Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Chodzi oczywiście o pracę ajenta ale także pracę dziewczyn na sklepie. Czy jest ktoś kto się odważy w szczegółach napisać za co macie odpowiedzialność materialną na umowach bo tak nie do końca mogę zgodzić się z niektórymi wypowiedziami. Padają ostre słowa takie jak mobbing, przekleństwa to musi być fatalnie a jednak pracujecie... nie rozumiem marnować czas na taki szajs

Zadowolona

Dziewczyny, tak czytam Wasze opinie i stwierdzam, że mało wiecie na temat tej firmy. Moim kierownikiem dawno temu była Ma. Tusz. mobbing na mojej osobie był straszny. Skierowany był ze strony kierowniczki regionalnej i osób z zespołu, które właziły jej w tyłek. To była masakra. Gdy zmienili nam kierownika sytuacja uległa zmianie. Nowa kierowniczka okazała się równą babką nieznoszącą donoszenia więc koleżanki z zespołu nie miały pola do popisów. Jednak jedna wyjątkowo wredna nie dawała za wygraną. Szkoda mi było mojego zdrowia więc złożyłam wypowiedzenie. Co się okazało? Zostałam doceniona i dostałam podwyżkę, oczywiście zarobki w tej firmie to tajemnica więc nie mogłam nikomu o tym powiedzieć. Wszyscy jednakowo pracują a każdy inaczej zarabia. Satysfakcję mam do dziś (nie pracuję już jakiś czas), że donosicielka A.K. - zainteresowana choć mało inteligentna jak czyta to skojarzy - pracowała tak samo jak ja za dużo mniejsze pieniądze.

@Zadowolona

Witam! Zastanawia mnie skąd stwierdzenie iż mało wiemy o tej firmie? ;) Tu muszę przyznać racje. Kiedrownik a raczej podejście kierownika regionalnego ma mega znaczenie w relacjach między załogą i a firmą. My możemy również podziękować iż mamy naprawdę ludzką osobę na owym stanowisku. I z tego miejsca aby nie pisać samych złych rzeczy na ową firme, z ręką na sercu dziękujemy za KR- nam przydzielonego. Pani K.W DZIĘKUJEMY. Każdy ma coś za uszami, każdy wykonuję swoją prace jak umie i wkłada tyle serca ile uwarza za słuszne. A wracając do meritum sprawy naprawdę super iż docenili pracownika, jest to raczej wybiórcza jednostka ale liczy się dobra wola KR( w tym przypadku nowego KR). Pozdrawiam Koleżanki i jak się okazuje kolegę na pokładzie.

@Zadowolona

Dlaczego zoatalas "doceniona" i dostalas podwyzke? Zebys sie nie zwalniala przypadkiem. Zawsze tak robia, ze mna tak bylo i z innymi tez. Nie mysl ze jestes jakas wyjatkowa dla nich. sory.

KARMEN

Witam zainteresowanych. Oraz tych co śledzą forum;) sytuacja w owej firmie powinna trafić na pierwsze strony gazet. Wyzysk , traktowanie przedmiotowo....itp. Firma która zatrudnia ogrom ludzi,firma która jest od ładnych kilku lat na rynku ma pracowników za nic. Dlatego tak prosperuje długo,kosztem ludzi. Ale z drugiej strony ludzie sobie na to pozwolili. Taka jest prawda. Wiadomo nie postawie się bo mnie zwolnią, nie powiem co mi leży na sercu bo "na moje miejsce jest pełno chetnych". Strach=mobbing . Wychodze z założenia ,że uwno da się zrobić. Ludzie piszą, żalą się i na tym koniec. Smutna prawda. Chciałabym doczekać czasów aż jakiś "prawny" człek się za nich weźmie. Co nie będzie się bać, nie stwierdzi że z firmą się nie wygra.....że nie warto. Pracuję tu , lubie swoją załogę, nawet tych"cudownych" klientów;p , KR ? Hmm też może być bo to w sumie żaden KR (żołnierz na posyłki-ale to z koleji jej praca)-będę pracować bo nie dam im satysfakcji , że się zwolnie zastraszana. Ale nie Jesteście firmą godną polecenia. POZDRAWIAM Was Wszystkie Koleżanki. Do usłyszenia w mailach. Może dzisiaj napiszemy do siebie, że któryś sklep chce się pozbyć starej alcyzy;) trzymajcie się-Z głową do góry.

@KARMEN

Kwintesencja wszystkich wpisow :) a prawda to ze od lutego mamy jeszcze numery rejestrowac? Bo tak wyczytalam w meilu.

