Opinie o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE w Uchylsko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE w Uchylsko

Agata

Aktualnie firma poszukuje pracowników na stanowiska projektanta i konfekcjonera. Może jednak znajdzie się ktoś, kto aktualnie jest zatrudniony w Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE i może napisać, jak wygląda praca na którymś z tych wymienionych stanowisk?

Lena

Witam ile można zarobić w domu pracując około 4 godziny dziennie wiadomo,że wszystko zależy od umiejętności,ale może ktoś pracujący w chałupnictwie poda jakiś przedział?

@Lena

a czemu tylko 4 h chcesz pracowac?

Doswiadczona

Firma jest spoko, warto spróbować. Ja widzę więcej opinii dobrych i to jest OK. Właśnie hucznie obchodzili okrągły Jubileusz, czyli i pewna stabilizacja. Mi odpowiada temat kartek, dlatego do nich robię. Mogę szczerze polecić.

gbur
@Doswiadczona

czy firma nawiazuja wspolprace zz ludzmi z calego kraju

Agata

@Lena, @natal, firma Artis-Collage, nigdy tak jak piszecie negatywnych opinii nie miała, jak wynika z całego forum. Pytanie tylko czy ta tendencja utrzymuje się aktualnie. Do składania cv, cały czas namawiają na stronie, tylko w tej sytuacji przydałyby się konkretne informacje na temat zatrudnienia, bo niestety zwykłe ogólniki nic tutaj nie wnoszą.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Natal

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Może podpowiecie jak się tu pracuje?

KANDYDAT NA PH.

Witam obecnych i byłych pracowników Artis-a.Mam prośbę, bo firma szuka PH ,choć mnóstwo tu jest opinii (zarówno dobrych jak i złych-a tych widzę znacznie więcej)może ktoś napisze coś sprawdzonego bo sam już po lekturze nie wiem czy aplikować czy nie? Będę wdzięczny za jakieś normalne opinie o tym pracodawcy?Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników .

....
@KANDYDAT NA PH.

Jak lubisz dużo pracować i mało zarabiać to śmiało aplikuj

Kandydat na PH
@....

To może przybliż zarobki w Artisie jeśli możesz i napisz coś więcej o nich-czekam na twoją opinię.

Mało ważne

Oj Jasiu ludzie traktują firmę tak jak firma ludzi proste.

Jasiek

Sami piszecie jak traktowaliście firmę i nie dziwiłoby mnie gdyby się okazało, że firma podziękował wam za pracę. Tylko nie piszcie bzdur o firmie ponieważ jest spoko!!

Margr

Podobno Pani Ewy już nie ma w firmie a ja przez nią odeszłam! Co za człowiek. Wszystkim utrudniała życie i robiła mobbing. Okropna kobieta. Udawała taką porządną i uczciwą a okazało się, że mieszała od dłuższego czasu w sprzedaży nawet mowa jest o naganie. Podobno musieli odsunąć ją od sprzedaży. Firma powinna się cieszyć, że jej nie ma a i tak szefowie wszystkiego nie wiedzą... Jeżeli poszła do byłych pracowników firmy to trafili swoi na swojego. P.Ewę wspominam bardzo źle brrr, ale firmę raczej dobrze, robota była fajna.

Tobie życzę tego samego

GPS sprawdzany na bieżąco, mobbing i samowola właściciela, a jeszcze te podslucchiwanie ba telefonach służbowych... Tyle czasu minęło a nadal o tym myślę to sie pod paragraf nadaje. Nie polecam szczerze!

Współczujący Tego tamtego
@Tobie życzę tego samego

To fakt. Co to za kierownik sprzedaży. Ta godzinka, dwie drzemki w pracy- przecież nikomu nie przeszkadza!!! Ten wyjazd do pracy dwie godzinki późnie. No cóż to takiego? Gdy drzemka napadła mnie pod sklepem to brrr- mobing- klienci dzwonili do firmy! Co za ludzie a gdzie wyrozumiałość. Nie pamiętają, jak ważny jest sen dla człowieka! Gdy się włamałem na serwer , tak tylko tak, bo człowiek ciekawy jest, to też- zupełny brak wyrozumiałości!

Doświadczony

To tak pięknie brzmi - dobra atmosfera, dobre warunki, dobre godziny pracy. Wiem z doświadczenia, że całkiem nieoczekiwanie można kogoś DOBRZE zaskoczyć zwolnieniem. Jednym słowem pełna "kultura".

AiJ

Jak czytam te różne wypociny to się dziwię ludziom. Wcale nie jest tak źle. W tej chwili mają całkiem niezłe warunki. Dobre godziny pracy. Kartki im się dobrze sprzedają w Polsce i w Niemczech. Po co to wypisywać jakieś wyssane z palca historie. To tylko jacyś zazdrośni ludzie piszą takie brednie, nie pracownicy, bo atmosfera jest w tej chwili fajna. Polecam firmę.

AktPH

Dla wyjaśnienia. Byli pracownicy - (usunięte przez administratora)podrabiali przez jakiś czas kartki ARTISa. Chodzi o "metodę chińską", czyli dosyć dokładnie. Kartki te są w obiegu i stylem bardzo przypominają oryginalny wzór, czyli kartki ARTIS-Collage. Ich wpisy tutaj są pełne rozgoryczenia i obelg. Chyba trzeba im współczuć. Co do Artisa to- świetnie! Keep it up!

new

Śmiechu warte są te uwagi o tym, że Artis podrabia kartki dkcard ( Artis istnieje od wielu lat a dkcard ile 2-3 lata?), jest dokładnie odwrotnie. Dodatkowo Panowie z konkurencji liczą, że jak podebrali Artisowi nie jaką EW wraz z bazą klientów to Artis upadnie. Nic bardziej mylnego, odkąd jej nie ma, w firmie jest w końcu normalna atmosfera i wszystko wraca na właściwie tory. Dkcard tylko pogratulować doboru pracowników haha. Może nie zarabiamy kokosów (chociaż zarobki znacznie sie poprawiły) ale wyplata zawsze na czas. Nie mówię, że jest idealnie ale z pewnością nie jest źle, a dzięki ekipie jaka tam pracuje chce się chodzić do pracy!

Znajoma
@new

Panowie z konkurencji mają głęboko gdzieś tego artisa. To były pracodawca cały czas o nich myśli i nie może przeboleć, że DKCARD nadal istnieje i ma się całkiem dobrze. A artis? Brak nowych pomysłów, powielanie wzorów w trzech różnych kolekcjach. Brawo projektant! :) No, ale wg nich wszyscy ich podrabiają...buuuu :) Jakie to żałosne... Trochę samokrytyki! ;)

Lidia
@Znajoma

Brawo Projektanci ARTISa. Super serie, piękne zdjęcia, piękne pisma, teksty. Wasza nowa, styczniowa Kolekcja schodzi mi świetnie. Czekam na obiecaną Gl. Pozdrawiam z Opola

PrzCh

Co do pracy konfekjconera. To czy trzeba pakować książki czy kartki czy jeszcze coś innego?

Chałupniczka
@PrzCh

Głównie konfekcjonuje się kartki i czasami torebki na prezenty. Na kartki nakleja się aplikacje lub kokardki. Czasami też dochodzą inne dekory. Kartki mają swój cennik w zależności od kolekcji lub motywu. Firma wydaje półprodukty przeprowadzając wcześniej odpowiednie szkolenie. Na początku trzeba poćwiczyć a z czasem idzie coraz lepiej i szybciej. Praca czysta i przyjemna. Polecam.

Znajoma Jaworzno
@PrzCh

Bardzo ciekawa firma, przyjemny temat, ciekawe pomysły, oryginalny design. Od lat tyle pięknych Serii! Tylko tak dalej! Swoją drogą - widać Was wreszcie więcej.

