Opinie o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE w Uchylsko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE w Uchylsko

Małe Konie Stażują

Jeżeli ktoś ma problemy to ci, co stracili pracę w firmie. Zamiast szukać czegoś "lepszego" (jak wynka z ich opisu- było niedobrze) to przeżywają. Czyżby to była praca ich życia?! Po co zajmować się tym co było nieciekawe i żyć przeszłością. Jeżeli ktoś nie podpisuje się nazwiskiem pod oszczerstwem to co to oznacza i co świadczy o tym człowieku?! Karma w życiu wraca. Firma godna polecenia.

Ktoś Nowy wpis
@Małe Konie Stażują

Kogoś zabolała zwykła opinia, a myślałam, ze po to właśnie takie strony są stworzone, by ludzie poznali różne doświadczenia z daną firmą i mogli się jak najwięcej dowiedzieć ????‍♀️

Marzena Nowy wpis

Czy to jest praca typu chalupnictwo?

Paweł Nowy wpis

Jak duża jest ta firma ? Ma dużo konkurencji?

Obiektywnie

Piękne, bardzo urozmaicone kartki. Na wysokim poziomie zarówno pod względem design jak i technicznym. Bardzo dopracowane. Kolekcje prezentowane na targach w Niemczech: Frankfurt, Düsseldorf, Hamburg i Monachium. Od ponad 20 lat w Polsce, Niemczech, Austrii i USA, mniejsze ilości w Kanadzie. Design wykonują projektancji głównie niemieccy jak również jeden z USA i projektantka z Francji. Projektanci biorą udział w międzynarodowych workshopach,jak ostatni tydzień temui na Majorce. To daje oczywiście dużo inspiracji firmie. Zazdrosne wpisy są również sukcesem. Na to trzeba sobie zapracować Polecam serdecznie firmę

Ciekawy
@Obiektywnie

Ja jestem ciekawy, który słynny designer z Kanady, Austrii czy Francji jeździ specjalnie do Uchylska pracować za niecałe 2k miesięcznie, bo o takich wynagrodzeniach dla grafików w firmie słyszałem. Chętnie zobaczę jego portfolio

Ciekawy i Potencjalny ..Pimpek
@Ciekawy

Jaki Ty jesteś zorientowany! Wydaje mi się jednak, że w innym kierunku. Nie wiem dokładnie w jakim ,bo nie widziałem Dyplomu . Jak sobie -własnoręcznie namalujesz to daj znać. Dlaczego aż tak interesujesz się tą firmą?! Te emocje i analiza i domysły i propozycje.... a - może jednak psychoterapia albo sport.

@Ciekawy i Potencjalny ..Pimpek

Niestety na stronie nie można udostępniać zdjęć, więc dyplomem nie mam sie jak pochwalić. A zorientowany z pierwszej ręki jestem ;] Jak widać firmą interesuje się wiecej osób, tyle pięknych komentarzy i opinii...

Projektowanie i domyślanie
@Ciekawy

Niestety chociaż ciekawy dużo nie wiesz i nie będziesz wiedział ile, komu i za co płaci firma. To co piszesz to wypociny Plotkarza. Pewnie słyszałeś, że Artis sprzedaje też za granicę produkty i Design. Nieeee. Oooo. A to szkoda! W Podburczycach Górnych i Dolnych i gminie Połomonie nic nie mówili. Oooo

Do Ciekawego Niedouczonego Nowy wpis
@Ciekawy

Ciekawy - nie słyszałeś o czymś takim, co nazywają komputer??? Z Kanady teraz nie trzeba jechać do Uchylska - a można się skontaktować z Uchylskie DROGĄ komputerową. Taaaaak. Yeeeeees. A coooo! Dla informacji: Uchylsko - to taka malownicza miejscowość w Polsce, kraju należącego do Unii Europejskiej. Unia Europejska jednoczy kraje położone w Europie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Konfekcja kartek

Chałupniczki są w kontakcie telefonicznym. Terminy robione są na bieżąco. Przyjeżdza się jak jest potrzeba. Polecamy firmę. Pozdrawiamy

Kandydatka na chalupniczke

Mam pytanie. Jak czesto chalupnik ma pojawiać się w firmie?

