Opinie o MILLANO w Przeźmierowo Wysogotowska 15

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MILLANO. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MILLANO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MILLANO w Przeźmierowo Wysogotowska 15

Zosia

Produkcja jak produkcja, ale atmosfera to jeden wielki KOSZMAR! odradzam kazdemu!! Nigdy nie bylam w pracy gdzie ludzie sa az tak zli!

Zli
@Zosia

No popatrz to istny koszmar co musiałaś tam przeżyć. Ciekawe czy byłaś równie miła dla innych jak inni? Zastanówmy się czasem sami nad sobą jacy jesteśmy a potem oceniamy innych.

Ewelina
@Zosia

A co takiego robią? W jaki sposób Cię potraktowali? Mówisz o pracownikach czy szefostwie?

Brunchilda
@Zosia

Zgadzam się,atmosfera bywa straszna.Czasem chce się zaplakac.

Urszula
@Brunchilda

To co się tam takiego dzieje że taka straszna ta atmosfera?

Ten na zleceniu
@Urszula

Co się dzieje ? Operatorzy siedzą wygodnie przy stoliku, przy sprzątaniu linii, rozmawiają sobie, cieszą się, chodzą na papierosy a HR zasuwa ze ścierkami, wodą i mopem.( Dostanie tam umowy o pracę w momencie, kiedy jest ogrom pracowników z Ukrainy, którzy się będą godzić na umowę zlecenie, graniczy chyba z cudem( Ci etatowi doskonale wiedzą, że mogą sobie pozwolić na wszystko, wobec pracowników zatrudnionych przez agencję, to znaczy nie rzadko takiemu pracownikowi, który ma umowę o pracę, chce się udać do szatni, bądź do łazienki i płakać, głównie przez panie w białych czepkach, mające po 40-60 lat, które nierzadko potrafią rzucać chamskie słowa w stronę pracowników przez agencję, typu "jak możesz tego nie wiedzieć, przecież to proste, czy ty serio jesteś nie ogarnięty a może ty się do tej pracy wgl nie nadajesz" Sam kiedyś miałem taką sytuację na początku swojej przygody. Ciężko jest nie dać się sprowokować takiej pani, więc kiedy próbujesz odpowiedzieć używając w miarę normalnych tekstów , tzn odbić piłeczkę atmosfera potrafi zrobić się gorąca a w konsekwencji pani, która ma umowę o pracę, chętnie pójdzie do kierownika się "poskarżyć" oczywiście bardzo wysokie prawdopodobieństwo jest, że osoba kierująca pracownikami , uzna skargę pracownika etatowego za słuszną, co w konsekwencji raczej zakończy się niemałym mandatem dla pracownika zatrudnionego na zasadzie umowy zlecenia

Jakub
@Ten na zleceniu

Mandat za coś takiego? Ten kraj już chyba niczym mnie nie zaskoczy. BTW ten "niemały" mandat to ile wynosi tak dokładnie?

alice
@Brunchilda

Jak tak strasznie proponuje zatrudnić się w poznaniu unilever bądź berry na produkcji lepiej płacą niż w milano bez porównania .

Ten na zleceniu
@Jakub

100,200 czasem nawet 300 zł

Magdalena
@Ten na zleceniu

Aha? No to ciekawa jestem jak oni oceniają wysokość tego. Skoro ktoś faktycznie wspomniane 300 dostał to za co konkretnie?

Z-z

Praca lekka, atmosfera ok. Pracuję w tej firmie przez agencję HR. Jasne zasady współpracy. Polecam.

Mewa
@Z-z

No jak się jest na w3 i no się chodzi tylko na 2 lub na 1 zmiane no to może i lekko jest Ale sobie spójrz inne wydziały w4 (zależy jaką maszyna) a na w5 totalna masakra

Nc
@Z-z

Ile Ci zapłacili za napisanie pozytywnej opinii na temat pracy w tym czymś ?

