Opinie o MILLANO w Przeźmierowo Wysogotowska 15

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MILLANO. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MILLANO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MILLANO w Przeźmierowo Wysogotowska 15

Rozzi

Ja polecam prace! Jestem zatrudniona na etat- bogaty socjal, prywatna opieka medyczna, wczasowe iitd. Nie zauważyłam mobbingu w pracy. Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i tyle. Fakt,przez agencję zatrudnionych jest więcej Ukrainy niż polaków. Ale mimo to da się dogadać, wystarczy chciec. W razie problemów pomocą służą zawsze brygadzisci i kierownicy . Sam szef Kotas do nas wpada i jest bardzo sympatyczny! Nie raz nam pomaga. Co do pracy to lekka. Jeśli jest coś do dzwigania to wystarczy faceta poprosić o pomoc i zawsze pomoże. Pozdrawiam i polecam prace. Jestem zatrudniona na olszynowej.

maszyna

Bo to nie jest prawda. Socjał 150 zł na wielkanoc

Krzysztof

Pozdrawiam wieprza zW6 Przezez niego i jego żonę nie możemy korzystać z autobusu do Poznania. Podobno na 60 miejsc jest zajętych 20.. Chwała...

Pytajnik

Mam pytanie do stałych pracowników. Są 3 zmiany? Jak z nadgodzinami? jaka jest struktura na produkcji? To znaczy ile jest osób na zmianie? Są brygadziści i mistrz? Kierownik? Kto komu podlega i raportuje? Jestem ciekawa jak to wygląda w Millano. Za co kto jest odpowiedzialny?

@Stanisław
@Zainteresowany

Różnie bywa z współpracą ale nie jest źle. Ilość osób zależy od wydziału.A jeśli chodzi o benefity to są paczki świąteczne i karty multisport.Co do zarobków to nie wiem bo już jakiś czas nie pracuję w tej firmie.

Rozzi

była
@Rozzi

Zarobek się liczy bez tyrania nadgodzin bo zwykła pracownica bez nadgodzin ma grosze a minimum powinno już być 2700zł na reke a tego nie ma wiec nie mów ze milano dobrze płaci bo gdyby tak było to czemu sa ukraincy dlatego bo dużo kobiet odeszła za lepsza kase do innych firm miedzy innymi ja odeszłam z milano .

CIEKAWA
@Rozzi

TO JAK POLECASZ PRACE ILE ZARABIA SIE NA MIESIAC NA 3 ZM BEZ NADGODZIN BO FLA MNIE 3 KOŁA NA REKE BEZ NADGODZIN TO JEST WYPŁATA W MIARE BO PO NIZEJ TEGO NIE PODEJME PRACY NA 3 ZM /

fin
@Rozzi

Ja nie polecam pracy w tej firmie bo wypłaty marne .Do tego praca nie należy do lekkich .Wiec nie wiem z czego tutaj można być zadowolonym pełno ludzi stąd odeszło żeby polepszyć sobie finansowo.

Paskuda
@Rozzi

Co za oratorska moooowa! Nie ma chłopow do pomocy... same kartony nosilysmy. Żadnego socjalu,żadnego pakietu medycznego i płatny dojazd. Nie polecam.

No tak tak
@Paskuda

Dziwisz się ? Za mało placą chłopom za ciężką pracę i zasuwanie w pocie czoła i jeszcze praca tylko przez agencję ????

Natalia
@Paskuda

Jak to płatny dojazd? A to tak jest przez agencję, czy to M. bierze jakieś pieniądze za dowożenie?

Hallo HR z Poznania????
@Natalia

Dzisiaj słyszałem, że możemy jeździć autobusem zakładowym poznańskim, a więc huuuuraaa do autobusu.

@Hallo HR z Poznania????

Autobus jest pusty dlaczego HR nie jadą autobusem zakładowym Poznań. Niektórzy czerpią z niego korzyść dlaczego nie wszyscy HR.

Bożena
@123

A może HR ma inne godziny pracy niż szeregowi pracownicy? Ja w każdej firmie jak pracowałam to tak było, produkcja miała inne godziny po prostu niż administracja itp. Tutaj nie, praca od 8-16 wszędzie by była? Specyficznie, jeśli tak.

Chuda
@123

Pytając HR czy można z Poznania pracowniczym odpowiedź była że nie można z Poznania wsiadac h-erom.... Za dojazd trzeba wiec płacić komunikacja podmiejska i to nie małe kwoty.... Nie rozumiem czemu tak jest więc szukam roboty.