Były PH

Co do podrabiania to nie dziwię się, że byli pracownicy ARTISa naśladują ich styl. To typowe dla wielu firm w Polsce. Nie ma pomysłu to się zrzyna! Z tego co wiem ARTIS-Collage to firma polsko-niemiecka, kierowniczka artystyczna ma studia plastyczne w Polsce i w Niemczech i jeszcze gdzieś tam. Jakieś kursy międzynarodowe itd. Za sobą karierę na zachodzie. Bawią się teraz w eksperymenty w Polsce. Z drugiej strony- co do ich podrabiania, to wydaje mi się to trochę dziwne. Ich styl jest typowo zachodni, nie da się ukryć. Jak ktoś ich naśladuje, jak byli pracownicy to widać od razu. Spotkałem się z takimi uwagami w sklepach. Tylko po co? Są też dobry, inne i polskie firmy, które mają super projekty.

Były PH
@Były PH

Ojojoj, grunt się artisowi pali pod nogami, ze takie desperackie posty produkuje? Zdecyduj się człowieku, to się dziwisz, czy nie dziwisz? Bo jak na razie to bełkoczesz. Kartki artisa nie są wyjątkowe. Są jednymi z wielu. Nie ma co podrabiać.

APC

Jeżeli chodzi o pracę chałupniczą to po rozmowie telefonicznej lub wizycie w firmie odbywa się szkolenie. Doświadczone w temacie Panie pokazują jak dokładnie przygotować towar, krok po kroku. Jest okazja poćwiczyć i popytać. Polecam

Kari

Jak wygląda praca chałupnicza w tej firmie? Słyszałam, że potrzebują dużo chałupników. Na czym to polega?

chałupniczka
@Kari

Szczerze, to nie polecam. Wypłaty nieterminowe, a stawki zmieniają się wg. "widzimisie" szefa.

AM
@chałupniczka

To pisze ktoś, kto nie ma aktualnie żadnego kontaktu z firmą i tam samym bieżących informacji. Na stan dzisiejszy - praca chałupnicza wypłacana jest na bieżąco co miesiąc. Można w każdej chwili zadzwonić i zrobić termin. Polecam serdecznie.

Drukarna Kraków

Gratuluję Nowej Kolekcji! Jest piękna. Proszę o pamiętać o przykładach.

X
@Drukarna Kraków

Hahaha

Znajoma
@Drukarna Kraków

Jak tak dalej pójdzie to przez tyle wpisów dostaną nagrodę i wylansujecie ich na celebrytów! Chyba na to liczy firma bo nie usuwa tych częściowo bezsensownych opinii, czy wpisów jakiś psycholi. Proszę załóżcie poradnie terapeutyczną dla byłych pracowników. W ramach jej oczywiście zajęcia plastyczne. Generalnie polecam firmę. Kartki są OK.

Znajoma znajomej :)
@Znajoma

Firma nie usuwa negatywnych komentarzy, bo nie może. Wszystkie są zgodne z prawdą. Poradnia terapeutyczna dla byłych pracowników? Sami sobie wystawiliście ocenę! Brawo! :)

Sostrzegawcza
@Znajoma znajomej :)

Wiadomo przecież , że każdy może oczywiście wszystko usuwać, ale po co?! Widocznie firma ma dobry ubaw. Co do przeszłości nie będę się wypowiadać (jestem parę lat a firma jest ponad 20), ale aktualnie jest super atmosfera, wydaje mi się, że we każdym dziale. Dużo się dzieje, przybyło nowych ludzi, nowych serii itp. Ta ekipa wydaje się być super. Nawet jak byli pracownicy wpisują wypociny (przykre, że tak przeżywają odejście z firmy i nie tylko odgapiają, ale śledzą i wpisują co się da) nie ma to zupełnie znaczenia.

X

Na stronie internetowej w zakładce o nas dalej artis chwali się zdjęciami ludzi których wywalił rozumiem że to z sentymentu

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE - Uchylsko

• Jak się pracuje w Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE?

Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE