Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

cole

Dokladnie. 2 tyg. Umowa zlecenie (uczysz sie) potem umowa o prace. Wynagrodzenie najnizsza krajowa (jak masz caly etat) plus ewentualna premia, ktora po opodatkowaniu wynosi ok 70 zl...

x

i jeszcze zapomniałam dodać, że zawsze Tabak daje umowę o pracę. Tylko na okresie wdrożenia (ok. 2 tygodnie) jest umowa zlecenie, żeby kandydat poznał pracę i był pewien, że chce pracować w Tabaku (jest dużo obowiązków poza sprzedażą)

x

Ja Ci odpowiem na pytanie. Twoje wynagrodzenie składa się ze stałej podstawy wynagrodzenia i premii targetowej. Premia targetowa przysługuje pod warunkiem wypracowania planu sprzedaży przez sklep(tzw. target marży). Trzeba skupic się na towarach ktore mają najwyższą marżę. Na razie z tego co piszą są dobre wyniki. Mało jest sklepów które nie wyrabiają targetów i nie dostają premii. Najlepiej skupić się na sprzedaży gazet-bo łatwo je sprzedać i można proponować do każdego zakupu.

wabik
@x

ta odpowiedź to chyba pisana przez regionalnego , cos mi tak śmierdzi . to wstyd dla was dyrekcjo , aby pracownicy sie starali , a potem mieli premię opodatkowaną, wszelkie konkursy sa dochodem dla firmy ,a od tego też podatek .Co sprawia ,że w chwili zwolnienia z pracy nie otrzymuje się zwrotu ZFŚS .z tego są płacone nasze opodatkowane nagrody :) jakby tak ktoś się postarał to móglby firmę w niezłe problemy wtopić .Kiedyś na taka osobę trafia i nie tęgą będą miec minkę .

wabik
@x

Lolavanx
@wabik

Od 2014 nie ma w tabaku zakladowego funduszu swiadczen socjalnych,zostal zawieszony w styczniu

Lolavanx
@Lolavanx

Owszem,gdyby rozporzadzano nim tak jak w innych firmach,a nie jak to bylo w tabaku.choc w sumie kiedy sie zatrudnialam do tabaka byly placone wczasy pod grusza;-) . teraz pracuje w firmie ktora daje paczki i bony na oba swieta, placi na wczasy pod grusza niezaleznie od zarobkow, organizuje imprezy integracyjne gdzie trunki leja sie za darmo a zarcie ful wypas..uciekajcie z tabaka jak mozecie, ja tam zmarnowalam 7 dlugich lat.

samira
@Lolavanx

JA ZMARNOWAŁAM 6 ALE WARTO BYŁO CZEKAĆ TEŻ MAM PRACĘ Z TAKIM WYPASEM JESZCZE PLUS 13

ala

ja dostałam w tej złodziejskiej firmie premię 27 zł. Robią wszystko żeby nie dać więcej, a jeszcze trzeba dorzucać do interesu bo ciągle jakieś braki są

Telefonicznie pani poinformowała mnie, że w nowootwartym od grudnia tego roku saloniku będę mogła liczyć na około 10000 miesięcznie, konieczna jest działalność gospodarcza. Z tych pieniędzy oczywiście musialabym opłacić pracowników i zus więc nie zostałoby mi nic, 10000 kaucji i wisienka na torcie-weksel in blanco :) Jeśli nie chcesz "pracowac" charytatywnie to zapomnij o współpracy z Tabakiem.

Zasady zatrudnienia

x

ja tez uwazam ze tabak daje dobrą ofertę. Oprócz umowy o pracę ja doceniam też grafik. Zawsze mozna się z kadrową dogadać jak potrzebujesz wolne. Wysylanie próśb do grafiku przed kwartałem to w innych firmach fanaberie. W Tabaku jest też dobra atmosfera-w sklepie i też w kontakcie z centralą. Z tym nie spotkałam sie gdzieindziej. Ale fakt że praca nie jest łatwa, bo jest dużo różnych obowiązków, ale przynajmniej sie nie nudzisz i czegos nauczysz.

cole

Mam nadzieje ze o tych zarobkach to byl sarkazm... tu nie ma dobrych zarobkow. A premia wynosi ok 70 zl po opodatkowaniu... I powiem ci tak: bez umowy o prace zaden normalny czlowiek nie pisal by sie na taka odpowiedzialnosc jaka tam jest.

cole

Kobieto. Nie daj sie nabrac na te nadgodziny.... zrobia wszystko zeby ci wiecej nie zaplacic. A nawet jesli to duzo nie dostaniesz takze nie napalaj sie. Oni tylko dbaja o swoj interes maja gdzies pracownika.

tia

ech - na maile pewnie byla by odpowiedz taak albo a. brak kasy b. na panstwa miejsce jest 5 innych osob w kolejce :) kompetencji nie musisz miec wiecej tylko odpornosc psychiczna na ilosc obowiazkow nieadekwatnych do wyplaty.

tabak_sprzedawca

Nie mam pojęcia jak wyglądają stawki w biurze. Wiem jedno często zatrudnione są osoby, które wcale nie ogarniają swoich obowiązków i przerzucają je na sprzedawców. Mam na myśli przede wszystkim księgowe. Ile czasu zajmuje nam wytłumaczenie księgowej czegokolwiek to jest masakra. W tym czasie kolejka na punkcie i ludzie się burzą, że przez telefon rozmawiam, wtedy im mówię: luzik niecierpliwy kliencie ale księgowej- burakowi bez pojęcia tłumaczę podstawy księgowości. Albo stwierdzenie klienta: co tam siedzi przy komputerze i pasjansa stawia? Wtedy odpowiadam: Burak poczeka z tą zdrapką za złotówkę, bo e-mail muszę napisać do KR, w którym trzeba w tabelkę imienną wpisać co sprzedałam na swojej zmianie. Większość poleceń KR zwłaszcza z mojego regionu to jakiś idiotyzm. Przed Bożym Narodzeniem gdzie ruch jest masakryczny mamy wypełniać tabelki ile czego sprzedałyśmy. Masakra. Weźmy pod uwagę, że nie mamy systemu, który nam to wygeneruje tylko raporty z kasy trzeba wydrukować i na piechotę to policzyć. Wieczorem druga zmiana musi zrobić to samo tylko jeszcze na piechotę musi odliczyć sprzedaż z pierwszej zmiany. A za chwilę dostajesz e-mail, że w 2013 to sprzedałaś tyle...a w 2014 to tyle... Skoro KR ma dostęp do takich zestawień to po co utrudnia nam życie z tymi popapranymi tabelkami???? W naszym regionie kierownik regionalny to porażka. Człowiek z niewątpliwie problemem ze sobą.

luiza de fones

Miało być lepiej...miało oj miało...i wynika z tego , ze nie ma co sie starac...bo choćby nie wiem jak człowiek sie starał z prowizji dostanie tylko 70 zł...nie ma sznas na wiecej...wiec ja sie pytam po co sobie flaki wypruwac...nasz sklep co raz wiecej zarabia...a my prowizji mamy co raz mniej. Dziekuje.

Co tu ujawniac :-) najniższa krajowa plus premia maksymalnie 200zł brutto i to dla tych co pracują 10 lat i dłużej . Co najlepsze target tak zawyżony w tym miesiącu, że premii nie będzie :-(:-( i to w okresie ŚWIĄT. Bo chyba Firma nie przypuszcza, że raptem zrobimy 40 tysięcy więcej niż zawsze! Ehh, brak słów :-( trzeba sprawić sobie chyba z dwójkę dzieci i stanąć w kolejce po 500 plus:-) już mam dwoje dzieci, dochód na osobę ponizej minimum, kolejne dwoje to 2tys będzie .

ona

Lidl i Biedronka ujawniają zarobki, może Tabak ujawni jaki jest chojny dla pracowników, wykonujących pięć etatów w jednym !!!

iwka

w takim przypadku miała zostać wypłacona nagroda o połowę mniejsza jeśli nie przekroczymy tego pułapu ale u nas w firmie jak zwykle albo Cię kijem albo pałą. Narobisz się namęczysz żeby się dowiedzieć że nagrody nie ma. Ja mam jedno pytanie zdarzyło się wam może że brakowało wam całej nie rozpoczętej paczki zdrapek? Nam się to jeszcze nigdy nie przytrafiło choć pracuję w firmie już 5 lat ale od kilku miesięcy szkolimy co rusz nowego pracownika i okazuję się że brakuje paczki zdrapek teraz to nawet nie wiadomo kto za to odpowiedzialny mam dość wszystkiego i jeszcze to masakra

@iwka

Ja bym to zgłosiła KR i wysunęła swoje podejrzenia.

@iwka

I zarządziłabym jeszcze codzienną inwentaryzację paczek (nie pojedyńczych zdrapek)

pracownica

ze sprzedaży zdrapek? nikt nic nie dostanie, bo nie przekroczono sprzedaży ogólnej (nie bazowej)

kabaczek

A dostal ktos juz kase z konkursu lotto z walentynek?

klaj
@kabaczek

Dostaniecie "gadżety" na pocieszenie, nam przysłali taki syf że nawet nie brałyśmy tego do domu, bo szkoda tracić miejsce w torebce....

tabakk

dostał już ktoś bony za ld ?

Kariera?! Kariera w tej firmie jest tylko dla prawdziwych blondynek. Najgorsze jest to ze zadnych predyspozycji nie ma, duzo gadania a tresci i konkretow brak.ale jak ktos lubi byc w centrum zainteresowania......

goralka

Dziewczyny a czy są kierownicy saloniku ? Pytam ponieważ pracuje od niedawna i zastanawiam sie czy są jakieś szanse na "karierę" a tak poważnie to jak to wygląda w praktyce

kimkolwiek

za towar "za sobą" tj papierosy i tytoń płaci sie 100% bo tylko wy macie do tego dostęp. Za braki na sklepie płacicie tak, że ile osób na tyle dzielony brak. Nie wiem jak w końcu z przeterminowanymi towarami. Noty za niezdaną prasę. Tyle

@kimkolwiek

To mało Twoim zdaniem ???

kimkolwiek
@ja

Tyle miało oznaczać koniec mojego zdania.. Jeśli nie zrozumiałaś...

iwka

hej dziewczyny dostałyście już targety na marzec jak to zobaczyłam to myślałam że mnie coś trafi. Dla nas to jest niewykonalne bo jeszcze nigdy odkąd pamiętam nie miałyśmy takiego utargu nawet w grudniu kiedy utargi są najwyższe. Mamy utargować 45k więcej niż w zeszłym roku w marcu kto to ustala i na jakiej podstawie. To jest ewidentnie tak wywindowane żeby firma nie płaciła pracownikowi premii. Czułam że tak będzie na początek trochę luzu żeby premię wypłacić a potem ustalą takie zaporowe stawki że nawet jakbyśmy biegały po sklepie na go to szanse na premię żadne.

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.