Byly agencyjny
@Rozzi

Taaaa, wystarczy faceta zawołać a kobietę często z Ukrainy posadzić na krześle do składania kartoników czy kładzenia przekładek na całe 8 godzin, często nawet przy stole. Zarabiają tyle samo a facet musi pracować w pocie czoła przy dźwiganiu worków z czekoladą po 20 kg przez osiem godzin. Pamiętam, że zakaz palenia wyrobów tytoniowych wtedy był, etatowi chodzili na papierosa co godzinę, w pewne miejsce, ale jeśli jesteś pracownikiem agencyjnym to już pójść nie mogłeś, chyba, że jesteś kobietą i masz dobry kontakt z paniami ( wtedy masz ten przywilej) sumie etatowe to w większości kobiety, jak i brygadzistki za moich czasów kiedy tam pracowałem. Raz jak potrzebowałem pomocy kierownika, wchodząc do jego stanowiska widziałem paczkę fajek - podobno ich na zakładzie pracy przy produkcji posiadać przy sobie nie wolno.

maszyna Nowy wpis

Bo to nie jest prawda. Socjał 150 zł na wielkanoc

Pytajnik

@Stanisław
@Pytajnik

Tak są 3 zmiany.Liczba osób to zależy od wydziału.Jeśli chodzi o nadgodziny to na ogół są sezonowo.A co do kadry to są kierownicy wydziału którym podlegają kierownicy zmianowi i brygadziści.

Jola
@@Stanisław

Dzięki, a jak ze zmianami nocnymi, też są? Tak samo interesuje mnie jak często na nadgodzinach trzeba zostawać i czy ewentualnie są dla chętnych? Wolałabym mieć wybór w razie co. Widziałam tam na stronie, że praca właśnie III zmianowa, ale nic o godzinach i elastyczności co do wyboru.

@Stanisław Nowy wpis
@Jola

Jest zmiana nocna. Weekendy można powiedzieć że są dla chętnych ponieważ nikt nie zmusza do przychodzenia sam decydujesz czy chcesz przyjść.

Zainteresowany Nowy wpis
@@Stanisław

Jak wygląda współpraca z brygadzistami, kierownikami? Co oni robią? Pomagają? Czy na produkcji jest rotacja pracowników? Ile jest osób na zmianie? Jakie są widełki płacowe jako pracownik produkcji? Jakie są benefity pozapłacowe?

@Stanisław Nowy wpis
@Zainteresowany

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy praca na stanowisku operator maszyn jest również pracą dla kobiet?

Mikołaj

Pracodawca nakłada na pracownika mandaty.

@Mikołaj

Millano nie obciąża pracowników żadnymi mandatami. Proszę o niewprowadzanie w błąd.

Bartosz
@Mikołaj

Mandaty to chyba raczej policja wystawia np. za nadmierną prędkość. Tu chyba aż tak szybko się nie pracuje :) A serio - czy są może jakieś kary regulaminowe dla pracowników? Czy ktoś z obecnie zatrudnionych może potwierdzić?

@Bartosz

@Bartosz, jak w każdej firmie : pracodawca ma możliwość stosowania upomnień i kar porządkowych (art. 108 KP). Są to pojedyncze przypadki i dotyczą naprawdę poważnych naruszeń obowiązków.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w MILLANO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Mam pytanie dowiedziałam się że nie można się malować do pracy i nie wiem czy chodziło o typowo mocny makijaż czy faktycznie nie można mieć nawet delikatnego makijażu? Jak to wygląda w praktyce . Mógłby jakiś pracownik udzielić informacji?

Lili
@Kasia

O, to naprawdę ciekawe. A co z ubraniem? Może firma wymaga jakiegoś konkretnego ubrania, może daje jakiś uniform jednakowy dla wszystkich? Są tu stroje służbowe?

Oliwia
@Kasia

Nie można mieć pomalowanych paznokci a majokaz można mieć tylko delikatny, nie można mieć sztucznych rzęs itp. Teoretycznie to w ogóle jest zakaz malowania się ale na tusz do rzęs czy błyszczyk nie zwracają uwagi. Też zależy ile tam pracujesz bo dłuższe staże mogę więcej xD

Ania!
@Oliwia

Nie można ale mieć ale co nie które panie w zielonych czepkach i białych mają paznokcie i rzęsy sztuczne i nikt tego nie widzi.