Pimpus
@Z-z

To zależy, na jakie się stanowisko trafi,nie zawsze jest lekko

Dorota
@Z-z

na jakiej zmianie pracujesz? czy agencja ktora cie rekrutowala pobierala jakas kase za zalatwienie tej pracy?

Lakomcia

Nie zawsze

HR

Dlaczego pracownicy etatowi , mechanicy i pewnie też kierownicy chodzą do warsztatu mechaników i razem palą papierosy mimo , że jest zakaz ? Byłem świadkiem nieraz jak unosił się zapach dymu papierosowego , mimo , że zakaz obowiązuje tylko teoretycznie ? Widze też nieraz sytuację gdy etatowe wyręczają się dziewczynami z Ukrainy by zamiataly podłogi a same dalej siedzialy i rozmawiały z koleżankami przy stoliku siedząc wygodnie na krześle.. Wykorzystywanie HR pełną parą , najlepiej chyba podać jeszcze kawę do stołu. A HR niech (usunięte przez administratora)

Jacek
@HR

Hallo hallo ale mowa o jakim warsztacie

Edyta
@HR

Ale to może następnym razem zwrócić im uwagę o palenie papierosów albo o to ze siedzą i nic nie robią, nie uważasz? Bo ciekawe czy one są na tym forum i to przeczytają

HR
@Jacek

Widziałem nieraz jak pewien kierownik chodzi tam palić na wysogotowskiej. Niestety nie będę pisał imienia nazwiska, gdyż za pisanie imion nazwisk grozi odpowiedzialność karna , rodo. Jakby HR chciał sobie tam zapalić to dostał by mandat i pewnie by wyleciał z pracy...

Nicku

Tak tak właśnie tak

Sara

To prawda prosimy o zmianę agencji pracy ta firma jest straszna zawsze mają jakieś problemy nigdy nie idzie się z nimi dogadać. Panie w HR są nie miłe i strasznie aroganckie.

Jp

Na Olszynowej być może tak jest , na Wysogotowskiej często Ukraińcy z własnej woli chodzą na dwunastki gdyż chcą więcej pieniędzy zarobić , ludzie naprawdę zapominają , że kasa to nie wszystko , że jest też rodzina , że człowiek potrzebuje czas na odpoczynek. Panie etatowe jeszcze non stop psioczą latają na fajki , popijają kawę i narzekają zazdroszczą "my możemy , bo mamy mniejsza stawkę niż HR" Serio ? Dodatki , udogodnienia , benifety , lepsze traktowanie to mało w porównaniu z tym , że HR dostanie te 300-400 zł więcej na koncie ? Trzeba przy tym pamiętać , że nie każdy HR jest młody i dużo z nich zarabia nawet mniej a nawet tyle może samo co etatowy.

Animowy
@Jp

Jak się etatowym nie podoba to niech (usunięte przez administratora) się zwolnią i niech za.... Jak HR, bo nie oszukujemy się HR więcej robią niż etatowe

Asia

Agencja pracy nikogo do niczego nie zmusza, powiem więcej: praca na 12-tki wpływa niekorzystnie na organizację pracy wydziałów, jednak większość osób z Ukrainy bardzo chce pracować w tym systemie. Niektórzy nie rozumieją dlaczego wprowadzone są limity godzinowe , bo chcieliby po prostu zarobić jak najwięcej, często ze szkodą nawet dla własnego zdrowia. Aby utrzymać poziom realizacji zamówień jesteśmy zmuszenie iść na rękę również oczekiwaniom pracownikom z Ukrainy. Oczywiście w limitach prawa i rozsądku.

Hp
@Animowy

Chyba wiecznie siedzą i się kręcą na krzesłach. Powinien być zakaz pracy po 12h codziennie, ponieważ nic im się nie chce. Tylko ziewają i odliczają godziny. O wszystko trzeba wołać i powtarzać kilka razy.

