieloletni klienci i zwalniają się pracownicy.

~

Wesoły Nowy wpis
@~

Lidzia

Czy ktokolwiek kontaktował się z tym sugerowanym prawnikiem? Zastanawiam się także jak sytuacja handlowca obecnie wygląda. ze dwa lata temu ktoś pisał o korzystnych warunkach i ogólnie dobrej kasie, a sumarycznie ktoś by dal. Rade wskazać widełki? jeszcze z rok temu był ktoś potrzebny i było napisane ze podstawa może wynieść od 3,8 do 4,5 tys netto w zależności od doświadczenia. czyli ile go potrzeba?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Gustaw Gemini Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko Pracownik Ochrony? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Iwona

Pisali na forum o tym, że warunki zatrudnienia dla handlowców są korzystne. A wiecie, kiedy w ostatnim czasie kogo już na niego szukali? Widzę, że na stronie w zakładce z pracą są ogłoszenia, ale nie odnośnie handlu. Na dzień dzisiejszy ile osób zatrudniają na tym stanowisku? Jakich potencjalnych zarobków można się spodziewać?

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 14 kwietnia kilka aktualnych ofert pracy do firmy Gustaw Gemini Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako przedstawiciel handlowy. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Edzio

Warunki pracy na stanowisko Przedstawiciel Handlowy, są korzystne. Fajna kasa tylko jeden z handlowców jest jakiś dziwny, ale może już nie pracuje.

Macie jakiś transport pracowniczy albo coś w tym stylu?

skalar

Oj to więc nie potrzebnie staram się o przyjęcie do tej firmy. Jak czytam komentarze na temat pracowników umysłowych aż wierzyć się nie chce że taki bałagan. Pracowałem w różnych firmach ochrony na stanowiskach od zwykłego ochroniarza do dowódcy zmiany , takiego bałaganu nie widziałem nigdzie

Nikt
@skalar

Zawsze może być większy :) a co

@DZIAD z mopem aż się nie chce wierzyć.. Rozumiem że po tym 'dniu probnym' już nie wróciłaś?

Rawa

W firmie coś się poprzestawiało brak kontaktu telefonicznego,nie odpowiadają na meile iiiiii wystawiają faktury obciążające do usług których nie wykonują, walczę od października kiedy to dostałam fakturę za monitoring w lokalu którego już nie posiadam ( umowę z Gustaw Gemini rozwiązałam z 5 lat temu) Pierwszy raz miałam szczęście odebrała miła Pani która mnie przeprosiła i wytłumaczyła ,że zmiana systemu,koleżanka się pomyliła i otrzymam korektę .Czekałam cierpliwie do listopada kiedy to przyszła...........nowa faktura i wszystko od nowa Pani która odebrała poinformowała mnie że to jest jej pierwszy dzień w pracy i oddzwoni (czekam do dzisiaj) ,napisałam również meila z prośbą o wyjaśnienie i korekty na którego oczywiście nie dostałam odpowiedzi za to dzisiaj otrzymałam fakturę.

Dział Obsługi Klienta
@Rawa

Uprzejmie prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta.

Dramat to są osoby, które zatrudniają się w firmie i są zdziwione, że trzeba normalnie pracować 8 godzin. Zdziwieni są, że nie można przychodzić i wychodzić z pracy kiedy się chce, a najbardziej wkurzają się, bo oczekuje się od nich po prostu pracy i jakichkolwiek efektów tej pracy. Skoro tam Wam tutaj źle to zatrudnijcie się w firmie, gdzie można nic nie robić cały dzień, szef niczego nie wymaga i nie trzeba się nikomu z niczego tłumaczyć. Ludzie ogarnijcie się. Pracę można zawsze zmienić, a nie narzekać i wypisywać bzdury na forach. Otwórz firmę, będziesz swoim własnym szefem i wtedy będziesz w 100% zadowolony ze współpracy z Pracodawcą. To jest bardzo proste. Po co tutaj się ośmieszać i wyżalać ?

