Opinie o Witeks w Modlniczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Witeks. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Witeks o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Witeks w Modlniczka

Agnieszka Nowy wpis

Lepiej już z tymi umowami po czasie próbnym czy dalej nie gwarantują tego co mówią na rozmowie kwalifikacyjnej? Warto tracić czas na tej okres próbny z nadzieją na poprawę?

ex-worker Nowy wpis
@Agnieszka

Z mojego doświadczenie to wiele zależy w którym dziale się pracuje i który dyrektor za to odpowiada. Generalnie w moim dziale było wszystko ok, natomiast w innych działach z tego co słyszałem bywa różnie. Natomiast kwestia płacy to niezależnie od managera spory problem firmy, ponieważ na dzisiejsze czasy pensje są po prostu niskie. Co powoduje dużą rotacje zwłaszcza wśród pracowników przed czterdziestka, no i (usunięte przez administratora) raczej podwyżka nie sprzyja.

Marek Głowacki Nowy wpis

Kupiłem u nich lustro wielopłaszczyznowe, które wisząc zaczęło pękać. Co ciekawe, podobne popękane wisi u nich w salonie w Łodzi. Nie stało się to poprzez uszkodzenie mechaniczne. Reklamacji nie uznano. Odradzam zakupy. Moja noga tam już nie stanie.

Były oszukany pracownik

(usunięte przez administratora)!!Obiecują złote góry po okresie próbnym a po tym czasie rozczarowanie na całej linii. Zero honoru i uczciwości wywiązaniu się z ustnej umowy z rozmowy kwalifikacyjnej. Jedyne co jest pewne to co masz na umowie napisane czyli najniższą stawkę, flustracje i stracony czas.

ana Nowy wpis
@Były oszukany pracownik

Pani (usunięte przez administratora)z nikla edukacja rzadzi i tyle w temacie pan (usunięte przez administratora)nie ma nic do powiedzenia

Eryk

A moze ktoś słyszał , że firma potrzebuje pracowników? Jakie warunki na starcie?

Mietek
@Eryk

1700 i dziękuję

ana
@Mietek

a kto tam jest szefem pan (usunięte przez administratora)i jego zona to nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Witeks spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Joanna

Pracujesz obecnie w Witeks? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Mietek
@Joanna

1700 na rękę i nic wiecej

Gosia

Polecam sklep Witeks-Modlniczka. Bardzo szybka i miła obsługa sklepu. Towar zgodny z opisem. Życzyłabym sobie i innym takich sprzedawców.

Joanna

Witeks prowadzi bloga, na którym można przeczytać wiele ciekawych informacji z urządzania wnętrz i innych informacji o dodatkach https://witeks.pl/blog/

yoda

ja nie widzę żadnej oferty na samodzielną księgową. teraz masowo hurtem szukają ludzi na stanowisko pracy Regionalny przedstawiciel handlowy, chyba we wszystkich województwach. ale selekcja tez jest ostra, tio już 2 lata doświadczenia na ph trzeba robić w kosmetykach

Art

Praca nie jest zła, aczkolwiek dużo fizycznej robocizny. Pensje w granicy 1300 podstawy plus premie od utargu salonu. Klientów nie ma duzo w ciagu dnia mimo to robota zawsze wre. Przestaw, przynies, wynies, a i tak przyjedzie ktos z gory i stwierdzi ze jest nie po jego mysli i kaze od nowa przestawiac. Przed swietami mega zapierdol. Jesli chodzi o prace "sprzedawcy" to kontakt z klientem jest 20% tego co robisz, reszta to ukladanie, sprzatanie, magazynowa robota etc. Czy się oplaca? Kto co lubi, jesli wolisz obsluge klienta- wybierz inna firme. Jesli wolisz robic prace magazynowe- idz na magazyny, lepiej placa a tyle samo sie narobisz

waka

Dla mnie z wierzchu witeks nie wygląd na złą firme, klienci sa zadowoleni z porcelany, ale niestety jak sie pracuje nie wiem, może ktos inny pomoże.

bronek
@waka

każdy albo ostatnimi czasy zadaje pytania albo pisze o firmie dość powierzchownie. Ja osobiście ciekawy jestem przede wszystkim opinii pracowników , którzy tu obecnie są zatrudnienie. Szkoda , że tacy co raz rzadziej tutaj wpadają. Może z Waszą pomocą uda się kogoś zaciągnąć do podsunięcia kilku informacji o Witeksie

garry

Właśnie, bo szukam obecnie pracy, niby poczytałem o nich i nie wydaja się być źli, ale jak jest naprawdę i jak traktują pracowników?

mikołaj

Dobra, Witeks produkty i usługi może mieć dobre, ale napiszcie jak możecie pare słów o pracy u nich.

kelemen

sprawdzałem na innych stronach i pomimo że jedna Pani narzekała na cenę ich produktów, to inni klienci byli ...wprost zachwyceni

dudko

dobrze, może w końcu będziemy mieli jakąś znaną markę nie tylko w Polsce, bo szybkość rozwoju naprawdę na duży plus

ciekawy

widzę, że Witeks ładnie się rozrósł od mojego ostatniego kontaktu z nimi. Mają już sklepy prawie w całej polsce

Janek

@Urke, tak się czasem zdarza, że np. firma najpierw działa pod inną nazwą, czy jest firma córką, nie wiem jak było z Witeks, ale to pewnie taka sytuacja.

Urke

Nie rozumiem tylko, czemu witeks na stronie pisze, że sa na rynku od ponad 20 lat, a w krsie sa wpisani od 2007 roku.

bodzio

tym bardziej, że ich strona internetowa jest nieustannie aktualizowana o nowinki ze świata porcelany :)

E.

Nie polecam, wyzysk, kiepskie warunki, zaiwania sie za najpodlejsze grosze, jeszcze uslyszysz ze nic nie robisz. Socjal? Aha...

?

Czy wiesz już coś o warunkach u nich ? Ja również mam rozmowę i ciekawi mnie co proponują

Zostaw merytoryczną opinię o Witeks - Modlniczka

Witeks