SIGN POLSKA Sp. z o.o.

Opinie o SIGN POLSKA Sp. z o.o.

Konex

Chciałbym bardzo podziękować dwóm Panom z ochrony za pomoc w odnalezieniu mojego taty. Zaznaczam, że tata jest chory i zgubił mi się w tłumie podczas Dnia Wszystkich Świętych. Panowie w ciągu paru minut pojawili się na miejscu i zaczęli poszukiwania. Tata został odnaleziony w ciągu 10 minut. Gorąco pozdrawiam tych dwóch Panów w kamizelkach (jeden wysoki w okularach drugi z włosami zaczesanymi na bok). Oby więcej było takich ludzi jak wy. Dziekuje!

Marzena
@Konex

Także wczoraj spotkałam tych dwóch Panów. Mieli ręce pełne roboty. Szczególnie z tymi brudasami, którzy żebrali na alejach cmentarza. Policja nie reagowała. Straż Miejska nie reagowała. A Ci dwaj Panowie w kilka minut oczyścili cmentarz. Wielkie brawa dla nich jak i dla całej firmy. Dzięki nim na Cmentarzu w końcu można czuć się bezpiecznie.

Zośka Nowy wpis

Dzień dobry. Widzieliśmy z partnerem właśnie ofertę dla kwalifikowanego pracownika ochrony. Było w niej napisane, że zarabia się docelowo 23 zł na rękę od godziny. Ta kwota obowiązuje dopiero od tego roku? Zastanawiam się czy po dłuższej pracy będzie miał szanse na podwyżkę

Rumburak

Jak na dziadowską branże jaką w Polsce jest ochrona firma SIGN świeci jasnym białym światłem. Wypłaty bez poślizgów dobry kontakt z górą wszelkie prośby czy problemy rozwiązywane na bieżąco. Szef firmy jak i kilka osób z jej składu byli kiedyś związani z pewną niezbyt uczciwą marką o której głośno do dziś.. Jednak SIGN to zupełnie inna odmienna jakość w której jak do tej pory nie widać żadnych patologii. Jako pracownik polecam tą firmę z całego serca.

@Rumburak

Dziękujemy za wszystkie opinie. Staramy się sprostać oczekiwaniom i Naszych pracowników i kontrahentów.

Mika Nowy wpis
@Rumburak

Pracuję obecnie w tej firmie, jestem bardzo zadowolona z pracodawcy, wszystko można załatwić z szefostwem, umowa o pracę jest dobra, wszystko zgodne z prawem pracy, wypłaty na czas wypłacane, polecam firmę.

Dzień dobry, na stronie widziałem ofertę dla handlowca. Co ciekawe doświadczenie nie jest wymagane, ja je natomiast posiadam. Zastanawiam się czy wpłynie na podstawową stawkę? I jakie są zasady związane z premia?

Kwalifikowany

Widać że firmie zależy na pracownikach i dobrych kontraktach. Chociaż mogliby trochę więcej płacić. Ale ważne że na czas i zgodnie z ustaleniami i umowa a w dzisiejszych czasach wcale oczywiste to w innych firmach nie jest. Nie ma co chwalić na zapas bo różnie być może ale wydaje się ok być.

Adolf
@Kwalifikowany

Aha tzn że wypłata na czas to łaska i dlatego chwalisz firme? Należy się to muszą płacić. A jeszcze wypłata na najniższej krajowej a druga śmieciowa to wogóle rarytas

@Adolf

Zgadzamy się, że wypłata na czas nie jest łaską ze strony pracodawcy. Ale trafiają do Nas pracownicy z różnych firm i jak się okazuje na rynku szczecińskim jest sporo agencji ochrony, które nieterminowo dokonują wypłat lub obarczają ją różnymi "dyskusyjnymi" karami. Są też takie, które w ogóle ich nie wypłacają.

Stary pracownik
@SIGN POLSKA Sp. z o.o.

Ogarnijcie zachowanie technika Maćka. Ma wiedzę i jest fachowiec,ale jak jeszcze raz poniży pracowników i będzie się zachowywał jak prezezes to dostanie w papę. Bo nie wie do kogo co mówi. Jeżeli my szanujemy to tego samego oczekujemy.

A.B
@SIGN POLSKA Sp. z o.o.

I tu sie zgodzę. Przeszłam do Sign ze (usunięte przez administratora) firmy i to byla bardzo dobra zmiana. Firma rzetelna, szanującą pracownika I przede wszystkim wypłacalna. Tu można zarobić dobre pieniądze. Polecam z czystym sumieniem tego pracodawcę.

