Opinie o MILLANO w Przeźmierowo Wysogotowska 15

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MILLANO. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MILLANO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MILLANO w Przeźmierowo Wysogotowska 15

kiel

2300 brutto podstawa plus premie

krys

To zależy w jakim obszarze pracujesz. W Sieciach jest nowy kierownik, więc trudno powiedzieć jak będzie. Wynagrodzenie ściśle zależne od wyników. Podstawa raczej nie powala. Generalnie praca na lata, bo firma stabilna itd. Ja nie narzekam, a jestem u nich od 3 lat.

lol
@krys

Mozna przeciez jawnie napisac jakie sa mniej więcej zarobki to nie żadna tajemnica firmowa czy tez nagadywanie, po to jest ten portal by takie rzeczy pisać.Jeszcze raz pytam i proszę o odpowiedz...jaka jest podstawa jako ph do spraw sieci, jakie auto dostaje ph,czy można uzytkowac prywatnie,ile mniej więcej można zarobić na zadania.Jaka jest atmosfera firmie.Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi.

Zamykajcie te (usunięte przez administratora) MILLANO bo wirus panuje

olej

Witam, chcialbym sie dowiedziec na temat pracy w owej firmie na stanowikisku przedstawiciela handlowego ,jaka podstawa netto? jaka prowizja? jakie auto firmowe oraz jaka atmosfera? Bardzo proszę o uczciwe i rzetelne odpowiedzi. Pozdrawiam.

lost

Rozumiem , ze tu jest desperacja ludzi niz obiektywne konkretne odpowiedzi na pytania , masakra . Jeszcze raz, bardzo proszę o informacje na temat pracy w tej firmie jako przedstawiciel handlowy ds. sieci, jaka podstawa? jaka kwota za zadania? jaki samochod firmowy oraz jaka atmosfera?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MILLANO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pan Zdzichol..

Jak jesteś nierobem ...brudasem.. Aplikuj.. Firma szuka takich ludzi.. Największy nie rób na W-4.. Awansował z operatora na .....mechanika.. ..1000 zł.podwyżki..

DN
@Pan Zdzichol..

No właśnie trzeba było się uczyć. Żal mi takich ludzi jak Pan czy Pani, ktokolwiek to napisał :-) w dzisiejszym świecie brak jaj to podstawa ???? życzę więcej odwagi aby móc to powiedzieć komuś prosto w twarz a nie hejtować w sieci. Nie pozdrawiam :-)

Johny

ROK TEMU MIAŁEM 3200 NA RĘKĘ TERAZ 2400 DKACZEGO? NIEWIEM ALE JA NIE ODCZULEM 1500 WIĘC Z CZYM. DO LUDZI CZŁOWIEKU

Pan Zdzichol
@DN

No właśnie........trzeba było się uczyć... ...i czego się nauczyłaś.. Zdania... Mam (usunięte przez administratora)

An

Jeżeli kierownicy obiecują co innego a robią co innego to się nie dziwię że wrócił na operatora

Masakra

Produkcja na olszynowej jest totalnym dnem. W pierwszych dniach pracy byłam pomiatana, poniższa przez etatowe. Najgorzej jak trafisz na "jedynkę" w czasie audytu i nawet bez niego. Podkręcaja tak maszynę, że nie jesteś w stanie wyrobić z parkowaniem, a jeszcze musisz znaleźć czas na pieczątki. Wszędzie trzeba biegać. Krzesła zostają czasem zabieranie przez etatowe, bo masz z oparciem, którego one nie mają. Brygadzistka Dorota jak ma zły dzień to przeklina i czasem potrafi cię szarpać. W3 nie jest lepsze... Najgorsza brygadzistka Kasia, która pojawia się znikąd i ma strasznie chamskie teksty. Do pracy to przychodziłam z bólem. Kamery na stołówce, które są niezgodne z prawem oraz powodują dyskomfort. Dużo zakazów mało przywilejów. Praca nie jest aż tak ciężka jak ludzie, którzy wprowadzają haos. Powinni zrobić porządek z toksycznymi osobami, a przede wszystkim osoby na wyższych stanowiskach powinni mieć jakieś szkolenia dotyczące pracy z ludźmi albo wylot, bo tak się nie da pracować.

Dog
@Masakra

Kasia nigdy nie miała szacunku do ludzi nigdy nie ogarniała pamiętam jak na nockach zawsze spala. A teraz wielce rozczarowana ludźmi bo jej faceta z Ukrainy zwolnili. A on nic nie robił tylko nią się zastawial. A inny musiał za niego odpiera.... ć robotę. Weź się kobieto do pracy a nie zachowujesz się gorzej niż w wojsku. A te jej Minki jakie robi ogarnij się a nie wszystkim teraz pokazujesz swoje szpony.

@Masakra

Dokładnie tam tak jest i to jest mega przykre...

Toja

Popieram.

Zdecydowanie nikomu nie polecam tej pracy. Brygadzistki traktują HR-ów, jak niewolników. Brak instruktaży stanowiskowych, pretensje, że się czegoś nie potrafi. Pytając osobę wyższa stopniem o coś czego nie wiemy, dostajemy tylko ochrzan, że czegoś nie wiemy. Przełożone myślą, że są niewiadomo kim. Wszystkiego nie wolno, za wszystko można dostać karę pieniężną. Brak jakichkolwiek praw pracownika, tylko wymagania. Koszmarna atmosfera pracy sprawiająca, że człowiek tylko liczy ile czasu zostało mu do wyjścia. Straszny bałagan oraz totalny brak organizacji. Firma stawia na jak największy wyzysk pracownika. Moja ocena 0/10. Aż trudno uwierzyć, że w XXI wieku, taka firma wciąż funkcjonuje.

@Anonim

Utożsamiam się z tym komentarzem, bo miałem podobnie.

Crx
@Anonim

Praca po 8 godzin to przeżytek i nawet jak jest dobra atmosfera to liczy się minuty do wychodzenia. To jest za dużo! Nalezy skrócić zmiany do maksymalnie 6 godzin przy tzw pełnym wymiarze i będzie dobrze.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w MILLANO?

Asia

To zależy od wielu aspektów. Przede wszystkim od grona współpracowników i przełożonego. Ja nie narzekam, a nawet sobie atmosferę chwalę, ale wiem, że są działy, gdzie atmosfera bywa napięta. Firma generalnie całkiem przyjazna.

Użytkownik

Praca w Millano jest "w miarę do przeżycia" tylko i wyłącznie na krótki dystans, natomiast jeśli chce ktoś iść tam na dłużej niż od 4 do 6 miesięcy to odradzam. Nawet tamtejsze zarobki nie są w stanie zrekompensować przede wszystkim atmosfery jaka tam panuje.... We wcześniejszym komentarzu Pani Aleksandry była taka wzmianka: " w millano mają silnie rozbudowaną hierarchię, jeśli jesteś hr to należysz do najniższej kasty" i dosłownie tam się tak czułem. Jak ktoś ma czerwony czepek, to nie jest łatwo, bo nieco starsze (głownie etatowe) osoby nauczyły się znacznie wykorzystywać pracowników z agencji. Nie mówię tutaj o wszystkich, bo poznałem też tam osoby, które były sympatyczne, ale niektórzy (i to niestety większość) powodowali, że nie raz widziałem niejedną dziewczynę, która biegła do toalety ze łzami w oczach po mega ohydnych odzywkach i komentarzach pań etatowych. Niejednokrotnie jest tam kocioł organizacyjny, wyzysk i dużo zamieszania. Jednym słowem: millano chce zatrudniać pracowników, którzy najlepiej pracowaliby po 12h dziennie i to 7/7, natomiast mało jest osób będących nieco wyżej w tej "hierarchii", które w pracownikach widziało osoby, które też mają swoje potrzeby. Nie jesteśmy maszynami, tylko ludźmi i niektórzy nie chcieli, nie potrafili (lub było uzależnione to od ich własnego widzi mi się) tego dostrzec...

