logo Witeks

Witeks

Modlniczka

Opinie o Witeks

***** 2010-05-29 17:50
Jak ci się nie chciało pracować to cię zwolnili , ja tu pracuje 8 lat jak i większość i jestem zadowolona . Bierz się kobieto do roboty , wszyscy wiemy jak pracowałaś ... Nikt cię nie trawił.
***** 2010-06-08 15:38
To po co pracujesz?
/////////////// 2010-09-23 10:26
omijajcie firmę witek z daleka -złodzieje i wyzyskiwacze -płaca 1000 zł. a
obowiązków drugie tyle -!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bagno............
)( 2010-11-01 16:55
Nie pisz bzur bo i tak w to nie uwierzymy!
Większość z nas pracuje tu po kilka lub kilkanaście lat i jakoś nie narzekamy. Nie przyszło Ci do głowy, że problem leży po Twojej stronie? Nie wstyd Ci?
byly pracownik 2012-03-21 12:26
prawda taka magazyn kumoterstwo jazda za stawiana wude magazynierom uklady typu nic nie robi caly miesiac buja sie po magazynie pensje plus premie kopertowa dostaje jezdzisz na aucie robisz na paru nierobow magazynowych ktorzy robia tam pare lat salon co na salonie pracownice salony tylko patrza zeby ci podry.a....c klienta wlaza w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] .. dyrektorce i za przepr [usunięte przez moderatora] robia caly dzien.
Tragedia do. ze to raczej padnie z takimi pracownikami i kierownictwem ktore patrzy trzesie porami przed dyrekcja .
2013-08-16 08:55
Czy wiesz już coś o warunkach u nich ? Ja również mam rozmowę i ciekawi mnie co proponują
E. 2013-08-19 21:47
Nie polecam, wyzysk, kiepskie warunki, zaiwania sie za najpodlejsze grosze, jeszcze uslyszysz ze nic nie robisz. Socjal? Aha...
zlikwidowana 2013-10-10 19:17
a do nas wpadł i bez skrupułów zlikwidował w białych rękawiczkach. 25 osób bez pracy a 1/3 ok 60-tki.Gratuluję dobrego samopoczucia i życzę stu lat u jego boku.
bodzio 2014-03-31 09:53
tym bardziej, że ich strona internetowa jest nieustannie aktualizowana o nowinki ze świata porcelany :)
Urke 2014-04-02 17:46
Nie rozumiem tylko, czemu witeks na stronie pisze, że sa na rynku od ponad 20 lat, a w krsie sa wpisani od 2007 roku.
Janek 2014-04-07 14:08
@Urke, tak się czasem zdarza, że np. firma najpierw działa pod inną nazwą, czy jest firma córką, nie wiem jak było z Witeks, ale to pewnie taka sytuacja.
ciekawy 2014-04-10 11:04
widzę, że Witeks ładnie się rozrósł od mojego ostatniego kontaktu z nimi. Mają już sklepy prawie w całej polsce
dudko 2014-04-15 18:23
dobrze, może w końcu będziemy mieli jakąś znaną markę nie tylko w Polsce, bo szybkość rozwoju naprawdę na duży plus
kelemen 2014-04-18 14:19
sprawdzałem na innych stronach i pomimo że jedna Pani narzekała na cenę ich produktów, to inni klienci byli ...wprost zachwyceni
mikołaj 2014-04-23 18:31
Dobra, Witeks produkty i usługi może mieć dobre, ale napiszcie jak możecie pare słów o pracy u nich.
garry 2014-04-27 17:18
Właśnie, bo szukam obecnie pracy, niby poczytałem o nich i nie wydaja się być źli, ale jak jest naprawdę i jak traktują pracowników?
waka 2014-05-29 19:28
Dla mnie z wierzchu witeks nie wygląd na złą firme, klienci sa zadowoleni z porcelany, ale niestety jak sie pracuje nie wiem, może ktos inny pomoże.
bronek 2014-11-16 02:43
każdy albo ostatnimi czasy zadaje pytania albo pisze o firmie dość powierzchownie. Ja osobiście ciekawy jestem przede wszystkim opinii pracowników , którzy tu obecnie są zatrudnienie. Szkoda , że tacy co raz rzadziej tutaj wpadają. Może z Waszą pomocą uda się kogoś zaciągnąć do podsunięcia kilku informacji o Witeksie
Art 2014-12-01 00:11
Praca nie jest zła, aczkolwiek dużo fizycznej robocizny. Pensje w granicy 1300 podstawy plus premie od utargu salonu. Klientów nie ma duzo w ciagu dnia mimo to robota zawsze wre. Przestaw, przynies, wynies, a i tak przyjedzie ktos z gory i stwierdzi ze jest nie po jego mysli i kaze od nowa przestawiac. Przed swietami mega zapierdol. Jesli chodzi o prace "sprzedawcy" to kontakt z klientem jest 20% tego co robisz, reszta to ukladanie, sprzatanie, magazynowa robota etc.
Czy się oplaca? Kto co lubi, jesli wolisz obsluge klienta- wybierz inna firme. Jesli wolisz robic prace magazynowe- idz na magazyny, lepiej placa a tyle samo sie narobisz
yoda 2016-05-07 18:07
ja nie widzę żadnej oferty na samodzielną księgową. teraz masowo hurtem szukają ludzi na stanowisko pracy Regionalny Przedstawiciel Handlowy, chyba we wszystkich województwach. ale selekcja tez jest ostra, tio już 2 lata doświadczenia na ph trzeba robić w kosmetykach
Zostaw swoją opinię o Witeks - Modlniczka
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Witeks