Opinie o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE w Uchylsko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE w Uchylsko

Grafik

Pracuję jako Grafik i czytając uwagi wyciągam następujące wnioski. Gpjp - tak przeżywa, reaguje i wypisuje tutaj tylko ktoś, kto bardzo przeżył utratę pracy. Odejście bez emocji i akceptacja swojej dalszej pracy zawodowej - powodują brak reakcji i brak zainteresowania było firmą. No bo cóż właściwie mnie już obchodzi ta firma, jak tam już nie pracuję i firma jest (moim zdaniem)- bez sensu?! No nie?!!! Koncentruję się i bardzo cieszę, że mam inną super pracę. Flaszkę stawiam z innego, ważniejszego powodu niż była firma! Cieszę się życiem i piękną jesienią - a nawet mogę napisać, tak zupełnie obiektywnie, że robią - czasami - piękne kartki. Serdecznie polecam pracę w dziale graficznym Artisa.

Gpjp

Grafik płakał jak projektował. Z całego serca nie polecam, chyba że grafiku się nie szanujesz. Każdy projekt musi być według wizji dyrektor "kreatywnej", motto firmy 'piękno i emocje' raczej 'chaos i tandeta' 0 spełnienia zawodowego 0 satysfakcji 0 możliwości rozwoju pod wzgledem kreatywnym (jedynie pod kątem technicznym projektów) Przy wypłacie też się szczypią jak się da, na to za*upie nie opłaca się jeździć.

@Gpjp

Chcesz przez to napisać, że nie ma możliwości wdrażania swoich pomysłów i wizji przy realizowaniu projektów? W takim razie zastanawia mnie, czy Pani dyrektor przed rozpoczęciem pracy przekazuje swoje uwagi, jak dana praca powinna wyglądać?

Koleżanka z pracy
@Gpjp

Tak pisze osoba rozgoryczona. Czyżby po wypowiedzeniu? Niestety nie każdy nadaje się na projektanta, mimo chęci i ambicji. Firma robi oryginalne projekty, tylko nowatorskie są produkowane. Takie prawa rynku. Zostają tylko najlepsi. Praca bardzo ciekawa i urozmaicona. Regularne godziny pracy i wolne weekendy. Jestem zadowolona, że mogę robić coś takiego.

Znajomy
@Gpjp

Gpjp Ty przecież nie jesteś z zawodu grafikiem! Nie ma co płakać tylko trzeba się uczyć a nie szczypać. Z tego co oglądałem to Artis ma bardzo fajne projekty. Dla ciebie szkoda.

Gpjp
@Znajomy

Kogoś boli zbliżająca się utrata pracowników na tym stanowisku, a podobno taka super praca... Stawiam flachę grafikowi, który wytrzyma tam ponad pół roku. Powyższe komentarze pisała jedna osoba. Nie nabierzcie się! Czołem Graficy!

@Koleżanka z pracy

Czy praca przy projektach, o których wspominasz jest zespołowa, czy indywidualna. Można po zakończeniu liczyć na premie lub inne gratyfikacje?

Fanka

Z całego serca polecam. Dużo nowych zadań, możliwości rozwoju pod względem kreatywnym. Dla szanujących się Grafików, szukających ciekawszej pracy - dokładnie to. Na miejscu projektują i produkują. Wyjątkowo ciekawe wzory pokazywane na zagranicznych Targach. Polecam

Karenka

Witam,ile mozna zarobic w chalupnictwie? Moze ktos sie wypowie kto pracowal w firmie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
C Alina

Nie musisz projektować. Są inne rzeczy do zrobienia. Urozmaicenia ale i też powtarzane np foldery i wzory dla chalupnikow i wysyłanie do druku. Polecam

@C Alina

Pracujesz jako grafik i mógłbyś przybliżyć na jakim poziomie są pensje na tym stanowisku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zainteresoawany

Czego oczekują od asystenta w dziale graficznym. Czy musze robić kartki? Nie jestem projektantem ale znam dobrze programy.

Wizjoner 2 cd

Polecam szczególnie ludziom, którzy szukają czegoś ciekawszego, niestandardowego.

Wizjoner 2

Polecam serdecznie

Wizjoner

To logiczne, że każdy dyrektor kreatywny MUSI i POWINIEN mieć wizje. Tylko taki jest dobry. To bardzo duża odpowiedzialność. Projekty mają się podobać i sprzedawać. Artis jest tyle lat na rynku polskim i zagranicznym, że sukces mówi sam za siebie.

Koleżanka z pracy

Polecam pracę w tej firmie. Bardzo kreatywne rzeczy i możliwości awansu. Idzie się step by step do przodu. Można się dużo nauczyć, a do tego taka przyjemna praca. Trochę jak hobby, ale oczywiście liczy się tempo i...zaangażowanie no i oczywiście -w Grafice - talent. Niestety niektórzy po drodze odpadają. Generalnie jak chcesz to dasz rady, bo są różne możliwości albo Foldery , albo kartki, albo przygotowanie do druku itd.,itp.

B

Tak pewnie pisze ktoś, kto się nie sprawdził i jest rozczarowany porażką. Ja wprawdzie dorywczo dorabiam czasami w tej firmie ale i tak jest dużo lepiej niż w innych firmach. Polecam. J.

Edyta
@B

Czy możesz podpowiedzieć ,z perspektywy osoby pracującej dorywczo w firmie, jak wygląda kontakt z pracodawcą i jak jest z kwestia zatrudnienia?

Dzidka

Podpowiedzcie jakie wymagania stawia firma przed kandydatem jeśli rekrutuje?

Chałupnik

Bardzo ładne karki. Robią ogromne ilości na Niemcy. Chyba nawet bardziej im zależy na Niemczech, bo cały czas nowe wzory. Prawie wszystkie są piękne. Mi się podobają i te i tamte. Jedne kartki są trudniejsze do lepienia inne łatwiejsze. Ale ceny też są różne. Polecam bardzo firmę bo przyjemnie robić rzeczy na poziomie a płacą chałupnikom - co miesiąc!

Fanka

Bardzo ładne kartki. Piękne kolekcje. Przede wszystkim bardzo oryginalne. Jestem fanką firmy i kupuję regularnie. Ciągle czymś mnie zaskakują. Dużo nowości. Serdecznie polecam.

Grafik

Ile ludzi tyle opinii, chciałabym napomknac że nikt nikogo nie zmusza do pracy w danej firmie, mamy prawo wyboru. Firma Artis? Ktoś napisał że mało nowości... Ale czy ważna jest ilość czy jakość? W projektach jest uczucie i serce, każdy element pieczołowicie projektowany. Firma wypłacalna. W każdej firmie są plusy i minusy. Są lepsze i gorsze dni. Pracowałam. Mam sentyment do tych karnetów. Pozdrawiam.

Polecam firmę. Są bardzo długo na rynku polskim i niemieckim i chyba też trochę w USA. Ciągle bardzo dużo nowości -dlatego też są podrabiani. Jakościowo też dobry poziom od lat. Serdecznie polecam

@Marcin

Jak rozumiem, wypowiadasz się z perspektywy klienta? Twoja opinia sugeruje, że znasz wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE od dłuższego czasu. Czy na przestrzeni lat zaobserwowałeś jakieś zmiany, które zaszły w tym przedsiębiorstwie?

She
@Marcin

Rozumiem, że wydawanie dwóch kolekcji rocznie to dużo nowości? Przepraszam za ironię. Duże firmy wydają po dwie kolekcje miesięcznie a nie w ciągu roku. Na temat jakości nie będę się wypowiadała, bo to kwestia gustu.

Agata

@anonymous, kwestia archiwizowania wpisów na tym forum należy wyłącznie do jego administratora. Na tę czynność decyduje się w przypadku kiedy post dodany w tym wątku przez użytkownika nie respektuje postanowień regulaminu forum. Jeżeli faktycznie zauważyłeś brak jakiegoś wpisu, to właśnie z tego względu został usunięty.

Odradzam , (usunięte przez administratora) na odludziu , zero komentarza nawet skasowali poprzedni komentarz !!!

Agata

@Jop, co konkretnie masz na myśli poprzez swój wpis zamieszczony na tym forum? Możesz go wyjaśnić? Pracujesz w Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE? Jak przedstawia się Twoje doświadczenie z tym pracodawcą? Twoja merytoryczna wypowiedź na ten temat, będzie ważnym źródłem informacji dla osób rozważających zatrudnienie w tej firmie.

vanessa

sukam pracy chałupnicej prosze o namiary

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE - Uchylsko

• Jak się pracuje w Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE?

Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE