Opinie o MILLANO w Przeźmierowo Wysogotowska 15

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MILLANO. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MILLANO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MILLANO w Przeźmierowo Wysogotowska 15

Słyszałam,że HR oferuje pracę w Millano. Jakiej stawki? mogę się spodziewać na stanowisku pakowiaczki.Czy praca w sobotę i niedzielę jest obowiązkowa?

Zszokowana

Jest bardzo wiele nie jasności... Jak można przyjąć stanowisko nie mając określonych jasno zakresu obowiązków?!? Nie wiedząc za jakie pieniądze i na jakich warunkach?!? Szok!!! Firma robi z pracownikiem co chce a operator nie ma pojęcia co dalej tylko cały czas wymagania za grosze... Nawet pakowacz nie ma jasnych zakresów obowiązków... Jedni na drugich krzywo patrzą i ciągle pretensje nie wiadomo o co skoro to wina u "góry"... Nie ma czego zazdrościć!!! Szok i jeszcze raz szok...

ona

Czy firma oferuje pracownikom co miesieczny deputat słodyczy? Czy można przystąpić do ubezpieczenia grupowego ? Czy prowadzi dodatkowy fundusz emerytalny dla pracowników ?

Witold
@ona

Jesli chodzi o deputat słodyczy to nic nie wiem na ten temat. Z benefitów pracodawca oferuje bezpłatny dojazd z różnych kierunków, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku "wczasy pod gruszą", świadczenia świąteczne-paczki, kartę Multisport. Jeśli zdecydujesz się na złożenie CV więcej szczegółów dowiesz się od rekruterów. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/pphu-millano-sp-z-o-o,14503 masz najnowsze oferty pracy.

True
@Witold

Karta Multisport? Nie dla pracowników produkcyjnych. Kartę dostają tylko Panie i Panowie w biurach...

Witold
@True

Dobrze wiedzieć, dziękuję za sprostowanie. Jako że jesteś obeznany w sprawach firmy, może opowiesz coś więcej na jej temat? Długo tam pracujesz? Można liczyć na jakiś awans/ podwyżki wraz z rosnącym stażem pracy? Jaka panuje atmosfera wewnątrz firmy? Takie wpisy są bardzo cenne dla osób poszukujących tu zatrudnienia, warto podzielić się swoimi wrażeniami.

Edyta

MILLANO poszukuje Specjalisty ds. Eksportu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za relacje z klientami i przygotowywanie ofert handlowych dla nowych. Tutaj znajdziecie więcej informacji na ten temat: http://www.millano.com.pl/praca?jobofferid=1754978 Czy oferta wydaje się dla Was atrakcyjna? Jestem ciekawa, co o niej sądzicie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MILLANO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
Wonga34

A ja mam takie nietypowe pytanie. Daje przyklad. Święto Bożego Ciała. Dzień wolny od pracy. Dlaczego pracownicy chcą odrabiać ten dzien ? I dlaczego pracodawca zabiera dzien z urlopu za takie swieta? Pracownice chca odrabiać by nie mieć wzietego 1 dnia z puli urlopu. Przeciez to niezgodne z kodeksem pracy.

Zenia
@Wonga34

A kto Ci kazał odbierać urlop za BOŻE CIAŁO???!!! Do odpracowania jest dzień PO Bożym Ciele, głuptasie.

pik

Nie polecam tej firmy, po rozmowie rekrytacyjnej bez zgody kandydata firma kontaktuje sie z obecnym pracodawcą, przez co naraża kandydata na nieprzyjemności w obecnej pracy. Pozdrawiam dyrektora produkcji, proszę zapoznać się z kodeksem i prawem pracy, niebawem przyda sie ta wiedza.

@pik

Pik, zgodnie z prawem nikt nie może bez zgody aplikanta i specjalnego upoważnienia dzwonić do jego obecnego lub byłych pracodawców i wypytywać się i nie może zbierać informacji na jego temat. Ubiegający się o pracę musi oficjalnie wyrazić zgodę, w przypadku gdy rekruter lub dyrektor dzwoni bez zgody aplikanta za jego plecami bez jego zgody popełnia przestępstwo. Możesz wystąpić do Sądu Cywilnego - Rejonowego w miejscu działalności/głównej siedziby firmy z pozwem o odszkodowanie oraz wnioskiem o zwolnienie z kosztów sądowych. Zachecam do działania, należy eliminowac słabych rekrutów ( doświadczony rekruter nie dopuści się takiej praktyki) bądź też menedżerów nie wyznających zasad kultury biznesowej.

Dział Personalny Millano Group
@pik

Opinia nie ma nic wspólnego z prawdą. Dział HR nie stosuje podobnych praktyk. Opinie podobnej pracy szkalują dobre imię firmy. Jeśli doszło do jakiegokolwiek nieporozumienia związanego z procesem rekrutacji- proszę o kontakt bezpośredni z Działem HR Millano Group.