Jarosław
@A.B

Jak dobre pieniądze to podaj widełki żebym mógł ocenić :) Chce tu aplikować i wiadomo że zależy mi na dobrych zarobkach.

Nieprzytomny
@Jarosław

Dobre jak dobre przecie na różnych obiektach różne stawki daja. Dużo na najnijżej krajowej też mają. Ale to prawda ze w ha nie walą i płacą na czas i wypłate i jestes normalnie w zusie zgloszony.

Aneta
@Nieprzytomny

A jakieś premie czy podwyżki są też? :D

Niesłusznie wyrzuczony
@SIGN POLSKA Sp. z o.o.

Pracowałem u was i nie ściemniajcię ludziom że płacicię na czas bo tak nie jest płacicie jak wiatr za wieje.Płacić to co prawda jak u was pracowałem to mi płaciliście to prawda ale raz z początku miesiąca,raz w środku miesiąca a raz pod koniec.Oczywiście były miesiące gdzie mnie oszukaliście na pieniądze.

SIGN
@Niesłusznie wyrzuczony

Panie "niesłusznie wyrzucony" rozumiem Pana żal utraty pracy, ale proszę o przedstawienie się z imienia i nazwiska :) Dziwne, że twierdzi Pan, jakoby był oszukiwany na pieniądze dopiero po wypowiedzeniu Panu umowy o pracę przez pracodawcę. Proszę pamiętać, że oszczerstwa w internecie nie są anonimowe.

Pracownik Nowy wpis
@SIGN POLSKA Sp. z o.o.

Zgadzam się,nie wszystkie firmy płacą za pracę na czas,a firma Sigma jest pod tym względem uczciwa,i często pieniądze są na koncie kilka dni wcześniej, co nie jest regułą,i kontakt jest dobry mogę to potwierdzić, pracuję w firmie już kilka lat i uważam, że nie jest źle

Dozorca

Konkretna, rzeczowa rozmowa i przedstawienie warunków pracy i obiektu.

O niekaralność, o stan zdrowia, o dyspozycyjność, o zachowanie w sytuacjach stresujących

Jak się pracuje z ludźmi z SIGN POLSKA Sp. z o.o.?

Lidia

Cos konkretnego wydarzyło się w maju, że padła taka opinia? Co ma wskazywać na przytaczaną gorszą sytuację o ile faktycznie taka występuje? Jaki jest poziom zatrudnienia w porównaniu z rokiem ubiegłym?

SIGN

Dzień dobry, szanowny Pani pracowniku - nie rozumiemy Pana opinii? Od początku istnienia firmy firma wypłacała wynagrodzenia PRZED terminami wynagrodzeń wskazanymi w umowach zlecenie. W tym miesiącu wynagrodzenia z tytułu umowy zleceń zostaną wypłacone zgodnie z terminem wskazanym w umowie. Czy to oznacza upadek firmy? Jeżeli to miał Pan na myśli, to zaznaczam, że opinia jest kompletnie nietrafiona.

@SIGN

Po pierwsze: Nie usuwajcie komentarzy. Boicie się, że inni prawdę o was poznają? Po drugie: Co to za terminowość jak wypłata z tytułu umowy o pracę była 15.05. a zlecenia jak nie było tak nie ma. Konto mam w tym samym banku co firma, więc przelew to kwestia kilku sekund. A dzwonić do was w sprawie wypłat nie zamierzam, bo usłyszę to samo co zawsze, czyli "tak wypłaty już poszły", "dzisiaj będą", itp. A naprawdę kary finansowe z obiektów nas (pracowników) nie obchodzą. Pracujemy po to, by mieć pieniądze. Jak nie macie na wypłaty to sobie pożyczkę weźcie. Albo najlepiej podwyżki dajcie to pracownicy się znajdą i kar nie będziecie płacić. Nie pozdrawiam

Dlaczego sing przestał wypłacać dodatek nocny... Czyżby teraz tylko pracujemy 8 godzin

Lidia

Od kiedy to ma miejsce tak właściwie iw jaki sposób zostaliście o tym poinformowani? Firma zaczyna mieć coś z finansami? Kiedy w ostatnim czasie tu w cokolwiek inwestowali?