Kkkk
@Hp

Kolega pokazywał mi zdjęcie pani kierownik muszę przyznać że atrakcyjna kobieta może kiedyś przyjdę tam pracowac

Ifri
@Kkkk

Szału kierowniczka nie robi. Jedna brygadzista na W5 niezła.

Siergiej
@Ifri

Chyba ślepy jesteś...która ci się podoba?

Ziomek
@Kkkk

Skąd jest ta pani kierownik i jakie zdjęcia ci kolega pokazał

Tomm
@Siergiej

A ile macie tam tych kierowniczek

Ifri
@Siergiej

Obecna brygadzistka z popołudniówki. Fajna jest.

@
@Animowy

Macie więcej płacone to musicie więcej pracować Etatowi mają więcej obowiązków i odpowiedzialność Niestety ale z HR też muszą się męczyć …

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MILLANO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Maska

Chcę poruszyć sprawę maseczkę.. Wiadomo że nie musimy ich nosić nigdzie poza przychodniami. Ale w Millano nadal obowiązuje nakaz noszenia maseczk. Ok pracodawca tak może zarządzić . Tylko ja lubię widzieć we wszystkim sens. Wszyscy pracujący tam ludzie już w szatni maski wyrzucają. Ci sami ludzie jadą autobusami, tramwajami już bez masek (w autobusie o 14. Człowiek na człowueku) Jaki ma sens noszenie tych masek w firmie?

Kaska
@Maska

Maska, zdecydowanie masz racje, noszenie maseczek, jak nie ma takiej koniecznosci jest nadgorliwoscia, a wiemy do czego ona prowadzi

Buba

Zrezygnowałam nie dawno, pracowałam tam prawie rok, jak dla studenta stawka fajna, trzeba się przyzwyczaić do chamskich etatowych, ale są tam tez bardzo miłe Panie, które rozumieją ze nie musisz od razu wszystkiego ogarniać. Największy problem miałam natomiast z samym biurem HR, Pani, u której wpisujemy się na grafik (każdy HR wie o kim mówię) jest niekompetentna. Odpisuje tak jak ma kaprys, często odwoływane zmiany nie wiadomo z jakiego powodu, dziwne smsy z pretensjami, wymuszanie na mnie zmian pod groźbą nie przedłużenia umowy, nie możesz być chory ani źle się czuć po zmianie (miałam taka sytuacje ze po całodniowym noszeniu kartonów wysiadły mi plecy, bo na maszynie było za mało osób, cały czas brakuje pracowników, a owa Pani wszystkim nie przedłuża umowy bo np. napiszą jej ze w ten dzień nie mogą przyjsc bo maja zajęcia na uczelni bądź są chorzy) i chciałam odwołać następny dzień, nie ma takiej opcji lepiej żebym się zajechała, pomimo ze wysłałam zwolnienie od lekarza dalej były pretensje. Jesteśmy przyjmowani na umowę dla studentów (również studenci dzienni) natomiast to ze mamy zajęcia na uczelni, egzaminy nie jest respektowane, masz przyjsc do pracy pod groźbą mandatu albo nie przedłużenia umowy.

Całą dobę
@Buba

Sama prawda

????????

Potencjalnie potencjał mi się wypala, coś mówią obiecują czekam a to tylko bojkot....niewiadomo śmiać się czy płakać.

Kacka

Cześć wszystkim, czy ta nowa koordynatorka to jakiś żart? Jeszcze chwila i będzie nam zaglądać do majtek. Pani N myśli, że jest kierowniczką i można wpisać mandat za cokolwiek. Prawda jest taka, że jest nikim.

Scarface

Witam. Warto iść na mechanika do tej firmy ?

Eric
@Scarface

To prawda lecą w(usunięte przez administratora) I jeszcze jaka łaska jak coś się prosi.