Jj

Drogi Zarządzie jeśli to czytasz prosze zrób coś z małą brygadzistką z w3. Jej postawa "ja jestem brygadzistką a ty małym szarym pracownikiem " wykańcza ludzi psychicznie. Ja jako hr-ka mam dość jej wyzysku. Usłyszałam ostatnio że zawsze będzie mnie brała do sprzątania, bo jestem Polką. Na zapytanie czemu tak "ty jako polka zrobisz więcej bo nie muszę ci więcej razy powtarzać niż tym tumanom z Ukrainy. Współczuje panią etatowym ,które z nią pracują dłużej niż ja (3 dni w tygodniu).

Ala
@Jj

Dobrze "gada" polać jej!

Stefan

Nie polecam. Marne zarobki jak na tę czasy w Wielkiej firmie. 3 zmiany a wyliczając pracujesz za grosze.

Pati
@Stefan

Ja mam stawke godzinowa niecale 17 zl netto, moge bez problemu ustalic sobie grafik (moge isc piec dni, ale rownie dobrze jeden), droga do i z firmy darmowym autokarem, ktora trwa jakies niecale 20 minut. Niektore panie i Ukrainki niemile, ale to juz ich problem.

Tensai95

Witam,. właśnie wróciłem z rozmowy kwalifikacyjnej, zaproponowano mi 2450 (brutto!) na pakowacza i 3100 brutto na pomocnika magazyniera co jest moim zdaniem śmieszną kwotą, benefity? tylko podstawowe takie jak premie świąteczne, wakacyjne i podstawowa opieka medyczna tak więc nic specjalnego, żadnej karty Multisport.

A ja serdecznie polecam, Panie etatowe są bardzo miłe i zawsze pomocne. Praca jest moim zdaniem lekka ale za to w takim gronie przyjemna. Większość HR zna język polski w takim stopniu, że bez problemu idzie się dogadać.

Milka

Pracowałam w Millano i na początku praca była w porządku po kilku dniach starsze pracownice(stażem) zbyt dużo wymagali odemnie byłam przenoszona z jednej maszyny na drugą po trochu nie minęły nawet 5 dni pracy a one chciały żebym wszystko umiała. (no bo przecież już tu byłaś i powinnaś umieć) tak byłam co godzinę gdzieś, nie wytłumaczyły co i jak ale problem to zawsze miały o BYLE Co....! Praca w Millano była fajna ale osoby z którymi pracowałam były nie do zniesienia :( ze względu na pracę i pieniądze które potrzebowałam to pracowałam tam nawet gdy łzy w oczach się lały bo człowiek był bez silny dawałam jakoś radę i chodziłam do tej pracy. Do dziś nie wspominam tego zakładu bardzo dobrze. Czy jest ktoś kto miał lub ma taką sytuację lub podobna w tym zakładzie i chciałby pozostawić tu swoją opinię anonimowo?

Dramat
@Milka

O to, to... Mam takie same doświadczenie. Ryczałam jak dziecko po pracy. Nigdy w życiu bym tam nie wróciła

Nikita
@Dramat

Dlatego nikomu nie polecam tego zakładu. Wręcz przeciwnie mówię jak jest naprawdę może ich zniechęca tym ale w sumie to dla ich dobra ????

Amen
@Milka

Jeszcze tacy ludzie są matko nielubiane takiego czegoś

Aga

Mam zamiar spróbować się zatrudnić.Czy ktoś może mi powiedzieć czy soboty i niedziele są często pracujące? I czy osoby palące mają możliwość na przerwie sobie zapalić? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Wiki
@Aga

Nikt nie pali zapalić możesz za bramą

Patka
@Aga

Jeżeli będziesz zatrudniona przez agencje HR to możesz sobie wybierać dzień pracy i zmianę. Akurat to jest super atutem!

@Patka

Zaciekawiła mnie możliwość wybierania sobie dnia pracy i zmiany. Napisz proszę coś więcej na ten temat. Czy zawsze preferencje pracownika są uwzględniane przy tworzeniu grafiku? Elastyczność godzin pracy jest ważna dla osób, które chcą połączyć aktywność zawodową z innymi zajęciami. Użytkownicy forum, którzy szukają zatrudnienia, z pewnością zainteresują się powyższą kwestią.

Wiki
@Wiki

Zapalić możesz na myjni

inka

W LIDLU PŁACA LEPIEJ NIZ TU TUTAJ ZAROBKI SA MARNE.

@inka

A czy jest możliwość uzyskania premii do zasadniczej pensji? Jeśli tak, to napisz proszę, jaki jest według Ciebie poziom trudności spełnienia kryteriów jej przyznania. Jest to dodatkowa motywacja dla pracowników i osoby zastanawiające się nad wysłaniem CV do MILLANO na pewno będą chciały wiedzieć, czy są na nią realne szanse.

Rozzi
@Edyta

Soboty i niedziele są dodatkowo płatne i dla chętnych. Dobra stawka za godzinę w weekendy. Premie są chociażby za frekwencję. Nie wiem jakie zarobki ma Lidl ale na pewno ciężej pracują niż w millano.

