Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

cole

Tabakiera to o czym ty mowisz to kompensata. Za plus wchodzi za minus. Ale tylko wtedy jak produkt jest podobny i ma ta sama cene. To czego macie za duzo wychodzi wam na plus. I zmniejsza brak. Tyle

gumisia

Hej potrzebuje wytłumaczenia odnośnie urlopu wypoczynkowego. Wszędzie gdzie do tej pracowałam a był to zawsze handel urlop wypoczynkowy był 10 dni urlopu + 4 dni wolne które wypadały z grafiku. U nas teraz jak się okazuje trzeba wykorzystać całe 14 dni urlopu. Po rozmowie telefonicznej z kadrową dowiedziałyśmy się że nie wypoczniemy jak będziemy miały wolne... Nie jestem w stanie zrozumieć przecież nie pracujemy 7 dni w tygodniu zawsze są te 2 dni wolnego więc i urlop powinien być wpisywany tylko na dni pracujące prawda??? Dlaczego więc są nam odbierane 4 dni z naszego wypracowanego urlopu???

pr25
@gumisia

Urlop w firmie jest w godzinach tak wiec godzinowo zawsze ci się zgadza, jest tak od lat sprawdzałam wszystko wystawiane zgodnie z prawem, 14 dni masz wypisane ale w godzinach jest prawidlowo, zadzwoń do swojej kadrowej niech ci to wytlumaczy

pr25
@gumisia

tabakiera

Nie my mamy jakąś inną. Napisali nam,że wynik inw. to jest już po odjęciu dodatnich towarów. Ja już zgłupiałam szczerze mówiąc nie wierzę im w te ich inw. non stop cuda nie widy w tej księgowości. Że już nie wspomnę o tym, że przerwa w pracy przysługuje tylko wtedy gdy są dwie osoby na sklepie. Czyli idiotycznie albo czekasz całą zmianę,żeby odsapnąć albo na samym początku zmiany chwila przerwy i potem biduj do konca roboty. A w niedziele robicie przerwe? W końcu to 10,5h a jesteśmy same. Ja od dziś zacznę sobie robić. Bez przesady takie jest prawo pracownika.

pracownica

Co za bzdura!!!! Podniesie alarm, bo ona musi tak zrobić. Przecież nie przyjadą i wam tego nie zabiorą z punktu! Nam to księgowa wyrownywala wszystko po inwentaryzacji, bo sprobowalaby tego nie zrobić :) a kogo macie za kiegowa? Nie jaka panią E.O.?

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

tabakiera

Słuchajcie jak to jest z towarami na plusie? Miałyśmy inw. i księgowa napisała,że nic nie przeksięguje wiecie szt. dodatnia na szt. ujemną żeby zmniejszyc trochę braki. To co oni robią z towarem na plusie?

cole

To gratuluje i zycze sukcesow :) a jak jest w koncu z tymi towarami przeterminowanymi? Dostal ktos kiedys note za to?

tia

Lola a gdzie taki wypas daja :)?

pracownica

Kiedyś to nawet u nas za lotto płacili :) ale to było olaboga... 9 lat temu może. Można było godnie zarobić. A teraz? Brak słów.

cole

Z ust mi wyjelas stanie za friko... pomysl jaka za ta kumulacje bysmy wyplate dostaly... aczkolwiek zawsze mozna to wylaczyc i sobie zjesc. A co do "kachy" pracuje wystarczajaco dlugo zeby wiedziec jak jest. Ze 2 lata bedzie. Chociaz niektorzy maja dosc juz na poczatku :) ksiegowa nie mam pojecia ile zarabia. Pewnie jak wiekszosc ponad 2000 moze 2500

pracownica

60 mln w lotto. Powodzenia!!! Cały dzień przy maszynie ZA DARMO!

cole

Powiem ci ze jedna jaskolka wiosnu nie czyni. Tzn samym funduszem przy "wspanialej" reszcie wiele nie osiagna... milego dnia mimo beznadziejnej kumulacji....