Jakie są zarobki na produkcji na start? Np operator maszyn

Asia
@Zainteresowany

3700 +premia na próbnym

@Zainteresowany

5000 brutto plus premie i z weekendami (wszystkimi) około 8000 na rękę możesz zarobić.

operatorka
@Adam

Tak jasne gdyby tak było to chyba by się bili o tą tutaj pracę ja jestem operatorem wylewam czekolade obsługuję tą maszyne i zarabiam 3 tys zł netto bez nadgodzin a ze sb 4 tys zł netto wiec nie wiem gdzie te 5 koła netto.Milano płaci grosze.

Aleksandra

Przykre jest to że pracownicy w milano maja silnie rozbudowana hierarchie jeśli jesteś hr to należysz do najniższej kasty każdy może traktować Cię z góry zarówno jak pracowniczki etatowe tak i mechanicy którym ciężko jest powiedzieć przepraszam tylko popychają cię (usunięte przez administratora) bo im stoisz na drodze... A na odbiorze wielcy Operatorzy którzy tylko siedzą i piją kawę całymi dniami albo siedzą w telefonach i nic nie robią potrafią tylko wyzywać i mówić „weź tu posprzątaj bo (usunięte przez administratora) jest a nie tylko siedzisz” gdyby to tylko jeszcze była moja wina...

Xxx
@Aleksandra

Witam czy moge prosic numer telefonu pod którym mogłabym się pytać o pracę. Z góry dziekuje

Jakie są wasze odczucia w sprawie operatorem? Dobrze/źle się współpracuje z którą dobrze się pracuje podzielcie się opiniami

kolo
@56

Najpierw zadaj pytanie poprawnie w języku polskim, bo nie wiadomo o co Ci chodzi.

A

Praca nie jest ciężka natomiast atmosfera tragedia. Kobiety które tam dłużej pracują mają o sobie lepsze mniemanie i pokazują to na kazdym kroku. Zero życzliwości ale to chyba wynika z braku kultury tych Pan. Walka w kuchni o miejsce albo wczesniejsza rezerwacja jak w jakiejs restauracji codziennie mnie bawiły. Pani brygadzistka Dorota chodzi po hali i obgaduje każdego w tym Adama ktorego sie boi i jak jest na rannej zmianie to omija go szerokim łukiem. Potrafi na drugiego człowieka przeklinac albo szarpac za ramie. Wynagrodzenie niskie. Praca malo satysfakcjonująca i brak normalnych ludzi ????zeby tam się cos zmienilo trzeba by zwolnic kobiety ktore tam za długo pracuja i ustawiaja w niemily sposob nowe osoby i wprowadzic jakis system wprowadzenia nowej osoby. Dziwię się ze mlode osoby tam pracuja. Zero ambicji albo czuja sie lepiej jak jakas nowa osoba moga rzadzic ????i to podbudowuje ich ego

Jach
@A

Zgadzam sie z Toba. Stara panna z Poznania, dorotka i jej przyjacioleczki mysla ze millano nalezy do nich i chyba dlatego tak sie emocjonuja ta robota

JOHNY

Praca do poprawy DLA KIEROWNIKÓW I KIERUJĄCYCH ZMIANAMI szczególnie na W-6 TOTALNA ZLA RETRO ORGANIZAZJA PS ZMIANA DOTYCZY TEŻ DLA (DYREKTORA) CAŁEJ FIRMY czyli dla Pana ANDRZEJA który obiecuję GRUSZKI NA WIERZBIE które są nierealne i nie do wykonania MOŻE CZAS BY KRZYSZTOF KOTAS ODDAŁ PARENASCIE AUT OSO OWYCH I CIĘŻAROWYCH Z LIZINGU I I DAŁ TE PIENIĄDZE PRACOWNIKOM FIRMY JAKO ZALEGŁE PREMIE PLIS 10 PROCENT ZA PRACĘ Z UMIEJĘTNOŚCI PRACY DLA KAŻDEGO PRACOWNIKA.

P4ul4

Możliwa jest tam praca na mniejszy wymiar etatu? Czy firma pracuje w weekendy? Ogólnie polecacie dla młodej osoby która jeszcze się uczy/studiuje?

Wiecie czy w MILLANO szukają chętnych na staż?

Szukają ;)

Basia

Na staż? hahah a co ty tam chcesz robić na stażu?

Pipi
@Basia

Papierosy palić na myjce tak jak robią to etatowe za myjką palą. Widzą u innych wszystko a u siebie nie widzą chodzą tylko jedne i te same osoby i brygadzistki o tym b. Dobrze wiedzą. Wielce uczą się na operatoki a co godzinę na cmiku są. Zamiast ogarniać maszyny

kleks
@Basia

Millano to nie tylko produkcja...

Jolanta
@kleks

Opowiesz coś więcej o tym, jakie działy są w firmie? Może jest jakiś, który szczególnie polecasz. Interesuje mnie zakres obowiązków na danym stanowisku oraz możliwości rozwoju, będę wdzięczna za odpowiedź.

Patrycja

Jestem zadowolona z tej pracy. Szkoda że nie pracowałam tam dłużej i byłam na orzeczeniu niestety długo nie pracowałam bo przeszłam na macierzyński ale chętnie bym tam ponownie wróciła. Na panią kasie też nie narzekam. Fajna brygadzistka dla mnie była.

Basia

Pani Kasia czy jak jej tam mega nie miła, roszczeniowa wszystko utrudnia. Zero szacunku dla ludzi a ukraińcy traktowani sa gorzej niz niewolnicy. Praca to masakra nie miłe baby, wielkie Panie w białych czepkach hahaha żenada w tych czepkach kazdy wyglada jak (usunięte przez administratora) Jak w psychiatryku sie tam czułam z tymi głupimi ludzmi. WIELKIE PANIE KOORDYNATORKI hahaha, to tez jest smieszne, jedna jest z bialorusi i czuje sie wielce wazna. W ogole jaka patologia zeby nad Polakami stali ukraincy i bialorusini ....

xD
@Basia

Ktoś chyba za długo nie popracował na O. ;) Nie mamy niestety żadnej koordynatorki z Białorusi :(

Magazynierek

Witam Czy moze ktos powiedziec ile mniej wiecej moze zarobic pracownik magazynowy ?

Bingo
@Magazynierek

Od 2,3k wzwyż. Poza okresem wakacyjnym, możesz chodzić nawet cały miesiąc do pracy i podejść pod 4-5k razem z nadgodzinami.

Witold
@Bingo

Mam rozumieć, że w okresie wakacyjnym jest mniej pracy niż w pozostałych miesiącach? Skoro można zarobić nawet 4000-5000 zł to ciekawi mnie, ile godzin dziennie trzeba pracować, aby osiągnąć takie wynagrodzenie?

delta
@Witold

tak, po 8h ale w soboty i niedziele

Katarzyna
@delta

Stawka wydaję się być rozsądna. Możesz w takim wypadku opisać jeszcze jak konkretnie wygląda tu praca na magazynie? Czy jest to ciężka i trudna praca? A może wręcz przeciwnie, w porównaniu do innych firm pracuje się tu łatwo i przyjemnie?

Olek
@Witold

Okres wakacji to miesiące kiedy pracy jest zdecydowanie mniej. Dziennie pracujesz 8h, ale żeby zarobić te 4-4,5 k - na tym stanowisku - każda sobota i niedziela w miesiącu musi być w pracy ... ;)

Bronisław
@Olek

Czy soboty i niedziele są ekstra płatne i o ile procentowo jest wtedy wyższa stawka godzinowa? Bardzo mnie to interesuje.

Słyszałam,że HR oferuje pracę w Millano. Jakiej stawki? mogę się spodziewać na stanowisku pakowiaczki.Czy praca w sobotę i niedzielę jest obowiązkowa?

Zostaw merytoryczną opinię o MILLANO - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w MILLANO?

Zobacz opinie na temat firmy MILLANO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MILLANO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 10 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MILLANO