Dramat

JEDEN WIELKI DRAMAT! Pare dni na olszynowej; Spotkać Polkę tam graniczy z cudem. Spotkałam drugiego dnia koleżankę z Polski to dziękowałyśmy Bogu że na siebie wpadłyśmy. Pracują tam sami ukraińcy którzy z wielkim fochem traktują Polaków jakby to oni pracowali u nich a nie oni u nas! Baba ( inaczej sie nie da jej nazwać ) jedna z etatowych psychicznie znęca się nad nowymi z HR'ów. Pierwszego dnia słyszałam same obelgi nt. mnie i mojej pracy- wydaje mi się że jeżeli ktoś nie pracował nigdy w takiej branży TO NIE MUSI MIEĆ DOŚWIADCZENIA. Po mojej krótkiej wypowiedzi że JESTEM TU PIERWSZY DZIEŃ to Szanowna BABA powiedziała " ah, to dlatego " po czym znowu zaczęła komentować moją prace. Śmiech na sali. Co do BHP i higieny to dziwie się że tam sanepid nie wleciał. Jedyny plus to jedna z Pań kadrowych która wsparła mnie drugiego dnia i powiedziała że szkoda nerwów. Miała racje dlatego się zwolniłam tak szybko.

Okradziona

Dzisiaj miałam pierwszy dzień w tej firmie i zostałam okradziona! W szatni nie ma wystarczajaco szafek dla pracowników z agencji pracy. Dzisiaj zabrakło dla mnie i wielu innych dziewczyn. Po wysłuchaniu rady starszej pracownicy włożyłam swoj plecak do szafki, ktora byla juz zajęta przez 2 dziewczyny (oczywiście za ich zgoda) szafki nie zamknęliśmy, ze wzgledu na inny czas kończenia pracy. Buty nie zmieściły mi sie juz do szafki, więc nie mialam innego wyjscia jak tylko schowac je pod szafką. Kiedy po kilku godzinach pracy w koncu nadszedł upragniony koniec zorientowałam sie, ze moje buty zniknęły. Plecak oczywiscie rowniez został dogłębnie przeszukany do najmniejszej kieszonki. Po zgłoszeniu sprawy usłyszałam słowa, które mną wstrząsnęły, a mianowicie: niestety to sie często zdarza, bardzo nam przykro, ale nic nie mozemy zrobic. JAK NIC NIE MOZNA ZROBIC? Wedlug kodeksu pracy pracodawca ma obowiązek zapewnić pracownikowi bezpieczne warunki przechowywania jego rzeczy... Mało tego... Na spotkaniu BHP bylo mówione, ze dostaniemy szafkę, ale na czas trwania pracy, pozniej nalezaloby opróżnić szafke i udostępnić kolejnym pracownikom. Gdybym wiedziala, jak to naprawde wyglada, nie zabrałabym ze soba wartościowych rzeczy, a buty wyjelabym najgorsze z szafy... Co to za firma, ktora nie potrafi zagwarantować najwazniejszych rzeczy?! Jutro kolejny dzien... kolejny dzień bez szafki. Z pewnością juz nic wartościowego w plecaku miec nie bede, ale jaka mam pewność, ze tym razem zamiast butów, nie ukradną mi spodni... ? Ha ha... Smiech przez łzy.

Kaśka
@Okradziona

Mogłabyś sprostować. Przecież Twoje rzeczy się znalazły.

Angela

To zależy do jakiej ekipy trafisz. Bywa różnie. Ja akurat jestem zadowolona, ale różne rzeczy słyszłam.

Henry

mjanna
@Henry

Witaj, jesli zatrudniasz sie z HR-u to zadnego przygotowania nie musisz miec, wystarczy ze chcesz robic i masz sanepid ;) a co do pracy, przygotuj sie na ludzi bo praca nie jest super ciezka, pozdrawiam ;)

Asia
@Henry

Rekrutacja na pracowników produkcji trwa właściwie cały rok. Sprawdź stronę firmową.

Wedel polska

Ciekawe opinię , czy dalej jest prawdą że handlowiec na rynku Koszalińskim Rafał R. już nie pracuje ? Bo go w końcu namierzył właściciel za jego wałki na szeroką skalę i kradzieżach ? Dziwię się że tyle lat się utrzymał pomimo tylu skarg....

Olek

MILLANO ma opinię dobrego pracodawcy. Prowadzą może rekrutację?

Edyta

@Ja, może Ci być trudno znaleźć odpowiedź na tym forum - zazwyczaj pracownicy bardzo niechętnie wypowiadają się na temat zarobków na forum publicznym. Często stawki zależą od doświadczenia, stażu pracy czy nawet indywidualnych negocjacji, a poza tym zazwyczaj obejmuje je tajemnica handlowa.

Zostaw merytoryczną opinię o MILLANO - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w MILLANO?

Zobacz opinie na temat firmy MILLANO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MILLANO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 10 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MILLANO