cole

Sa na zalosnym poziomie? (czyli jestem na tym samym poziomie co tabak) A niech beda, tylko dlaczego wszyscy sie ze mna zgadzaja? A z twoim komentarzem jakos zaden inny sie nie pokrywa? Ocieplanie wizerunku przy takich staraniach ''gory'' nic nie da. wiec zapraszam na jakies forum dla kierownikow....

ona97

Po pierwsze "tę pracę" a po drugie to sio z tego forum kierowniku regionalny.

x

Cole nic dziwnego że twoje komentarze są usuwane, skoro twoje komentarze są na tak żałosnym poziomie. Wez ty lepiej sobie zmien tą prace i będziesz miała problem z głowy. skoro gdzie indziej jest tak kolorowo to na co czekasz

cole

Poczekamy zobaczymy. Aczkolwiek watpie, ze cokolwiek dostaniemy. Widze ze moje komentarze sa notorycznie usuwane. Oczywiscie lepiej usuwac niewygodna dla siebie prawde. Ta firma jest tak zalosna ze brak mi slow. Wazne zeby swoje d py napchac... pozdrawiam

pracownica

Podobno nikt nic nie dostanie, bo cała firma nie przekroczyła progu. Z drugiej strony na rozliczenie z totalizatora czeka się dluuuuugo. Pamiętam jak kiedyś był konkurs na sprzedaż kaskady. Czekalysmy na kasę chyba 2-3 miesiące. A ostatnio w sprzedaży weekendowej wygralysmy gadżety, po kubku chyba. Do dziś ich nie dostalysmy..

ona_97

Dziewczyny musicie spowiadać się kierownikowi z utargu ze swojej zmiany? My musimy po każdej zmianie pisać sms jaki był utarg.

cole

Tak po prostu mozemy isc na poczte? Raczej jesli oni nie robia problemow to namolni klienci beda robic... a jesli chodzi o to ze jakos tak wypadnie i zostaniesz dluzej to jak to rozwiazuja? Jakos ciezko mi uwierzyc ze tak latwo ze swoimi pieniazkami sie rozstana...

wazka
@cole

jeśli pracujesz do 14.30 to wychodzisz wczesniej jak przyjdzie III zm i ju ż nie wracasz do pracy to proste.

brawo JA

jeśli chodzi o obowiązki to o wszystko dzwońcie i pytajcie . wyjścia na poczte lub w innych sprawach dot.pracy są odbywane w godz. pracy na pocztę poświęcamy tyle czasu ile zajmuje dojście pieszo do poczty i stanie w kolejce ok .15 min. My w Zduńskiej Woli miałyśmy taką info od dyrekcji według obowiązujących przepisów.Jak się nie spytacie to wasza strata.Jak zostajecie dłużej jak w grafiku piszecie do kadr i dostaniecie nadgodziny lub odbiór godzin.Jak delegacja to stawiać warunek , że w formie płatnych nadgodzin. Trzeba tylko stanowczo ,ale kulturalnie okreslić swoje oczekiwanie .Przysługa za przysługę. My tak robiłyśmy i nie było odmowy , nie bać się , nie zwolnią ,bo tak szybko nie wyszkolą nowego pracownika.to sa straty dla firmy .Walczcie i pytajcie dosłownie o każdą pierdołę, bo to ma znaczenie.Na wszystko jest przepis .Za szkolenie pracowników też powinniście mieć placone dodatkowa premię.Jeśli nie to wszystko jasne.

coke

Dogadanie sie z centrala jest dobre? A z ktorej strony? Kadrowa i ksiegowa nie kumate rob za nie wszystko. Wszystko co ci napisza w meilu masz zrobic na juz. A kadrowa? Grafiku nie pografi ulozyc.... moze my po prostu mamy pecha. Ale sadzac po wpisach innych osob to widze ze nie tylko my

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.