Xo
@Scarface

Pewnie że tak warto iść na magazyniera również mają tyle czasu wolnego że wypoczniesz

DC
@Scarface

Na mechanika warto nic nie robią.A ta brygadzista co od poniedziałku będzie na rano 06.03.22 to jakaś masakra.Nawet się chwali że dopiero pokaże Jak zostanie kierownikiem masakra jak nas traktuje.Widocznie ma za dużo czasu że pierdolami się zajmuje.

....
@DC

Daj sobie spokój z tymi bredniami.... i z tą zmiana . Odpuść, żyj dalej i daj żyć innym . Ciągle te same słowa, ten sam styl pisania Każdy wie że to jedna I ta sama osoba. Jeszcze się Tobie nie znudziło to żenujące opisywanie ?!

Jola
@DC

NADAL CI SIE TO NIE ZNUDZILO ?

Bambi
@DC

@DC dokładnie odpuść. Nie psuj życia innym, jeśli Tobie się w swoim nie powiodło. Przez takich jak Ty pisze się o Polakach jako zazdrosnych i zawistny ludziach. "Jo ni mom, Somsiod tysz nich ni mo". Więcej pokory i samorefleksji w życiu.

Magdalena
@Xo

Ty tak serio czy to sarkazm?Xd Jak można nic nie robić, złoto

Pozytywny typ
@Eric

Fakt , palą papierosy czasem widziałem z raz się zdarzyło zastałem kierownika i mechanika , obaj walili fajkami. Na szklanej platformie wyciągnięte papierosy , otwarte przy biureczku... Cały czas mówią , że jest zakaz palenia nawet Ci co palą... Nikt nic z tym nie robi , bo gdyby miałoby się coś z tym zrobić , to byłoby zrobione to już dawno temu. Pretensje do HR tu się nie pali ze strony tych co sami palą... Przecież to jest bez sensu

IZA

CHciałabym się spytać jakie macie zarobki chodzi mi praca na 3 zmiany bez weekendów.Zwykły pracownik na produkcji .

Oliwia
@IZA

Najniższa krajowa praktycznie bez week, a teraz ich nie ma

IZA
@Oliwia

CZyli z 2 tys zł netto wychodzi bez nadgodzin.

najniższa płaca: 2650 na próbnym, potem podwyżka

Oliwia

Ale brutto

pracownica milano
@Oliwia

No tak brutto ja pracuje i mam bez nadgodzin 2200zł netto na 3 zmiany.

iza
@Asia

To to jest bardzo mało pieniędzy masakra ludzie już nie chcą pracować za 2500zł netto a co dopiero za brutto 2650.To jak ktoś sam się utrzymuje to bieda.

roma
@Asia

To jest bardzo mało pieniędzy to się dziwie ze macie ludzi do pracy bo za 2500zł netto już nie chcą podejmować pracy ludzie a wy za 2650zł brutto smiech na sali wyzysk i nic więcej.

liwa
@Oliwia

A czy co roku macie podwyżki tzw inflacyjna podwyżka jak w innych zakładach.

Widlak
@iza

Minimalna place 2700zl ustalil rzad i tyle daja

IKA
@Widlak

ALE BRUTTO WIĘKSZOŚĆ FIRM NP KIMBAL DAJE TO NA RĘKĘ NA 3 ZM .

Polak
@IZA

Mam pytanie dlaczego do czekolady gorzkiej "luxima" 100g. 70% dodaje się coś podobnego do piasku lub drobiny szkła. Zwolnić tych co zadecydowali o produkcji takich czekolad, i to szybko. Wiecej nie kupię takiej czekolady z piaskiem.

pan samochód
@Polak

jaki piasek jakie szkło tak się składa że pracuje przy tym i jest to totalna bzdura co jest wypisywane Luximo to jedna z lepszych czekolad i proces produkcyjny jest ściśle kontrolowany jak ma pan/pani dowody to proszę to udokumentować a nie rzucać beznadziejne i bezpodstawne oskarżenia

Ktośktotupracuje
@IZA

2100 netto na dzień dobry, 3 zmiany zatrudnienie bezpośrednio w fabryce.

xxx

Chciałam przyjść tam do pracy, ale po komentarzach odechciewa się..