Pracownica na u.m.

Polecam firmę. Pracowałam wiele lat, teraz jestem na macierzyńskim. Płacą regularnie. Praca czysta i przyjemna.

Czy Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE zapewnia kartę multisportu?

Królowa Saba

To tzw "wydawnictwo " nie zapewnia już niczego ,nawet wypłaty części wynagrodzenia ,które przez lata zwykłe było wypłacać w tak zwanej kopercie

Konik

Ha ha ha. Ja zamiast wypłaty dostałam odpowiedź "W życiu nie można mieć wszystkiego" i nara do domu. Miesiąc robienia za pół darmo. Nie polecam firmy gorąco

Do Konika Kuca Poniego
@Konik

Nie ładnie to tak opisywać firmę w której dobrze zarabiało się całe lata! Brak honoru.- To uwaga do tych Koników- Kuców i Ponich oraz do różnych Stażystek. Firma płaciła i płaci regularnie i nawet chałupnicy dostają co miesiąc. Piękne kartki! Zawsze mi się podobały. Była pracownica, która potrafi dobrze napisać o firmie w której kiedy pracowała!!! I dobrze mi z tym. Ambitna

Dominika

@Królowa Saba I jak, czekasz ciągle na zaległe pieniądze? Często się to zdarza w tej firmie czy to wyjątek?

Czy przyjmiecie grafika z Ukrainy. Jestem doswiadczony grafik, pracowałam dużo lat w tej dziedzinie. Jestem po studiach i znam programy. Pozdrawiam sedecznie

Odp do Pytania

Możemy przyjąć pracownika z zagranicy. Wymagana jest dobra znajomość języka polskiego.

Spod Krakowa

Polunia jak ja lubię Twój humor!!!

Odp Qwery Marcin

Dziwne pytania. Takie ogólne. Ogólnie odpisując - jest dobrze. Oczywiście jeżeli to Twój temat. Projektowanie i chałupnictwo - raczej dla kobiet. Zdolności plastyczne i manualne - wskazane. Sprzedaż - dla kobiet i mężczyzn. Regularne godziny pracy i wolne weekendy. Ogólnie to - polecam bardzo firmę.

Random
@Odp Qwery Marcin

To odpowiedź jest dziwna i ogólnikowa, nie pytania. Szkoda, że nie potrafisz nawet na nie odpiwiedzieć - to dowodzi miernego poziomu :) A podział, że to dla kobiet, to dla mężczyzn? A w czym gorszy będzie mężczyzna przy projektowaniu? Wielu wybitnych artystów to mężczyźni. Masz bardzo stereotypowe podejście do sprawy.

Qwerty
@Odp Qwery Marcin

Prawdę mówiąc oczekiwałem konkretniejszej odpowiedzi, zadałem pytanie na jakim stanowisku pani pracuje/pracowała i jakie ma pani konkretne doświadczenia z danym stanowiskiem. Zamiast tego otrzymałem ogólnikową odpowiedz na temat wszystkich (?) stanowisk, to znaczy że pani pracowała na każdym z nich? Brzmi trochę jak ogłoszenie o pracę, a nie opinia pracownika.

Do kombinatora
@Random

Czy Ty Random nie masz domu? Co robisz tutaj? Nudzisz się?! Jeżeli masz pracę to szanuj ją sobie, siedzisz w inter zamiast pracować - co na to twój pracodawca?

Random
@Do kombinatora

Siedzę w domu i w domu korzystam z internetu :) A co robię w domu, to nie sprawa pracodawcy. Dziękuję za troskę.

Ewelina

Polecam firmę. Mam dobre doświadczenia.

Qwerty
@Ewelina

Czy może Pani rozwinąć swoją odpowiedź? Jakie doświadczenia szczególnie ma Pani na myśli? Na jakim stanowisku Pani pracuje/pracowała w firmie? Czy Pani poleca tą pracę? Pozdrawiam

@Ewelina

Proszę o więcej szczegółów. Jestem zainteresowany pracą tam, chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej od osoby która tam pracowała. Pozdrawiam.

Ragnar z Ragnarów

Poco robić kartki jak można Danielsa wysłać i każdy zadowolony....

Fan kartkowy

Jako potencjalny klient muszę niestety przyznać, że kartek tej firmy w sklepach jest... bardzo niewiele. Ale cóż się dziwić – projekty przedstawione na stronie internetowej ani trochę nie prezentują się dobrze. Kartki wyglądają jak zlepek losowych obrazków znalezionych na stockach, a sama kompozycja przypomina slajdy z prezentacji multimedialnych robionych przez dzieci w podstawówce. Do tego ilość różnych fontów wepchniętych na jednej kartce przeraża! Jest ich zdecydowanie za dużo i psuje to jakikolwiek odbiór estetyczny. Do tego kolekcja Imiennik jest bardzo staroświecka. Kartki z imionami męskimi są różnorodne, zaś te z kobiecymi – same kwiatki! Podział chłopiec-to niebieski, a dziewczyna-to różowy już jest bardzo przestarzały. Widać brak innowacyjności i świeżego spojrzenia na obecnie rozwijający się rynek kartek. Nic więc dziwnego, że w sklepach nie zobaczy się wiele ,,dzieł” spod znaku tej firmy. Może i kartki tego typu były popularne 20 lat temu, ale w dzisiejszych czasach trzeba czegoś więcej. Może warto byłoby pozwolić grafikom na uwolnienie swoich wizji i kreatywności? Swoją drogą, spora część pochlebnych komentarzy tutaj wygląda jak pisana przez tę samą osobę. Trochę to smutne, że najwidoczniej właściciele zamiast przyjąć krytykę do serca i wyciągnąć z niej wnioski, wolą podszywać się pod zadowolonych pracowników i klientów, wypisując zgryźliwe komentarze na temat osób mających inne zdanie, czy też powtarzając, jaki to sukces osiągnęła firma i jak wizjonerskie są tworzone tam projekty. Polecam rozejrzeć się po otaczającym świecie, niż skupiać się tylko na czubku własnego nosa, bo ja żadnego sukcesu, przynajmniej na polskim rynku, nie widzę. Pozdrawiam ;)

Fanfar
@Fan kartkowy

Totalny bełkot kogoś bardzo zawistnego. Pewnie manipulator jakiś, czy co? Kolego nie znasz się na projektowaniu i marketingu - to pewne - nie będzie nigdy już się znał. Domyślam się, że mieszkasz w Kózkach Wesołych, a studia kończyłeś 15 stego września między 16stą 20ścia a 17stą10sięć - w Brzdękowicach Cichych. Jeżeli masz konkretne uwagi to może zadzwoń do kierownika sprzedaży w Artisie. Ten może potrzebuje Twojej pomocy. Pa Polecam firmę.

@Fanfar

Jeśli konstruktywna krytyka to dla ciebie bełkot - gratulacje :) Nie pozdrawiam.

Inspiracje Firmy

Inpiracją dla działu graficznego są targi: "Maison&Objet" w Paryżu przez "Paperworld" we Frankfurcie do "Stationery Show" w Nowym Jorku i oczywiście inne. To daje nam nowe, świeże spojrzenie! Nowe Trendy - od ok.4 lat to m.in. kompozycje z wielu różnych - najczęściej nowoczesnych FONTóW (rodzajów pism) - to dla niezorientowanych i niedouczonych!!!!! Ponieważ firma działa już 3 cią dekadę -to apropos sukcesu - posiada olbrzymie archiwum zdjęć (własnych i kupowanych) oraz ilustracji i dekorów. Polecam przyjrzeć się dokładnie i obiektywnie naszym kartkom i - rozejrzeć po otaczającym świecie (tu mam na myśli - poza granicami Wólki Dolnej). Kolekcje są bardzo urozmaicone i zupełnie różne. Jak komuś trudno strawić pozytywne opinie o firmie -to po co je czyta, po co tutaj zagląda?! Kochani Zawistni - Świat jet piękny też poza opinie gowork. Doprawdy. Polecam firmę z całego serca, które jest widoczne na każdym motywie. Tak. tak