@cole

Witam...z tego co wiem,wiemy z koleżankami z pracy , mają wprowadzic. Najpierw sieć orange potem reszta. Niech wprowadzają co ino;) niech wymyślają, dodają zwykłemu człowiekowi obowiązków. Podnieśli najniższą krajową to i obowiązków musi dojść. A tak serio takich klientów na rejestrację nie będzie dużo,zawsze można powiedzieć awaria terminala;) Nie przecież nikt tak nie robi;p Załogo Trafik udanego tygodnia!!! GŁOWA DO GÓRY! Ale nie takt z mojej strony: oczywiście pozdrawiam również"górę" ;)

1,2,2,2
@cole

dobrze wyczytałaś ........ i oczywiście wszystko w ramach tej nędznej pensji : przyjmowanie rachunków, obsługa lotto , przyjmowanie paczek, i jeszcze rejestracja numerów, z to oczywiście nie ma prowizji, a klient który chce szybko kupić gazetę czy papierosy będzie odchodził, bo nie będzie stał i czekał ..... bo on tylko gazetę no cóż................. gadam, latam pełen serwis ciekawe czy nas jeszcze firma zaskoczy co jeszcze możemy robić za co nam nie będą płacić możemy jeszcze buty naprawiać, spodnie skracać, a w między czasie jeszcze strzyżenie odwalimy i loki zakręcimy

@1,2,2,2

Czym jeszcze nas zaskoczy? Hmm moze taniec na rurze. To by tym pazerniakom przynioslo duze zyski :)

Anastazja

Nie polecam tej pracy. W Stargardzie jest masakra. Pracujesz bez żadnej przerwy po 9 h dziennie . W salonie powinny pracować 4 osoby a ze nikt nie chce tam robić są 2 które juz złożyły wypowiedzenie. Klient jest ciągle nie ma chwili ze nie ma ludzi w sklepie. Do tego jeździsz w delegacje do Szczecina bo pełny etat oznacza 3/4 w stargardzie i 1/4 w Szcz. Odpowiedzialni jesteśmy za braki wszystkie czyli brakuje kasy to płacisz, nie zdasz gazety bo ktoś źle odłożył a Ty nie znalazlas płacisz. ... Kierownik regionalny tylko potrafi poniżac cię wymadrzac się i mówić że trzeba polecać każdemu zapalniczki za 3,20 zł jak te same mają w Kaufland po 0,99 zł. . Ludzie śmieją się z tej ceny. A KR potrafi stać przy tb jak obsługujesz i mówić ci wywyzszonym tonem i rozkazujacym ze masz się uśmiechać i proponować zapalniczke.

@Anastazja

U nas niedziela to 10.5 h. Jestes sama, o zjedzeniu czegokolwiek to mozesz pomarzyc. Targety zawyzone. Zgadzam sie w 100000% z tym co napisalas. Kadrowe maja w (usunięte przez administratora) to ze ktos sie uczy zaocznie. Grafiki sa tragiczne. Gdyby nie kwestia utrzymania sie to poje******m ta robote. Zreszta chyba jak kazdy.

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

kachna

śmieszne jest to ze nowy pracownik zarabia tyle samo co pracownik z np 2 letnim i więcej stażem :)

Lolavanx
@kachna

Ja pracowałam w tabaku 7lat i zarabiam tyle co nowo przyjęci. Taka firma, co poradzisz.

dośka

mam pytanie:czy wyrabiacie targety i otrzymujecie premię? bo my od pażdziernika nie mamy premii,targety są zawyżone by dodatkowo zaoszczędzić na pracownikach?Żal ...na święta goła wypłata i dalej nie zapowiada się lepiej...śmiech na sali.

tabakiera

Cześć wszystkim!! Jak tam nastroje przed świętami, którymi powinniśmy się cieszyć a od naszej firmy nie dostaliśmy nic prócz gołej pensji.... Przykro się robi jak widzę, że zarówno osoba na stanowisku kierowniczym jak i sprzątaczki w Kauflandzie wychodzi z paczkami i bonami na święta..... Pozdrawiam

oleczekm

Witam! Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z TABAK jako ajent saloniku. Podzieli się Ktoś Swoim doświadczeniem, Swoimi uwagami, przemyśleniami? Z góry dziękuje. Pozdrawiam

kot
@oleczekm

Serio, nie idź w to. Zbankrutujesz.

oleczekm
@kot

Kot, jeśli to możliwe to chciałbym trochę więcej konkretów. Da się zrobić?

kot
@oleczekm

Poczytaj opinie na ten temat w internecie jak kończy się bycie ajentem. Ja tez się zastanawiałam i jak zobaczyłam opinie i pogadałam z osobami, które nimi były, powiedziały mi, że zwariowałam. Bardzo odbiło sie to na ich zdrowiu, musieli dopłacać do interesu, przez to popadli w długi.

@kot

A można wiedzieć za co dopłacali do interesu.... może zwyczajnie mieli słabych pracowników i nie umieli poradzić sobie ze złodziejstwem. A może za dużo wydawali, więcej niż zarabiali a za mało sami pracowali. Czy ktoś może rozwinąć ten temat bo jest to dla mnie ważne. Trochę więcej konkretów a nie tylko półsłówki

cole

A moge wiedziec jak was strasza z odebraniem premii? U nas nie bylo czegos takiego. U nas to raczej jest zebysmy jeszcze bardziej sie staraly te badziewia sprzedac.

Xxxx
@cole

Witam. Dwa lata temu zakończyłam pracę z tą firmą po 8 latach. Na koniec współpracy zostałam tak zniesmaczona przez KR panią M.T. która za niepoukładane pakiety papierosów wysoko na półce na zapleczu akurat na mojej zmIanie ukarala mnie zabierając mi 300 zł premii od wynagrodzenia. Nie bylo to słuszne. Z tą panią już nigdy bym nie chciała miec do czynienia. Odkąd ona pełniła obowiązki KR nastał mobbing. Niestety przapłaciłam to utrata zdrowia psychicznego. Z firmy musiałam odejść bo już nie widziałam sensu współpracy.

credo
@Xxxx

Szkoda że tak późno odeszłaś,masz rację-nie pozwalajmy się dać poniżać,jesli po miesiącu widzimy że nas nie szanują,mało płacą i obarczają wszystkim to rzucać to badziewie,niech szefostwo samo zapiernicza albo zwija ten interes,nie cierpię cwaniaczków dorabiających kosztem innych ludzi,to zwyczajne niewolnictwo-pokazmy takim złym pracodawcom że muszą szanować drugiego człowieka-tak nie może być,a pracujmy tam gdzie nas doceniają i nie traktują jak niewolników-mamy 21wiek!

KARMEN

Jak radzicie sobie z nie zdaną prasą? Wykupujecie czy jak KR przyjeżdża to zabiera i dostajecie note? Zastanawiałam się co dzieję się z tą firmą. Dlaczego tak zaczęli przedmiotowo traktować pracowników! Wiadomo,że to biznes ale czy nie widzą ,że tracą ludzi. Kilkanaście lat temu tego nie było. Był pracownik doceniany.Na święta były bony, można było prosić o pożyczki pracownicze... Lubię tą pracę, lubie ludzi z którymi pracuje ale nie mogę pogodzić się z takim traktowaniem. Taka korporacja,tyle salonikow, takie doświadczenie i żadnej nauki. Pozdrawiam pracowników Sklepików;)

Ww

Mam pytanie czy ktoś z Was po negatywnym przejściu wizyty TK został zwolniony z pracy? Dzięki za odpowiedź

GW
@Ww

Ww przecież podpisałaś dokument o prowadzeniu aktywnej sprzedaży podczas zatrudnienia. Dodatkowo mialaś szkolenia co potwierdzałaś pod listą obecności. Uważam że mogą z tego powodu wypowiedzieć umowę.

@Ww

Myśle, że nie. Szukanie, szkolenia nowych osób i inwentaryzacje po "starych" osobach są finansowo dla nich niewygodne, a jak wiemy tabak złotówki nie przepuści. U nas w saloniku pare osób miało negatywa i jest do tej pory.

cole

Dziewczyny słyszałyście, że mamy zostać obciążone za unieważnienia z lotka, które się zapodzieją/których nie zdamy? ... Nie dość, że obsługujemy to gówno za free to jeszcze to? Ja serio mam dość tego beznadziejnego tabaka. Może jeszcze oddawajmy całe wynagrodzenie "górze"? bo im jeszcze mało...

