Sklep sportowy „Adrenaline”

Olsztyn

Opinie o Sklep sportowy „Adrenaline”

klient 2009-11-13 23:39:04
Ta [usunięte przez moderatora] jest beznadzieja. Jeśli kupuj jest bardzo miła ale kiedy już chcem zwrócić towar jest bardzo mnie miła. Wyśmiewa się, wyprasza ze sklepu....nie wiem kto tych ludzi zatrudnia...a wiem ze nie tylko mnie tak potraktowała;/
Warm-Maz 2014-11-18 12:23:29
Rozmowa kwalifikacyjna szczegółowa, pytania odnośnie historii firmy, marki odzieży sprzedawanych w sklepie, modele butów.
Po rozmowie kwalifikacyjnej, NIE ODDZWANIAJĄ z informacją o przebiegu rekrutacji.
Agnes1908 2015-02-09 08:55:29
nie polecam sklepu !!!!, mają bałagan magazynowy, setki maili przychodzą po złożeni zamówienia i nie wiadomo co się dzieje, zwracają pieniądze nie zwracaj koniec końców anulują zamówienia bo nie ma na magazynie
obiektywna 2015-06-18 17:47:40
Do rozmowy wszystko było ok. Kiedy jednak nadszedł czas pracy nagle wydłużyła się liczba godzin i to oczywiście za darmo. Kiedy chciałam odebrać swoje dokumenty (niektóre nawet oryginalne) stwierdzono że ich nie ma i nigdy nie było. Ot taka forma rewanżu. Niech cisną !
Agata 2016-06-24 11:40:29
Towar w 100% zgodny z opisem. Jakościowo zamówione obuwie jest bardzo dobre. Szybka wysyłka. Na drugi dzień po złożeniu zamówienia towar już był u mnie. Błyskawiczna wysyłka! Polecam !
heloł 2016-10-17 21:26:39
Wydaje mi się, że i tak nie ma szansy na to, żeby znaleźć zatrudnienie @andzia8, ale ciekawi mnie jednak czy atmosfera teraz dobra panuje, wiecie? Dbanie o dobre stosunki z pracownikami jest najważniejsze, bo wtedy lepiej wypełnia się wszystkie obowiązki.
Zostaw swoją opinię o Sklep sportowy „Adrenaline” - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep sportowy „Adrenaline”