Opinie o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE w Uchylsko

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE w Uchylsko

do pracy

@keller, pytanie mam, bo widzę żeś z Artis-Collage. Jak tam ogólnie się pracuje. Napisz jakie widzisz plusy, minusy. Chcę aplikować. Dzięki.

sony

Dokładnie, zgodze się z tym co napisał keller, nie ma co czekac, tylko aplikujcie, póki jst mozliwość, wszystko lepsze niż bezrobocie.

keller

jeśli bardzo potrzebujesz teraz pracy i się na tym znasz to chyba nie zaszkodzi zadzwonić albo aplikować

Antek

Ja wiem jedynie, że asrtis-collage szuka na stanowisko Konfekcjonera, nie opisali jednak czego oczekują od kandydatów, nie wiem czy aplikować w ciemno.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
tuza

wydaję mi się, że akurat w Artisie to trzeba najpierw wykazać się pewnymi umiejętnościami żeby potem było łatwiej

SA

Odpowiedź do "app" Po pokazaniu swoich możliwości manualnych zostają przyjęci i dostają umowę oczywiście tylko te osoby które nadają się do tej pracy! To chyba logiczne... Cena kartek jest zależna od ilości klejonych wykrojników, perełek, wstążek itp. a nie jak"app" pisze. Jak ktoś potrafi dobrze naklejać wykrojniki i perełki to może dobrze zarobić. Fakt, że trzeba to lubieć. Są ludzie, którzy od ponad 10 lat tym się zajmują (jak ja) a to coś mówi. Pozdrawiam

app

zadzwoń i zapytaj lub wyślij maila

Nie bądz głupia i nie podejmuj pracy w tej firmie, mało że nie dają umowy od razu to zarabiasz nawet 5 groszy za jedną kartkę !

chalupniczka
@były pracownik

nie polecam porazka uchodzcy by nierobili za takie warunki wiecznie problem z wyplaceniem

chalupniczka 2
@chalupniczka

Jeżeli chodzi o pracę chałupniczą to bardzo przyjemna robota! Trzeba jednak pracować czysto i dokładnie - i nie ma co się dziwić, że to niektórym przeszkadza. Ja też potrzebowałam czasu, żeby się wyrobić. Teraz jest super, bo to lubię a moge pracować w domu. Robią najładniejsze kartki w Posce! Wszyscy dookoła ich podrabiają. Niektórzy po prostu beznadziejnie a nawet koszmarnie z czego szefowie mają czasami ubaw. Polecam firmę, bo jest wyjątkowa a praca pewna, bo na rynku są ponad 20 lat.

K.Ar.

Firma polsko-niemiecka. Robią serie na Polskę i na Niemcy. Dlatego można spotkać ich kartki na zachodzie na targach i w sklepach. Polecam

Projektantka

Kierowniczka artystyczna firmy wykształcona na zachodzie Europy, tam też zrobiła super karierę (stąd też dobre kontakty firmy). Brała udział w wielu międzynarodowych workshopach Dizajnu. Myślę, że jest to jedna z najbardziej kreatywnych firm na rynku polskim, proponująca ciągle nowe rzeczy. Absolutnie oryginalny dizajn. Zaskoczeniem jest to, że firma znajduje się na "końcu świata" w pięknym malowniczym otoczeniu. Atmosfera ok., reszta też. Polecam

Ja uważam, że to jedna z niewielu tak sympatycznych firm. Wiem o tym, bo sama pracowałam w niej. Jeżeli chodzi o formalności jest przepisowo i dokładnie (dba o to skrupulatna szefowa). To fakt, że kierowniczka Pani E. jest wymagająca i zostają tylko "najlepsi". Szefowie z którymi można pogadać. Branża kreatywna więc jest ciekawie i nietuzinkowo, oczywiście jak ktoś lubi. Myślę, że w przyszłości znowu będę starała się o zatrudnienie. Polecam.

HarisPilton

Nie polecam pracy w tej małej zaściankowej firmie . Brak organizacji pracy , brak pomysłu na zarządzanie , praca po omacku bez zasad i konsekwencji . Umowy o prace to mit w tej firmie , BHP nie istnieje , zasady zatrudnienia po wielkim znakiem zapytania . Kierowniczka niemiła i konfliktowa .

Ann

polecam pracę w tej oryginalnej firmie.

Polecam pracę w tej firmie ponieważ od lat z nią współpracuję. Dotrzymują umowy, płacą w terminie a w dodatku to praca czysta i przyjemna.

powinien tą firmą zając sie PIP , (usunięte przez administratora) na u mowach nie płacą za prace nie polecam w dodatku niby (usunięte przez administratora) nie polecam nikomu tej pracy . Dor

ac

nie polecam nikomu pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE - Uchylsko

• Jak się pracuje w Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE?

Wydawnictwo graficzne ARTIS-COLLAGE