Vaiana

Ci od " BHP " czyt. Brzoza & Nowa są tacy douczeni, że jeszcze pilnują czy ludzie wysiadają z autobusów w szmatach ... Nie macie co robić tylko jeszcze ludzi straszyć?! Śmiechu warte. Ludzie pracują po 8 h i jeszcze sprawdzacie ich czy jeżdżą w autobusach?! Jesteście poważni jedna z drugim? Po jaką cholere ludzie się szczepili i mimo to nadal muszą nosić kagańce, które tylko szkodzą a nic pożytecznego nie wnoszą ?! Skoro jesteście tak zaangażowani to może góry zacznijcie pilnować, są równi i równiejsi rozumiem? Ten zakład to cyrk na kółkach. Panuje obecnie grypa ale parobki i tak przypiszą Ci (usunięte przez administratora) Cofnijcie się do szkoły albo dalej edukujcie ale nie z telewizji moi drodzy.

@Vaiana

Dziwi mnie takie stanowisko. Są przepisy dotyczące Covid i wszyscy jesteśmy zobowiązani ich przestrzegać. Cyrk na kółkach,serio? A może jednak dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników? Obawiam się, że gdyby Pani ciężko zachorowała, to pierwsza napisałaby Pani, że to wszystko przez to, że nikt nie sprawdzał, czy pracownicy noszą maseczki...Proszę się nad tym zastanowić. Pozdrawiam, Joanna Komorowska

Jp

Czymś nie do przyjęcia jest zmuszanie pracownika do pracy w Święto Trzech Króli - etatowym chociaż są płacone setki , ludzie z HR otrzymają stawkę jak za zwykły dzień a dzień 6 stycznia jest dniem ustawowo wolnym. Dlaczego firma stosuje takie praktyki...

Tutaj można napisać bardzo dużo Ale jaki sens jak nic się nie zmieni ?

Giga
@…

Masz rację nikt nic nie zmieni tyle razy każdy interweniował i nic ale karma wraca wcześniej czy później aż strach iść do pracy na popo po świętach patrzeć jaki będzie miała dzień dobry czy zły eks brygadzistka wszechwiedząca tylko zajmuje się innymi

Filip

Pracowałem tutaj dwa lata, bardzo chciałbym pozdrowić całą zmianę Pani Iwony. Atmosfera była w miarę ok gdyby nie kilka osób które bardzo starały się ją popsuć. Serdecznie nie pozdrawiam Pani Magdy, która uwielbiała zrównywać z ziemią nowych pracowników jak i skarżyć się na tych pomocnych (nie ma to jak szukać problemów tam gdzie ich nie ma). Chodzą pogłoski, że w końcu znalazła kijek który ją w jej życiu uszczęśliwi i tego jej życzę, może w końcu będzie normalna. Pan kierownik mega osoba pozdrawiam i życzę samych sukcesów. Pani Iwona faworyzuje tylko ulubione osoby, reszta to gorszy sort. Radziłbym też lepiej nadzorować pracę Panny Iryny, która nie specjalnie sprawuje się na swoim stanowisku, a jej emaile z HR kryją bardzo dużo ciekawostek, które niekoniecznie zezwalałyby jej na dalszą współpracę. Wszystkim pozostałym życzę miłej atmosfery w pracy i wesołych świąt - bo to już za chwilę. NAJWIĘKSZE POZDROWIENIA DLA PANI ULI, bez której każdy dzień pracy w Millano byłby zwykłym szarym dniem, właśnie takich osób na tym świecie potrzeba :)

Natka
@Filip

Ooo tak, Pani Magdy chyba nikt nie będzie dobrze wspominał..