To jaki ten socjal jest w firmie, że tak chwalicie tutaj niżej? Chodzi mi dokładnie o stanowisko w pracy przy produkcji słodyczy, akurat takie ogłoszenie znalazłam. O niczym nie wspomnieli poza jakimiś planami kapitałowymi, jeśli chodzi o benefity. No a teraz ciekawa jestem, chciałabym wiedzieć od razu, a nie czekać na koniec rekrutacji.

Asia

Obecne benefity: prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla pracowników i dzieci, świadczenia świąteczne z okazji świąt, bezpłatny dojazd do pracy i inne okazjonalne.

@Asia

To znaczy, że firma organizuje transport w postaci autobusu dla pracowników czy po prostu zwraca za paliwo? Ile wynosi dofinansowanie do wypoczynku? Można liczyć na 2000? Chciałem się zorientować przed rozpoczęciem współpracy jak to wygląda w praktyce.

Violetta

Dofinansowanie do wczasów żeby od średniej najwieksza suma to 600zl niema kokosów.

Jarosław

Praca dla niepełnosprawnych intelektualnie. Nie jest ona szczytem marzeń. Wypłaty 17 a nie 10. Nie polecam.

Henia
@Jarosław

Serio zatrudniają ludzi z orzeczeniem czy to tylko taka przenośnia? Każdego miesiąca są tygodniowe opóźnienia? Firma jakoś tłumaczy taką sytuację? Czy za zwłokę wypłacają jakieś odsetki albo dodatki?

@Jarosław

Jarosław, nigdy się nie zdarzyło, aby Millano nie płaciło wynagrodzeń na czas. Pracownicy produkcji otrzymują wynagrodzenie na 10-tego. Możliwe, że jest Pan zatrudniony w agencji pracy, ale to nie Millano jest pana pracodawcą.

Jakie godziny pracy obowiązują w MILLANO?

Miras

Na czym polega praca jako operator formowania czekolady? Luzik do ogarnięcia czy ciężka robota?

@Miras

Luzikiem bym tego nie nazwała. To bardzo odpowiedzialne zajęcie. Operatorzy to bardzo ważne w firmie stanowiska.

@Asia

Możesz trochę rozwinąć wypowiedź? Czy to znaczy, że konieczne jest wcześniejsze doświadczenie na tym stanowisku? Czy też można liczyć na jakieś wdrożenie, szkolenia wprowadzające, pomoc przełożonych / kolegów? I czy wynagrodzenie jest adekwatne do wymagań?

Asia

Dobrze, jak ktoś ma doświadczenia w obsłudze maszyn, niekoniecznie takich do produkcji czekolady. Konieczne są chociaż podstawowe umiejętności techniczne. Oczywiście jest wdrożenie, nikt nikogo tu nie wrzuca od razu na głęboką wodę.

@Asia

Wynagrodzenie z pewnością nie odbiega od rynku.

@Asia

To jakie maszyny dobrze znać, możesz wymienić? Piszesz, że dobrze jest mieć doświadczenie, ale rozumiem że nie jest to warunek konieczny? Ile czasu trwa takie wdrożenie, jest ono dopasowane indywidualnie? Czy te umiejętności techniczne są sprawdzane podczas rekrutacji?

Dziewczyny z hr

Pracuje na nockach więc jestem na każdej ze zmian i akurat pani Ania chyba jako jedyna umie powiedzieć dzień dobry,poproszę albo podziękować i pochwalić np jak sprzątamy na audyt a miłe słowa w tej firmie to rzadkość a praca to duże wyzwanie dla każdego nawet zespołu zarzadajacego. @Ona33 mniej jadu więcej uśmiechu życzę :))

@Dziewczyny z hr

Co takiego mówi Pani Ania, że robi się miło na serduchu? :) Czy pracując na nockach masz większą stawkę niż na zmianach w dzień? Możesz podać jakie to są różnice? Można zrezygnować z pracy w nocy, ja akurat źle to znoszę?

Świrek

Heloł Pozdrawiam nasze koordynatorki bardzo je lubie!! Bardzo miłe chętne zawsze do pomocy !! Ale Panie Etatowe są bardzo wredne krzyczą wyzywają i robią z nas hr (usunięte przez administratora)często... jest parę operatorek co siedzą sobie i nic nie robią a hr musi robić za nie ... Bardzo lubię ta prace ale szkoda ze ludzie są wredni czasem wylatują na Ciebie bez powodu .

