Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

LG

Solidarność najwięcej zrobiła złego w naszej firmie. Takich idiotów co szkodzą swojej firmie to nie ma na całym świecie.

LG

Skończ chłopie pisać głupoty, za solidarności zlikwidowano najwięcej kopalń i nie przypadkiem napisałem małą literą bo na nic innego nie zasługują .

zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

Wielu z was się zastanawia do jakiego związku należeć . Wybór może być tylko jeden. Jedynym który tak naprawdę reprezentuje wasze interesy jest tylko i wyłącznie NSZZ Solidarność . Pozostałe twory Związkowe to tylko i wyłącznie zawracanie głowy . Podczas pikiety związkowców w dniu 2014-02-01 w Katowicach działacz związkowe (usunięte przez administratora)wystąpił przeciwko likwidacji waszej firmy.

Polak mądry po szkodzie

Szkoda ze Polak mądry po szkodzie. Już od półtora roku mówiło sie o zamierzeniach Wieśka który z reszta niezłe był poukładany z kadra. Ale tylko nieliczni słuchali tego co może sie stać jeżeli będziemy pozwalać tym osobom "rządzić" ich pierwszym posunięciem było wsadzenia na stołek(usunięte przez administratora) pózniej wszystko już szło jak z płatka , bo ludzie przelykali wszystko co im wrzucili, niektórzy jeszcze dzisiaj ślepo wierzą w tych kłamców.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
kadrowy

dziękujemy Ci (usunięte przez administratora)Dobrze to sobie poukładałeś

Donek

Solidarność to już nas do Impela sprzedała... sami wiecie na jakie umowy i za jakie stawki...

Ha, ha

Odpowiedz dla bezstronnego ( czyli obywatela kadry). A więc nie mam przyjemności "dostać kopa od któregoś z nich". Ale skoro tak wiele wiesz, to sądzę, że rownież wiesz o tym ze takie metody postępowania to dla tych osób chlebem powszednim. P.s. Z ciebie tez pilny pracownik jeżeli mylisz sie w błahej sytuacji odpowiadając niewłaściwej osobie. Kadro,, więcej takich ludzi. Pamiętaj solidarność była, jest i będzie.

ochroniarz

Zgadzam się z admin. Ja jestem w Kadrze, bo jestem pracownikiem ochrony i jak wszyscy mnie olali to tylko Kadra mi pomogła.

admin

jestem w kadrze bo jestem pracownikiem administracji i wiem że wybronią zarówno kierowników jak i pracowników administracji, bo od tego jest KADRA.

Kierownik

"Gdyby nie Solidarność dzisiaj pracowalibyście za płacę minimalną .Po 300 godzin w miesiącu ." Gdyby nie Solidórnośc to nadal bylibyśmy w strukturach Kopalń z pakietami osłonowymii przywilejami

Ktoś

Co wy byście chcieli może prawa Górnicze wiadomo że KOK musi zarobic jak komus nie pasuje to niech idzie do Scorpiona na Budryk to zobaczycie co to jest (usunięte przez administratora) bez wypłaty ja tam jestem zadowolony z pracy w KOK-u a impel to taka sama porażka jak solid czy era tyle w tym temacie

@Ktoś

A to tu Cię boli!!! Czyżby jakieś niespełnione ambicje? Czy raczej dostałeś porządnego kopa w cztery litery od któregoś z nich? Chyba wiem od kogo :)

@Ktoś

Ta odpowiedź nie była do Ciebie tylko do gościa "Ha,ha"

Ha,ha

Sprawy kopalni chyba obchodzą, jeżeli kadra zerwała porozumienie ze względu na administracje kopalni!!!! Nie chodzi o zmianę związku ale o zmianę ich liderów.

@Ha,ha

AnnaM

Co tam uzgodniono w temacie KOK?

W dniu 23 stycznia 2014 r. zebrał się Sztab Protestacyjno-Strajkowy KW S.A. W toku burzliwej dyskusji, przy aktywnym udziale przedstawicieli naszego związku wypracowano stanowisko sztabu, w temacie Programu Restrukturyzacji Kompanii Węglowej S.A. na lata 2014 - 2020. Stanowisko zawarto w projekcie Porozumienia pomiędzy stroną związkową a Zarządem Kompanii Węglowej S.A. Porozumienie to różni się w szeregu tematów od projektu przedstawionego związkom zawodowym w ramach konsultacji w dniu 16 stycznia br. Projekt porozumienia zaakceptowały wszystkie organizacje związkowe działające w sztabie i zostanie on przedstawiony Zarządowi do akceptacji, jako oficjale stanowisko strony związkowej.

zwol.zw. Solidarności k. rewizyjna

Jedynym związkiem, który robił cokolwiek dla pracowników w KOK to była tylko Solidarność .Cała reszta ograniczała się to tylko gra pozorów i nic więcej.Gdyby nie Solidarność dzisiaj pracowalibyście za płacę minimalną .Po 300 godzin w miesiącu . Wielu by tego nawet nie przeżyło. Wiesław to jedyny Związkowiec, który aktualnie myśli o godnym zatrudnieniu w tej firmie.Reszta związkowych pozorantów nie potrafi mu tego wybaczyć, co widać w powyższych pisach

bezstronny

Chłopie co nas obchodzą sprawy i ludzie na kopalni!!! Nas interesuje co będzie z KOK-iem!!! No to co takiego zrobiły inne związki z Koku dla KOK-u? Który tak zabłysnął i nas uratował od sprzedaży? Do którego niby mamy się zapisać?

Koczek

A co to ma z KOKiem wspólnego??? Admin nie śpij

Aptek

Jak Irek był szefem Solidarności to ten związek miał sens....stare dobre czasy....

Szczy..

Ani ja się nie wypiszę! Każdy należy tam gdzie chce!

Racja!!! Związek Pracowników Ochrony to samo. Jak się dowiedział, że dyrektor Pęki jest w Zarządzie to się wystraszył i zamiast być związkowcem to szukał haków na niego i na ludzi co się tam zapisywali!!! On już nic mądrego nie wymyśli!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń