Opinie o Huta Bankowa RAPZ w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Huta Bankowa RAPZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Huta Bankowa RAPZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Bankowa RAPZ w Dąbrowa Górnicza

pracodawca

Gratuluję kultury osobistej. Szczególne wyrazy uznania dla zespołu GO WORK za brak reakcji

Czy Huta Bankowa RAPZ zapewnia kartę multisportu?

pracodawca

Witam, tak. karta jest dofinansowana z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

Beti

Słyszałem że dzieła obowiązki dokładając parę groszy do wypłaty Ludzie pracują za bardzo niskie pieniądze Ja już pół roku jestem poza Huta To była najlepsza decyzją jaka podjąłem Uciekajcie wszyscy

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

pracodawca

Tak. Umowę o pracę otrzymują w pierwszym dniu zatrudnienia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Huta Bankowa RAPZ? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Szok

Ta Huta to dramat pracy z 2011 do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło niestety Polak sobie wilki we własnym kraju najpodleszy naród jaki znam

@Były pracownik a to tu się pracuje jako przedstawiciel handlowy?

Antytuptus

Bardzo zły człowiek dostał fotel dyrektora operacyjnego

Paulina
@Antytuptus

@Antytuptus A czy swoje stwierdzenie możesz podeprzeć jakimiś przykładami? Co takiego "złego" dla Huta Bankowa robi nowy dyrektor? Sama ocena niewiele nam mówi.

Kuba
@Paulina

To prawda. Ten (usunięte przez administratora)doprowadził walcownie do ruiny i poniewierał pracowników ile wlezie nawet bez powodu. Obcinał premie zmienił rozkłady jazdy, aby pracownicy nie mogli jechać wcześniejszymi busami nawet Ci, którzy mają jedyny autobus chwilę po 14 do domu, musieli wracać pociągami. I stał przed szatnią przed 14, kto zszedł wcześniej został karany i straszny zwolnieniem dyacyplinarnym.

Stary
@Kuba

Ktoś tam miał udar mózgu nawet...

Sąsiad
@Antytuptus

Gość się nie nadaje żeby krowy pasać a tymbardziej żeby ludźmi zarządzać. Na Bankowej będzie bardzo ciekawie proponuję się łaciny uczyć gdyż to jest jedyny język którym gościu biegle się posługuje

Kuba
@Stary

Napisałem tylko tak pobieżnie a tego było jeszcze więcej a o ludziach, którzy stracili przez tego *** zdrowia nie wspomnę...o udarze mózgu nie słyszałem, ale o próbach samobójczych, depresji, wypaleniu zawodowym po 30 latach wzorowej pracy owszem i nie tylko. Niestety to ścierwo jest wyszkolone do gnojenia ludzi w taki sposób i ma z tego satysfakcję

@Antytuptus

Teraz to już jest dyrektorem generalnym.....

nick

to karkosik nie wie kogo awansuje?

bank
@nick

doskonale wie, każda decyzja biznesowa ma swój cel

Pracownica

Pracuje na stanowisku gdzie mam kontakt z kierowcami gdy zapytałam o ochronę przed koronawirusem tak jak maseczki albo chociaż żel antybakteryjny bhp okazało się że może będą bo są zamówione i żebym paniki nie robiła.

Antytuptus
@Pracownica

Tuptuś to wam da ale upomnienia i nagany hahaha

Inna pracownica
@Pracownica

Morze to jest szerokie i głębokie. O maseczkach i żelach antybakteryjnych można pomarzyć. To zakład który zatrzymał się w poprzednim wieku, braki w podstawowym wyposażeniu biurowym jak długopisy, zszywki, papier xero. Jak to mówią ciesz się że mydło masz, chociaż podobno w męskim to różnie bywa i z tym. Zero szacunku za umiejętności - jeśli pokażesz że potrafisz więcej to będziesz robić więcej, ale za darmo - satysfakcja z pracy musi Ci wystarczyć, bo podwyżki to temat "tabu"

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tym zakładzie. Zakład bez perspektyw i bez powagi. Prace tam porównać można do zabawy w sklep w przedszkolu. O osobach zarzadzajacych to nawet już nie będę wspominał bo nie są warci nawet negatywnych opinii.

@pracownica czyli do tego momentu nie mają maseczek?

Zpar

Zgadza się

Suwnicowy

Jakie zarobki jako operator suwnicy?

Cezary

@Zniszczona Generalnie w każdej firmie ktoś wydaje polecenia a pracownicy mają je wykonywać i nikt nie ocenia tego jak coś niewłaściwego.

Opinier

Nowy Chief Operating Officer at Huta Bankowa to chyba jest w jakimś narkotycznym widzie, strasznie się gościowi coś w głowie robi

Zniszczona

Panuje straszny mobing, wrazenie ze przelozony wydaje rozkaz a zaloga stosuje sie. Prosci bezmozgowi ludzie. Uciekac jak nie chce sie wyladowac na oddziale psychiatrycznym.

Zaciekawiony
@Zniszczona

Możesz napisać ktorego Wydziału produkcyjnego dotyczy Twój zarzut? Co konkretnego rozumiesz przez mobbing?

Witam najlepsze jest to że na rachunku za pracę jest napisane że Huta bankowa opłaca składki ZUS a i tak są one potrącane z naszej dniówki i jeszcze napisane na co zostały pobrane i tak zamiast ponad 200zl dostajemy 186 bo są potrącane składki z naszej dniówki

Paulina

Dobrze, że o tym tu wspomniałeś. Warto jeszcze omówić tę kwestię i wyjaśnić bezpośrednio z Szefem. A powiedz mi jeszcze, na podstawie jakiego rodzaju umowy jesteś zatrudniony w Hucie Bankowej RAPZ? To istotna kwestia, dlatego o nią dopytuję.

4b

Składki zawsze będą potrącane z umowy. A pisze że płaci Huta bo Huta za pracodawce płaci i przekazuje do ZUS-u potrącone pracownikowi. Bo na składki za pracownika i te huty i te pracownika nie przekazuje pieniędzy do RAPZ-u. Nikt więc Ci nie zabiera. Nie ma UZ , żeby nie pobierać składek. Cyba, że umowa u obcego pracodawcy to i tak zdrowotne pobierają a te umowy z RAPZ pracujecie dla własnego pracodawcy i muszą być wszystkie składki pobrane. Nik za ciebie składek nie zapłaci. Może je tylko pobrać i przekazać do ZUS. Z umowy o pracę też ci potrącaja i przekazuja do ZUS a płatnikiem jest Huta.

Waldi

Tak rzadko zaglądacie na forum, czy jest ku temu powód?

Radek

Nie polecam - wziąłem urlop żeby pójść na rozmowę. Nie podziękowali nawet za udział w rekrutacji. Takie minimum świadczy o braku klasy. Nie warto pracować w takiej firmie gdzie nie ma takich podstaw.

Wiki

Czy firma prowadzi rekrutację?

Ulka

Zastanawiająca jest ta cisza. Firma normalnie działa?

Aga272
@Ulka

Działa ????

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Bankowa RAPZ - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Huta Bankowa RAPZ?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Bankowa RAPZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Bankowa RAPZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Bankowa RAPZ
1.8/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Sobieskiego 24
    41-300 Dąbrowa Górnicza