Amant

Nocne jeśli już to masz tylko od 22 do 6 wiec tak, tylko 8 godzin

@Amant

No ale skoro jest tym zaskoczony to czemu wcześniej płacili inaczej? Tak właściwie jak to wtedy było? Jak liczyli te godziny i skąd ta zmiana?

Pracuje w tej firmie 4 lata i na prawdę jestem zadowolony, szefostwo miłe i konkretne wyplaty zawsze na czas a raczej 2 , 3 dni wcześniej na koncie jeśli ktoś chce dorobić zawsze może zarobić na umowe zlecenia dla mnie jest ok

Aneta
@Andrzej

O, to fajnie jak można sobie dorobić na umowie zleceniu. Czyli przyjmują tam studentów? Są otwarci na to, aby pracownik miał elastyczny grafik, aby mógł sobie ustawić dni pracy tak, aby nie kolidowały z innymi obowiązkami?

Buszmen

Jaką macie opinię o pracy w AZOTY - Police, bo chcę się zorientować, podobno słabo płacą?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do SIGN POLSKA Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 24 listopada.

Ludo

Zdecydowanie polecam. Rekrutacja trwa non stop zarówno KPOF jak i bez uprawnień. Ciągle firma przejmuje nowe obiekty. Polecam.

@Ludo

a o obecnych warunkach pracy, która proponują to coś więcej opowiesz z własnego doświadczenia?

Sylwester

Dzień dobry Czy firma Sing Polska ma siedzibę pracy portierni na prawobrzeżu?

Nowy pracownik

Witam pracuje w Sign Polska ochrona od niedawna widzę że prawie same pozytywne opinie o tej firmie zresztą szefostwo póki co sympatyczne ludzie też na obiektach są ok popracujemy zobaczymy pozdrawiam

Kechup z mierzyna

Zasadniczo to negatywne komentarze są automatycznie kasowane .Sam się o tym przekonałem.więc nie ma co pisać. Poprostu brak słów

W firmie SIGN POLSKA Sp. z o.o. podobno płacą nawet 3000 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Pracownik Ochrony? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Pracownik Ochrony.

Tak. Obecnie minimalna na UOP to 3010 PLN. Wiec z samej umowy o pracę 3k nie wyciagniesz. Ale jak masz UOP plis zlecenie lub samo zlecenie to jak najbardziej 3k przekroczysz. Oczywiście z odpowiednią ilością godzin. Ale nie trzeba się bać. Czas wolny też jest.

Aleksandra

Odpowiednia liczba godzin , to etatowe 160? Czy trzeba brać nadgodziny żeby te 3k zarobić ?

Stach
@Aleksandra

Wyżej ktoś pisał - za 168 godzin płacą te 3010 z kawałkiem, a więcej możesz na innym obiekcie dorobić ze zlecenia jak chcesz i jest miejsce.

Adolf
@Aleksandra

160 ????? To zarobisz najnizszą krajową. Na drugiej zlecieniówie zrobisz dodatkowo 60 albo 70

Jak dużo osób pracuje w SIGN POLSKA Sp. z o.o.?

Antoni

kilka tysiecy w Polsce całej

Wasyl
@Antoni

Haha ta 100000

Stary pracownik

Jak ten Maciuś technik dalej będzie do ludzi na obiektach podchodził bez szacunku i (usunięte przez administratora) podaje rękę inspektorowi a obok pracownikom już nie. I jeszcze raz rzuci tekstem poniżającym. To dostanie po mordzie. I tyle w temacie. Wywyższa się jakby prezesem był i odnosi do łudzi bez szacunku.

Martin
@Stary pracownik

Ten lizus już chyba wyleciał

Meteor

Ja rozumiem że klienci ważni że alarmy som ale patrolowców to trochę należy pouczyć że strażą pożarna to nie som ii w mieście tszeba wolniej jeździć

Konex

@Konex

Dziękujemy za pozytywny komentarz i cieszymy się, że Nasi pracownicy mogli Państwu pomóc.

Marzena

Arczi

Pracuje drugi rok i jest ok

Magdalena

Dzień dobry. Jako córka starszej Pani, która często odwiedza zmarłych na naszym cmentarzu, dziękuję firmie Sign Polska za wyeliminowanie wszelakiej patologi na terenie cmentarza centralnego w Szczecinie. Jest teraz naprawdę spokoojnie.

Zostaw merytoryczną opinię o SIGN POLSKA Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w SIGN POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SIGN POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIGN POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 12 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIGN POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SIGN POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIGN POLSKA Sp. z o.o.