Twoja ulubienica.
@pracownik

Wierzba, wez sie w koncu opanuj. To Ty wychodzisz, kiedy chcesz i o której chcesz. A do obsługi masz tylko maile z reklamami na mailu. Takze zastanow sie co piszesz. To po pierwsze. Po drugie, prymitywność tej firmy jest przytlaczajaca. Dlatego macie taka rotacje. Ciesze się, że już tam nie pracuje. Cudownie! Nie pozdrawiam

Twoja ulubienica.
@pracownik

Dodatkowo - poziom tej wypowiedzi jest tak profesjonalny, jak ta firma. Sami pod sobą dołki kopiecie ????

Wasza ulubienica
@pracownik

Po głębszej analizie tekstu dochodze do wniosku, że to nie wierzba, (nie dalaby rady tak redagować tekstu) tylko wspolczujacy K.U. takze nie pozdrawiam.

Firmówka

A w firmie ciagle rotacja. Tak się temu przyglądam i czekam aż wszystko się posypie. Na szczęście to moje ostatki tutaj. Nie polecam!

Obecny pracownik

Zwolnili pewna osobe, wykonujaca swoja prace na poziomie 120% za to, ze powiedziała na glos, ze jeśli są zasady noszenia maseczek i odbijania się karta to niech to się tyczy również asystentki prezesa. Niestety prezes wybral nic nie robiaca asystentke, ktora chodzi i sieje ferment. To prawda, co piszą moi poprzednicy. Ja tez szukam juz pracy i uciekam stad. Nie polecam mocno.

obecny pracownik
@Obecny pracownik

To prawda, do wszystkiego Panienka ma lewe ręcę a jak trzeba się na kimś wyżyć przez Prezesa to w podskokach biegnie poinformować. Dramat totalny, chore środowisko do pracy. Po niecałym miesiącu trzeba szukać nowej pracy, bo nie da się wytrzymać.

Nowa

Zatrudnili mnie i nie mial mnie kto wdrożyć. Moja praca polegała na siedzeniu. Dodatkowo umowa nie była taka na jaką sie umawialiśmy. Porażka.

Halina

Nie potrafią nawet klientów utrzymać. Pozdrawiam oddzial OFI ???? prosze nie pozdrawiac tej za ścianą, ktora zglosila moj komentarz ????

Tak patrzę na te opinie i dodam swoje 3 grosze. Te wszystkie negatywy to smutna prawda. Moge jeszcze dodać, że nie ma tam w ogóle struktury organizacyjnej. Szef zjawia się 2 razy w tygodniu, zeby podpisać kilka rzeczy i tyle z niego pożytku. Na skargi dotyczące sekretarki nie reaguje. Ona jest jakos dziwnie chroniona, nikt nie wie czemu. Można tylko snuć domysły. Może robic wszystko i mówić, a raczej krzyczeć, kiedy chce i do kogo chce.. nie polecam. Za takie pieniądze jakie oferują szkoda nerwów. Ja tez zrezygnowałam z pracy tam.

Niestety obecnie panujący prezes nie szanuje pracowników. Szczególnie tych z długim stażem. Mysli, że jak sobie pozmienia wszystkich to będzie super. Rotacja w tej firmie mowi sama za siebie.(usunięte przez administratora)

Czy pracownicy w Gustaw Gemini Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Xxx

Gdyby nie asystentka zarządu to nawet byłoby fajnie. Ale lubi nadawać do prezesa.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

lol

wiadomo, że nie. Na pierwszą umowe zlecenie czeka się ok 2 miesiące, ale pensja wypłacana terminowo

zosia

W ogłoszeniach jest napisane: UMOWA O PRACĘ. Oferują umowy zlecenia w 2 spółkach.

Qwerty
@zosia

Umowa zlecenie razy 2, jak wyżej. Czasami dostajesz zleceniowke z formy, dla której w ogole nie pracujesz. Co jest sprzeczne z prawem. Ale wypłatę dostajesz. Marne grosze tam się zarabia.

Zostaw merytoryczną opinię o Gustaw Gemini Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Gustaw Gemini Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gustaw Gemini Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gustaw Gemini Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gustaw Gemini Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gustaw Gemini Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gustaw Gemini Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 16 ocen.

Gustaw Gemini Sp. z o.o.