Kier

Nikomu nie polecam tej pracy. Wykorzystują ludzi jak mogą. Wymagają bardzo dużo a zarobki masakra najniższa krajowa plus śmieszna premia. I te wieczne meile od Kr o straszeniu zabrania premii -żałosne istny mobbing.

gosia2
@Kier

jaki mobing... Pan Ż.. twierdzi że KR ma dobre wyniki i meile nie są zastraszaniem (odebranie premii), szkoda że tylko wg niego. Ale jakim kosztem dobre wyniki?? na pewno nie dzięki KR, ŻAL...

tiaaa

ee niestety chyba nie wszystkie sklepy decyduja w ktorym konkursie biora udzial :P A malo tego wygrasz to o nagrode trzeba albo sie prosic albo czekac bardzo dlugo ...

ee
@tiaaa

No niestety. Na nagrody przeważnie trzeba czekać 2 miesiące od zakończenia konkursu.. A co do straszenia to prawda.. Non stop złe wyniki, mała sprzedaż, ale nikt nie rozumie, ze tego szajsu który każą nam sprzedawać nikt nie chce.. I mam tu w tej chwili na myśli e-papierosy..

ee

A co do konkursów.. Jesteśmy do nich zmuszane, a nawet zastraszane.. Wczoraj przyszedł meil, że jeżeli jakiś tabak nie osiągnie danej sprzedaży dziennej i tygodniowej zostanie mu zabrana premia miesięczna. Dodam, że mamy w tej chwili jeszcze 2 inne konkursy. Każdy tabak ma prawo zdecydować, w którym konkursie będzie brał udział - tak było do tej pory. Niestety Państwo na górze się trochę rozbestwiło.. Pozdrawiam, Pracownik Tabak

cole

Bycie ajentem jest jeszcze gorsze niz jak sobie ktos wlasny salonik otworzy. Nie dajcie sie nabrac. Szkoda waszej kasy ludzie. A tabak to juz naprawde zla inwestycja. Wystarczy poczytac opinie. Pracownicy maja serdecznie dosc.

cole

Pilonwac ? Jak masz caly sklep ludzi to niby jak masz dopilnowac? I z jakiej racji mamy za wszystko placic? Bo tym na gorze jest malo? A za ta cala nasza pozal sie boze prace dostajemy grosze. Lotka najchetniej bym wylaczyla bo stoimy za frajer. Ostatnio pisalam do ksiegowej z pytaniem. Myslicie ze odpowiedziala na temat? Sama musialam do tego dojsc a to ona ponoc ma wyzsze i jest bardziej wyksztalcona. No wlasnie ponoc. A kase pi*** bierze....

monkey

w tej firmie trzeba byc fakturzystką sprzedawcą kadrową ksiegową , ochroniarzem

Lolavanx

@Ja bym z tym interesem jednak uważala.przepracowqlam w tabaku 7 lat, z ogloszen tabaka na olx widze, ze oddaja w ajencje tylko te tabaki, w ktorych jest problem z kadra ( regularnie pojawiajace sie ogloszenia typu " zatrudnie sprzedawce" i o niskich obrotach. Jakos sklepu w strzelcach opolskich,czy cieszynie nie chca oddac (,najwyzsze obroty),tylko te na ktorych im nie zalezy i do ktorych dokladaja.

aniaania
@Lolavanx

witam, mam zacząc prace w Tabak... czy mozesz napisać cos wiecej jak tam jest? z gory dzieki...

cherry
@aniaania

Proszę bardzo, ja ci odpiszę. Jesteś odpowiedzialna finansowo za wszystko: niezdaną prasę, przeterminowane towary, wszystko co zostanie skradzione, brak zdrapek, manko. A co do pracy. Klienci, faktury, zamówienia, odpowiadanie na telefony i meile księgowej, która sobie z niczym nie może poradzić, przedstawiciele, raporty i to wszystko na raz. Na koniec dnia przy rozliczeniu biurokracja. Współczuję, bo wiem, że dla nowych osób to masakra. Jednym słowem robisz wszystko, dostajesz grosze. Na święta jedyne co dostajemy to meile z życzeniami. Nawet herbate i cukier musimy sobie same kupować. Życzę wszystkim pracownikom tego jakże zdzierającego z kasy tabaka, żeby znaleźli pracę, na którą każdy zasługuje.

pracownica
@cherry

Swieta prawda i racja, no nic dodać nic ująć

cole

Buhahah ile ci zaplacili za ta wypowiedz?

paloma

fantazyjna oferta? dobre... za najniższą krajową plus śmieszne premie które z roku na rok są coraz niższe... nie mówiąc że na święta zero jakiejś dodatkowej kasy, paczek czy czegokolwiek. Wymagacie od nas nie wiadomo czego, sprzedaży komplementarnych, bycia na raz sprzedawcą, księgową, kadrową, sprzątaczką i bóg wie czym jeszcze.... takim sposobem będziecie tracić lojalnych pracowników. Pracuje już tutaj kilka lat i niestety stwierdzam że z roku na rok jest coraz gorzej...

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.