Opinie o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie w Kraków

ewka

Szkoła, która daje szansę na przyszłośc, mnóstwo ciekawych zajęć, zaangażowana kadra i super atmosfera miedzy studentami!

marek

super uczelnia, stawiają na praktykę co daje gwarancję zatrudnienia zaraz po studiach :)

ewa

świetna szkoła, mnóstwo angażujących zajęć, w końcu trafiłam na uczelnie gdzie nie chodzę tylko odbębnić zajęć, ale jestem w nie w pełni zaangażowana!

on

świetna szkoła, nacisk na wiedzę i praktykę! mnóstwo interesujących zajęć

Wanda
@on

Brzmi spoko, a które według Ciebie były najlepsze i czemu?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

No to faktycznie jest zdecydowanie więcej tych obowiązków...A zarobki chociaż są adekwatne, do tego ile pracy się wykonuje czy też nie?

Witold

@julita rozumiem, że Twoja opinii dotyczy pracownika dziekanatu i że deklaracje z rozmowy kwalifikacyjnej nijak się mają do rzeczywistości. Czy mogłabyś doprecyzować czy zawsze na zmianie jest tylko jedna osoba? do tej pory słyszałam raczej same pozytywne opinie o tej uczelni

Jakub

Co jest głównym powodem tego, że tak często zmienia się pracownika odpowiedzialnego za funkcjonowanie dziekanatu? Na pewno jest jakiś powód, który sprawia, że osoby na tym stanowisku tak często się zmieniają.

Danuta

Są jakiekolwiek szanse na pracę zdalna w dziekanacie np. 2 dni w tygodniu?

Sylwia

Kursujesz do Krakowa, ale po co? Przecież siedziba firmy tam jest. To jest liczone jako podróż służbowa, to jest autem, pociągiem czy jak to wygląda technicznie?

marek

Apeiron to szkoła, która stawia na wykfalifikowanych absolwentów! Duży nacisk na praktykę, polecam!

Oliwia215

Obowiązuje jakiś specjalny strój/ mundur? Np. na danych zajęciach/ określonych dniach

Sporo tu opinii absolwentów tej szkoły. Czy ktoś z pracowników też zechce wypowiedzieć się na forum? Jestem ciekaw, czy pracownicy też są równie zadowoleni ;)

Elka
@Marek

Myślę że są, kadra zawsze wygląda na zadowoloną :D

xxx

szkoła, która daje sporo możliwości! polecam apeiron, super ludzie i bardzo angazujące zajęcia!

ewka

bardzo fajna szkoła, robiłam już trzy podyplomówki i w apironie wspominam ją najlepiej!

majaa

gdybym miała wybrać raz jeszcze na pewno wybrałabym apeiron! bezpieczeństwo wewnętrzne prowadzone na wysokim poziomie :)

serdecznie polecam apeiron zarówno dla studentów jak i dla pracowników, ekstra atmosfera- bardzo rodzinna. Wszyscy życzliwi i pomocni, można wyciągnąć naprawdę wiele!

Alicja
@Ewa

Ooo a powiesz coś więcej o tych pracownikach? Znaczy co oferują itp, bo głównie tu klienci piszą

marta

polecam apeiron, ekstra szkoła, super zajęcia, fajni profesorowie, którzy potrafią pomóc i doradzić jaką ścieżkę wybrać :)

majka

rewelacyjna szkoła! super podchodzi do studentów, nigdy nie spotkałam się z odmową pomocy, zawsze wszyscy mili i uśmiechnięci. Studenci nie patrzą na siebie jak na potencjalną konkurencję tylko jak na przyszłych kolegów z pracy! super atmosfera, polecam :)

Konrad

apeiron to najlepsza szkoła, w której można studiować bezpieczeństwo wewnętrzne! polecam!

majka

jako była studentka, serdecznie mogę polecić studia na Apeiron :) dlaczego warto? - super atmosfera, - mnóstwo zajęć praktycznych, - ludzkie podejście prowadzących, zawsze wszystko miało jakieś rozwiązanie - możliwość fajnej pracy po studiach :)

michał

jako student mogę z czystym sumieniem polecić APEIRON, jest to uczelnia, która wie jak pomóc studentowi wejść na rynek pracy :) serdecznie polecam i pozdrawiam całą kadrę! :)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie?

Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

Mirosław

Z Twojej wypowiedzi najbardziej zaciekawiły mnie dwie kwestie. Opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia oraz duża rotacja. W pierwszym przypadku napisz mi, czy pracodawca wyjaśniał w ogóle, dlaczego do takich opóźnień w ogóle dochodziło? A w drugiej sprawie to może jesteś w stanie napisać dokładnie, co było powodem tak dużej rotacji w firmie "APEIRON"?

XoXo

Zastanawiające (czytając powyższe posty) dlaczego ta uczelnia nie umie zadbać o swoich pracowników. W Katowicach i okolicach są uczelnie bardziej prestiżowe z bliźniaczymi kierunkami, więc konkurencja jest spora. To przede wszystkim ta "pani z dziekanatu" jest na pierwszej lini frontu i to ona generuje zyski dla prywatnej uczelni. Jaki interes ma w tym uczelnia nie chcąc wdrażać nowego pracownika oraz zniechęcając go do dalszego zatrudnienia? Nie sztuką zrekrutowac pracownika ale i zapewnić mu odpowiednie warunki pracy oraz motywację. Wówczas taki pracownik daje z siebie jak najwięcej i tym samym napędza zyski dla placówki. Czasy się zmieniają, w dobie pandemi wiele firm walczy o przetrwanie, więc powinno się dbać o miejsce pracy. Chyba, że coś ma być do likwidacji to takie destrukcyjne działania są jak najbardziej zrozumiałe.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie - Kraków

• Jak się pracuje w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie?

Zobacz opinie na temat firmy Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie
4.3/5 Na podstawie 46 ocen.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie