Opinie o Huta Bankowa RAPZ w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Huta Bankowa RAPZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Huta Bankowa RAPZ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Huta Bankowa RAPZ w Dąbrowa Górnicza

Gogol

Może ktoś podpowie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

Do pracy można przychodzić po alkoholu z połówką za pasem na potem.Pełna swoboda.

Paulina

@????, czy złożyłeś już aplikację na interesujące Cię stanowisko w obszarze administracyjnym firmy Huta Bankowa RAPZ i stąd Twoje pytanie na tym forum? Może jesteś w trakcie procesu rekrutacyjnego? Zachęcam Cię do rozwinięcia swojego wpisu, może on okazać się istotny dla osób rozważających zatrudnienie u tego pracodawcy.

????

Witam, Czy możecie mi powiedzieć, jak pracuję się w administracji? Jaka atmosfera?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Huta Bankowa RAPZ? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Kolegów

Endo

Skoro jest tak źle to czemu ludzie zapominają o takich instytucjach jak PIP?

Paulina

Za co najbardziej cenicie pracę w Huta Bankowa RAPZ? Spełniła Wasze oczekiwania?

pao

oprocx tego wiem ze szukaja rowniez pomocy do zmywania w Krakowie w ogloszeniu napsiali ze jest to praca od poniedziałku do piątku - pełny etat ( jedna zmiana) -umowa zlecenie wymagane jest doświadczenie w gastronomii ,wymagana książeczka sanepidowska

andrew

Czytam i oczom nie wierze,zagorowski pedziem huty...no to po hucie,rece opadaja...

bn

Huta Bankowa to zakład w którym świat zatrzymał się kilkadziesiąt lat temu- brak jakichkolwiek inwestycji, stare psujące się sprzęty, oszczędzanie nawet na podstawowych artykułach biurowych jak np długopisy,systemy informatyczne z poprzedniej epoki,załoga w której średnia wieku to około 50 lat- mam na myśli głównie pracowników "umysłowych", natomiast jeśli chodzi o pracowników fizycznych to jest ciągła rotacja wynikająca z bardzo niskich wynagrodzeń. Jeśli chodzi o jakość produkowanych wyrobów to pozostawia ona wiele wątpliwości biorąc pod uwagę ze pracownicy nie posiadają sprawnego sprzętu, co skutkuje wieloma reklamacjami. Jeśli chodzi o atmosfera to raczej nie jest zachęcająca do pracy, kierownicy nie potrafią podjać konkretnych decyzji,są zachwiani ciagle zmieniają zdanie,pracownicy są sfrustrowani, w każdym nowym pracowniku widzą zagrożenie. Zdecydowanie nie polecam tego zakładu

szurek
@bn

Fajnie opisane. Prawda, kierownicy sami nie wiedzą czego chcą. system informatyczny z poprzedniej epoki dla jasności niewtajemniczonych - zeszyt i długopis - długopis zaopatrzyć się trzeba samemu. Co do maszyn. Kiedys miałem coś tam wymienić,zaczynając od okręcania. Usłyszałem - trzeba przynieść narzędzia najlepiej swoje :D

Szurek

Pracowałem na wykańczalni. Przez IPS. Praca spokojna, z ludźmi różnie jak to wszędzie. Zarobki przez agencje minimalne. Premia ? Za jeden dzień L4 przepada. Ale jej dawali 100-180 zł. Jak święta się zbliżały to premii nie dawali do wypłaty , tylko gest okazywali i na święta przesyłali. Na rankach trzeba udawać czasami ,że się pracuje,żeby za szybko nie skończyć. Na nockach da sie przespać. Ale wsumie człowiek do pracy przychodzi... Najlepsi pracownicy to tacy, którzy nie maja swojego zdania, żyją nadzieją na orzejscie pod hutę...było tak mozliwe niedawno, jak teraz? Nie wiem. Ale zarobki tez nie ciekawe. Może 2000 netto będzie, ale może. Nadgodziny ? Przeważnie w weekendy, za nie płacili dużo. Bo była do tego osobna umowa-zlecenie. Dniówka 8-godzinna wychodziła 190 zł. niektórzy nie wychodzili z pracy i wyciągali ok 5 tys, tych nadgodzin. Trzeba uważać na podpie***czy. Nie to,że pójdą z czymś na skargę, ale pójda i będą kłamać na twoje niekorzyść. Zimą praca przy koksiaku, bywało - 20 na hali. Jak się jest operatorem maszyn, dobrze jest mieć swoje narzędzia-z domu ! Dopóki jestes uległy i dobrze pracujesz jest ok. Ogólnie źle nie było. Wszak zarobki śmiechu warte.

yabadu

Pracuje i jest genialnie lepszej pracy nie moge sobie wymarzyc

qwert
@yabadu

panie kierowniku, to pan ???

on

poza tym co napisał gość powyżej klimat fatalny jeśli chodzi o niektórych ,,pseudo-starych pracowników'' szczególnie na wykańczalni wydział P2

Pracuje w hucie nie w rapz. wczesniej przez firme, czyli ips miałem 1900 brutto. teraz w hucie 2100 brutto. na swieta dali 300 bonów i 100 netto na konto. małe szanse na większa podwyzke i pensje 2000 do reki. kierownictwo patrzy dba tylko o siebie, a pracowników i ich zarobki maja gdzies- takie moje zdanie. premii nie ma a w tamtym roku produkcja była praktycznie na okragło - soboty i niedziele. podwyzek ogolnozakładowych tez nie było pare lat. jeszcze troche i wiekszosc prac fizycznych bedzie pracowała za najnizsza plus 300pln a wszystko drozeje. na zakładzie są oczywiscie związki. pytanie co z tego wynika??

florek

RAPZ dal na swieta 300 zlociczy, ale ogolnie nie polecam. Kierownictwo patrzy tylko jak wydymac robola. Byle sami byli czysci.

Maja

Witam mam okazje przyjac sie do huty, czytalam opinie i nie nastrajaja optymistycznie, prosze o opinie czy cos sie zmienilo

rozdzielczy

pracuje w tej firmie prawie 2 lata ludzie w porzo co niekturzy troche do niczego zarobki marne tak jak pisza a nawet na swieta nic w tym roku nie dali poprostu lipa

sRAPZ

od RAPZU z daleka.

dno

dno totalne ta huta nie polecam nikomu

zapytanie

Witam.Mam jechać do tej firmy w sprawie pracy i chciałbym się dowiedzieć na czym polega rekrutacja,co to za firma i jakie zwykle oferuje wynagrodzenie.Czy warto zainteresować się pracą w tej firmie w wypadku częci przyjęcia mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Huta Bankowa RAPZ - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Huta Bankowa RAPZ?

Zobacz opinie na temat firmy Huta Bankowa RAPZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Huta Bankowa RAPZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Huta Bankowa RAPZ
1.8/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Sobieskiego 24
    41-300 Dąbrowa Górnicza