logo TABAK POLSKA Sp. z o.o.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o.

O.o. 2016-07-19 15:22:57
Przeciez 6 godzin dziennie sie nie pracuje, tylko np. 10 ale 3 razy w tygodniu
cole 2016-07-21 05:55:42
Nie pracuje sie po 6 godzin... tylko normalnie z tym ze 3, 4 razy w tyg. Ogarnijcie myslenie...
mr 2016-07-22 12:05:13
wITAM,
prosze o kontakt osoby które podjęły się współpracy z Tabak na prowadzenie salonu jako ajenci. Mój mail: monisia229@poczta.onet.pl
cole 2016-07-27 06:03:49
Ta firma nie jest solidna. Zostawisz tam polowe wyplaty i zaplacisz zdrowiem ze stresu nie idz tam dobrze radze
cole 2016-08-01 05:55:47
Jak caly etat to najnizsza. Jak 3/4 to 3/4 z najnizszej. Policzcie sobie.
tia 2016-08-02 18:00:17
Dziewczyny jest jakis punkt ktory ma problemy z konwojem ? U nas czesto jest tak ze liczymy konwoj i kasa nie zgadza nam sie z dkd. Mimo tego ze konwoj jest dobrze zliczony a w dkd jest wszystko wpisane co to może powodować?
babbkas 2016-08-03 09:32:48
W Tabak Polska przepracowałam trzy dni. Sama praca nie jest ciężka. Na 3/4 etatu zaproponowano mi 1100 zł. Niby wszystko OK, ale za wszystko trzeba płacić. Nie sprzedadzą się batoniki nim minie termin ich spożycia - płacisz, nie odesłałaś gazety do zwrotu, bo jej nie znalazłaś - płacisz, nie nabiłaś zdrapki, bo klient namieszał - płacisz.... Ciągłe (rano, popołudniu, wieczorem) liczenie zdrapek, biletów... obsługa klientów, lottomatu, wszystko szybko. Mnóstwo papierkowej roboty przy zamknięciu... masakra. Znalazłam trzeciego dnia inną pracę, więc zrezygnowałam, bo miałam umowę o pracę. Zresztą tam ciągle kogoś innego widzę...
zuza 2016-08-03 13:12:47
Tia, może dekadówka wam źle zlicza, poproście kadrową o przeslanie wam wzoru dekadówki, może to pomoże
Tabakiera 2016-08-08 11:45:10
No dobra ale przez to, że tak robią cudacznie to potem nam brakuje godzin i po urlopie trzeba zap... żeby godziny odrobić. To co to za urlop ja się pytam. Oni dają 4 dni bezpłatnego urlopu, brakuje godzin i masz kupe a nie wypoczynek bo potem non stop praca. Chyba, że ja tu czegoś nie pojmuję co przyznaję jest możliwe.
cole 2016-08-09 09:58:30
Przeciez ci w ofercie pracy nie napisza ze musisz za wszystko bulic. Dlatego klamia jak tam jest dobrze. Poczytaj opinie. Zastanow sie. Ruszcie glowa moze....
pracownica 2016-08-09 20:48:45
To się tam zatrudnij i popracuj parę miesięcy. Jak będziesz bulic co miesiąc po paredziesiat złotych to inaczej będziesz gadał. Po za tym nie wiem kogo góra wyznaczyla do PR, ale te wasze sztuczne posty, które mają poprawić wizerunek, czuć z bardzo daleka
cos 2016-08-11 07:25:05
tr traci twoja wypowiedz kierownictwem :D takie formułki to codziennie czytamy :P
cole 2016-08-12 11:24:50
To ja ci napisze za co placisz: niezdana prasa, brak zdrapki, przeterminowane towary ladnie ukryte pod brakiem inwentaryzacyjnym.... szkolisz kogos i nawali manko placisz bo szkolona osoba nie ma odpowiedzialnosci materialnej. Do tego rozl inwentaryzacji jest takie ze sie zygac chce. Do tego zle licza to rozliczenie zeby wiecej na nas zarobic. Idz tam i sam sie dowiedz czlowieku. A potem oceniaj.
cole 2016-08-15 11:27:52
Buhahah ile ci zaplacili za ta wypowiedz?
Lolavanx 2016-08-15 13:18:49
@Ja bym z tym interesem jednak uważala.przepracowqlam w tabaku 7 lat, z ogloszen tabaka na olx widze, ze oddaja w ajencje tylko te tabaki, w ktorych jest problem z kadra ( regularnie pojawiajace sie ogloszenia typu " zatrudnie sprzedawce" i o niskich obrotach. Jakos sklepu w strzelcach opolskich,czy cieszynie nie chca oddac (,najwyzsze obroty),tylko te na ktorych im nie zalezy i do ktorych dokladaja.
paloma 2016-08-16 09:38:36
fantazyjna oferta? dobre...
za najniższą krajową plus śmieszne premie które z roku na rok są coraz niższe... nie mówiąc że na święta zero jakiejś dodatkowej kasy, paczek czy czegokolwiek. Wymagacie od nas nie wiadomo czego, sprzedaży komplementarnych, bycia na raz sprzedawcą, księgową, kadrową, sprzątaczką i bóg wie czym jeszcze....
takim sposobem będziecie tracić lojalnych pracowników. Pracuje już tutaj kilka lat i niestety stwierdzam że z roku na rok jest coraz gorzej...
monkey 2016-08-16 11:01:20
w tej firmie trzeba byc fakturzystką sprzedawcą kadrową ksiegową , ochroniarzem <bo płacisz za towar ktory ukradną) sprzątaczką nerwy ze stali plus do tego kazdemu klientowi proponować do papierosów zapalniczkę i zawsze uśmiechnięta dla klientów. NIE POLECAM!!
cole 2016-08-24 06:03:59
Pilonwac ? Jak masz caly sklep ludzi to niby jak masz dopilnowac? I z jakiej racji mamy za wszystko placic? Bo tym na gorze jest malo? A za ta cala nasza pozal sie boze prace dostajemy grosze. Lotka najchetniej bym wylaczyla bo stoimy za frajer. Ostatnio pisalam do ksiegowej z pytaniem. Myslicie ze odpowiedziala na temat? Sama musialam do tego dojsc a to ona ponoc ma wyzsze i jest bardziej wyksztalcona. No wlasnie ponoc. A kase pi*** bierze....
partner 2016-08-29 12:00:22
Szkolenie na Twój koszt!
cole 2016-09-07 12:52:43
Bycie ajentem jest jeszcze gorsze niz jak sobie ktos wlasny salonik otworzy. Nie dajcie sie nabrac. Szkoda waszej kasy ludzie. A tabak to juz naprawde zla inwestycja. Wystarczy poczytac opinie. Pracownicy maja serdecznie dosc.
Daria 2016-09-10 17:39:54
Trzeba umieć nad tym zapanować :) nic nie jest niemożliwe- trzeba tylko się przyłożyć, niestety taka jest praca w salonikach prasowych, uwierz, że w innych jest tak samo ;) wystarczy przyjść sobie z własnym zeszytem i wszystko notować. Jeśli masz dobrych współpracowników, to wydrukują Ci co masz robić dzień w dzień na swojej zmianie. Krok po kroku :)
Daria 2016-09-10 17:41:11
ee 2016-09-17 09:42:52
Tajemniczy Klient zawsze nagrywa takie wizyty.. Wiem bo kiedyś miałam propozycję pracy z takiej firmy.
Pozdrawiam.

ee 2016-09-17 09:57:47
A co do konkursów.. Jesteśmy do nich zmuszane, a nawet zastraszane.. Wczoraj przyszedł meil, że jeżeli jakiś tabak nie osiągnie danej sprzedaży dziennej i tygodniowej zostanie mu zabrana premia miesięczna. Dodam, że mamy w tej chwili jeszcze 2 inne konkursy. Każdy tabak ma prawo zdecydować, w którym konkursie będzie brał udział - tak było do tej pory. Niestety Państwo na górze się trochę rozbestwiło..

Pozdrawiam,
Pracownik Tabak
tiaaa 2016-09-19 16:21:35
ee niestety chyba nie wszystkie sklepy decyduja w ktorym konkursie biora udzial :P

A malo tego wygrasz to o nagrode trzeba albo sie prosic albo czekac bardzo dlugo ...
Kier 2016-10-21 17:28:04
Nikomu nie polecam tej pracy. Wykorzystują ludzi jak mogą. Wymagają bardzo dużo a zarobki masakra najniższa krajowa plus śmieszna premia.
I te wieczne meile od Kr o straszeniu zabrania premii -żałosne istny mobbing.
ee 2016-10-24 18:58:36
No niestety. Na nagrody przeważnie trzeba czekać 2 miesiące od zakończenia konkursu..