Tedi
@Natka

O niee, tylko nie Pani Magda. Jej chyba czegoś w życiu brakuje. Współczuje sobie i innym, którzy też muszą z nią pracować. Ostatnia sesja w czerwcu i mam nadzieję, że już nigdy nikt nie będzie tak mną pomiatał..

anonimowo
@Tedi

Piszę anonimowo, bo się trochę boję, atmosfera nie jest zbyt miła. Pracuje tutaj od niedawna, a wymieniana tutaj Pani Magda krzyczała na mnie w pierwsze dni mojej pracy. Przecież wystarczy wytłumaczyć co jak powinno się robić, a nie odrazu krzyczeć: czy Ty nic nie potrafisz?? To naprawdę zniechęca do pracy w tej firmie. Nie chcę oczywiście wrzucać wszystkich do jednego worka, bo jest tutaj również sporo innych etatowych, które są miłe i na nikogo nie krzyczą. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś to zmieni. P.S. Do zobaczenia w poniedziałek :)

Johny

Właśnie zjadłem całą czekoladę gorzką z nadzieniem miętowym na raz ! Robicie pyszne wyroby :)

Czerwony czepek

Ludzie! Dlaczego te Panie w białych czy fioletowych czepkach tak źle traktują nas pracowników z agencji? Po pierwszym dniu pracy chciało mi się płakać. Nikt nic nie chciał wytłumaczyć, a Panie cały czas krzyczały. Kiedy poszłam zgłosić problem do brygadzistki, ona nie zareagowała.

Czasami tak, czasami nie
@Czerwony czepek

Musiałaś źle trafić "Czerwony". Z mojego doświadczenia wynika, że nie wszystkie te Panie są złe. Zdarzają się bardzo miłe i przyjazne. I jeśli rzeczywiście przyszłaś do tej pracy - pracować, to nawet znajdą krzesło, żebyś mogła na chwilę usiąść. A krzesła w tej firmie to towar deficytowy i bardzo pożądany.

Lilia
@Czerwony czepek

Bo brygadzistka trzymie sztamę (usunięte przez administratora)Brygadzistka nam każe robić rzeczy które do nas nie należą i nawet od nas wyciąga informacje o chłopaku z Ukrainy który jest na zmianie u kierownika (usunięte przez administratora).Niech ona zajmie się sobą bo ideałem nie jest tylko samymi (usunięte przez administratora)się zajmuje. zapamiętaj że do Ciebie należą obowiązki brygadzistki a nie do nas HR.szok jak mamy chodzić na tą zmianę.....

Giga
@Lilia

Nikt nawet się nie pochwali że ta brygadzistka z popo pozwala swoim ludziom chodzić na dach na papierosy.Sama z nimi chodzi ona myśli że my czerwone czepki nic nie widzimy.

Dorotka
@Czerwony czepek

Jasny gwint! Czytam te wpisy i się zastanawiam, co to za świat...? Po co Wy chodzicie do pracy? Na pierdoły? Szukać przyjaciół? Czy może szukać wrogów? Masakra... Czy w tym kraju wszędzie tak jest? Może się zatrudnię do tej firmy i wreszcie będzie ktoś, kto się zajmie tymi pseudo palantami, którym się wydaje, że maja tam zarządzać potencjałem ludzkim...Oj słabo!

Jessica
@Dorotka

Co to za komentarz ? "Ktoś kto się zajmie tymi palantami " Co Ty kobieto piszesz ?! Przerażające

Mandatami za brak maseczki prawidłowo założonej sypią jak z rękawa... Etatowym o wiele niższy niż pracownikom z HR

Czy na wysogotowskiej można palić na terenie firmy ? Czy jeśli robią to etatowi to czy HR też mogą ?

Nie można.