JJ

Pozdrawiam bardzo przemiła koordynatorek Klaudię takiej spoko i ogarniętej koordynatorki nie było dawno. Idzie się z nią dogadać co i jak. Pani Andrianna też spoko ale czasem wydaje się wredna :(. Aż żałuję że się zwolniłem z pracy... Ale studia są ważne ale wrócę do Millano ! Praca mi się podobała było raz ciężko ale czasem serio luz.

Jarosław
@JJ

A co tu miałeś do roboty tak na co dzień i ile za to płacili? No i czy już wiesz, że powrót jest jak najbardziej możliwy?

Jj
@Jarosław

No pracowałem przez agencje o zarobkach nie będę tutaj mówił ale byłem bardzo zadowolony. A co robiłem różna pracę zależy na którym wydziale byłem. Tak jest możliwy dużo osób wraca po studiach na wakacje lub weekendy.

Gfhk

Atmosfera, warunki pracy nie do przyjęcia, większość ludzi bez kultury, wiem że nikt tu się tym nie zajmie, ale jestem ciekawy kto później będzie pracował w ten firmie skoro firma pozwoliła wydać o sobie taka opinie, w której jest zezwolenie na (usunięte przez administratora) Przyszłość jest w mlodych a nowe pokolenie nie przyjdzie tu pracowac na stałe za psi (usunięte przez administratora) i niszczyc swoje zdrowie psychiczne. Pozdrawiam.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w MILLANO?

Krzysztof

Krzysztof..K

Koniec bliski tej firmy.. Odchodzą doswiadczeni operatorzy. Robi się korpo pełną gęba.. Coraz więcej jest zatrudnianych ..nierobów..tak nierobów na fikcyjnych stanowiskach w porównaniu do osób produkcyjnych. Wszyscy pracownicy to widzą..p. Pepsi cola..

Michaśka

Planuje podesłać firmie CV na stanowisko młodszego specjalisty ds. finansowych. W ogłoszeniu podana jest możliwość rozwoju co jest oczywiście na spory plus. Dofinansowania do nauki języków w jakiej części pokrywa pracodawca i po jakim czasie można się o takie szkolenia starać? Świadczenia świąteczne o których mowa w jakich formach?

@Michaśka

Wszystkie świadczenia po okresie próbnym. Świadczenia z okazji świąt to paczki dla pracownika+ dziecka, a także świadczenia finansowe uzależnione od progu dochodowego na członka rodziny.

@Asia

Okres próbny 3-miesieczny czy dłuższy? Super, że są tutaj takie świadczenia. Duży plus. A te języki obce, które dofinansowują to jakieś wybrane języki ?

@Ania

Okres próbny: 3 m-ące, Języki to obecnie: angielski, niemiecki i hiszpański.

Anka
@Asia

Jak wygląda praca po okresie próbnym, jest od razu umowa na czas nieokreślony czy jeszcze jakas na określony? Czy wraz z przedłużeniem umowy można liczyć na podwyżki pensji?

Jak długo czekaliście na odzew z MILLANO? Oddzwaniają zawsze?

Asia

Nie oddzwaniamy zawsze. Część cv zostaje odrzucona na I etapie. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ktoś

Cześć wam, udało się komuś dostać na rozmowę o pracę jako mechanik maszyn spożywczych? Bo jest ogłoszenie. Od razu pokazują co i jak czy długo trwa rekrutacja?

@Ktoś

Mechanicy są cały czas rekrutowani. Od wysyłki cv do pierwszego kontaktu mija kilka dni, nie więcej.

Sylwek

Cześć widzę że pojawiły się ogłoszenia o pracę na operatora maszyn. Czy ktoś może coś więcej napisać o tym stanowisku? Warto aplikować? Czy to jest praca na 3 zmiany? Jak wygląda praca?

@Sylwek

Tak, praca 3-zmianowa. Są różni operatorzy w zależności jaką maszynę obsługują. Operator to kluczowe stanowisko produkcji. Zapraszamy do aplikowania :)

Zostaw merytoryczną opinię o MILLANO - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w MILLANO?

Zobacz opinie na temat firmy MILLANO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MILLANO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 10 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MILLANO
2.3/5 Na podstawie 115 ocen.

MILLANO