A co do straszenia to prawda.. Non stop złe wyniki, mała sprzedaż, ale nikt nie rozumie, ze tego szajsu który każą nam sprzedawać nikt nie chce.. I mam tu w tej chwili na myśli e-papierosy..

cole 2016-10-25 16:03:32
Dziewczyny słyszałyście, że mamy zostać obciążone za unieważnienia z lotka, które się zapodzieją/których nie zdamy? ... Nie dość, że obsługujemy to gówno za free to jeszcze to? Ja serio mam dość tego beznadziejnego tabaka. Może jeszcze oddawajmy całe wynagrodzenie "górze"? bo im jeszcze mało...
Ww 2016-11-10 18:12:19
Mam pytanie czy ktoś z Was po negatywnym przejściu wizyty TK został zwolniony z pracy?
Dzięki za odpowiedź
GW 2016-11-11 11:03:00
Ww przecież podpisałaś dokument o prowadzeniu aktywnej sprzedaży podczas zatrudnienia. Dodatkowo mialaś szkolenia co potwierdzałaś pod listą obecności. Uważam że mogą z tego powodu wypowiedzieć umowę.
cole 2016-11-14 09:12:21
Myśle, że nie. Szukanie, szkolenia nowych osób i inwentaryzacje po "starych" osobach są finansowo dla nich niewygodne, a jak wiemy tabak złotówki nie przepuści. U nas w saloniku pare osób miało negatywa i jest do tej pory.
KARMEN 2016-11-17 09:04:01
Jak radzicie sobie z nie zdaną prasą? Wykupujecie czy jak KR przyjeżdża to zabiera i dostajecie note?

Zastanawiałam się co dzieję się z tą firmą. Dlaczego tak zaczęli przedmiotowo traktować pracowników! Wiadomo,że to biznes ale czy nie widzą ,że tracą ludzi. Kilkanaście lat temu tego nie było. Był pracownik doceniany.Na święta były bony, można było prosić o pożyczki pracownicze...
Lubię tą pracę, lubie ludzi z którymi pracuje ale nie mogę pogodzić się z takim traktowaniem.
Taka korporacja,tyle salonikow, takie doświadczenie i żadnej nauki. Pozdrawiam pracowników Sklepików;)
aniaania 2016-11-17 18:35:53
witam, mam zacząc prace w Tabak... czy mozesz napisać cos wiecej jak tam jest? z gory dzieki...
cherry 2016-11-26 19:27:15
Proszę bardzo, ja ci odpiszę. Jesteś odpowiedzialna finansowo za wszystko: niezdaną prasę, przeterminowane towary, wszystko co zostanie skradzione, brak zdrapek, manko. A co do pracy. Klienci, faktury, zamówienia, odpowiadanie na telefony i meile księgowej, która sobie z niczym nie może poradzić, przedstawiciele, raporty i to wszystko na raz. Na koniec dnia przy rozliczeniu biurokracja. Współczuję, bo wiem, że dla nowych osób to masakra. Jednym słowem robisz wszystko, dostajesz grosze. Na święta jedyne co dostajemy to meile z życzeniami. Nawet herbate i cukier musimy sobie same kupować. Życzę wszystkim pracownikom tego jakże zdzierającego z kasy tabaka, żeby znaleźli pracę, na którą każdy zasługuje.
pracownica 2016-11-29 10:32:46
Swieta prawda i racja, no nic dodać nic ująć
cole 2016-12-04 07:34:23
A moge wiedziec jak was strasza z odebraniem premii? U nas nie bylo czegos takiego. U nas to raczej jest zebysmy jeszcze bardziej sie staraly te badziewia sprzedac.
oleczekm 2016-12-14 13:43:51
Witam!
Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z TABAK jako ajent saloniku.
Podzieli się Ktoś Swoim doświadczeniem, Swoimi uwagami, przemyśleniami?
Z góry dziękuje.
Pozdrawiam
kot 2016-12-17 13:40:32
Serio, nie idź w to. Zbankrutujesz.
tabakiera 2016-12-18 18:57:29
Cześć wszystkim!! Jak tam nastroje przed świętami, którymi powinniśmy się cieszyć a od naszej firmy nie dostaliśmy nic prócz gołej pensji.... Przykro się robi jak widzę, że zarówno osoba na stanowisku kierowniczym jak i sprzątaczki w Kauflandzie wychodzi z paczkami i bonami na święta..... Pozdrawiam
oleczekm 2016-12-19 17:05:19
Kot, jeśli to możliwe to chciałbym trochę więcej konkretów. Da się zrobić?
kot 2016-12-20 14:30:35
Poczytaj opinie na ten temat w internecie jak kończy się bycie ajentem. Ja tez się zastanawiałam i jak zobaczyłam opinie i pogadałam z osobami, które nimi były, powiedziały mi, że zwariowałam.
Bardzo odbiło sie to na ich zdrowiu, musieli dopłacać do interesu, przez to popadli w długi.
dośka 2016-12-27 20:59:19
mam pytanie:czy wyrabiacie targety i otrzymujecie premię? bo my od pażdziernika nie mamy premii,targety są zawyżone by dodatkowo zaoszczędzić na pracownikach?Żal ...na święta goła wypłata i dalej nie zapowiada się lepiej...śmiech na sali.
kachna 2016-12-29 17:39:31
śmieszne jest to ze nowy pracownik zarabia tyle samo co pracownik z np 2 letnim i więcej stażem :)
Lolavanx 2016-12-31 07:54:41
Ja pracowałam w tabaku 7lat i zarabiam tyle co nowo przyjęci. Taka firma, co poradzisz.
gosia2 2017-01-06 01:35:35
jaki mobing... Pan Ż.. twierdzi że KR ma dobre wyniki i meile nie są zastraszaniem (odebranie premii), szkoda że tylko wg niego. Ale jakim kosztem dobre wyniki?? na pewno nie dzięki KR, ŻAL...
Anastazja 2017-01-06 11:48:06
Nie polecam tej pracy. W Stargardzie jest masakra. Pracujesz bez żadnej przerwy po 9 h dziennie . W salonie powinny pracować 4 osoby a ze nikt nie chce tam robić są 2 które juz złożyły wypowiedzenie. Klient jest ciągle nie ma chwili ze nie ma ludzi w sklepie. Do tego jeździsz w delegacje do Szczecina bo pełny etat oznacza 3/4 w stargardzie i 1/4 w Szcz. Odpowiedzialni jesteśmy za braki wszystkie czyli brakuje kasy to płacisz, nie zdasz gazety bo ktoś źle odłożył a Ty nie znalazlas płacisz. ...
Kierownik regionalny tylko potrafi poniżac cię wymadrzac się i mówić że trzeba polecać każdemu zapalniczki za 3,20 zł jak te same mają w Kaufland po 0,99 zł. . Ludzie śmieją się z tej ceny. A KR potrafi stać przy tb jak obsługujesz i mówić ci wywyzszonym tonem i rozkazujacym ze masz się uśmiechać i proponować zapalniczke.
Xxxx 2017-01-08 19:42:02
Witam. Dwa lata temu zakończyłam pracę z tą firmą po 8 latach. Na koniec współpracy zostałam tak zniesmaczona przez KR panią M.T. która za niepoukładane pakiety papierosów wysoko na półce na zapleczu akurat na mojej zmIanie ukarala mnie zabierając mi 300 zł premii od wynagrodzenia. Nie bylo to słuszne. Z tą panią już nigdy bym nie chciała miec do czynienia. Odkąd ona pełniła obowiązki KR nastał mobbing. Niestety przapłaciłam to utrata zdrowia psychicznego. Z firmy musiałam odejść bo już nie widziałam sensu współpracy.
cole 2017-01-10 08:55:33
U nas niedziela to 10.5 h. Jestes sama, o zjedzeniu czegokolwiek to mozesz pomarzyc. Targety zawyzone. Zgadzam sie w 100000% z tym co napisalas.
Kadrowe maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to ze ktos sie uczy zaocznie. Grafiki sa tragiczne. Gdyby nie kwestia utrzymania sie to poje******m ta robote. Zreszta chyba jak kazdy.
KARMEN 2017-01-10 09:44:18
Witam zainteresowanych. Oraz tych co śledzą forum;) sytuacja w owej firmie powinna trafić na pierwsze strony gazet. Wyzysk , traktowanie przedmiotowo....itp. Firma która zatrudnia ogrom ludzi,firma która jest od ładnych kilku lat na rynku ma pracowników za nic. Dlatego tak prosperuje długo,kosztem ludzi. Ale z drugiej strony ludzie sobie na to pozwolili. Taka jest prawda. Wiadomo nie postawie się bo mnie zwolnią, nie powiem co mi leży na sercu bo "na moje miejsce jest pełno chetnych". Strach=mobbing . Wychodze z założenia ,że uwno da się zrobić. Ludzie piszą, żalą się i na tym koniec. Smutna prawda. Chciałabym doczekać czasów aż jakiś "prawny" człek się za nich weźmie. Co nie będzie się bać, nie stwierdzi że z firmą się nie wygra.....że nie warto. Pracuję tu , lubie swoją załogę, nawet tych"cudownych" klientów;p , KR ? Hmm też może być bo to w sumie żaden KR (żołnierz na posyłki-ale to z koleji jej praca)-będę pracować bo nie dam im satysfakcji , że się zwolnie zastraszana. Ale nie Jesteście firmą godną polecenia. POZDRAWIAM Was Wszystkie Koleżanki. Do usłyszenia w mailach. Może dzisiaj napiszemy do siebie, że któryś sklep chce się pozbyć starej alcyzy;) trzymajcie się-Z głową do góry.
cole 2017-01-16 10:05:01
Kwintesencja wszystkich wpisow :) a prawda to ze od lutego mamy jeszcze numery rejestrowac? Bo tak wyczytalam w meilu.
Zostaw swoją opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o.