Marchewka

Pracowalam wczesniej juz na produkcjach ale tak zlej atmosfery wsrod pracownikow to nigdzie nie bylo. O tych kobietach moznaby ksiazke napisac. Bylam na zmianie gdzie rzadzacymi we fioletowych czapkach byla Karina i Ewa. Co te kobiety maja w glowach to ja nie wiem. Pomiatanie czlowiekiem, krzyczenie na porzadka dziennym. Kto ich wybral na operatorki to ja nie wiem ale żeby dobrze zgrac zespół trzeba miec wiedze na temat zarzadzania a nie jak w przypadku tych Pan rzadzenia drugim czlowiekiem i troche empatii. Bo dobry zespol to taki który potrafi ze soba wspolpracowac, nie ma gorszych i lepszych drogie Panie.

Jolanta
@Marchewka

Następnym razem, jeśli możesz, nie używaj tu danych osobowych - nie jest to raczej zgodne z Chyba wszyscy wiemy, że dobra atmosfera ma ogromny wpływ na jakość naszej pracy. Dlatego przykro się czyta tego typu opinie. Ale jeszcze chciałabym wiedzieć, jak przedstawia się tam kwestia zarobków. Czy w jakimś stopniu rekompensują one te inne braki?

Rockangel
@Marchewka

O tak Pani Karina traktuje HR jak popychadła ,jest strasznie nie mila i chamska. pomiata pracownikiem.

Alopa
@Rockangel

Ludzie weźcie się ogarnijcię nie jesteśmy w przedszkolu. A ta pani jest najlepsza operatorka. To co piszesz tutaj to klamstwa wyssane z palca. Może czasem warto pomyśleć co się pisze myślenie nie boli.

Wiki
@Marchewka

Jedna z drugą niech wezmą się do pracy a nie obgadują.I szum robią wokół siebie dużo jest jedna osoba co wszystko wie . siedzi na maszynach i tylko obserwuje i pierdolami zajmuje się.Ze pani nie wstyd jest tylko wszystko chce wiedzieć.po co to jeszcze trochę i na emeryturę pójdziesz.ciapci

Niji
@Wiki

Hejka wiem o kogo chodzi ta pani starsza i jej kolega pakowacz.Oni najwięcej szumu robią.A on krzyczy na innych a na nas studentów to lepiej nie mówić, jakich słów używa.niech sam się weźmie do pracy,a nie po całej hali lata i pierdolami się zajmuje tego to nikt nie widzi co on wyprawia (usunięte przez administratora)

Wiki
@Niji

W 100% zgadzam się z tą opinią.Zawsze wszędzie we dwoje tylko latają po hali o pierdolami się zajmują pani starsza i Patr.k kolega z W5

Hjg
@Wiki

Weź się do roboty dziewczyno albo zajmij tym co masz w domu.

Polak
@Marchewka

Ja tylko napiszę na temat czekolady gorzkiej 70 % Luxima 100 g. Projektant tej czekolady i ten, który dopuścił do jej produkcji powinni być dyscyplinarnie zwolnieni z pracy. Już więcej tej czekolady nie kupię. Dodano do niej chyba piasek drobny lub drobiny szkła, ponieważ tak się czuje w ustach. Po jasną (usunięte przez administratora) dodajecie takie dodatki, których na pewno nikt nie znosi.

@Marchewka

Nic się nie zmieniło , nadal robią to samo uważając się za pępek świata. A wczoraj sam zostałem poszkodowany przez jedną z tych operatorek , gdy powiedziałem " Proszę na mnie nie krzyczeć i głosu nie podnosić..." To poszły do przełożonych twierdząc , że ja pyskuje.

Graża
@Marchewka

Dokładnie tak dobrze mówisz marchewka zgadzam się z toba w 100 proc masz słuszna racje

Zostaw merytoryczną opinię o MILLANO - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w MILLANO?

Zobacz opinie na temat firmy MILLANO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MILLANO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 10 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MILLANO