Obiektywnie

Firma posiada zarówno nowoczesny design jak i kolekcje vintage. Kolekcje są bardzo zróżnicowane. Kartki są dopieszczone i pełne pozytywnych emocji. To się widzi i czuje. Jednym słowem dla każdego coś. Fonty, czyli pisma - kupowane na bieżąco z USA, wybrane z proponowanych najmodniejszych. Bardzo kreatywny dział i design nie oglądający się na innych. Oryginalność, kreatywność i ciepłe uczucia. Również w porównaniu do innych - mocny akcent stanowią teksty. Kto jeszcze dzisiaj proponuje tyle cytatów? Kto siedzi tyle nad tekstami np. o "kąpielach leśnych"...o zwolnieniu tempa i o " antidotum na chandrę" ? Kto wkłada tyle pracy w detale co w Artisie? Trudno, bardzo trudno znaleźć podobną firmę. Polecam z - całego serca Artis Collage.

Od lat kupuję ich kartki. Również cała moja rodzina należy do fanklubu. Szczególnie Imiennik jest piękny i jedyny w swoim rodzaju. Miałam już 1 i 2 i 3. Teraz 4 Imiennik w kawadracie- jest super. Każda kartka jest oryginalna i cudna. Niestety nie ma wszystkich Imion. Może się doczekamy... Co do beblania zazdrośników - fakt jest -na to trzeba sobie zapracować. Piszą tylko niedowartościowani ludzie, bo kto inny?! Im więcej piszą, tym więcej przeżywają. Czyli coś musi w tym być ciekawego. Tak trzymać- Artis. Jest dobrze. Polecam firmę.

Podszywający się pod p. kupca

Firma posiada zarówno nowoczesny design jak i kolekcje vintage. Kolekcje są bardzo zróżnicowane. Kartki są dopieszczone i pełne pozytywnych emocji. To się widzi i czuje. Niech się Pan przyjrzy dokładnie i obiektywnie. Jednym słowem dla każdego coś. Fonty, czyli pisma - kupowane na bieżąco z USA, wybrane z proponowanych najmodniejszych. To kosztuje. Obiektywnie, w porównaniu do podobnych firm - bardzo kreatywny dział i design nie oglądający się na innych. Oryginalność, kreatywność i ciepłe uczucia. Również w porównaniu do innych - mocny akcent stanowią teksty. Kto jeszcze dzisiaj proponuje tyle cytatów? Kto siedzi tyle nad tekstami np. o "kąpielach leśnych"...o zwolnieniu tempa i o " antidotum na chandrę" ? Kto wkłada tyle pracy w detale co w Artisie? Trudno, bardzo trudno znaleźć podobną firmę. Polecam z - całego serca Artis Collage.

Fan kartkowy
@Podszywający się pod p. kupca

Widzę, że przyjmowanie krytyki nie jest Państwa mocną stroną :) Obiektywnie patrząc, kartek Waszej firmy w sklepach nie ma, za to inne firmy, prezentujące w swoich pracach prawdziwą innowację i estetykę, radzą sobie na POLSKIM rynku bardzo dobrze. Polecam wybrać się do popularnych sieci sklepów typu Empik i popatrzeć, jak wyglądają sprzedawane tam kartki.

Informacyjne

Praca w dziale graficznym jest zarówno zespołowa jak i indywidualna. Dotyczy różnych zagadnień, jest urozmaicona. Tematy są dokładnie omówione. Generalnie chodzi o: przygotowanie - materiałów do druku, Folderów, wzorów dla chałupników, tekstów (życzeń) i ich korekta, środków (projekt i tekst). Nie projektuje się od razu kartek. Do tego potrzebne jest wprowadzenie w temat i szkice. Robimy to równolegle. Kartka nie jest obrazkiem. Dlatego trzeba akceptować uwagi i korektę. Niektórzy niestety mają z tym problem. Jednym słowem projektowanie kartek to też pewne Know- how do którego potrzebne jest oprócz wyksztacenia plastycznego również doświadczenie. Służymy tutaj pomocą konkretnymi wzorami i plikami itd. Polecamy tą - na pewno- interesującą pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE - Uchylsko

• Jak się pracuje w Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE?

Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE